• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
u nás je hic, že by se dal krájet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meggi, já nevím, ale vzhledem k tomu, že Táňa se vyjadřovala, že je s odvozem závislá na mně, tak to asi nepůjde :cry: Však já se s ní ještě domluvím.
Ev, Kája půjde do bazénku jo :sweat_smile: Tady právě lilo, prádlo mi samozřejmě zmoklo :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je taky hic, ale střídá se s deštěm :angry:
1. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tady svítí sluníčko :wink: u nás poslední 3 dny je bouřka vždycky až večer :confounded: :astonished:

Já byla u nás v Tescu minulej týden a nic tam neměli :wink: vlastně jen hezký overaly a ty nepoužíváme mám jích doma asi pět a na nic :confounded:
1. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli a v čem Karolka spí?
1. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byly minulý týden v Tescu a slevu měli spíš na menší věci, ale jelikož je Terka menší tak jsme nakoupily
u nás je hic, za chvilku razíme na zahradní párty v řecké restauraci :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, já taky mám overálky, a taky vcelku na nic.

Domi, my spíme v body a punčoškách, malej zásadně spí na bříšku, tak se bojím aby ho ty druky netlačily, tak mu to na noc nedávám. Doopravdy nejvíc využíváme punčošky.

V tescu jsem byla, ale moc nic jsem nenašla.
1. črc 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dom,máme spací pytel :wink: jsem jí z něj před časem vyndala a bez něj neusnula tak jsem rychle kupovala letní :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,užijte si to :wink:

My musíme do lékárny a do Globusu,ale jen asi pro 4 věci tak to bude rychlovka a pak hned do bazénku Kája v něm ještě nebyla :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity užij si párty :slight_smile:
Eveli jen plínka a spací pytel? možná se ptám jako trotl, ale já to vážně tak chápu :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že dusno je všude se blbě funí a nejvíc u nás doma je od včera dusno :grinning:
1. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli tak pak napiš, jak se jí v bazénku líbilo, Domča tam moc dlouho nevydržel :unamused:
ross co se stalo? :grinning:
Dom,když bylo chladdněji tak body,ponožky a spací pytel a teď jen plína a spací pytel :wink:
ok napíšu ona vodu miluje tak uvidíme
:wink:
1. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás overaly jdou,ted´teda ne,je teplo,spí v krátkým body a někdy ponožky a usíná odkopaná,mil ju zakrývá až v noci :wink: a spací pytel máme novej a spala v něm jen jednou :sweat_smile: ale koupila jsem je větší 12-18 měs takže jak bude chladněj tak budou vhod :slight_smile:
V bazénku se nám taky líbí a taky né moc dlouho :wink:
Ross mil zlobí??? :sweat_smile: a dík za pochvalu :sweat_smile: fotek :fearful:
1. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo já dávám overal i teď, máme v ložnici otevřené okno, takže je mu akorát :slight_smile: Nemá Gábi studené nožky, když je má holé? :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jak teď spíme úplně pod střechou tak je tam teplo u Káji jsou otevřená okna na ventilačku a u nás dokořán :wink: a stejně je spocená :confounded:
1. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi právě že né,je spocená a nechce být přikrytá :confused: ale taky min týden jsme spaly v overalu,ale byla vzteklá,že jí je teplo a otevří okno nemůžem pr postýlka je po oknem,to ju raději vysleču a odkryju a zavřu okno a mil někdy otevře jen mikro :wink:
1. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlobí přímo mě se.. si myslí,že mi bude diktovat jak mám nakládat se svojí mateřskou to mě dožral kvůli tomu,že jsem si chtěla našetřit na něco a on začal vyrukovat,že to ne :angry: a hned začal mi vyčítat,že jsem si koupila džíny za 350,- chápete to :grinning:
1. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross nemáš to lehké :grinning:
1. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslední dobou fakt ne :grinning:
1. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych mu přivřela kyslík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ross :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mil ani neví kolik a za co utrácím :sweat_smile: už je zvyklej,že 2-3 dny po mateřské nic nemám :sweat_smile: :fearful:
1. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám rostou špičáky, takový brek jsem ještě nezažila, chudáček malý, pomohl jedině vychlazený lipánek :sweat_smile:
1. črc 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo hezké albíčko :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi:krásné fotečky,to si fotila doma??
jo bych ho pověsila za koule do průvanu :grinning: já na něj kácím nebudu mu nic říkat co si koupím a hotovo
1. črc 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo se zminuješ o lipánku známá co má 15měsíční holčinu tak dostala salmoneozu a doktor řek,že to bylo právě z lipánka
1. črc 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross jj :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross to ale může dostat z čehokoli, dávám jen lipánka od madety vanilkového bez chemie :wink:
1. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsi fákt šikula to jen já jsem antitalent na focení :grinning:
1. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek