• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
ježiš já mám překlepů :rolling_eyes:
29. čer 2009 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi zkus si najít lázně kostelec??
29. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,ne tou bublaninou jí krmím po kouskách :grinning: ´

Pro autosedačku jedeme dneska :wink:

Beru,jáké je odsrkovadlo??? :slight_smile: a chci prosím recept na puding :wink:

Jo a už peču dneska bublaninu druhou :grinning: jsem stála se sousedkou u plotu a říkám,že bych si dala ty její ovocný knedle a ona je do půl hodiny kvůli mě a Alešovi uvařila ,ale prej za to,že bude ta moje bublanina :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a tu první bublaninu mi ráno sebrala mamka,že jede k bráchovi :grinning: tak třetí fakt dneska nepeču a Aleš má smolíka :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel máte akční sousedku :grinning: a hodnou :dizzy_face:

Domi, Megg má pravdu, hotel Lázně Kostelec je kousek od Lešné a je tam venkovní vyhřívaný bazen. Jestli vnitřní to nevím :wink:
29. čer 2009 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. tyjo tady se to slaví už osto šest.. My budem dělat sárinky narozky až 1.srpna páč dřív se do kupy nedáme (jsou dovči) ale už se moc těším..
Taky budem venku (dáli počasí) a budu dělat určo jednohubky a chlebíčky a navečer se bude grilovat..

jinak my letos taky na dovču jeden pouze do čech.. ale už se moc těšíme.. koupili jsme krosnu a budem chodit na tůry :slight_smile:)

evi nechceš mi taky udělat bublaninu.. Mamča ted o víkendu udělala kefírovku s borůvkama a ta byla.. mnam.. však se po ní jen zakouřilo :slight_smile:))

tyjo zase bouřííí.. chjjooooo :angry: :angry:
29. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, kuknu na ten hotýlek :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, jéé, tak to já jsem měla reklamovat tu kaši, to bylo neco tak nechutného, že nechápu, jak to můžou prodávat. Jenze já ji vyhodila,chtěla jsem ten hnus mít z baráku pryč :sweat_smile: :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
eště jsem se dívala na penzion regina, meg znáš?
29. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to jsou výměny :grinning: :grinning:
Vendy,tak to je fajn s tou reklamací :wink: A jaké prosím dáváš ty ovocné jogurty???
Dortík malé ochutnat dám,ale cpát ji tím nebudu :wink: a receptík, mám podobný,jako Vendy
29. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jdu se dívat na net na nějaké to odrážedlo, páč jsem byla u kámošky, která nám dala tu odrážecí kozu a ona mi řekla, že je to jen na dom. Tak budu kupovat odrážedlo na ven. Další krám do chalupy :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw,tady taky buří, o 106 :unamused:
29. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bouří :grinning:
29. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tani když tady bylo tak kráááásně.. už by mohlo přijít normální léto...
29. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Lukýno mi spinká a já mám chvilku jen pro sebe, tak popíjím kafíčko a nakukuju :slight_smile: Koukám že řešíte dortíky, taky musím nějaký ve čtvrtek ukuchtit, páč v pátek mám promoci a pak si jdeme celá rodinka sednout a budeme slavit zároveň i Lukyho narozky.
29. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw, tady bylo taky krásně, chtěla jsem malé napustit bazének :unamused:
Luci, ahojky, tak si pěkně užijte oslavu a budeš dělat dortík taky ze zákysky?? :grinning:
29. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj luci.. gratuluju k postu Inženýrka!!!!!!!!!

já budu tvořit tento dortík http://dorty.ligocki.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=144
plus ještě nějaký tvarohový
29. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani přesně tak.. taky jsem to měla v plánu.. Ale v druhé pol. týdne už to má být parádní.. tak snad to vyjde :slight_smile:))
29. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywon jakou jste koupili krosničku, my jí chceme taky kupovat
jinak jsme se chystaly na dovču do ČR, ale láká nás to Řecko (platili bychom jen letenku)
29. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni, Yw, díky :slight_smile:

Já ještě moc nevím jaký dortík udělám, ale asi ten pudinkovej se zakys. smetanou nebo jogurtem, musím najít nějakej fajn recept. Normální dort budeme mít taky, ale ten si brouček ještě nedá :slight_smile: Nemáte někdo recept na ten pro děti?
29. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se porád něco vyměňuje :grinning: :grinning:

Ahoj Luc :wink:

Yw,upeču si pro ní přijeď :slight_smile: ale je třešňová :wink:

U nás je vedro a i svítí sluníčko :slight_smile: ale do večera určo zaprší :angry:

My jedeme v srpnu do Jižních Čech a k moři až příští rok :wink:
29. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito tuto, ale koupili jsme ji na MMB jetou.. ale prý ji vůbec nepoužili tak je jako nová a za super cenu, tak se koukni tam ;)
http://www.detskydum.cz/detail/chicco-caddy-krosna-2009-241403/
29. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím jít uspat cvrčka :wink:
29. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A u nás jsou oslavy dvě jedna 18.7. to tu bude tchýně a o týden později všichni ostatní :wink:
29. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moře vám závidím, já si říkám kdo ví kdy ho zase uvidím. Když jsme byli na svatebce tak jsem se s ním s těmito slovy loučila :frowning2: Letos k moři s prckem nechceme, příští rok bude doufám doma další drobeček, takže zase nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale letos jedeme do Českýho ráje se známýma tak se moc těším :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady je opět živo :wink: vás nestíhám, mám doma ukňouránka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evi, jdu ho dělat teď, dám vědět po sváče, jaký měl úspěch :wink:
29. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás konečně svítí sluníčko :slight_smile: aby mu to vydrželo, lumpikovi :slight_smile:
luci gratuluju k ingovi :slight_smile:
kdo mi pošle recept na perníčky, co netvrdnou? :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to se na oslavu s tchýní moc netěšíš, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme to spojili všechno dohromady, sice náš bude jako much a bude to pěknej balík když budeme v hospodě, ale aspoň se nemusím doma s ničím chystat.
29. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi děkuju :slight_smile: Mně perníčky teda nikdy nezměkly, asi mám taky blbej recept :rolling_eyes:
29. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci gratulka :slight_smile:
evi jižní Čechy jsou super
moře miluji, ta nabídka je moc lákává, vím, že Terka z toho nic mít nebude
29. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek