***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
30. čer 2009
Bobul 😃

Holky,je možný,aby Káje rostly už stoličky???Jednu má část prořízlou a druhá je pod dásní ]-( myslím si,že to jsou stoličky,protože je to hodně daleko od dvojek :-S Dala sem jí Panadol a usnula sice asi né na dlouho :-p

Beru,jasně vrať mu to 😉
U nás má Aleš štěstí dojel mi pro delší kabel k noťasu tak už nemá mínus 😃 😃
numi
30. čer 2009
Vendy,tak jsem si teda všimla trochu opožděně :-N
Evi, určitě už to můžou být stoličky, chudinka Kája :-| My máme teprve dva,tak nás to nejhorší ještě čeká :-x Manžel, je šikula, jak si to umí pěkně vyžehlit 😃
evelina0007
30. čer 2009
Táni 😃 😃 co baráček jak pokračujete???
numi
30. čer 2009
Evi, děkuji za optání,zatím máme jen tu střechu, jestli chceš,tak Ti tam tu naši rujničku můžu na chvíli dát 😉 Dál se bude dělat asi vodo a topo,ale je to ještě tak na rok až rok a půl...
evelina0007
30. čer 2009
Táni,jj dej se juknu 😉
numi
30. čer 2009
Evi 😉
evelina0007
30. čer 2009
Táni,hezkýýýýýý to budete mít super bydleníčko :-N
numi
30. čer 2009
Evi, děkujeme 😉 ale té práce ještě před námi.....
evelina0007
30. čer 2009
Táni,to znám,ale pak to bude super 😉
meggi10
30. čer 2009
ahoj holky si představte že si ten náš šikula v té postýlcce fakticky stoupl....jsem nan ěj tak pyšná, během 1 měsíce se naučil na kolena, plazit se, lozit po kolenách, postavit se v postýlce na kolena a teď už i na nožky x-) x-) x-)
evelina0007
30. čer 2009
Meg,vidíš jsem ti to říkala,že to jde rychle 😉 u nás to taky tak bylo 🙂
bobulle
30. čer 2009
Megg x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) .... já to věděla, že všechno doženete..... a do dvou týdnů stojíte bez opory a do měsíce chodíte 😉 😉 😉 😉 😉
Tani, domeček máte krásný x-) , něco takového bych si taky představovala 🙂

Megg, co ty a toho 15. ? Můžeš? 😉
bobulle
30. čer 2009
Apropooooo, už od sedmi kdy jsem si dala vanu mám kontrakce po pěti minutách a mometálně vařím marmeládu... a Mirek šíííííílllllííííí a furt otravuje, ať už jedeme do prorodnice :-p 😃 ....
to je paráda jen tak vzpomínat a nemít u toho ty bolesti 😉 😃
numi
30. čer 2009
Vendy, díky 😉 a pěkně vař marmeládku a tu vanu bych si dala taky,ale bez těch kontrakcí 😃 😃
jana.rce
30. čer 2009
ufff, tak zase byl boj s usínáním, ale dnes jen 45 min.:-p takže zítra asi budem zase vstávat pozdě, ale nerada bych to zakřikla 😉

Táni, to je tedy super rozdíl s tou střechou🙂 a baráček tedy máte veliký 😉 to my s naším malým bungalovem....🙂

Bobull, tak tu marmeládu nepřipal 😃 😃 ty jsi tedy kaskadérka s kontrakcema dělat marmošku 🙂

Megg, gratuluju k super pokrokům, jen tak dál x-)

joo, jinak jsme tu měli hodinovou bouřku ale obešla avizovaná průtrž a spadlo to o 15 km dál a u nás nic ]-( takže holt zalévat budem muset...kdyby sprchlo přes noc,aby se vylepšil vzduch a přes den bylo zase pěkně, tak by to bylo ideál...ale o tom si můžem jen nechat zdát.🙂
evelina0007
30. čer 2009
Tady bylo jak v prádelně a okolo 19h se přihnala bouřka a strašnej slejvák a teď už je vzduch lepší 😉

U nás se zatím pořád spí 🙂
meggi10
30. čer 2009
holky dík já jsem fakt šťastná....
bobul ty máš aspoň ty kontrakce...to já čumím z okna jak péro a říkám si dneska by to šlo... 😃
meggi10
30. čer 2009
ev snad to Kadlíka brzo přejde...
jo a nám se dnes slavnostně prodrala dvojka dole...tak už máme 7 zubů....naštěstí se to projevovalo zvýšenou spavostí...asi jsme si to vybrali u těch prvních zubů 🙂
evelina0007
30. čer 2009
Meg,dík - no mě to právě zarazilo,že leze stolička 😞 u žádného zubu předtím tolik neviváděla jako včera 😉 dneska usnula hned a zatím v pohodě 🙂
evelina0007
30. čer 2009
fuj hrubice :-o
bobulle
30. čer 2009
Jani, když Mirek by ty maliny vyhodil a moje práce by šla v niveč 😉 :-p 😃
Megg, jj, pamatuju, tobě furt říkali že už to bude každým dnem a že budeš rodit před termínem a nakonec jsi přenášela,že? :-N
bobulle
30. čer 2009
Ev, no ty stoličky musí být taky hrůza... mě stačí si vzpomenout na zub moudrosti a co teprve ti drobečci... chuďatka naše |-|
bobulle
30. čer 2009
Ev, hrubky neřeš, já jich taky nadělám... no ostuda jsem 😞
evelina0007
30. čer 2009
Bobul,nejlepší bude,že nahoře bude mít 6 zubů a dole pořád jen dva to bude nádhera 😃 😃 😃 😃
bobulle
30. čer 2009
Ev, se to časem snad srovná :-N 😃
evelina0007
30. čer 2009
Bobul 😃 😃 😃 no doufejme
coryna
30. čer 2009
Ahoj holky 🙂
numi práce asi na baráku hafo, ale až to bude, bude bydlení krásný
meg - u nás taky pořád nic, nic a Teď Sabče nestíhám, jaký je torpédo. Sama ještě nechodí, jen za ruku, ale i tak když chce, leze po 4 jako drak.
evel - Sabince také roste stolička, už má skoro 8 zubů a každého kouše x-) 😃
bobul - marmeládu v kontra jo?
No já mám do porodu daleko, stresuju se představou porodu a mám nohy nahoře, protože natékají 🙂 🙂
U nás buřiny už dvě během hodiny a pěkně hnusný
coryna
30. čer 2009
Jo a zítra jdu reklamovat naušničky, co jsme Sabince kupovali ve zlatnictví, hned jak se narodila. Jsou zlaté a úplně ztrácí barvu, v místech, co jsou v oušku jsou jak ze stříbra a jakoby ošoupané. ]-( Dneska jsem hledala skoro hodinu paragon, naštěstí našla, zítra se jdu zeptat, co je to za aušus, když zlato, co mám na sobě já, tohle nedělá..

bobul - jo to jsi vystihla, vzpomínat bez bolesti 🙂 😉
evelina0007
30. čer 2009
Tak se teď vzbudila byla chudinka celá zpocená a měla žízeň-zkusila jsem UM a nic :-S tak jsem jí dala prso :-N a čaj a už zase spí 🙂

Cory :-S tak dobře pořiď 😉
evelina0007
30. čer 2009
Kde je dneska naše tchýně??? =-)