• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Bobul :grinning:

Holky,je možný,aby Káje rostly už stoličky???Jednu má část prořízlou a druhá je pod dásní :angry: myslím si,že to jsou stoličky,protože je to hodně daleko od dvojek :confounded: Dala sem jí Panadol a usnula sice asi né na dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beru,jasně vrať mu to :wink:
U nás má Aleš štěstí dojel mi pro delší kabel k noťasu tak už nemá mínus :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy,tak jsem si teda všimla trochu opožděně :sweat_smile:
Evi, určitě už to můžou být stoličky, chudinka Kája :unamused: My máme teprve dva,tak nás to nejhorší ještě čeká :zipper_mouth: Manžel, je šikula, jak si to umí pěkně vyžehlit :grinning:
30. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni :grinning: :grinning: co baráček jak pokračujete???
30. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, děkuji za optání,zatím máme jen tu střechu, jestli chceš,tak Ti tam tu naši rujničku můžu na chvíli dát :wink: Dál se bude dělat asi vodo a topo,ale je to ještě tak na rok až rok a půl...
30. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,jj dej se juknu :wink:
30. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi :wink:
30. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,hezkýýýýýý to budete mít super bydleníčko :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, děkujeme :wink: ale té práce ještě před námi.....
30. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,to znám,ale pak to bude super :wink:
30. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky si představte že si ten náš šikula v té postýlcce fakticky stoupl....jsem nan ěj tak pyšná, během 1 měsíce se naučil na kolena, plazit se, lozit po kolenách, postavit se v postýlce na kolena a teď už i na nožky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meg,vidíš jsem ti to říkala,že to jde rychle :wink: u nás to taky tak bylo :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... já to věděla, že všechno doženete..... a do dvou týdnů stojíte bez opory a do měsíce chodíte :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Tani, domeček máte krásný :dizzy_face: , něco takového bych si taky představovala :slight_smile:

Megg, co ty a toho 15. ? Můžeš? :wink:
30. čer 2009 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apropooooo, už od sedmi kdy jsem si dala vanu mám kontrakce po pěti minutách a mometálně vařím marmeládu... a Mirek šíííííílllllííííí a furt otravuje, ať už jedeme do prorodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....
to je paráda jen tak vzpomínat a nemít u toho ty bolesti :wink: :grinning:
30. čer 2009 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, díky :wink: a pěkně vař marmeládku a tu vanu bych si dala taky,ale bez těch kontrakcí :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, tak zase byl boj s usínáním, ale dnes jen 45 min.:stuck_out_tongue_closed_eyes: takže zítra asi budem zase vstávat pozdě, ale nerada bych to zakřikla :wink:

Táni, to je tedy super rozdíl s tou střechou:slight_smile: a baráček tedy máte veliký :wink: to my s naším malým bungalovem....:slight_smile:

Bobull, tak tu marmeládu nepřipal :grinning: :grinning: ty jsi tedy kaskadérka s kontrakcema dělat marmošku :slight_smile:

Megg, gratuluju k super pokrokům, jen tak dál :dizzy_face:

joo, jinak jsme tu měli hodinovou bouřku ale obešla avizovaná průtrž a spadlo to o 15 km dál a u nás nic :angry: takže holt zalévat budem muset...kdyby sprchlo přes noc,aby se vylepšil vzduch a přes den bylo zase pěkně, tak by to bylo ideál...ale o tom si můžem jen nechat zdát.:slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady bylo jak v prádelně a okolo 19h se přihnala bouřka a strašnej slejvák a teď už je vzduch lepší :wink:

U nás se zatím pořád spí :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík já jsem fakt šťastná....
bobul ty máš aspoň ty kontrakce...to já čumím z okna jak péro a říkám si dneska by to šlo... :grinning:
30. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev snad to Kadlíka brzo přejde...
jo a nám se dnes slavnostně prodrala dvojka dole...tak už máme 7 zubů....naštěstí se to projevovalo zvýšenou spavostí...asi jsme si to vybrali u těch prvních zubů :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meg,dík - no mě to právě zarazilo,že leze stolička :frowning2: u žádného zubu předtím tolik neviváděla jako včera :wink: dneska usnula hned a zatím v pohodě :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj hrubice :astonished:
30. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, když Mirek by ty maliny vyhodil a moje práce by šla v niveč :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Megg, jj, pamatuju, tobě furt říkali že už to bude každým dnem a že budeš rodit před termínem a nakonec jsi přenášela,že? :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, no ty stoličky musí být taky hrůza... mě stačí si vzpomenout na zub moudrosti a co teprve ti drobečci... chuďatka naše :pensive:
30. čer 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, hrubky neřeš, já jich taky nadělám... no ostuda jsem :frowning2:
30. čer 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,nejlepší bude,že nahoře bude mít 6 zubů a dole pořád jen dva to bude nádhera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, se to časem snad srovná :sweat_smile: :grinning:
30. čer 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul :grinning: :grinning: :grinning: no doufejme
30. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
numi práce asi na baráku hafo, ale až to bude, bude bydlení krásný
meg - u nás taky pořád nic, nic a Teď Sabče nestíhám, jaký je torpédo. Sama ještě nechodí, jen za ruku, ale i tak když chce, leze po 4 jako drak.
evel - Sabince také roste stolička, už má skoro 8 zubů a každého kouše :dizzy_face: :grinning:
bobul - marmeládu v kontra jo?
No já mám do porodu daleko, stresuju se představou porodu a mám nohy nahoře, protože natékají :slight_smile: :slight_smile:
U nás buřiny už dvě během hodiny a pěkně hnusný
30. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zítra jdu reklamovat naušničky, co jsme Sabince kupovali ve zlatnictví, hned jak se narodila. Jsou zlaté a úplně ztrácí barvu, v místech, co jsou v oušku jsou jak ze stříbra a jakoby ošoupané. :angry: Dneska jsem hledala skoro hodinu paragon, naštěstí našla, zítra se jdu zeptat, co je to za aušus, když zlato, co mám na sobě já, tohle nedělá..

bobul - jo to jsi vystihla, vzpomínat bez bolesti :slight_smile: :wink:
30. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se teď vzbudila byla chudinka celá zpocená a měla žízeň-zkusila jsem UM a nic :confounded: tak jsem jí dala prso :sweat_smile: a čaj a už zase spí :slight_smile:

Cory :confounded: tak dobře pořiď :wink:
30. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde je dneska naše tchýně??? :confused:
30. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek