***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
katerinka.kr
13. kvě 2009
ahoj holky, tak už jsme na baráčku, je to tam super, spoustu místa, všechno nové,ale ještě tam nemáme internet, takže proto se neozývám.

doufám, že jsou dětičky zdravé a máte spoustu uspechů 😉 😉 😉 😉
berus
13. kvě 2009
Tak holky, kde jste???

Dítě mi překvapivě uslo hned, jak jsem ho položila do postýlky. Zkusila jsem mu dát k večeři po strašně dlouhý době kaši, a stalo se nevídané, zbouchal 180 :-o
Tak uvidíme, kdy se vzbudí na jídlo a jaká bude noc celkově |-| Už začínám být unavená :-N nevadí mi, když blbne přes den, ale v noci jsem zoufalá, když mně se chce spát a on je plný energie :-p
berus
13. kvě 2009
jo a chtěla jsem se zeptat, jak dlouho trvá zvýšená teplota při zubech?
malej má už asi 10 dní střídavě zvýšenou teplotu, 2 dny jo, pak se rozhodnu zavolat doktorce, tak zase 2 dny ne, pak opět, dásně nateklý, tak nevím, jestli mám u dětský plašit =-)
palla
13. kvě 2009
No já jsem tady, ale žehlím :-p
Berus, to nevím s tou teplotou. Kája měla asi jen jeden dva dny. Asi bych volala dr =-) raději
palla
13. kvě 2009
A kolik má? Dáváš mu na to něco?
berus
13. kvě 2009
nejvíc 37,3 a nic mu nedávám, jen nevím, jestli to třeba nemá z toho blbnutí, on furt paří a pak je zplavenej :-N
teda měřím ho po ránu a večer, ráno třeba nemá, večer jo
rendex1
13. kvě 2009
HOLKY zdravím ahojky, nestíhám dočítat, celý týden jsem v práci na celý den.. novinku už znáte, malá mi už chodí o 106 😃 😃 😃 😃 😃
palla
13. kvě 2009
Berus, nevím, to zas není tak moc, a večer je teplota vždycky trochu vyšší, třeba to má fakt z té aktivity =-)
Ren, a stíháš za malou lítat? 😃 Nebo nepadá, nenaráží?
rendex1
13. kvě 2009
Palli ahoj... hubnu jedna báseň, je to úděsný, najednou se rozhodne jít a jde a přejde celý byt !!!!!!! Teď odešla z koupelny do předsíně a to jsou mety... běháme tu jako prdlý 😢 😢 😢 😢 😢 😢 POMOOOC
palla
13. kvě 2009
Ren, to věřím. kája teď teprve začala lézt a já jak jsem byla zvyklá ji vyždycky najít tam, kde jsem ji položila se taky kolikrát nestačím divit, kam dolezla. Musím si dávat větší pozor a zvykat si.
berus
13. kvě 2009
no doháje a já si stěžuju, že lezeme, stojíme, žereme hlínu z kytky, ale až bude chodit, tak se vážně pos.ru :-N 😃
palla
13. kvě 2009
Berus, možná se pos..., ale jak píše Ren, budeš hubnout 😃
berus
13. kvě 2009
že by?! :-N 😃
rendex1
13. kvě 2009
JOOOO teďka mi regulérně utekla !! Mám toho dost, nesednu si, nelehnu, nedojdu si ani na záchod aniž by šla se mnou 😃 😃 😃 😃
evelina0007
13. kvě 2009
Beru,Kája má taky střídavě zvýšenou teplotu a je to od zubů 🙂 minulej týden vylezl třetí,dneska se vyklubal čtvrtej a těsně pod dásní je vidět špičák a ty nám dávají zabrat,protože usnula až před chvilkou a normálně spí od 7h 😞 😞
evelina0007
13. kvě 2009
Pražandy,kdy dáme tu ZOO??????? 😉
bobulle
13. kvě 2009
Pall, tak to teda nevím co by sousedka říkala na naši Kláruš - Heduš 😃 :-x
bobulle
13. kvě 2009
Zlíňandy, kdy dáme tu ZOO?????????? 😉 ........ 😃 :-p 😃
berus
13. kvě 2009
evi, dík 😉 já abych nebyla za plašana, i když doktorka mě chápe 😉 co jinýho jí zbývá :-N

no a kdy dáme to ZOO my? =-)
měli jsme jít teď v sobotu na znakování, ale jediná liberecká ZOO chtěla po pořadatelých zaplatit nájem, takže z toho sešlo 😞
bobulle
13. kvě 2009
Kat, blahopřeji k bydleníčku x-) ....je to paráda ve svojem novém, co 🙂 😉
berus
13. kvě 2009
tady se to slejzá jak švábi na pivo 😃
evelina0007
13. kvě 2009
Beru,nevím asi někdy v červnu nebo v červenci 😉 co ty na to???
berus
13. kvě 2009
já bych byla spíš pro červen, červenec bude oslavnej a snad bude mít Míša dovču, tak by jsme zmizli k rybníku kempovat 😉

jinak dneska jsem se pobavila, volal mi Míša z práce a prý tam kolujou drby, jak souloží se svojí kolegyní :-N ]-(
já nechápu, co mají ty lidi na tom, vymýšlet si takový nesmysly ]-( ]-( ]-(
evelina0007
13. kvě 2009
Tak koukám,že do ZOO tady jdou všichni,ale nikdo neví kdy 😃 😃 😃
evelina0007
13. kvě 2009
Beru,dobře je pravda,že u nás mají narozeniny všichni v červenci 😃
Dohodnu to s manžou 😉 Drbny jsou hrozný a lidi záviděj,když je někdo v pohodě ]-( ]-( ]-(
palla
13. kvě 2009
Bobul, já jsem šla ještě s jednou kámoškou, která má dvouletou, tak akorátní holčičku a ta sousedka řekla - vy máte ty děti jedno tlustší než druhé, takže tvoji Heduš by jedním šmahem dala do jednoho pytle 😃
A tu ZOO domluvíme brzy 😃 ještě pár stovek stránek na koníkovi a určitě se domluvíme 😃
berus
13. kvě 2009
já jsem taky drbna ukecaná, ale nevymýšlím si kraviny a už vůbec ne vědomě ubližuju
ale páč jsme s Míšou pro každou prču, dohodli jsme se, že uděláme jedno svatební oznámení Míši a tý Pavlíny (znám ji, je to hodná holka 😉 ) a oni to pak pověsí na nástěnku, ať má fabrika o čem mluvit :-N

evi já vím, už tě mám v kalendáři, abych nezapomněla popřát 😉
a právě, Matesovy narozky se budou slavit asi na 5x, tak ať je no to klid
berus
13. kvě 2009
pall :-N 😃
bobulle
13. kvě 2009
Ren, ty už jsi nastoupila do práce na plný úvazek? :-o A kdo hlídá běžkyni? 😃
Beru, tak to je mazec... ještě že jsi se to dozvěděla od Míši... si vem, že by Ti to řekl někdo jiný.... 8-( ]-( 😞
Pall, nee, ona by Heduš posílala do Lázní pro tlusté děti :-p 😃
No, tak hlavně aby jsme se domuvili 😉 🙂 .... Megg, Ruži, Tani, Pall..... tak coooooo?????????? 😉
bobulle
13. kvě 2009
Hej, Beruš, tak to bych ty ksichty chtěla vidět až si to oznámení budou číst... 😃 :-p 😃