• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
Hezký ránko

Klárce všecko nej k 1 ročku!!!!! :dizzy_face:
A všem co slavili,slaví a budou slavit taky přejem všecko nejlepčí :slight_smile:
1. črc 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Irčo, tebe tady vidět, to je skoro zázrak :grinning:
1. črc 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Domi já se nějak poslední dobou nechytám :sweat_smile:
1. črc 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jak se máš domi???co novýho???? :confused:
1. črc 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky přestávám chytat, když je venku pěkně, tak tady jen semtam nakouknu a vůbec nevím, o co gou :slight_smile:
máme se hezky, když je zdravíčko a pěkné počasí, tak je vždycky suprově :slight_smile: a vy už jste všichni ok?
nevíš náhodou, kde seženu nějakou houpajdu pro malého? chcu jet kuknout do tesca...
1. črc 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ok bych neřekla,malej opět kašle ... no snad do 16 bude ok at´můžem frčet na dofču :wink:
Jinak houpajdu nevím,my nekupujem,nemáme ju kam dát :frowning2: v tescu snad něco bude. A taky tam mají super slavy,v nedělu jsem tam nokoupila pro Gábi hader k narozkám ... no měla jsem radost :sweat_smile:
1. črc 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé tolik chyb,no je brzo :fearful: :sweat_smile:
1. črc 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mi ani neříkej, to abych někde vybrala prašule z taťkové karty :slight_smile:
a jak to máte s tou dovčou? ty jedeš s Adou a necháváš Gábuš doma?
1. črc 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi tak jsem vybrala kartu a ještě obrala mil o koruny,ještě jsem kupovala malýmu pončo-osušku a krémy na opal a po opal. a nejaký věci sebou. No balík ,ale mám skoro všecko krom jídla a pojištění :wink: No a pojedu s Aděm,mil bude hlídat,se prej už těší :slight_smile: :sweat_smile:
1. črc 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Domi na něco 50-70 % :sweat_smile: taky jsem tam pobíhala jak zmatená srnka, :sweat_smile: koupila jsem jí overaly,bodynka s krátkým rukávkem,rifl kratˇásky,trička .... :astonished: mil nechápal :sweat_smile: :fearful:
1. črc 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez Gábi? :confused: bych měla nervy v kýblu :sweat_smile:
tak to asi přemluvím mm do nějakého většího tesca, tady u nás zas bude všecko vykoupené :unamused:
1. črc 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím do toho tesca co nejrychleji, pr se mi nechce uklízet :slight_smile: je tu binec jak v tanku a nevyžehlené mám minimálně 3 pračky :frowning2:
1. črc 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi jj bez :frowning2: ale snad to zvládnem,tak by malej nikam nemohl :unamused: a nechcu mu to kazit a ten vzduch mu jen prospěje na ty plíce :pensive: no nedovedu si to představit bez Gábi,ale snad to půjde :fearful: u prvního bych taky bez nejela,měla jsem o malýho hroooznej strach,ale tedˇuž mám dva,tak aspoń si mě trochu užije,celej rok je pořád jako druhej,všechno se točí podle Gábi,jinak to nejde :pensive: ale už je větší ,tak bude líp,no ikdyž nevím,začínají se zlobit už i malá ho otravuje,bouchá ,škrabe..... no se mám na co těšit zachvílu :confused: :sweat_smile:
1. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi já jdu vysát a utřít prach,malej už je doma,má prázdniny a ven asi nepůjdem,tak nevím co budem celej den dělat :confused: mě tu jebne :fearful:
1. črc 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi ale ještě mrkni na aktuální katalog tesca,aby to nebylo jen do neděle,já ho nemám,vyhodila jsem ho,tak nevím jestli to je ještě ted :confused: át´nejedeš zbytečně
1. črc 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa, taky jdu něco dělat :wink:
1. črc 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pá,jdu taky :slight_smile:
1. črc 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně tam jedu na tu houpačku :wink:
1. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Moc gratuluju Klárce k narozeninám :dizzy_face:
Jinak jak jste se bavily o těch porodech, já bych si ten svůj klidně zopakovala, byla to rychlovka a bylo to tak pěkné, jak mi Káju pak donesli a tak :dizzy_face: Hlavně žádné komlikace jsem neměla, to je to nejdůležitější.
Zato teď si teda užívám. Nevím jestli jsou to taky zuby jak u Ev, ale nevím na co to svést. Kája skoro nejí, nespí a je tak ubrečená, včera jsem ji uspávala 2,5 hod., v noci byla co chvilu vzhůru. A tak je to s občasnými výpadky už přes měsíc. Já už se, možná trochu paranoicky, bojím, jestli ji netrápí něco vážnějšího. Mi už to vůbec nepřipadá normální. :frowning2: Ale snad jsou to ty zuby

Jo, a ohledně zlínského srazu, blbne nám v autě spojka a manžel mi důrazně nedoporučil jezdit sama na takovéto delší cesty :cry: Takže pro mě to nejspíš zatím padá, spravovat to budem až tak v září, až vybydou peníze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Klárince přejeme vše nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky k prvním narozeninám :dizzy_face:

bobul,jj, koukala jsem, ale jen proto, že se tam najednou objevilo moc lidí :sweat_smile: , malej měl šňůru okolo krku a klesaly mu ozvy :wink:
1. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Klárko vše nej k 1 narozeninám :dizzy_face:

Tak Kája spala celou noc to bylo asi tím Panadolem :wink: ale vstávala už v 6h tak te´d musí ještě chvilku vydržet než půjde spát,ale už hučí :confused: :sweat_smile:
1. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráné :slight_smile:
Klárce vše nej....... :slight_smile: :slight_smile:
Já bych si porod taky zopakovala, byla to rychlovka a malá spíš ze mě vypadla :grinning:
Pal nezkoušela jsi homeopatika na ty zoubky?
Terka spala celou noc, teď trochu hučí, ale to jsou ty zuby
1. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, zkoušela jsem akorát gel a nic, homeopatika bych možná mohla zkusit, to je fakt
1. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
KLÁÁRINKO VŠE NEJ!!!! :slight_smile:
Pal tak se nějak domluvte s Táňou ne?
1. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

Klárko všechno nejlepší k dnešním prvním narozeninám :dizzy_face: hodně zdraví, spoustu úsměvů :dizzy_face: :dizzy_face: Kubík posílá obrovskou pusu :dizzy_face:
1. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meg, my jsme byly domluvené, že pojedeme naším autem :sweat_smile:
1. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přejem vše NEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ Klárce k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

s tím tescem jste mi dali brouka do hlavy.. asi vím kam vyrazíme při dopolední procházce :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak za cca 10 minut je Klárka na světě.... teď tlačím, doktorka mě skáče po břichu a Klárka má taky špatně ozvi (teda spíš je nemá :pensive: ), stejně jako Buclínek :wink:
1. črc 2009 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme všem mooooc za přáníčka a Kubíčkovi za pusu :dizzy_face: .... holky to tak uteklo, co :sweat_smile:

Pall, to je škoda... tak to nevím co budeme dělat :frowning2: .... já se na vás tak těšila :frowning2:
Jinak zkus fakt ty homeopatika, nám pomohli :wink:

V Tescu jsem byla tento týden a u nás je to jak vykradené... celkem nic moc tam neměli :unamused: , ale u nás je Tesco docela malé :wink:
1. črc 2009 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobuuuul zabeeeeeer :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek