• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
no jsem si říkala, že máte vzorný děti, který udělají ááááááá :grinning:
1. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě kulhá kobyla :confounded:
1. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně funguje
že ti s tím Aleš něco provedl :sweat_smile: , no jo, má dovču, chce tě pro sebe :grinning:
1. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,ne nechce tady řeší,že musí vstávat v půl 6,protože jede na krev a je vyřízenej ,že tak brzo:grinning: :grinning: protože ráno nesmí kouřit a pít :grinning: jde ještě jednou na sono :wink:
1. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6795-x-lander-xa-limited-2009-x-board-girl

škoda,že nejsem těhotná ted,to bych chtěla tenhle X-Lander :wink: jsem ho v pondělí viděla na živo a je úžasnej :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu spát dokud spí i to mrně :wink: dobrou všem
1. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudák :sweat_smile: teda myslím kvůli tomu vstávání a nekouření, úplně ho chápu :grinning:

krásnej kočárek :wink:

mám radost, vyaukcovala jsem ty hudební nástroje :wink:
1. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsi šikula :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou :slight_smile:
já počkám do půlnoci, pak do něj v bezvědomí naleju mlíko, chytře se na něj musí :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vůbec není chudák tak nebude hned ráno hulit jak fabrika :grinning: :grinning: se to dá vydržet vím o čem mluvím :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev... neboj až budeš podruhý budou ještě hezčí :wink: :grinning:
1. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem konečně dožehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Romi tak to blahopřeju.... mě tam zase čekají na žehlení tři pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky a prů.er jak mraky.... máme podezření že Kláruš má neštovice... teda začínají. Na těle se jí objevili tři takové rude flíčky tak mm veliké a spousta malých... Kámoška co dělá v děcáku, tak říká že to na neštovice vypadá... ještě je šance, že to bude alergie na meruňky, které teď měla poprvé, ale alergie na broskve se u nás projevila jinak....
No jsem z toho nešťastná, protože v sobotu začíná dovolená :pensive:
1. črc 2009 ve 23:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, teda chudák, zrovna na narozeninky :fearful:
1. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul, tak to je blbý :unamused:
chudinka Klárka a ty taky, ses na ten tábor tak těšila :frowning2:
1. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je dáreček :frowning2:
Furt ale doufám že to bude alergie na meruňky...
JJ, beruš, to je tím že jsem se moooc těšila... se muselo něco posr.t.... :frowning2:
1. črc 2009 ve 23:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráno skáknu k Dr., tak jsem zvědavá co řekne
Holky dobrou :wink:
1. črc 2009 ve 23:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: no kde jste? :grinning:
Romi koupila jsem ty s tygrem a oranžovýma knoflíkama a oranž. tričkem vel. 12-18 :wink:
Vendul to by byla ted fakt smůla, držím pěsti, ať to jsou třeba jen potničky :slight_smile:
Eveli co není může být, ne? dej si tam snž a kočár je tvůj :wink: :grinning:
2. črc 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno
Evi ten x-lander je super :slight_smile:
Arin hezký fotky
Romčo přebalujem podobně :grinning:
Bobul :frowning2:
jinak párty byla super, dětičky si krásně hrály, z bazénku odmítáme vylézt, hrozná byla ta vlkost ve vzduchu, cestou domů jsme chytly přívalovej déšť - domů jsme dorazila celá mokrá :unamused:
2. črc 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

My byli koukat po autodedačce a ten kočár jsem tam viděla a je fakt nádherej ona i ta cena je nádherná,ale manža říkal,že by mi ho koupil ten co mám se vším všudy vyšel skoro na 15 tis tak ty dva už by se ztratil :sweat_smile:

Bobul,chudinka tak at je to jen alergie :slight_smile:
2. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já hlava dšravá bych zapoměla :wink:

Elis,vše nejlepší k 1 narozeninám a hlavně hodně zdravíčka :wink: :sweat_smile:
2. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli vše nej...... :slight_smile: :slight_smile:
evi já ten kočárek viděla v modrém provedení na ulici a vypadal skvěle :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu :slight_smile: jaká byl včera párty? :wink:

Jsme teď byly půl hodiny na zahradě a je tam pod mrakem :cry: zatím neprší,ale asi bude tak dneska asi žádnej bazének :unamused:
2. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko

Eli všecko nejlepčí :dizzy_face:
Beru chudák malej :pensive:
Jita dík :wink:
Bobull a jak ten pupínek vypadá???Gábi měla taky asi 2-3 pupínky,pak to byly puchýřky podlitý čirou vodou a pak se postupně dělaly další a další až měla slitý záda i bříško a hlavu,ruce míň i nohy :confused:
2. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi bylo to super,děti si moc vyhrály, Terka byla opět nejčilejší :grinning: :grinning: , horko šílený, ale byly tam velký slunečníky, travička, pískoviště - prostě nádherná restaurace, zpátky jsme chytly přívalový déšť :frowning2:
2. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elinko všechno nejlepčí k prvním nrozeninkám, hlavně, ať tě mami a tati poslouchají :grinning:
dneska jdu po dlouhé době k holiči, tak jsem natěšená, hurááá :slight_smile: no, ale aby to dobře dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: v tomto počasí mám 100 chutí říct, že to chcu úplně na krátko a to bych asi doma dostala vylagoš
2. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi já jsem byla naposled vříjnu :sweat_smile: kobyla chodí bosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě,že si to nabarvím,ale než pojedem na tu dofču,tak chcu jít,tohle černý háro by mě upeklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale o víkendu budeme mít návštěvu ze Plzně,tak nechcu riskovat,že budu vypadaj jak debil,tak to nechám až potom :fearful:
2. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo chceš jít na blond? :confused:
2. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

holky, moc nemám na vás čas, dělaji nám zbývající dveře a okna. Pač nemáme tolik kačáku, tak to děláme na etapy, no firma z nás má asi radost. Uz jenom vchodové dveře, a hotovo, hurá, ale problém je, že bílé plastové dveře se mi žádné nelíbí, a hnědý dveře nechci k bílým oknům :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Arin, a jak si nabarvíš vlasy? teda jaká barva???
2. črc 2009 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,a nejsi trochu náročná :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek