• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
já už vidím, jak by se Davča vzbudil, žuchl by dolu a pak mi orval dracenu a snědl hlínu z květináče :grinning: , máme vysílačky a ty nejsou tak citlivé jak chuvička
Taky chodím spávat s ním :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se dneska řve a řve to jsem ještě nezažila ani prso nechce poprvé jsem zkusila UM taky nechce :angry: :confounded:
29. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se spí, ale nutně potřebuju na balkón, takže se asi nebude spát dlouho :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev, u nás se taky řve, ale manža už spí, tak ho vytáhl a už spí nejspíš spolu, ted se uklidnil
29. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to já jsem s ní zase jak byla menší spát nechodila, ale pak jsem si řekla, že až bude druhé, tak už to neklapne určitě vůbec, tak proč si ten luxus nedopřát teď. A hlavně, ona v noci hrozně špatně spí takže i já, jsem ráda, že to přes den můžu trochu dohnat :slight_smile:
Romi :slight_smile: taky má rád hlínu? :grinning:
29. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to bude ráno pruser, jsem řekla manžovi at mi nachystá prkno že budu žehlit a zatím jsem na netu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, já ti nevím, on má rád vše co není k jídlu a co je zakázaný, dnes měl kousínek knedlíku se svíčkovou a říkal mnam mnam :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už jí některé dítko samo??? :confused:
29. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad Ev brzy usne.... :pensive: zubiska protivný,co?

Romi, tak hlavně že už je klid,vid? :slight_smile:

jj Pall, jen si to teď užívej:slight_smile:

u nás nevede hlína, ale písek a polystyren :grinning:
no tak polyš naštestí nemáme :sweat_smile:
Kája dneska pochtívala řízek :grinning: marně Zato jinak nejí skoro vůbec.Ale tu hlínu vlastně jo, se na mně jednou tak pěkně usmála, černým úsměvem, pusu plnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělala včera rajskou, ale blbec jsem jí osolila automaticky a nestihla jsem odendat trochu pro Janí, tak příště :slight_smile:

a malá sama tedy vůbec nejí, to by to dopadlo:slight_smile: akorát chleba po ránu, co má rozkrájený "na husičky" :slight_smile: pak stejně hned vysávám, tak to je hned uklizený :grinning:
29. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
proto jsem uklidila kytky z jejího dosahu a většinu mám na skříních:slight_smile:

jo a rekord!!!! po 14 dnech dnes zase snědla celou skleničku zeleniny k obědu,takže to bylo asi fakt tím nevyklubaným zubem :wink:
29. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajskou jsem ještě nezkoušela, čekám až budu mít na zahrádce.
No u nás se může luxovat 3x denně a to ho krmím já :slight_smile: , asi dám všude koberec a binec do toho zapadne a nebude vidět :slight_smile:
Pavli Kajka nejí???
29. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, moc ne, průměrně 5 lžiček, vyjímečně 10, čehokoli :cry: Žije z mého mléka - posledních asi 6 týdnů. Snad je to těma zubama, předtím jedla hezky.
29. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je blbý pall ani UM nechce?? Dadula taky nechce jíst, jen když ho zabavím něčím jiným, tak pak do něj něco narvu, dnes jsme jedli s rýžovýma křupkama, celej se na ně třepal, otevřel pusu a měl tam oběd
29. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
UM nezkouším, docela ještě mám svoje. Taky ji musím zabavit, abych do ní dostala aspoň něco. A přibývá Davídek dobře, když tak málo jí?
29. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u mě to vyhrál protlak...vlastní rajčátka budu mít až příští rok, hurá...
s vysáváním je to asi všude stejný. je to sice brzy uklizený z tý plovoučky, ale všechno je hned zase vidět :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím Pavli jestli má dobrou váhu, porodní byla 3350 g ted má tak 8,6-8,7 kg, jenže já to do něj vždy nějak dostanu, takže ten oběd 200 g mi sní
Karolínka váží kolik?
jo jani, to mi vadí, že jde vidět každé smítko
29. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi měly porodní 3850 a teď má rovných 9 kg, podle mě to jsou dobrý míry :slight_smile: jedna kamarádka měla roční se 7 kg, to je dost málo,ale malá dobře jedla, jen míň přibývala...¨

hele, Beru vypadla z balkonu,ne?:wink:
29. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to Kája nesní ani náhodou. Teď váží tak 8 kg, porodní měla 2,6. Uvidím, co řekne dr. na roční prohlídce.
29. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevypadla,su nasratá :sweat_smile:
projela jsem aukci na dřevěný hudební nástroje :angry: máme doma málo rachotu :sweat_smile:
nevíte, kde je sehnat za rozumnou cenu?
29. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pal, prcek by měl mít na roce trojnásobek svojí porodní váhy, u vás dobrý :wink:
jen mi v tom případě už budeme podle těch tabulek slavit druhý narozky :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda u vás dobrý skoro :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi fakt vypadla :slight_smile:
kamarádka má taky 15m holčičku a má 7,5 kg a to jí jak blázen, to bych do davči nedala ani omylem
29. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ateď si tu budu psát sama
29. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky sjou drobnější :wink:
a když to Davídkovi stačí, tak bych to neřešila, my šli včera spát s 5 lžičkama kaše a 30 mlíka, a taky mu tu stačilo do půlnoci a to nesvačil
29. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevypadla :slight_smile:
já nevím, on se neprojevuje nějak, když má hlad :grinning:
29. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt ne? :confused:
Mates si cucá palec, říká mňam a blbě na mě čučí :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde jste ženský?
hledáte mi odkaz :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek