• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Akorát jsem četla, že špičáky mají růst až po stoličkách, ale tak nemusí to být asi pravidlo :confused: Mi připadá, že má nateklou celou hubu s prominutím, tak čekám naráz zbývajících 12 zubů a běda jak ne :grinning:
30. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/krimi/172516-placici-batole-osvobodili-z-prehrateho-auta-az-policiste.html

chápete to?! :confused: :angry: jak můžou existovat takoví idioti :angry: :angry: :angry: , jsem se zase vytočila!!!
30. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelze komentovat :angry: :angry: , hlavně že byli 2 :cry:
30. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je teda hnus :angry: :angry: ani nemám slov... :angry:
30. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matka kráva, otec vůl.... teda pardon, urážím skot... ten by se o své mládě postaral :pensive:
30. čer 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,to je hnus :confounded:
30. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám rostou dolní jedničky najednou - proto večer špatně usíná :frowning2:
30. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukala,že spadlo další letadlo :angry: a prej,že je to nejbezpečnější doprava na světě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :wink:
30. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou dneska zprávy :frowning2:

u nás to vypadá na 3! klubající se zuby najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Bucla mě nechce pustit do pusy :sweat_smile:
ale udělal mi radost, dneska snědl jídlo, sice trochu, ale jen namačkaný vidličkou, sbohem ponoráku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,tak nějak to bylo u nás uvidíš,že se objeví i 4 :grinning: Mě tam Kája pustila ráno a od tý doby ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad to byl opravdu zub,ale zdá se mi,že né trojka,ale čtyřka je to dost daleko od dvojky,ale fakt nevím :confounded: :confounded:

Jo a po víc jak roce jsem se konečně objednala ke kadeřnici a ona má termín 15.7. :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...
přeju hezký den...
30. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se teda přiznám, jsem už párkrát nechala holčičky samotné v autě.... ale většinou to bylo proto, že ukrutně lilo a nechtěla jsem , aby byly zmáčené, kvůli 10 rohlíkům... :slight_smile: tak snad nejsem taková krá...
30. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, jsem to dočítání teda včera vzdala.... takže nejsem v obraze... už proběhla akce ZOO Liberec? :wink:
30. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, to budeš krásná na narozky :wink:
pavli, ahoj :slight_smile:
proběhla, máme fotky v albech :wink:
a já jsem cíťa, Matese bych v autě nenechala :zipper_mouth:
30. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě mrzí, že jsem o to přišla... :frowning2:
30. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak teď koukám v albíčkách, že to byly námluvy... tak to bych se tam necpala :slight_smile: jsem si myslela, že to měl být srazík... :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli, to byla dohazovací akce :wink: :grinning:
a jak se máte holky, taťka zase pryč?
30. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jsem dočítala včerejšek ty nemluvíš s pánem jo???co ti udělal :wink:
30. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, taťka je zase v Praze, naštěstí už naposledy a v pátek si pro něho jedem... abychom si ho přestěhovaly zpátky dom :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulka měla od čtvrtka vysoké horečky a jak jsem předpokládala, vyklubala se z toho šestá nemoc.... takže je od včerjška pěkně kropenatá... :grinning:
Jinak se máme dobře, díky :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, prohrála aukci, tak mají tichou domácnost :grinning: :grinning: Si dělám jen legraci :wink:
30. čer 2009 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám se taky klubaly 2 zuby najednou..horní jedničky :slight_smile: první je venku, druhý se tlačí... do pusy mě taky nepustí,takže nevím :grinning:

u nás je na chcípnutí...30stupňů ve stínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no teď jsem šla otevřít auto, ptž. stojí celý den na sluníčku a myslela jsem, že chcípnu!!!! tak už luftuje, než budem muset vyrazit za hodinu....

a já bych malou v autě nikdy nenechala.... i když jen popojíždím kousek, vždy jí vyndám, ptž. se takových situací bojím. Maximálně jsem jí tam v zimě nechala s Teri, která je už velká a ví jak se dostat ven :wink:
30. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemluvíme, páč je to ochlasta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v sobotu šel na dvě a problinkal celou neděli :sweat_smile:
však já mu to v sobotu vrátím :grinning:
za celou dobu, co jsme spolu, jsem vyrazila večer ven s kamarádkou jen jednou!!!
teď to mám naplánovaný se ségrou :wink:

je tu opět buřina :confounded:
30. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už mám cca hodinu kontrakce :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 17:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, a taky byla bouřka,že?? :grinning:
30. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobulko :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, Táni, byla :wink: a já jsem do ní odešla sbírat maliny a pak jsel šla ještě vařit marmeládu :grinning:
30. čer 2009 v 18:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, Ty jsi číslo :grinning: a nemáš novou fotku v pase??,hezká :wink:
30. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani, nám, asi tak měsic :wink:
30. čer 2009 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek