• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
kat a co fialová? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Elince od mor, přejeme vše nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky k jejím prvním narozkám :dizzy_face:

katy, balakryl to jistí :grinning: :grinning: :grinning:

Mates se dneska probudil nabitej energií :sweat_smile: to bude tím nočním mlíkem :grinning:
Lítá tady jak pometlo, skáče jak žabička, pořád se pouští a zkouší chodit a u toho pořád kecá a ječí radostí :sweat_smile:
nestíhám ho :sweat_smile: :grinning:
2. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ari, ty chceš jít na blond???
2. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,nevěsta je taky dneska nějaká akční,že by se domluvili :grinning: :grinning: :grinning: místo v 9h usnula po půl 10 a řádila tady jak černá ruka :grinning: hopsá tady jak pejsek a když se přiblížím tak nabere rychlost a maže pryč :grinning:
2. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
však Mates má už taky spát, ale nějak to nevypadá, spocenej je až na patičkách, zdrhá přede mnou, před psem, sám před sebou u zrdcadla :sweat_smile: :grinning:
2. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: ,Kája sice usnula,ale pak to zase začne :wink:
2. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už taky spíme :wink:
má v sobě asi 200ml čaje, to má jindy skoro za celej den :grinning:
2. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jééé nééé nescu,jen zkrátit :sweat_smile: :grinning: blond už jsem byla,mám foto na řidičáku :confused: naštěstí mě nezastavujou často,jen jednou :sweat_smile: ale prošlo to. měla jsem včecky barvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sem se ted´nasr.. došly dva balíčky Gábě k narozkám a tatka chtěl pro Gábi velkou panenku hadrovou a ta panena je větší než Gába :grinning: ale to neva,líbí se jí,chtěla jsem vám ju ukázat a nejdou mě stáhnout fotky do pc :rolling_eyes: asi mě dětičky včera prokroutili usb kabel :rolling_eyes: :angry: nebo mě do něčeho naflusali :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mil bude nadávat :fearful: :sweat_smile: asi objednám hned novej :unamused: ale ta panenka je super :grinning: trošek větší... :sweat_smile: a ještě došly botičky a punčošky :wink:
2. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Elišce přejeme kráááááásnýýýý první roček, hlavně hodě zdravíčka a hraček a papaní :dizzy_face:

tak Dr. říkala že to prvavděpodobně neštovice nebudou, ale že mám počkat do zítra. Že to vypadá na komáří kousnutí.
Jenže soused se kterým si Kláruš hodně hraje má to samé, tak uvidíme....
Arin je to takový červený pupínek, jakoby podkožní, trochu to připomíná zarudlý vřídek akné. Má to už od úterka a beze změny. Po jak dlouhé době se z toho udělali Gabi ty puchýřky? A prosím Tě jak dlouho trvalo, než se od prvního příznaku osypala... děkuju
2. črc 2009 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bobul to bylo po pár hodinách a druhej den víc ... to asi nebuou :pensive: to už by bylo
Jinak prozměnu malýho bolí zub :stuck_out_tongue_closed_eyes: zakže jedem na zubní :pensive: chjoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
2. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobu,tak super,že to nejsou neštovice :wink:
2. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeeee, holky, kéž by :dizzy_face: ... akorát je divné že ten soused má to samé a jeho maminka si taky řkala že by to mohli bát neštovice... :unamused:
Chudáček Adámek :pensive:
2. črc 2009 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
bobul, třeba to bude dobrý :wink:

tak jsem si tady teď připadala jak za krále klacka :sweat_smile: pitomá buřina!!!
někam to fláklo a nešel proud, asi hodinu, a zrovna v době oběda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mates mi totiž nejí studený jídlo a já neměla jak ho ohřát, takže v sobě má 5 lžiček :unamused: no a pak už ohřátý nechtěl
jo a nešel net, telefon, rádio, jsem si tady fakt připadala jak někde v chatrči :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
2. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty bláho to čučím můj manžel se rozhodl asi po 3 letech,že bude vařit :grinning: :grinning: :grinning: (jako on,když chce tak umí)hledá tady už dvě hodiny nějakej recept tak jsem moc zvědavá co budeme mít :grinning: to zas bude kuchyň jak po výbuchu :angry: :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobul, tak snad to bude ok, ale taky si myslím, že kdyby to byly neštovice, tak dnes je to vic "rozlezly".

Mame dvere a okno na dvorek, je to paráda, akorat pres to pruhledny sklo je ted vidět ten náš dvorkovej bordel :sweat_smile: :sweat_smile:

Ev, uvidíš, třeba překvapí :wink:

Beru,u nás je dusno a pařák, tak počítám, že bouřka taky přijde :confused:
2. črc 2009 ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je taky dusno :confounded: ale až dopeču Káje buchtu tak stejně půjdeme ven doma jí to nebaví :wink:
2. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, milé tetičky koníkovky,
maminka vám právě předává veliké díky za přáníčka k mým dnešním narozeninám. Moc moc děkuji, že jste si vzpoměly. Eliška

Fotky budou až po víkendu, oslavujeme u tchýně, protože jsem Elinku dala babičce, jako správný dárek, den dopředu před narozeninama - proto máme asi tak dobré vztahy teď :sunglasses: , před Elis to byly boje... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Vidím, že máte všechny napilno a slezete se zas až v noci a to já už spím....tak zatím papapa

Beru, ještě jednou díky a jdu to prubnout. :wink:
2. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
mor, není zač :wink:

tak jsme dneska koupili novou kaši od Hami, dřív se jima dávil, dneska snědl 150 :wink:
a usíná v postýlce sám, bez řevu :dizzy_face:
jinak celej den se snažil chodit, ale po dvou krocích vždycky žuchne :sweat_smile: , ale je vidět, že ho to baví :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
vidíš beru, už to jde k lepšímu :wink:
2. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no jen aby to nebyl nějaký záchvěv :sweat_smile:

jak jste prožili den?
já jsem si s ním ještě ven netroufla, ráno měl zvýšenou teplotu a nakonec tady stejně bylo hnusně, jak jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

u nás se taky spí :wink: ,ale malá začala kašlat :unamused: minule u zubů taky kašlala :confounded:
2. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
evi, kde jsi???
uklízíš kuchyň :confused: :sweat_smile: :grinning:
2. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
2. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
kuchyň uklidím až ráno nemám sílu :grinning:
ach jo, jsou to chudáčci, bobkové mrňavý :pensive:
a co bylo dobrýho?
Míša taky vaří, teda jen pro sebe, krůtí řízek a kaši, provokatér jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,jj ty stoličky jsou fakt děs a venku je z části jen jedna :confounded:
Zítra si jedeme pro autosedačku :wink: tě musím pobavit tchýně poprvé koupila Káje obleček,když byyla v Maďároš v neděli ho dovezla a chtěla po mě a´t jí to oblíknu,že si jí vyfotí tak jsem řekla,že až to vyperu tak jí to oblíknu a pošlu fotku od nedělě už 4x volala Aleše,kde jsou ty fotky :confounded: :angry: ona je fakt děsná
2. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Byl holandský řízek a brambor :slight_smile: a dobrý to bylo :wink:
2. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Sousedi mají takový hovado psa a on štěká Káje pod oknama a asi jí každou chvilku vzbudí :confounded:
2. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek