***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
romi.r
29. čer 2009
já už vidím, jak by se Davča vzbudil, žuchl by dolu a pak mi orval dracenu a snědl hlínu z květináče 😃 , máme vysílačky a ty nejsou tak citlivé jak chuvička
Taky chodím spávat s ním :-N
evelina0007
29. čer 2009
Tak u nás se dneska řve a řve to jsem ještě nezažila ani prso nechce poprvé jsem zkusila UM taky nechce ]-( :-S
berus
29. čer 2009
u nás se spí, ale nutně potřebuju na balkón, takže se asi nebude spát dlouho :-N
romi.r
29. čer 2009
ev, u nás se taky řve, ale manža už spí, tak ho vytáhl a už spí nejspíš spolu, ted se uklidnil
palla
29. čer 2009
Jani, to já jsem s ní zase jak byla menší spát nechodila, ale pak jsem si řekla, že až bude druhé, tak už to neklapne určitě vůbec, tak proč si ten luxus nedopřát teď. A hlavně, ona v noci hrozně špatně spí takže i já, jsem ráda, že to přes den můžu trochu dohnat 🙂
Romi 🙂 taky má rád hlínu? 😃
romi.r
29. čer 2009
ty jo to bude ráno pruser, jsem řekla manžovi at mi nachystá prkno že budu žehlit a zatím jsem na netu 😃 :-p
romi.r
29. čer 2009
Pavli, já ti nevím, on má rád vše co není k jídlu a co je zakázaný, dnes měl kousínek knedlíku se svíčkovou a říkal mnam mnam 🙂
romi.r
29. čer 2009
jo už jí některé dítko samo??? =-)
jana.rce
29. čer 2009
tak snad Ev brzy usne.... |-| zubiska protivný,co?

Romi, tak hlavně že už je klid,vid? 🙂

jj Pall, jen si to teď užívej🙂

u nás nevede hlína, ale písek a polystyren 😃
romi.r
29. čer 2009
no tak polyš naštestí nemáme :-N
palla
29. čer 2009
Kája dneska pochtívala řízek 😃 marně Zato jinak nejí skoro vůbec.Ale tu hlínu vlastně jo, se na mně jednou tak pěkně usmála, černým úsměvem, pusu plnou :-p
jana.rce
29. čer 2009
já dělala včera rajskou, ale blbec jsem jí osolila automaticky a nestihla jsem odendat trochu pro Janí, tak příště 🙂

a malá sama tedy vůbec nejí, to by to dopadlo:-) akorát chleba po ránu, co má rozkrájený "na husičky" 🙂 pak stejně hned vysávám, tak to je hned uklizený 😃
jana.rce
29. čer 2009
proto jsem uklidila kytky z jejího dosahu a většinu mám na skříních🙂

jo a rekord!!!! po 14 dnech dnes zase snědla celou skleničku zeleniny k obědu,takže to bylo asi fakt tím nevyklubaným zubem 😉
romi.r
29. čer 2009
rajskou jsem ještě nezkoušela, čekám až budu mít na zahrádce.
No u nás se může luxovat 3x denně a to ho krmím já 🙂 , asi dám všude koberec a binec do toho zapadne a nebude vidět 🙂
Pavli Kajka nejí???
palla
29. čer 2009
Romi, moc ne, průměrně 5 lžiček, vyjímečně 10, čehokoli 😢 Žije z mého mléka - posledních asi 6 týdnů. Snad je to těma zubama, předtím jedla hezky.
romi.r
29. čer 2009
tak to je blbý pall ani UM nechce?? Dadula taky nechce jíst, jen když ho zabavím něčím jiným, tak pak do něj něco narvu, dnes jsme jedli s rýžovýma křupkama, celej se na ně třepal, otevřel pusu a měl tam oběd
palla
29. čer 2009
UM nezkouším, docela ještě mám svoje. Taky ji musím zabavit, abych do ní dostala aspoň něco. A přibývá Davídek dobře, když tak málo jí?
jana.rce
29. čer 2009
no tak u mě to vyhrál protlak...vlastní rajčátka budu mít až příští rok, hurá...
s vysáváním je to asi všude stejný. je to sice brzy uklizený z tý plovoučky, ale všechno je hned zase vidět :-N
romi.r
29. čer 2009
no nevím Pavli jestli má dobrou váhu, porodní byla 3350 g ted má tak 8,6-8,7 kg, jenže já to do něj vždy nějak dostanu, takže ten oběd 200 g mi sní
Karolínka váží kolik?
jo jani, to mi vadí, že jde vidět každé smítko
jana.rce
29. čer 2009
tak mi měly porodní 3850 a teď má rovných 9 kg, podle mě to jsou dobrý míry 🙂 jedna kamarádka měla roční se 7 kg, to je dost málo,ale malá dobře jedla, jen míň přibývala...¨

hele, Beru vypadla z balkonu,ne?😉
palla
29. čer 2009
Aha, tak to Kája nesní ani náhodou. Teď váží tak 8 kg, porodní měla 2,6. Uvidím, co řekne dr. na roční prohlídce.
berus
29. čer 2009
nevypadla,su nasratá :-N
projela jsem aukci na dřevěný hudební nástroje ]-( máme doma málo rachotu :-N
nevíte, kde je sehnat za rozumnou cenu?
berus
29. čer 2009
pal, prcek by měl mít na roce trojnásobek svojí porodní váhy, u vás dobrý 😉
jen mi v tom případě už budeme podle těch tabulek slavit druhý narozky :-N 😃 😃
berus
29. čer 2009
teda u vás dobrý skoro :-N
romi.r
29. čer 2009
asi fakt vypadla 🙂
kamarádka má taky 15m holčičku a má 7,5 kg a to jí jak blázen, to bych do davči nedala ani omylem
berus
29. čer 2009
no ateď si tu budu psát sama
berus
29. čer 2009
holky sjou drobnější 😉
a když to Davídkovi stačí, tak bych to neřešila, my šli včera spát s 5 lžičkama kaše a 30 mlíka, a taky mu tu stačilo do půlnoci a to nesvačil
romi.r
29. čer 2009
nevypadla 🙂
já nevím, on se neprojevuje nějak, když má hlad 😃
berus
29. čer 2009
fakt ne? =-)
Mates si cucá palec, říká mňam a blbě na mě čučí :-N
berus
29. čer 2009
tak kde jste ženský?
hledáte mi odkaz x-)