• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahojky,
holky tak něco na tom bude, že nekojené děti spinkají líp....
bohužel jem musela přestat kojit, Kláruš jak už přes den nechtěla, pak už nechtěla ani v noci, jen mě kousala, tak jsem si zkusila odstřikat a nic... prostě se mi nedělá mléko :frowning2: ... vůbec nevím proč, zkouším to ještě rozjet a odsávám, ale odsaju jen pár kapek :pensive: .... nevíte čím by to mohlo být?
Ale aspoň spíme od sedmi do šesti :slight_smile:

Romi,taky jsem včera Mikra donutila ať mi donese prkno, že budu žehlit a nějak jsem se k tomu nedostala :sweat_smile:

Klrárka jedla sama jednou, ten narozeninový dortík... a byla za dámičku.... snažila se ho nabírat sama ale jen lžičkou, rukou se v tom přece patlat nebude, že :sweat_smile: Moc jí to ale ještě nešlo, musíme trénovat. Ale ovoce, křupky, rohlíky, sušenky si bere sama a bez problémů baští :wink:
30. čer 2009 v 07:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ráno, vy jste toho nakecaly :wink: :wink: :wink:
Kal gratulka :slight_smile:
Berus gratulka :slight_smile:, jestli to půjde rychle jako u nás, tak v roce bude krásně chodit :slight_smile:
Včera jsme se byli podívat na malou sestřenku, to je krásně malý mimi - měla na sobě oblečení po Terce :slight_smile: :slight_smile:, jinak velká sestřenka si hraje na mimi, začala se počůrávat a má zpět dudlík (mají veselo) :unamused:
30. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jiti, tak to mají příbuzní doma veselo co? :frowning2: ... Už jsem o tom četla, že děti mohou na příchod sourozence reagovat i takto :frowning2: ... Kolik má velká sestřenka?
Dívala jsem se na ty hudební nástroje co našla naše tcháňa a dobré, asi taky přiobjednám... :wink:
30. čer 2009 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, furt dočítám a tuším že Kat a Beru se na aukci bily o jeden xilofon :sweat_smile: ...
30. čer 2009 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

noc děs běs :frowning2: a ještě tu byla příšerná bouřka a lilo tal,že nebylo vidět na 5 cm
30. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

bobulko, kdyby to byla kat, s kým jsem prohrála, už by jste mě tady nikdy neviděly :wink: :grinning:
jito, děkujeme, vypadal u toho děsně roztomile :sweat_smile: :dizzy_face: ani jsem nepustila slzu, jen čučela s otevřenou hubou :grinning:
pavli, choď častěji, takhle je reprezentování Liberce na mně :sweat_smile: no a občas je to průšvih :grinning: :grinning: :grinning:

tady je zase pod mrakem :angry: chci léto :unamused:
30. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
bobul - Andulkce bude mít v červenci 2, v neděli jí došlo, že mimi je už na furt :confounded:
Romčo ten odkaz na hudební nástroje je super, manžel určitě bude chtít něco objednat pro Terku :grinning: :grinning:
Bobul kojím jen večer a to jen trochu, pro udržení laktace je prý důležité kojení v noci, ale já v noci nekojí už dlouho, pokud Klárka nechce tak bych to neřešila
30. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Berus já vím :slight_smile: , mě už přijde strašně dlouho když Terka začínala
30. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru :grinning:
Kat, tak ten vyhraný xilofon kdyžtak zapři :grinning:
Jiti, tak to je ještě malinká, to se rychle napraví... můžou to ale dělat i vělké děti... :frowning2:
Jiti, já jsem z toho fakt špatná, nevím jestli Klárka nepije protože není mlíko a nebo mlíko není protože Klára nepije... chtěla jsem ještě dlouho kojit :pensive:
Beru, vidíš, a to jsi byla nešťastná že Bucla nic nedělá a eď většinu dětí předběhl :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
bobulko, vždyť jsi kojila dlouhou :wink: co by za to některý mamky daly, třeba já :unamused:

a to že malej pár dětí předběhl nic neznamená, já už potom půl roce, kdy nebyly pokroky, začla být v klidu a nechala to na něm, jak kdyby tušil, že už ho do ničeho nenutím, začal :sweat_smile:
ale víc než chození by se mi líbilo, kdyby se naučil smrkat :wink:
30. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru to chceš po něm moc :grinning:
bubul je malá, určitě se to spraví, myslím, že jsi kojila dlouho, po roce se prý děti špatně odstavují a většinou jsou na prsu závislý
30. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko

Beru, tak já se jdu podívat,kdo mě na ten xylofon přebil a jestli ty, tak tě začaruju :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a jeste tu někdo psal, že máme první snažilku, tak snažilku už máme dávno a dokonce v září první maminu z našeho tématu :wink:
30. čer 2009 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru, ty jsi Petra T. nebo Jana Ř???? :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobul,já ho nevyhrála, já jsem přihodila jenom když cena byla 1Kc, no přece nebudu dávat víc :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat :grinning:
Beruš, já vím, rok je fajn, jen mě to mrzí.... :pensive:
Jiti, já chci závisláčka :sweat_smile:
30. čer 2009 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
no a já si řikala, že 200 i s poštovným je moc :sweat_smile: pak jsem koukla na ceny jinde a málem mě švihlo :sweat_smile:

jinak jsem zapomněla napsat, že moje dítě je celá já, v noci jsem přišla do ložnice, lehla a malej začal kecat ze spaní, říkal táta, pak se zahihňal a spal dál :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

a včera jezdil po bytě ve škopku na prádlo :grinning: , jsme chudí, musí mu to stačit :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj holky, jsme dnes vstávaly v 8,30 :sweat_smile: další rekord... no jsem spíš zvědavá, v kolik půjde spát dnes večer :slight_smile: ale přijede děda, tak si jí apspoň užije...

jinak nestíhám dočítat, co jste včera a dnes už naplkaly, takže nejdřív jdu nakrmit zvěř, pak převlíkat peřiny, dělat oběd a pak jště nakouknu :slight_smile:

pěkný den všem... jinak u nás je furt krásně.. sluníčko, nepršelo a neprší, takže budem muset zalívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Beruš, my taky máme škopek jako oblíbenou hračku... táta s ní dělá letadlo... Klárka sedí ve škopku a Mirek s ní lítá po celem baráku :grinning:
Jo a my máme taky úspěch... včera jsme byly s Klárou jezdit na ulici v trojkolce a pak, než jsem ji uklidila, tak si Klára sama vylezla do dvou celkem prudkých schodů a přelezla práh francouzského okna .... byla jsem na ni pyšná :dizzy_face:
30. čer 2009 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, musí být krásně.... vyždť začali prázdniny :dizzy_face: ..... a v sobotu bude tábor..... :sunglasses:
30. čer 2009 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem asi nahmatala trojku nahoře :frowning2: jsem si myslela,že když má nahoře 4 zuby a dole 2 zuby,že nejdřív porostou dvojky dole,ale vypadá to na trojky nahoře tak už se nedivíž,že tak řvala :confounded:

Jitu,tak u nás sestřenka příchod bráchy vzala dobře tak snad se to u vás brzo srovná :wink:
30. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
evi, sice gratuluju k zoubku, ale chápu, že po dnešní noci z toho moc radost nemáš :frowning2:
30. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,jj a to není ještě úplně venku :unamused: a oni prej ty trojky bolej hodně mi někdo říkal už nevím kdo :wink:
30. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo vlastně, vždyť to jsou špičáky, holky to tady psaly :pensive:
30. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Ev taky jsem to slyšela, že špičáky jsou nejhorší a taky stoličky :cry:
30. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru :pensive: a je pravda,že u žádnýho zubu takto nevyváděla :frowning2:

Jdu vzbudit Aleše si myslí,když má dovolenou,že může chrápat do oběda :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás se vyvádí už 6 týdnů, jak dlouho to může ještě trvat :confused:
30. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Pal,předtím rostly Káje 4 zuby najednou asi měsíc a takto nevyváděla jako ted tak fakt nevím :confounded:
30. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a špičáky nahoře jsou snad prý uplně nejhorší, říká se jim oční zuby, nebo tak něco, jak jsou pod očima :confused:
30. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jdu za chvíli s Kájou a babičkou na bazén. Jak chodíme na to plavání, tak Kája poslední 3 lekce totálně prořvala, tak jsme dostali instrukce, že to mám s ní zkusit sama, ať zjistím, jestli se bojí vody, nebo té instruktorky nebo co vlastně. A to se na minulé lekci děti potápěly a natáčela to kamera. No, všechny děti budou mít krásné videa, akorát já jsem tam stála bokem jak na hanbě a Kája brečela a brečela. Tak jsem zvědavá. To je prý taky od zubů, ta její věčná nenálada :cry:
30. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Pal,dík tak to bude asi něco :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek