• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahoj
Gratuluju Kubíkovi a Matýskovi ke krůčkům :dizzy_face:
Kája pořád trpí asi skrz ty zuby, A teď se jí asi navíc začíná spouštět rýma. A při koupání jsem jí našla dvě klíšťata. A to jsme byly venku jen chvilinku, jela na tom svojem vozítku. To je děs, já se těch klíšťat tak bojím, aby z toho něco neměla :frowning2:
29. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem z něj nějaká vykulená :sweat_smile: Nečekala jsem to tak brzo :grinning:
kal, krásný :dizzy_face: já nestihla natáčet :unamused:
pal, věř v to, že jí nic nebude :wink:
ale upřímně, já mám z klíšťat panickou hrůzu, bojim se jich víc jak zubařky a to je co říct :unamused:
29. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my jsme začali tapkat včera, nejdřív jsem malýho musela lákat na sušenku,ale ted se pustí a sám udělá pár kroků :wink: :wink:
29. čer 2009 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy :dizzy_face:
nějaký erupce na slunci :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, no právě, mám z nich taky panickou hrůzu :unamused:
Kat, tak vám taky gratulace :dizzy_face: Kája se zatím "jen" pouští a nepadá, krůčky asi příjdou co nevidět :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak všem gratulace....:slight_smile:

Jaňula usnula až teď :angry: :angry: to byly boje s uspáváním dneska :frowning2: 1,5 hodiny, děs :frowning2:
29. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palli, klistat se taky bojim,at je u vas vše ok.

Berus, já taky nestihala natáčet, a pak, když natáčím, tak ta malá potvůrka schválně nic nedělá :grinning:

Kal, díky, že upravís fotky a Kubik je šikovnej.

Luc, já jsem na tebe myslela, jsem si říkala, že za chvíli v pase budes mít snž :wink: Se těšíš, že?

Jo abych nezapomnela, dostala jsem od trenerky mail,ze deti do plavani musi mit jednorázové plinky a na to jeste plavky, no tak hlavně že jsem se na to ptala :sweat_smile: :sweat_smile: drív stačili jen plinky ale ted se jim tam 2x za sebou stala nehoda, tak od té doby jeste plavky na to, nevim, kde to budu zase shánět
29. čer 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jestli taky nechce chodit pozdeji spát, tak jako my :grinning:
29. čer 2009 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky si jako chodíte, to já zažila radost že si malý v postýlce klekl a už začíná nakročovat že si stoupne :dizzy_face:
my vás brzo doženeeeeeeeeem
:grinning:
29. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ty jo kluci jsou šikulky že už tapkají.Tak že bych lákala Davču na čaj nebo jídlo, tak to fakt nehrozí, to tam bude sedět raději jak demižon :grinning:
pavli, to jsou hnusáci ty klíštata, taky se jich bojím
Já zítra jdu do města mrknout se konečně na boty a chci se stavit do práce, mám tu na týden bráchovu přítelkyni, tak ji vezmu s sebou, je skvělá chůvička a ještě ji chci udělat krevní skupinu, at má památku na ČR.

Ach jo,mám tu plnej koš prádla :frowning2:
29. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat cože? pleny a plavky? vždyť ty plenky jsou vyšší než plavky, takže když se něco stane, nezachytí ti to plena tak už plavky teprve ne:slight_smile: no, my plavaly zatím jen v plenkách a v pohodě....

no Kat, asi bude chtít chodit spát později, ale byla vzhůru víc jak 6 hodin :confused: dopo usíná po 2 hodinách od probuzení a večer neví kdy usnout :slight_smile: nebo byla rozhozená, že jsem s ní nešla já, ale táta a když jsme se střídaly, už byla rozdivočená :sweat_smile:

Jasně Megg, doženete cobydup:slight_smile: a ono se to stejně za rok nepozná, kdo chodil v 10 měsících nebo v 1,5 roce :wink:
29. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo uspávání 1,5 hod, Davča byl tuhej do 5 min, ale zase tam musím být s ním, jinak by to uspávání taky trvalo za řevu, tak 1,5
Ty jo tak první snažilka :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meggi, já si taky myslím, že to tak bude, my jsme stáli a chodili okolo nábytku strašně dlouho, a na tom jsme byli přes dva měsíce, a vy si kleknete a stoupnete a budete chodit s náma :wink: :wink:
29. čer 2009 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Romi:slight_smile:
tak máte doma demižona, jo? :wink: :grinning: :grinning: jsi mě pobavila...
a odkud je budoucí švagrová? :wink:
Pall, s klíšťatama je to fakt blbý. Teri jsem nechala očkovat, ale Dr. mi říkala, že důležitější je očkování pro dospělý, že děti to zvládají líp než dospělý. Tak jsem se očkovat taky nechala,ale 3. přeočkování jsem už kvůli těhu nestihla... však mi taky pořád někde s oddílem jezdili po lesích atd, takže klíšťat bylo víc než dost..
29. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, no u nás to byl boj 1,5 hod i když jsme tam u ní na střídačku leželi :frowning2: pak jsem jí tam nechala 5 min samotnou a byl šílenej ječák, až se z toho celá klepala :frowning2:
29. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, taky to nechapu, no došly mi tyto instrukce, tak ty plavky asi budem muset koupit, ale po pravde, ho do toho rvat.....se mi teda nechce :unamused:
29. čer 2009 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani švagrovka je slovenka
29. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani a spí v pstýlce, nebo usíná s váma?
29. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat docela hezký plavky jsem viděla v tesku
29. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
demižon :grinning: :grinning: :grinning:
kal je přece taky snažilka :wink:
29. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to já budu asi poslední snažilka, protože nevím jak bych zvládala krmit dvě dítka :slight_smile: Stačí že tenhle mi zabere hafo času a ještě pijeme po lžičkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, my máme nařízeno v plavání jen plavky, takové speciání, které prý všchno zachytí, musí být ale tak akorát obepnuté kolem nožiček. Prý teda zachytí i moč, pokud je nepereš v aviváži, ale mám vyzkoušeno, že ne :grinning:
29. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, hlavně se ti bude blbě oblíkat na tu plenu ještě plavky....no fakt jsem to v životě neslyšela ani neviděla :sweat_smile:

Romi, usíná ve velký a pak když jdu spát, tak jí přendavám do postýlky.. snad se někdy dopracujeme k tomu,aby usínala rovnou tam, i když už ztrácím iluze :wink:
29. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš mazílek taky usíná na velké, jenže se ho tam bojím nechat samotného, že mi žuchne, tak ho předělávámehned jak pořádně vytuhne
29. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
na usínání v postýlce taky kašlu, asi odděláme za chvíli bočnice a bude spát vedle nás
29. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se usíná ve velké a spí ve velké. Postýlku máme na ozdobu, protože Kája nikdy nevytuhne tak, abych ji přendala :unamused: Použivala ji do asi 5 měsíců a pak se asi rozhodla ji pošetřit pro dalšího sourozece :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli :slight_smile: akdyž spí přes den, tak ji tam necháš samotnou??
29. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jí taky nejdřív přendavala hned po usnutí,ale párkrát se mi stalo, že se probudila a pak jsem usínaly zase znovu :confounded: takže teď jí tam udělám z peřin hnízdečko a přendaváme jí až když jdeme my spát

Pall, taky jsme měli postýlku jen na ozdobu ale 1.6.jsem začala přenášení a dobrý :dizzy_face: :dizzy_face:

a přes den spí pouze a jedině v kočárku. v posteli neusne ani omylem....to se stalo jen 2x a to byla nemocná :confounded:
29. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi nechám, máme postel z jedné strany krytou postýlkou a na té straně ona spí. A mám zaplou chůvu, to bych slyšela, kdyby se přmisťovala na tu druhou stranu. Teda jednou jsem to nestihla a žuchla mi :pensive:
A krom toho, většinou jdu přes den spát s ní :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee, tak přes den jsem už s mrňavkou nespala ani nepamatuju:slight_smile: to když byla uplný mimi :slight_smile:

no já se zase ponaučila, že musím malou přikurtovat v kočárku když spí a já na ní nevidím...jednou se převážila a překlopila se i s kočárem. :pensive: to měla chuděrka probuzení :pensive: :pensive:
29. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek