• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
tak právě jsem pustila slzu :frowning2:
Bucla opět nejedl, už několikátej den má jen ráno přesnídávku, půlku obědu a svačinu a večeři bojkotuje :unamused:
sice vím, že si asi vezme tolik kolik potřebuje, ale....
1. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru to mě mrzí :frowning2:
1. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, dík
je to děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vím, kolik toho za den nalítá, tak je jasný, že potřebuje energii
asi dietaří jako maminka :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechej diet, třeba to na něj působí :wink:
1. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nemůžu páč jsem tank :sweat_smile:
taťka "žere" za dva, tak ať si vezme mustr z něj :grinning:
1. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady byl u sousedů řev a vzbudilo to Káju teď jsem jí skoro hodinu uspávala :confounded:

Beru :frowning2: neboj on se zase začne jíst :wink:
1. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to doufám, netuším, jak bych mu říkala :sweat_smile:
u nás se ještě nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky,
ufff, tak další drama s uspáváním za námi... dnes si vyřvala mě :frowning2: a když odcházel manža, tak se chechtala do tý doby, než jí došlo, že odchází sám a začala nabírat :sweat_smile: No, usnula zase těsně před devátou, tak jí večerku asi šoupnem rovnou na později :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beru, Bucla pořád nejí,ju? :pensive: Tak držím palečky, aby se co nejdřív vrátil do starých kolejí..určitě to je jen přechodný :wink:

a u nás dnes konečně zapršelo a vyčistil se vzduch, hurá... hned se líp dýchá :wink:

a víc si zase nepamatuju:grinning:
1. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak Klárince přejeme vše nej k prvnímu ročku, hlavně hoooodně zdraví a štěstí :dizzy_face:
Tak Domi, konečně odtajnila tatku :sweat_smile:
Normálně, já jsem asi fakt magor, já dočetla dnešek a už si nic nepamatuji :sweat_smile: No ještě že Buclínek nechce jíst, ale to tu visí hned nahoře
Jinak Davča dnes usnul klasika v 20 hod asi do 5 min
1. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru a neleze na něj něco? Jako nemoc myslím? Vendulka teď měla šestou a jedla tak třetinu toho co obvykle...
1. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík :wink:
Pavli, má rýmu, ale to nejezení už trvá dýl :unamused:
Hlavně nemám šanci do něj dostat nic mléčnýho, mlíko, jogurt, puding, prostě nic :frowning2:
1. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám se asi prožezává další stolička,protože chuděra moje brečí a u toho spí :frowning2:
1. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo domi, ty lacláčky jsem taky koupila, jsou moc hezký a za tu cenu, no neber to? co jsi koupila za vel? Já 12-18 m, protože 9-12 mu bylo přesně na ted.
Jo prolítla jsem albíka a krásný :wink:
1. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :pensive:
1. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, tady je to samej marudek :frowning2:
beru, hodně kamarádkám začali kolem jednoho roku odmítat absolutně mléčné věci, kamoška je z toho na mrtvici, nedostane do něj lautr nic mléčného
Evi, ale aspon bude mít Kajka brzy po tom, nás to teprve čeká, máme zatím jen 7 zubů
1. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,teď usnula v postýlce a je ticho,ale myslím,že dneska bude spát u mě :confused:
1. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi jen? :grinning: .... Vendulka má 2.... vyrostly na 6,5 měs. a od té doby nic... jestli se to pak rozjede najednou tak to bude asi divočina...
1. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,my máme 6 zubů tedy vlastně je tam vidět 7 to je ta stolička a další jsem nahmatala pod dásní :confused: ale u všech 6 zubů to bylo docela ok,ale teď je to tedy hrůzinec :unamused:
1. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru tak to jo... tak snad ho to brzy přejde,,,
1. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi měli 2,5 měsíce jen 1 jediný zub, a teď během 3 týdnů vyrazily další 2 a ještě jeden se tlačí:stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ze stoliček a špičáků mám fakt hrůzu...:confounded:
1. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha pavli, já myslela že už tady mají prcci víc zubů
1. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale stolička jde taky vidět pod dásní
1. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi... ale nemyslela jsem to zle... :slight_smile: Vendulka prostě troškaří...
1. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak vás ty děti pustí do pusy :confused: :sweat_smile:
mě ani pod nátlakem :grinning:
1. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,já si nejdřív myslela,že je to špičák,ale pak jsem zjistila,že je to dál a najednou tam byl kousek viděět a když jsem jí dneska mazala tim mundisan gelem tak jsem na druhé straně cejtila,že tam pod dásní taky něco je :wink:
1. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru horko těžko... se u toho pereme... ale na ty dva to ani neni potřeba jsou nepřehlédnutelné... :grinning:
1. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky ne....ale ta jednička byla dobře vidět, když se chechtala... do pusy nemám šanci se dostat...

jo a máme další "super" nešvar kromě přebalování a to koupání.....absolutně nechce sedět a věčně si stoupá :frowning2: takže další boje :grinning:
1. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně pavli :sweat_smile:
beru, v pohodě, když si hrajeme v posteli, tak mu vždy tukám dudlíkem do nosu on se chláme atak mu vidím krásně do pusy
1. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani já ho taky přebaluji ve stoje a honím po celé místnosti
1. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,nepustí jen,když se chechtá a tuhle jí zuby bolely a tak mě omylem pustila já jí mazala gelem a přišla jsem,že je tam zub a další na cestě :frowning2:
1. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek