• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
promiň,ale to je baba :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já bych to vyprala na 90 a pak jí ukázala, že neumí na Káju nakupovat :sweat_smile:

taky máš šikovnýho chlapa :wink:

a že dovolenou Míša závidí, v práci mu místo slíbených 14 dní dali jen týden, se ani nerozkouká a bude muset jít zase hákovat :unamused:
2. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,já to už neřeším,protože to fakt nemá smysl Kája vypadá jak růžový bombón :grinning: :grinning:
Prej nemá co závidět polovinu dovolené byl po doktorech :confounded: A prej se má podívat na film Andělé a démoni :grinning:
2. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
mam na vás dotaz,nemáte náhodou některá nějakou zkušenost, třeba od někoho z okolí, nebo tak, nějakýho tipa, na nějaký dobrý sourozenecký kočárek? Já koukám po netu, jenže je to naprd jen takhle z obrázku, a v krámech jich taky moc k vidění není :cry: :unamused: , tak právě vůbec nevím, a nejlepší hodnocení je vlastní zkušenost, tak jen, jestli některá třeba nevíte... :sweat_smile:
Jinak my zatím taky spinkáme, ale počítám, že za chvíli bude budíček na napití a na dudana a pak si půjdu taky lehnout, v noci se furt tak 5x budí :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže nic moc, budu ho to muset nějak odnaučit, až se narodí malá, tak nevím, jak budu na dvouch místech najednou, až začnou stereo.
2. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Makču,to ti bohužel neporadím :wink: 5x za noc je dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neboj odnaučíš :wink:
2. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a koukla jsem na fotky ze zoo, moc pěkný :wink: , taky se tam chystáme, jen se nemůžem furt nějak dokopat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makču,dík je to tam super :wink:
2. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušáku,ty hulíššššššššššššš :angry: :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,a ještě jsem se chtěla zeptat, tvůj brácha se sem přiženil, že bydlí tady a ty v Praze? :confused: :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makču,on postavil v Pelešanech barák a pak si našel místní nevěstu :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, hulila jsem s Míšou na dobrou noc, nějak se pořád nebavíme, tak alespoň tam :sweat_smile:
ten film chceme určitě vidět oba, tobě se líbil?

ahoj mak, jak je?
2. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,já se na něj nedívala :wink: Aleš se díval sám na PC :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakto,že se pořád nebavíte??Už se ti blíží sobota kam jdete pařit??? :wink:
2. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím, jsem na něj nějaká alergická :sweat_smile:
nemáme na sebe čas a já začínám mít roupy :grinning:

no a kam jdeme nevím, jen ségra říkala,že do Hutě určitě ne :grinning:
a ségra má spoustu kamarádů mezi gayma, takže to bude asi buznaklub (to není urážka, oni tomu sami tak říkají :wink: )
jenže tam si seběvědomí moc nezvednu :grinning:
2. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale,zase si dobře pokecáš :grinning: :grinning: :grinning: Bych taky někam šla :wink: Dneska mi volal Ivan,že je příští středu mejdlo a jelikož moje mimi nechce UM tak mám asi smolíka :angry: :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už potřebuju mezi lidi, nutně nebo mi migne :sweat_smile:
dneska tady byla švagrová a nezapomněla si rejpnout, že na její 30tiny jsem nešla a najednou jdu
jenže tenkrát byly Matýskovi 4 měsíce a nemohla jsem se ho nabažit, teď si od plínek, hraček a kašiček potřebuju odpočinout
a klidně s hošama :grinning:

a už jsi zkoušela nějaký jiný UM nebo nechce flášu?
2. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj beru, ale jde to, akorát si tady připadám nějak sama, mám zas nějaký těhu depky, či co :stuck_out_tongue_closed_eyes: , přítel je v Praze, dělá tam, tak je týden tam a týden doma, tak to zas na mě nějak padá
jo a do Hutě jsme taky jezdili, to byly časy :grinning: , a ještě do Ria, nebo jak se to jmenovalo, a do šejku, no to už není ani pravda :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
2. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Rio je ve Vratislavicích, tam jsem 15 let bydlela, možná se tam taky otočíme :dizzy_face:

a nedepkuj, budeš mít páreček :wink: užívej si těhu i Tomáška
i když někdy to asi musí být těžký :pensive:
2. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi a nevěsta za svobodna? to už se ptám asi moc,co :astonished: :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už nedepkuju z mimi, to už se těším, jen ty těhu hormony se mnou cvičí, nezávisle na mý vůli,víš :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Liberečanda, ahoj pavlu :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já asi chápu, jak ti je
jsem doma rok a půl a vážně musím vypadnout nebo bouchnu no a ty s tím bříškem se asi moc odreagovat nemůžeš
zase kolotoč, výbavička, chystání,... do toho první krůčky

ale to zvládneš, jsi silná holka, to už jsi dokázala, když sis malou nechala, to já bych asi jednala jinak :pensive:
2. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pavli :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak,proč si neuděláš album, bych se chtěla kouknout na těhuli :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,

Elišce také gratuluji a přejí hodně štěstí a zdraví :wink:

Makcu, bohuzel s tím dvojkočárkem ti neporadím, já jsem viděla jen jeden a to takovej že miminko leželo skoro u země, tak to se mi moc nezamlouvalo.
A proc si nedáš nejakej obrázek do alba??,
2. črc 2009 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Makcu... Tebe jsem tu dlouho neviděla... vlastně naposledy, když jsi zjistila, že jsi těhu... no je fakt, já se sem tak moc nedostanu... takže se značným zpožděním gratuluji ke konečnému rozhodnutí....

Ohledě sourozeneckého kočárku... ve vedlejším domě má paní tento http://www.e-broucek.cz/kocarky/kombinovane/phil-teds-vibe-pridavne-sedadlo-sourozenecky-kocarek-darek
jen v jiné barvě... má děti dost blízko sebe... z mého pohledu pozorovatele má jednu velkou výhodu, vypadá jako normální kočárek pro jedno dítě... žádný dlouhý kamion nebo široký obr... ale co mi zase přijde divné, že to miminko je uloženo ve spodním patře a mi to přijde divné, že je tak nízko u země... že se u země dost práší si myslím... tak to je jen můj pocit, ale jinak to vypadá dobře.... :wink:
2. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,no tiše závidím :wink: ještě jsem nezkoušela :confounded:

Makču,jmenovala se Bártová :wink:
2. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Beru... :wink:
Tady teď má Liberecký kraj dostaveníčko ? :grinning:
2. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sešly jsme se hezky,konečně převaha nad pražandama a brňandama :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, s tím břichem a zatím cca 15 kilama nahoře :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do toho zvedat a nosit prcka a týden na to jsem sama, a i když tady přítel je, tak stejně žádnou pomoc moc nečekám, v pondělí přijede z Prahy, tak odpočívá z práce, pak třeba dělá ten baráček pro prcky, tak je to stejně všechno na mě, hlídání a tak a v pátek ještě navíc přijede dcera z prvního manželství :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak to je taky nanic, a týden uteče jak voda a ani na žádnej vejlet se nedostanem a už mi to taky leze na mozek. Ale zas to bude lepší, navíc pak už bude pomáhat, ať bude chtít,nebo ne, prostě mu nic jinýho nezbyde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: , tak co
2. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek