***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
1. črc 2009
no jsem si říkala, že máte vzorný děti, který udělají ááááááá 😃
evelina0007
1. črc 2009
ještě kulhá kobyla :-S
berus
1. črc 2009
mně funguje
že ti s tím Aleš něco provedl :-N , no jo, má dovču, chce tě pro sebe 😃
evelina0007
1. črc 2009
Beru,ne nechce tady řeší,že musí vstávat v půl 6,protože jede na krev a je vyřízenej ,že tak brzo😃 😃 protože ráno nesmí kouřit a pít 😃 jde ještě jednou na sono 😉
evelina0007
1. črc 2009
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6795-x-lander-xa-...

škoda,že nejsem těhotná ted,to bych chtěla tenhle X-Lander 😉 jsem ho v pondělí viděla na živo a je úžasnej 🙂
evelina0007
1. črc 2009
No nic jdu spát dokud spí i to mrně 😉 dobrou všem
berus
1. črc 2009
chudák :-N teda myslím kvůli tomu vstávání a nekouření, úplně ho chápu 😃

krásnej kočárek 😉

mám radost, vyaukcovala jsem ty hudební nástroje 😉
evelina0007
1. črc 2009
To jsi šikula 🙂
berus
1. črc 2009
dobrou 🙂
já počkám do půlnoci, pak do něj v bezvědomí naleju mlíko, chytře se na něj musí :-N
evelina0007
1. črc 2009
A vůbec není chudák tak nebude hned ráno hulit jak fabrika 😃 😃 se to dá vydržet vím o čem mluvím :-N
pavluskak
1. črc 2009
Ev... neboj až budeš podruhý budou ještě hezčí 😉 😃
romi.r
1. črc 2009
tak jsem konečně dožehlila :-p
bobulle
1. črc 2009
Ahojky,
Romi tak to blahopřeju.... mě tam zase čekají na žehlení tři pračky :-p

Holky a prů.er jak mraky.... máme podezření že Kláruš má neštovice... teda začínají. Na těle se jí objevili tři takové rude flíčky tak mm veliké a spousta malých... Kámoška co dělá v děcáku, tak říká že to na neštovice vypadá... ještě je šance, že to bude alergie na meruňky, které teď měla poprvé, ale alergie na broskve se u nás projevila jinak....
No jsem z toho nešťastná, protože v sobotu začíná dovolená |-|
romi.r
1. črc 2009
vendy, teda chudák, zrovna na narozeninky 😕
berus
1. črc 2009
vendul, tak to je blbý :-|
chudinka Klárka a ty taky, ses na ten tábor tak těšila 😞
bobulle
1. črc 2009
No to je dáreček 😞
Furt ale doufám že to bude alergie na meruňky...
JJ, beruš, to je tím že jsem se moooc těšila... se muselo něco posr.t.... 😞
bobulle
1. črc 2009
Ráno skáknu k Dr., tak jsem zvědavá co řekne
Holky dobrou 😉
domiska
2. črc 2009
dobré ráno 🙂 no kde jste? 😃
Romi koupila jsem ty s tygrem a oranžovýma knoflíkama a oranž. tričkem vel. 12-18 😉
Vendul to by byla ted fakt smůla, držím pěsti, ať to jsou třeba jen potničky 🙂
Eveli co není může být, ne? dej si tam snž a kočár je tvůj 😉 😃
jita5
2. črc 2009
hezké ráno
Evi ten x-lander je super 🙂
Arin hezký fotky
Romčo přebalujem podobně 😃
Bobul 😞
jinak párty byla super, dětičky si krásně hrály, z bazénku odmítáme vylézt, hrozná byla ta vlkost ve vzduchu, cestou domů jsme chytly přívalovej déšť - domů jsme dorazila celá mokrá :-|
evelina0007
2. črc 2009
Ahoj holky 😉

My byli koukat po autodedačce a ten kočár jsem tam viděla a je fakt nádherej ona i ta cena je nádherná,ale manža říkal,že by mi ho koupil ten co mám se vším všudy vyšel skoro na 15 tis tak ty dva už by se ztratil :-N

Bobul,chudinka tak at je to jen alergie 🙂
evelina0007
2. črc 2009
jo a já hlava dšravá bych zapoměla 😉

Elis,vše nejlepší k 1 narozeninám a hlavně hodně zdravíčka 😉 :-N
jita5
2. črc 2009
Eli vše nej...... 🙂 🙂
evi já ten kočárek viděla v modrém provedení na ulici a vypadal skvěle 🙂
evelina0007
2. črc 2009
Jitu 🙂 jaká byl včera párty? 😉

Jsme teď byly půl hodiny na zahradě a je tam pod mrakem 😢 zatím neprší,ale asi bude tak dneska asi žádnej bazének :-|
arinautor
2. črc 2009
Dobré ránko

Eli všecko nejlepčí x-)
Beru chudák malej |-|
Jita dík 😉
Bobull a jak ten pupínek vypadá???Gábi měla taky asi 2-3 pupínky,pak to byly puchýřky podlitý čirou vodou a pak se postupně dělaly další a další až měla slitý záda i bříško a hlavu,ruce míň i nohy =-)
jita5
2. črc 2009
Evi bylo to super,děti si moc vyhrály, Terka byla opět nejčilejší 😃 😃 , horko šílený, ale byly tam velký slunečníky, travička, pískoviště - prostě nádherná restaurace, zpátky jsme chytly přívalový déšť 😞
domiska
2. črc 2009
Elinko všechno nejlepčí k prvním nrozeninkám, hlavně, ať tě mami a tati poslouchají 😃
dneska jdu po dlouhé době k holiči, tak jsem natěšená, hurááá 🙂 no, ale aby to dobře dopadlo :-p v tomto počasí mám 100 chutí říct, že to chcu úplně na krátko a to bych asi doma dostala vylagoš
arinautor
2. črc 2009
domi já jsem byla naposled vříjnu :-N kobyla chodí bosa :-p :-p ještě,že si to nabarvím,ale než pojedem na tu dofču,tak chcu jít,tohle černý háro by mě upeklo :-p ale o víkendu budeme mít návštěvu ze Plzně,tak nechcu riskovat,že budu vypadaj jak debil,tak to nechám až potom 😕
domiska
2. črc 2009
Irčo chceš jít na blond? =-)
katerinka.kr
2. črc 2009
Dobré ránko,

holky, moc nemám na vás čas, dělaji nám zbývající dveře a okna. Pač nemáme tolik kačáku, tak to děláme na etapy, no firma z nás má asi radost. Uz jenom vchodové dveře, a hotovo, hurá, ale problém je, že bílé plastové dveře se mi žádné nelíbí, a hnědý dveře nechci k bílým oknům :-p

Arin, a jak si nabarvíš vlasy? teda jaká barva???
evelina0007
2. črc 2009
Kat,a nejsi trochu náročná 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli