• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Táni hezký míry, jsem zvědavá kolik vážíme my :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš,jako my :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi jo - ale my všechno vyběháme, minule jsem se ptala jesli přibrala dost (ptám se pořád), a dr. na to, že víc nemůže přibrat když je tak akční
13. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, vy jste měli vždycky o chlup míň než my :wink:
13. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale minule jsme byly větší - teda o chlup
13. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá nemá být až tak po kom vysoká je jsem prcek prťavý 163cm a Vlasťa 178cm :wink:
13. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme na tom hodně podobně, ale u holky to nevadí - můžou si vybírat ženichy
13. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš,jj :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani tak to je super... když jedeš od Vsetina do Malenovic, tak my bydlíme po cestě :slight_smile: ... tak se stav :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já mám 164 a taťínek 183 tak nevím po kom bude :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc často k těm známým nejezdíme,ale pokud by jsme jeli,tak bych to mohla navrhnout, pokud by Ti tam nevadil Vlasťa :grinning: :grinning: :confused: Sama bych si nevypravila ty šílené Zlínské křižovatky,bojím,bojím ....
13. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy,tak to bude Klárka tak akorát :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že bereme aj taťku :dizzy_face: .... Mirek má veterána motorku a během cca 5 min. ze všema chlapama co k nám přijdou, skončí v dílně :grinning: :grinning: ... tak se u nás snad Vlasťa nudit nebude :wink: :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláruš má hroznou rýmu... jsem jí teď zase odsávala :frowning2:
13. kvě 2009 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubul tu mám taky :grinning: ,Terce už končí
13. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
odsávačku nesnáší :angry: :angry: , má snahu vzít roha, ale já jsem silnější
13. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, to je mi Klárky líto,ať jde rýma rychle prýč :cry: Tak o chlapy na vaši návštěvě bude postaráno, motorka to jistí :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti, my zase řveme jako by nás vraždili :frowning2: :sweat_smile:
Tani, jj, oni jsou všichni chlapi nějak diivně úchylní na motorky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul my taky, sociálku na nás :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky a strašně šikovné dětičky :wink:
Jdu Vás jen pozdravit. Celý týden trávím na hradě Točník na akci Hrad zvířat a provázím mateřské školky, prvňáčky a postižené děti po hradě, kde jsou rozstrkáná všechny možná mláďata domácích zvířátek. Je to moc hezké, ale i dost záhul. Dneska tam byl se mnou celý den i taťka s Honzíčkem,tak to bylo super!!!
Vy už máte nové téma a já se poprvé ukázala až na 19 str. :sweat_smile:
Táni koukám, že naše nevěsta bude už brzo stát :grinning: No dobře jsme si vybrali :dizzy_face:
Gratulka ke všem pokrokům :wink:
Zatím papa a mějte se všichni mooooc krásně!
Paaaaaaaaaaaaaaaa
13. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti, no dneska je to očistec... Kláruš FURT ŘVE ale jako že fest.... asi ji trápí ta rýma a zuby. Je to hrozné a to přišlo zrovna když jsem na ni sama.
Libuk, to musí být super akce :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu, tak to jsi šikulka, to musí být bezva :dizzy_face: Libu, my si taky dobře vybrali a už nám roste první zubák :dizzy_face:

Dala jsem do albíku tu naši píďalku v postýlce :wink:
13. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jen na chviličku odskakuji od dětí. Ráno mi Elis spadla z postele, asi nejsem první ani poslední komu se to tu stalo - takže jsme strávili dopoledne po doktorech a mám jí 24 h sledovat :pensive: . Ale vyvádí teď s bráchou, kvičí a překřikují se - takže asi dobrý.
Když malé lezly ty 2 zuby taky byla strašně protivná, nakonec jí cca 2x pomohlo dát 2,5ml Nurofenu na noc - myslím, že z ní feťák není a krásně a klidně spala. Homeopatika na zuby mám koupené v šuplíku, musí se dávat lžička snad každou hodinu a to nejsem schopná si zapamatovat a v rámci jiných věcí, na to zapomenu :confounded: .

Musím se vám pochlubit, jestli mě zítra nic nepřejede, tak jdu na rychlou proměnu - vybrali mě z redakce maminky - takže mě budou od 11-16h zítra šlechtit a ten výsledek bude pak otištěný v nějakém z dalších čísel. Ta soutěž pořád probíhá, je tam líčení a účesy vyrtuálně zdarma na "mary kay" a když to pošlete ( a budete takový beznadějný případ jako já, tak vás taky můžou vybrat :wink: )
13. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mori, pád z postele už máme taky za sebou :pensive:

Jééé,tak to je super s tou maminkou, odebírám ji,tak si Tě pak najdu :wink: Moc si to užij :slight_smile:
13. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Mor, tak to já teď budu kupovat Maminku pravidelně, abych Tě nepropásla :grinning: .... pak dej vědět jak do probýhalo a kdy z Tebe bude mediální hvězda :wink:
13. kvě 2009 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Domisko, Kája to řídké srajdění měla asi 3 týdny, možná i měsíc a pak to zničeho nic ustalo. Ale je fakt, že jsem byla pro jistotu u dr. aby jí udělala výtěr. A nic nezjistili. A ani ty zuby to nejspíš nebyly, protože v puse nic nového nevidím. Jo, a vůbec to neovlivnilo, co jsem jí dávala za jídlo, mohla jíst banány a rýžový odvar od rána do večera a furt vodové kakání.

Berus, mi jsi taky chyběla :sweat_smile: Teda ale ty vaše noci, to si asi užíváš co :unamused: Snad to bude co nejdřív lepší.

Táňo, je líp? Zítra teda koupání zase bez vás :cry: Trochu se bojím, aby nám do skupinky nepřidělili někoho jiného :confounded: Kristýnka má míry skoro jak Kája, ta měla před týdnem 7710g, 70,5cm. A přesto mi sousedka řekla, že mám tlusté dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Baba jedna.

Mori, taky si kupuju Maminku pravidelně, už jsem zvědavá :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, ještě jsem zapomněla napsat, že Kája dostala včera ten nočník a dnes ráno už do něj nakadila :slight_smile: A po odpoledním spánku i načůrala, šikulka hned pochopila na co to je.
A taky už krásně leze všude možně a moc jí to po té dlouhé době co jen ležela baví. A ukecaná je :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, to mě štve s tím plavčem, ani nevíš jak, chceme chodit s vámi :frowning2: :cry:
To je teda baba sousedka :angry: A Kájka je šikulka, že tak pěkně nočníkuje, to my na něm řveme :rolling_eyes:
13. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, líp už je ťuk,ťuk,ale ještě pořád máme antibiotika :unamused:
13. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táňo, no třeba se jí to taky přestane líbit, zatím je to pro ni něco nového, tudíž vzrušujícího, uvidíme :slight_smile:
To plavání, právě minule Monika říkala co budeme dělat, ale prý ať nejsme moc popředu, že vy budete mít náhradní lekci a abysme nebyly moc před váma. Ale takhle, když budete chybět dél, tak nevím, jak byste to pak doháněly :unamused: No uvidíme, taky bychom rády s vámi :frowning2: Ale zas zdraví je to nejdůležitější, kdyžtak se budem setkávat mimo plavání, no :wink:
13. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek