***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
1. črc 2009
tak právě jsem pustila slzu 😞
Bucla opět nejedl, už několikátej den má jen ráno přesnídávku, půlku obědu a svačinu a večeři bojkotuje :-|
sice vím, že si asi vezme tolik kolik potřebuje, ale....
domiska
1. črc 2009
beru to mě mrzí 😞
berus
1. črc 2009
domi, dík
je to děs :-p , vím, kolik toho za den nalítá, tak je jasný, že potřebuje energii
asi dietaří jako maminka :-N
domiska
1. črc 2009
nechej diet, třeba to na něj působí 😉
berus
1. črc 2009
to nemůžu páč jsem tank :-N
taťka "žere" za dva, tak ať si vezme mustr z něj 😃
evelina0007
1. črc 2009
Tak tady byl u sousedů řev a vzbudilo to Káju teď jsem jí skoro hodinu uspávala :-S

Beru 😞 neboj on se zase začne jíst 😉
berus
1. črc 2009
no to doufám, netuším, jak bych mu říkala :-N
u nás se ještě nespí :-p
jana.rce
1. črc 2009
hoj holky,
ufff, tak další drama s uspáváním za námi... dnes si vyřvala mě 😞 a když odcházel manža, tak se chechtala do tý doby, než jí došlo, že odchází sám a začala nabírat :-N No, usnula zase těsně před devátou, tak jí večerku asi šoupnem rovnou na později :-p

Beru, Bucla pořád nejí,ju? |-| Tak držím palečky, aby se co nejdřív vrátil do starých kolejí..určitě to je jen přechodný 😉

a u nás dnes konečně zapršelo a vyčistil se vzduch, hurá... hned se líp dýchá 😉

a víc si zase nepamatuju😃
romi.r
1. črc 2009
Ahojky
tak Klárince přejeme vše nej k prvnímu ročku, hlavně hoooodně zdraví a štěstí x-)
Tak Domi, konečně odtajnila tatku :-N
Normálně, já jsem asi fakt magor, já dočetla dnešek a už si nic nepamatuji :-N No ještě že Buclínek nechce jíst, ale to tu visí hned nahoře
Jinak Davča dnes usnul klasika v 20 hod asi do 5 min
pavluskak
1. črc 2009
Beru a neleze na něj něco? Jako nemoc myslím? Vendulka teď měla šestou a jedla tak třetinu toho co obvykle...
berus
1. črc 2009
Holky dík 😉
Pavli, má rýmu, ale to nejezení už trvá dýl :-|
Hlavně nemám šanci do něj dostat nic mléčnýho, mlíko, jogurt, puding, prostě nic 😞
evelina0007
1. črc 2009
Tak nám se asi prožezává další stolička,protože chuděra moje brečí a u toho spí 😞
romi.r
1. črc 2009
jo domi, ty lacláčky jsem taky koupila, jsou moc hezký a za tu cenu, no neber to? co jsi koupila za vel? Já 12-18 m, protože 9-12 mu bylo přesně na ted.
Jo prolítla jsem albíka a krásný 😉
berus
1. črc 2009
evi |-|
romi.r
1. črc 2009
jejda, tady je to samej marudek 😞
beru, hodně kamarádkám začali kolem jednoho roku odmítat absolutně mléčné věci, kamoška je z toho na mrtvici, nedostane do něj lautr nic mléčného
Evi, ale aspon bude mít Kajka brzy po tom, nás to teprve čeká, máme zatím jen 7 zubů
evelina0007
1. črc 2009
Beru,teď usnula v postýlce a je ticho,ale myslím,že dneska bude spát u mě =-)
pavluskak
1. črc 2009
Romi jen? 😃 .... Vendulka má 2.... vyrostly na 6,5 měs. a od té doby nic... jestli se to pak rozjede najednou tak to bude asi divočina...
evelina0007
1. črc 2009
Romi,my máme 6 zubů tedy vlastně je tam vidět 7 to je ta stolička a další jsem nahmatala pod dásní =-) ale u všech 6 zubů to bylo docela ok,ale teď je to tedy hrůzinec :-|
pavluskak
1. črc 2009
Beru tak to jo... tak snad ho to brzy přejde,,,
jana.rce
1. črc 2009
tak mi měli 2,5 měsíce jen 1 jediný zub, a teď během 3 týdnů vyrazily další 2 a ještě jeden se tlačí:-p ale ze stoliček a špičáků mám fakt hrůzu...:-S
romi.r
1. črc 2009
aha pavli, já myslela že už tady mají prcci víc zubů
romi.r
1. črc 2009
no ale stolička jde taky vidět pod dásní
pavluskak
1. črc 2009
Romi... ale nemyslela jsem to zle... 🙂 Vendulka prostě troškaří...
berus
1. črc 2009
jak vás ty děti pustí do pusy =-) :-N
mě ani pod nátlakem 😃
evelina0007
1. črc 2009
Romi,já si nejdřív myslela,že je to špičák,ale pak jsem zjistila,že je to dál a najednou tam byl kousek viděět a když jsem jí dneska mazala tim mundisan gelem tak jsem na druhé straně cejtila,že tam pod dásní taky něco je 😉
pavluskak
1. črc 2009
Beru horko těžko... se u toho pereme... ale na ty dva to ani neni potřeba jsou nepřehlédnutelné... 😃
jana.rce
1. črc 2009
mě taky ne....ale ta jednička byla dobře vidět, když se chechtala... do pusy nemám šanci se dostat...

jo a máme další "super" nešvar kromě přebalování a to koupání.....absolutně nechce sedět a věčně si stoupá 😞 takže další boje 😃
romi.r
1. črc 2009
jasně pavli :-N
beru, v pohodě, když si hrajeme v posteli, tak mu vždy tukám dudlíkem do nosu on se chláme atak mu vidím krásně do pusy
romi.r
1. črc 2009
jani já ho taky přebaluji ve stoje a honím po celé místnosti
evelina0007
1. črc 2009
Beru,nepustí jen,když se chechtá a tuhle jí zuby bolely a tak mě omylem pustila já jí mazala gelem a přišla jsem,že je tam zub a další na cestě 😞