• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jituš děkuji :slight_smile: Třeba si to Terka užije, je spousta mamin co byli s dětmi v roce u moře a bylo to super na všechny strany :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už vím, proč je ukňouranej, teď jsme blbnuli a jak se zubil, bylo vidět, že mu rostou obě horní dvojky :wink:
jdu si hodit, to zase bude mazec :sweat_smile:

u nás je v dálce slyšet buřina :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci, dobře jste to udělali, spojit :wink:

evi, raději tchýni oddělit :sweat_smile: :grinning:
29. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi v regině jsme měli svatební noc...bylo to tam pěkné, bázen tam vnitřní je ale tam jsme se nedostali... :grinning:
kdybyste nebyli na dovči jen pro vás 3 tak bych za váma sjela je to od nás cca 10km.....ale já věřím že se sejdem na moravském srazu který doufám se uskuteční... :grinning:

já chci taky recept na dort pro děti z piškotu a smetany prosííííííííííííííííííííííííííííííím :grinning:
29. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc a kdy začínáte se snž?už teď?Vím že jsi říkal někdy v létě...tak to budeš mít v pase zachvíli snž a hned na to tt...je ja se na to taky těším..ale až od ledna :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, chudák Bucla, tak ať ho zoubky dlouho netrápí :wink: My jsme pořád na stavu 6 zubů a další na obzoru nejsou vidět.

Meggi, začínáme v podstatě teď, ve středu jdu na gyndu a jelikož jsem měla nějaké problémy tak čekám na požehnání doktora a hurá na to :dizzy_face: Chtěla jsem nejdřív až na podzim, ale nějak se toho druhýho bobánka nemůžu dočkat :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,neřeším a dort upeče ona to fakt umí to se musí nechat :wink: a na té druhé oslavě se vyřádím :grinning: hlavně my máme narozky všichni tři tak to bude asi slušný mejdlo :slight_smile:

Beru,ok a pak to vyzkouším já :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak šup do pasu snž :grinning:
trošku závidím ale na druhou stranu si říkám ještě máme čas, ať si ty dětičky řádně vychutnám :grinning:
29. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, fakt další :confused: :slight_smile:
to je hezký :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to bude oslava :dizzy_face: Dopředu přeji vše nejlepší :slight_smile:

Meggi, nějak se bojím to tam dát :sweat_smile: Asi je to divný, ale možná to i tak neprožívám jak u toho prvního. Ale třeba se časem osmělím :wink: Uvidíme po kontrole na gyndě.
29. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, jj :slight_smile: Asi to pak bude slušnej hukot, ale já se na to těším :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,tak ať to vyjde co nejdřív :wink: já ještě počkám chci si Káju užít :wink: :wink:
Luci ty jsi odvážlivec :slight_smile: , my se začnem snažit až za rok
dnes se jdeme podívat na Elišku, jsem zvědavá jak to zvládají, Anina chce pomáhat s mimi i v noci :grinning:
Luc,děkuju :wink:

Holky jdu a nakouknu později :wink:
29. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odvážlivec? Možná :slight_smile: Sama jsem ze dvou sester - skorodvojčat, mamka nás měla po roce, myslím že to bylo fajn. Nechci velký rozdíl mezi dětma. Myslím že i tak si Lukyho užiju, má výhodu toho že je první, má naši 100% péči a lásku a budeme mít pro sebe ještě dálších 9 měsíců než se prďola narodí, takže to už pak bude velkej kluk a super brácha kterej mi určitě bude pomáhat :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a tak už se snažíte??

Evi ta tvoje tchýně koukám musí mít stále nějaké privilegia co.. nebo to slavíte schválně nadvakrát že jí na té druhé oslavě nechcete??
29. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky se loučím, ráda jsem pokecala, vrtí se mi postýlka a vyrážíme našvtívit Markétku a Kubíka. Tak někdy zase ahoj :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw, psala jsem to výš, čekám na požehnaní dr, ve středu jdu na gyndu a pak hurá na to :slight_smile: pa pa
29. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci druhé taky až tak za 4 roky.. Taky si chci sáruš užít naplno.. přiznám se jsem lenoch a dva mrnouse bych ted nezvládla..
29. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak držím palečkyyyyyy..
29. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že se to dá zmáknout, jen to vydím v rodině, švagrová minulé pondělí porodila Elišku (doma již mají Andulku - v červenci jí budou 2)
29. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo hodně záleží jaké jsou to děti :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a co by jsi radči.. vím že na tom tolik nezáleží.. ale určo člověk k něčemu víc prahne..
já se přiznám.. já bych druhou chtěla zase holčičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jita přesně tak.. když je první klidné mimi, tak je to super a dá se to lépe zvládat.. ale jak je to čertík, tak už je to makačka..
29. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se za hrubici :angry: , ale píšu jen jednou rukou
29. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywon přesně tak :slight_smile:
Luci ať vám to vyjde :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw, já bych chtěla 3 kluky :sweat_smile: :dizzy_face:
ale taky jsem zatím moc pohodlná na další mimi :sweat_smile:

puding hotovej,jsem zvědavá, jaký bude mít úspěch
jdu si dát kafčo :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci držím pěsti a hlavně nás informuj :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru fakt chceš tři kluky?? Čééééče to jsi dobrá.. Já jsem ráda že mám aspon jednu holčičku a max. jak dvě děti neciiiiiiii.. jsem pohodlna hi :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to, že jsem si od školky do 5. měsíce těhu přála holčičku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a chtěla jsem jedináčka :sweat_smile:
Bucla je zlatej :dizzy_face: až na ty zuby :confounded:
29. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek