• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
to já se hrozím, jak nám vydrží kočár, prý do 3 let a asi 18kg, my to dáme tak o Vánocích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :wink:

No nic jdu spát jsem nějaká vyřízená dobrou noc všem :slight_smile: Kat pokud se objevíš tak čaruj to pomáhalo co nečaruješ tak to stojí za nic :confounded: :confused: :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi to taky pomalu zabalim..... sice nemam jeste suchy vlasy ale to bych tu taky mohla cekat do rana :grinning:

Beru neboj, Bucla uz tak rychle pribirat nebude :wink:
28. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no potom co předvedl u večeře asi ne :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky jdu, tak pa a dobrou :slight_smile:
28. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou všem :slight_smile:
28. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou :slight_smile:
28. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink: Kadel je od 6.15 h vzhůru jsem vyřízená :confounded: :confounded:
29. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko mamky :slight_smile:

Noc nakonec celkem dobrá, dala jsem mu najíst o půlnoci a vstával teď :wink:
Zase je tu zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes: chci sluníčkoooo! :unamused:
29. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tchýně :wink:
to fakt vypadá na zuby :frowning2: , berunka malá
29. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj asi jo má i průjmík to měla minule taky :wink: ale nic není vidět ani nateklé tam nic nemá tedy pokud jsem za tu pikosekundu co otevřela papulu stihla vše vyblejsknout svým ostřížím zrakem :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a za poslední týden jdu péct už čtvrtou třešňovou bublaninu ta u nás teď frčí a chutná i Káje :grinning: :grinning: jelikož je piškotová tak mi neva,že jí papka i ona :wink:
29. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
já hlásím že už do včerejška máme doma prvotřídní, nesnesitelnou protivku, která jen řve :rolling_eyes: ....už mě to fakt nebaví :confounded: ... v noci byla dvakrát vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ev, a tu bublaninu pečeš s cukrem nebo Glukopurem? :confused:
Zlíňandy, já sice ty středy mám už plné, ale nějak si to zařídím :wink: A kam vyrazíme.... já vím že furt lobuju za tu ZOO, ale když já už tam tak dlouho nebyla... :sweat_smile: ....A nebo i ten Vizov. zámek... byjsme si s Kláruš udělaly romontiku vláčkem :dizzy_face: ... teda pokud nebude řvát jak tur, jako už od včerejška, že :rolling_eyes:
Ale teď začal v televizi Elmo a Kláruš je z něho hotová, tak bude snad na chvíli klid :sweat_smile:
29. čer 2009 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si ty díťka fakt krásně užívají :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska se konečně chystám malýmu udělat ten domácí puding, akorát nemám glukopur, fláknu tam trochu třtinovýho cukru :wink:
Mates totiž bojkotuje jogurty :angry: tak nevím, co mu dát k opolední sváče
Jo a jinak ho Kadel naučila jíst kukuřičný křupky :grinning:
29. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,normálka cukr :wink: stejně od roka by si měli prckové zvykat na normální stravu a rok máme za 3 týdny :wink:

Beru,vidíš Kadel je dobrej :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Beru napiš mi jak budeš dělat ten puding bych to taky vyzkoušela :wink:
29. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bezva Kája spala 20 minut :confounded:
29. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, já právě vůbec nevím co ji už můžu dávat nového :unamused:
A to ji dáš kus buchty do ruky a řekneš Kadel jsi si hrát a nebo ji tím po kouskách krmíš?
29. čer 2009 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :slight_smile: , konečně jsem se trochu vyspala :slight_smile:
Táni a Bobul díky, studium bude náročné, dojíždět nikam nemusím, povinné předměty se využují v sobotu (asi 1x za měsíc), jen musím absolvovat 3 jazykové předměty - a to nevím jestli zvládnu :frowning2:
Terce jsem začala dopoledne dávat lučinu a kůrku chleba a je z toho hotová - přidám fotky
29. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
vůbec nestíhám, chystám Domiškovi oslavu a jsem z toho už na nervy, dneska dělám výzdobu, linecké a chcu se zeptat, co budete chystat na jídlo vy? Ať mám třeba nějakou inspiraci.
Snad jste všichni zdraví a v pořádku, dočítat je nadlidský výkon :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu ty ses dostala na školu? :slight_smile: tak to gratuluju :wink:
29. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi dostala, ale bude to makačka, slavit budeme 18.7. na chalupě, doufám, že bude hezky, budeme grilovat, jeden dort objednáme, druhý udělam asi s kys. smetany,
29. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jity to jsi dobrá, co to máš za obor? možná jsi to tu už psala, ale já to nečetla...
my už slavíme tuto neděli, pr příští týden, kdy jsem si to plánovala, většina rodiny nemůže :frowning2: taky bych grilovala, ale venku Domča nevydrží dlouho, to by s ním musel někdo chodit nebo co já vím :slight_smile:, navíc nevím, jak bude...doma zas nemůžu mít nic na stole, pr by to hned sundal :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte někdo, co je s arin? :confused:
29. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti, tak to je fajn že nemusíš nikam dojíždět... ta sobota 1x za měsíc je super a ty jazykové předměty dáš :wink: . Ty jsou v týdnu?
Domi, my jsme dělali oslavu v sobotu na zahradě a měla jsme česnekové jednohubky, sýrovo - masový talíř, zeleninovu mísu, grilovali jsme maso (3kg :sweat_smile:) a vinné klobásy. A byly 2 dorty. Medovník pro dospělé a smetanový s čerstvýma jahodama...Pivo, víno...... Hrozné obžérství :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... slavili jsme až do dvou rána :grinning:
29. čer 2009 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi Arin psala tuším v sobotu.... :wink:
29. čer 2009 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem fotky
domi - Evropská kulturní studia
na oslavě nás bude dost - nikam se nevejdeme, z toho 2 akční děti a jeden novorozenec :grinning:
od minulého týdne se cítím unavená, pořád lítám za Terkou, chození jí baví :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti, Terinka se krásně tulí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... ale najíst by jsi ji dát mohla... se podívej jak vylizuje talíře :grinning:
Klárka ještě nechodí, jen kolem nábytku, ale unavená z toho, jak ji furt honím, jsem taky :angry: :grinning:
29. čer 2009 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lučina jí chutná, jinak v krámě u rohlíku spustí tak, že to vypadá, že jí trápím hlady :grinning: :grinning:
Bobul do 2 do ráno to my nemůžeme, protože v neděli slaví Anina 2 roky, tak to bude náročný víkend :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, v pečivu scény dělá Kláruš taky :grinning: .... a když jí ten rohlík dám, tak ho vždycky tak labužnicky vychutnává :grinning:
Taky jsme to do dvou nepánovali, se to nějak zvrtlo :sweat_smile:
29. čer 2009 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jíťo, krásný fotky... koukám, že ty děcka jsou si vesměs podobný... :wink: taky děláme takhle tuli tuli, věčně ruce v puse, klíče máme taky oblíbený atd :grinning: jen já jí nedovedu v tom fofru nějak vyfotit :wink:

lučinu už jíme dlouho a taky má úspěch a na rohlík se v krámu už taky naučila....aspoň je klid pak i v autě :grinning:

tedy Bobull, to byly hody... začínám mít hrůzu z toho, aby u nás bylo dost jídla...ptž jsem se přivdala do hooooodně rozežraný rodiny. razí heslo "kdo zaváhá, nežere" a to prosím doslova...taky než jsem si na to zvykla, tak to chvíli trvalo :wink:

jinak u nás je děsně. jak v sauně...sice pod mrakem, ale teplo a šílený dusno...
29. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek