• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
bobul :grinning:
pojedete někdo k moři? My nechtěli, ale máme pěknou nabídku a tak zvažujeme :slight_smile: , ono nás to vyjde podobně jako dovolená v ČR
29. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky, to znám - manželova rodina je taky rozežraná :slight_smile: , k obědu budeme mít řízky a salát, a ještě to bude chtít upéct dvě buchty :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi k moři letos určitě nejedem... autem už nechci s malou (nemáme klimatizaci) takže letadlem, ale to prubnem asi až za rok. letos už máme dovču zaplacenou v ČR:slight_smile:

no, my budem mít klasicky guláš, ptž. já salát nechtěla. každý ho dělá jinak a hlavně bych ani neměla takovou obr mísu pro tolik lidí a ani místo v lednici :grinning: :grinning:
kl večeři upeču sekanou a taky jsme zvažovali nad grilováním, ale máme jen takový malý kotlíčkový, tak by to bylo na hoooodně dlouho :grinning:

a dort máme objednaný dvojitý a ještě udělám malý taky z kys. smetany:slight_smile: jo a prubnu ten slaný dort, co vychvaluje Beru :grinning:
29. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky k moři nejedem, uvidíme, jestli zajedem aspoň někde do čr :sunglasses:
jani kampak vyrážíte vy?
tyjo, vy to máte všichni s obědem? my až od tří :slight_smile: právě kvůli malého to plánuju jen na chvíli, stejně mladí beztak nepřijdou a když jo, budou rádi, že je konec :frowning2:
29. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, už jsem to tu psala :slight_smile: jedeme do penzionu ve Vranově nad Dyjí :wink:

no mi taky budem mít ofiko oslavu až od 15 hod, až se slečna vyspí, ale vzhledem k tomu, že to mají k nám všici daleko (jedna rodina 120 km a druhá 180 km), tak přijedou dřív a budou u nás spát :slight_smile: tak proto oběd i večeře :wink:
29. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu, krásný fotky :grinning:
rohlík u nás taky vede :wink:
dovolenou asi mít letos nebudeme, jen budeme chodit na výlety

a na oslavu si půjčujeme zahrádku od kamaráda, do naše 45m bytu bych fakt všechny nenaskládala :sweat_smile:
a bude 1.8.

právě mi dorazilo odrážedlo :dizzy_face:

a dort je vážně výýýýbornej :wink:
29. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

koukám, že tu jede Lučina, já jsem ji zkusila dát jednou a malýmu vubec nechutnala, vždycky se mu to zarazilo v krku a začal se dávit.

Ev, my máme tu autesadačku a je super, dokonce jsme s ni zvládli i delší cestu :wink:

Jinak jsem včera zkusila dort k narozeniná, všem moc chutnal, ale malej se na to nějak netvářil :sweat_smile:
29. čer 2009 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já taky o víkendu dělala pokusný dort k narozkám, byl výborný, chutnl všem, ale moc se mi nelíbil, tak jsem objednala a mám to bez práce :slight_smile: spíš pořád uvažuju, co mám nachystat za pohoštění
29. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jituš, super fotečky :wink: A neboj školu zvládneš :slight_smile:
Domi,tak máme oslavu až od 14 :wink: Bude nás tu 13 a dělám dort ze zakysané smetany, chlebíčky, obložené mísy a už nevím :grinning:
a se srazem souhlasím,jen jsem si vzpomněla,že máme roční poradnu,ale tam jdu už na 8 :wink: a je mi jedno kde, kldině to ZOO :slight_smile:
Lučinu,jsem zatím nezkoušela a holky už dáváte i ovocné jogurty?? :confused:
29. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,tak udělej ty obložené talíře a třeba mísu zeleninovu a ovocnou, nebo upeč v troubě takové ty kuřecí čtvrtky....
29. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Numi, jj, já chci taky ZOO.... :grinning:
Ovocné jogurty dáváme už dlouho... vzdy tak 3x bílý a jednou ovocný...
Teď volala obchodní zástupkymě za Hami, že k nám jede, tak doufám že její návštěva nebude stejně nekonečná jako ta u Beruš :sweat_smile: :wink:
29. čer 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy,tak uvidíme,zda věčina bude pro ZOO, zatím jsme 2,teda jestli mě tam Pája doveze, jestli nebude chtít jinam :grinning: :grinning:
A proč k vám jedou z Hami?? :confused:
29. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
co máte všichni s těma zakysanýma dortama? pošlete mi někdo recept do ip :slight_smile: díííík
vendul co se děje, že k vám jede? jsem nějak mimo :sweat_smile:
táni zoo lešná?
29. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,jj, Zoo Lešná, nedojela bys???
A zakysaný dort, proto, že u nás normoš dorty nikdo nejí a ještě v tom horku, pošlu Ti ho přes e-mail :wink:
29. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
táni my se do lešné chystáme na výlet i s noclehem za 14 dnů, nevíš tam o nějakém pěkném levném penzionu s vnitřním bazénem? :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda,Domi,tak to nevím,zkus se poptat Meggi nebo Vendy :wink: A nechcete si udělat výlet do Rožnova??Mohli bysme zajít do Valašského Muzea :wink:
29. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt mimča krásný strašně to letí jen johanka tam není,ale jinak pěkný :grinning:
29. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
táňul my to budeme mít rodinný výlet k tomu jednomu roku, jen na 2 dny a chcem právě tu lešnou a být daleko od všech a mít ty dny jen pro sebe, tak promiň :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,jasně nic se neděje :wink:
29. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosi tak jsi asi neposlala fotku, já nevím, ty první fotky jsem já nedělala
29. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
táni sem věděla, že to pochopíš :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi :wink:
29. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
v druhém albíku už jsme, jsem zaspala dobu :grinning:
29. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten zakysaný dort budete dávat i dětem? :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, já jsem to sem ani nepsala ataky jsme reklamovali masozelen. výživy.... :wink:

Já dělám dort:
ušlehám jednu šlehačku, do toho š husté zakys smatany a cukr. V dortové formě prokládám tři vrstvy piškotů a ovoce(broskve, jahody, banány... co je..) krémem a do druhého dne to nechám v lednici... mňammmmmm :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda nás bylo jako blech :grinning: :grinning:

Já ted zase mám samí známí s miminkama na prosinec. nO ale nekteré maminy si teda ani nepamatuju. :sweat_smile:

Bobul, já dělám neco podobného, akorát nedávám šlehačku,ale bílý jogurt. :wink:

A jaké výživy jste reklamovali a proč?
29. čer 2009 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
3 smetany :wink:
29. čer 2009 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to napsala dost blbě. Jako že si nepamutuji některé maminy z tohoto našeho tématů. Moje známé si samozřejmě pamatuju :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, taky si pár nicků ani nevybavuju :grinning:
S jogurtem jsem to dělala Kláruš :wink: ... nám se šlehačkou... je to jemnější... vyzkoušej :wink:
Reklamovala jsem těstoviny s krůtím a zeleninou... Koupila jsem je dvě a tu jednou Kláře ohřála když jsme byli v nemocnici v Brně a byla to nechutná, řídká kaše.... samá voda... tak jsem s ní šlahla a doma jsem něšla ještě jednu, tak jsem jim napsala mail a oni si ji vzali na reklamaci a dovezli nám místo ní velkou krabici mlíka. Paní byla fajn.
Reklamovat jsem to nechtěla, jen aby s tém něco udělali, ale oni na tom trvali :sweat_smile: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek