***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
arinautor
1. črc 2009
Hezký ránko

Klárce všecko nej k 1 ročku!!!!! x-)
A všem co slavili,slaví a budou slavit taky přejem všecko nejlepčí 🙂
domiska
1. črc 2009
ahoj Irčo, tebe tady vidět, to je skoro zázrak 😃
arinautor
1. črc 2009
Domi já se nějak poslední dobou nechytám :-N
arinautor
1. črc 2009
A jak se máš domi???co novýho???? =-)
domiska
1. črc 2009
já se taky přestávám chytat, když je venku pěkně, tak tady jen semtam nakouknu a vůbec nevím, o co gou 🙂
máme se hezky, když je zdravíčko a pěkné počasí, tak je vždycky suprově 🙂 a vy už jste všichni ok?
nevíš náhodou, kde seženu nějakou houpajdu pro malého? chcu jet kuknout do tesca...
arinautor
1. črc 2009
No ok bych neřekla,malej opět kašle ... no snad do 16 bude ok at´můžem frčet na dofču 😉
Jinak houpajdu nevím,my nekupujem,nemáme ju kam dát 😞 v tescu snad něco bude. A taky tam mají super slavy,v nedělu jsem tam nokoupila pro Gábi hader k narozkám ... no měla jsem radost :-N
arinautor
1. črc 2009
Jé tolik chyb,no je brzo 😕 :-N
domiska
1. črc 2009
no to mi ani neříkej, to abych někde vybrala prašule z taťkové karty 🙂
a jak to máte s tou dovčou? ty jedeš s Adou a necháváš Gábuš doma?
arinautor
1. črc 2009
domi tak jsem vybrala kartu a ještě obrala mil o koruny,ještě jsem kupovala malýmu pončo-osušku a krémy na opal a po opal. a nejaký věci sebou. No balík ,ale mám skoro všecko krom jídla a pojištění 😉 No a pojedu s Aděm,mil bude hlídat,se prej už těší 🙂 :-N
arinautor
1. črc 2009
Domi na něco 50-70 % :-N taky jsem tam pobíhala jak zmatená srnka, :-N koupila jsem jí overaly,bodynka s krátkým rukávkem,rifl kratˇásky,trička .... :-o mil nechápal :-N 😕
domiska
1. črc 2009
bez Gábi? =-) bych měla nervy v kýblu :-N
tak to asi přemluvím mm do nějakého většího tesca, tady u nás zas bude všecko vykoupené :-|
domiska
1. črc 2009
musím do toho tesca co nejrychleji, pr se mi nechce uklízet 🙂 je tu binec jak v tanku a nevyžehlené mám minimálně 3 pračky 😞
arinautor
1. črc 2009
domi jj bez 😞 ale snad to zvládnem,tak by malej nikam nemohl :-| a nechcu mu to kazit a ten vzduch mu jen prospěje na ty plíce |-| no nedovedu si to představit bez Gábi,ale snad to půjde 😕 u prvního bych taky bez nejela,měla jsem o malýho hroooznej strach,ale tedˇuž mám dva,tak aspoń si mě trochu užije,celej rok je pořád jako druhej,všechno se točí podle Gábi,jinak to nejde |-| ale už je větší ,tak bude líp,no ikdyž nevím,začínají se zlobit už i malá ho otravuje,bouchá ,škrabe..... no se mám na co těšit zachvílu =-) :-N
arinautor
1. črc 2009
domi já jdu vysát a utřít prach,malej už je doma,má prázdniny a ven asi nepůjdem,tak nevím co budem celej den dělat =-) mě tu jebne 😕
arinautor
1. črc 2009
domi ale ještě mrkni na aktuální katalog tesca,aby to nebylo jen do neděle,já ho nemám,vyhodila jsem ho,tak nevím jestli to je ještě ted =-) át´nejedeš zbytečně
domiska
1. črc 2009
tak pa, taky jdu něco dělat 😉
arinautor
1. črc 2009
Pá,jdu taky 🙂
domiska
1. črc 2009
stejně tam jedu na tu houpačku 😉
palla
1. črc 2009
Ahoj 🙂
Moc gratuluju Klárce k narozeninám x-)
Jinak jak jste se bavily o těch porodech, já bych si ten svůj klidně zopakovala, byla to rychlovka a bylo to tak pěkné, jak mi Káju pak donesli a tak x-) Hlavně žádné komlikace jsem neměla, to je to nejdůležitější.
Zato teď si teda užívám. Nevím jestli jsou to taky zuby jak u Ev, ale nevím na co to svést. Kája skoro nejí, nespí a je tak ubrečená, včera jsem ji uspávala 2,5 hod., v noci byla co chvilu vzhůru. A tak je to s občasnými výpadky už přes měsíc. Já už se, možná trochu paranoicky, bojím, jestli ji netrápí něco vážnějšího. Mi už to vůbec nepřipadá normální. 😞 Ale snad jsou to ty zuby

Jo, a ohledně zlínského srazu, blbne nám v autě spojka a manžel mi důrazně nedoporučil jezdit sama na takovéto delší cesty 😢 Takže pro mě to nejspíš zatím padá, spravovat to budem až tak v září, až vybydou peníze :-p
berus
1. črc 2009
Dobré ránko 🙂
Klárince přejeme vše nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky k prvním narozeninám x-)

bobul,jj, koukala jsem, ale jen proto, že se tam najednou objevilo moc lidí :-N , malej měl šňůru okolo krku a klesaly mu ozvy 😉
evelina0007
1. črc 2009
Dobré ránko 🙂

Klárko vše nej k 1 narozeninám x-)

Tak Kája spala celou noc to bylo asi tím Panadolem 😉 ale vstávala už v 6h tak te´d musí ještě chvilku vydržet než půjde spát,ale už hučí =-) :-N
jita5
1. črc 2009
Hezké ráné 🙂
Klárce vše nej....... 🙂 🙂
Já bych si porod taky zopakovala, byla to rychlovka a malá spíš ze mě vypadla 😃
Pal nezkoušela jsi homeopatika na ty zoubky?
Terka spala celou noc, teď trochu hučí, ale to jsou ty zuby
palla
1. črc 2009
Jito, zkoušela jsem akorát gel a nic, homeopatika bych možná mohla zkusit, to je fakt
meggi10
1. črc 2009
Ahoj holky
KLÁÁRINKO VŠE NEJ!!!! 🙂
Pal tak se nějak domluvte s Táňou ne?
kalerat
1. črc 2009
ahojte holky,

Klárko všechno nejlepší k dnešním prvním narozeninám x-) hodně zdraví, spoustu úsměvů x-) x-) Kubík posílá obrovskou pusu x-)
palla
1. črc 2009
Meg, my jsme byly domluvené, že pojedeme naším autem :-N
ywonn
1. črc 2009
Taky přejem vše NEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ Klárce k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

s tím tescem jste mi dali brouka do hlavy.. asi vím kam vyrazíme při dopolední procházce 😃 😃 😃
bobulle
1. črc 2009
Ahojky, tak za cca 10 minut je Klárka na světě.... teď tlačím, doktorka mě skáče po břichu a Klárka má taky špatně ozvi (teda spíš je nemá |-| ), stejně jako Buclínek 😉
bobulle
1. črc 2009
Děkujeme všem mooooc za přáníčka a Kubíčkovi za pusu x-) .... holky to tak uteklo, co :-N

Pall, to je škoda... tak to nevím co budeme dělat 😞 .... já se na vás tak těšila 😞
Jinak zkus fakt ty homeopatika, nám pomohli 😉

V Tescu jsem byla tento týden a u nás je to jak vykradené... celkem nic moc tam neměli :-| , ale u nás je Tesco docela malé 😉
domiska
1. črc 2009
bobuuuul zabeeeeeer 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli