• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
ahoj holky, tak už jsme na baráčku, je to tam super, spoustu místa, všechno nové,ale ještě tam nemáme internet, takže proto se neozývám.

doufám, že jsou dětičky zdravé a máte spoustu uspechů :wink: :wink: :wink: :wink:
13. kvě 2009 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, kde jste???

Dítě mi překvapivě uslo hned, jak jsem ho položila do postýlky. Zkusila jsem mu dát k večeři po strašně dlouhý době kaši, a stalo se nevídané, zbouchal 180 :astonished:
Tak uvidíme, kdy se vzbudí na jídlo a jaká bude noc celkově :pensive: Už začínám být unavená :sweat_smile: nevadí mi, když blbne přes den, ale v noci jsem zoufalá, když mně se chce spát a on je plný energie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a chtěla jsem se zeptat, jak dlouho trvá zvýšená teplota při zubech?
malej má už asi 10 dní střídavě zvýšenou teplotu, 2 dny jo, pak se rozhodnu zavolat doktorce, tak zase 2 dny ne, pak opět, dásně nateklý, tak nevím, jestli mám u dětský plašit :confused:
13. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem tady, ale žehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Berus, to nevím s tou teplotou. Kája měla asi jen jeden dva dny. Asi bych volala dr :confused: raději
13. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolik má? Dáváš mu na to něco?
13. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejvíc 37,3 a nic mu nedávám, jen nevím, jestli to třeba nemá z toho blbnutí, on furt paří a pak je zplavenej :sweat_smile:
teda měřím ho po ránu a večer, ráno třeba nemá, večer jo
13. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY zdravím ahojky, nestíhám dočítat, celý týden jsem v práci na celý den.. novinku už znáte, malá mi už chodí o 106 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, nevím, to zas není tak moc, a večer je teplota vždycky trochu vyšší, třeba to má fakt z té aktivity :confused:
Ren, a stíháš za malou lítat? :grinning: Nebo nepadá, nenaráží?
13. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palli ahoj... hubnu jedna báseň, je to úděsný, najednou se rozhodne jít a jde a přejde celý byt !!!!!!! Teď odešla z koupelny do předsíně a to jsou mety... běháme tu jako prdlý :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: POMOOOC
13. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ren, to věřím. kája teď teprve začala lézt a já jak jsem byla zvyklá ji vyždycky najít tam, kde jsem ji položila se taky kolikrát nestačím divit, kam dolezla. Musím si dávat větší pozor a zvykat si.
13. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doháje a já si stěžuju, že lezeme, stojíme, žereme hlínu z kytky, ale až bude chodit, tak se vážně pos.ru :sweat_smile: :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, možná se pos..., ale jak píše Ren, budeš hubnout :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by?! :sweat_smile: :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOOOO teďka mi regulérně utekla !! Mám toho dost, nesednu si, nelehnu, nedojdu si ani na záchod aniž by šla se mnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,Kája má taky střídavě zvýšenou teplotu a je to od zubů :slight_smile: minulej týden vylezl třetí,dneska se vyklubal čtvrtej a těsně pod dásní je vidět špičák a ty nám dávají zabrat,protože usnula až před chvilkou a normálně spí od 7h :frowning2: :frowning2:
13. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pražandy,kdy dáme tu ZOO??????? :wink:
13. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pall, tak to teda nevím co by sousedka říkala na naši Kláruš - Heduš :grinning: :zipper_mouth:
13. kvě 2009 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlíňandy, kdy dáme tu ZOO?????????? :wink: ........ :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, dík :wink: já abych nebyla za plašana, i když doktorka mě chápe :wink: co jinýho jí zbývá :sweat_smile:

no a kdy dáme to ZOO my? :confused:
měli jsme jít teď v sobotu na znakování, ale jediná liberecká ZOO chtěla po pořadatelých zaplatit nájem, takže z toho sešlo :frowning2:
13. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, blahopřeji k bydleníčku :dizzy_face: ....je to paráda ve svojem novém, co :slight_smile: :wink:
13. kvě 2009 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se to slejzá jak švábi na pivo :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,nevím asi někdy v červnu nebo v červenci :wink: co ty na to???
13. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych byla spíš pro červen, červenec bude oslavnej a snad bude mít Míša dovču, tak by jsme zmizli k rybníku kempovat :wink:

jinak dneska jsem se pobavila, volal mi Míša z práce a prý tam kolujou drby, jak souloží se svojí kolegyní :sweat_smile: :angry:
já nechápu, co mají ty lidi na tom, vymýšlet si takový nesmysly :angry: :angry: :angry:
13. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám,že do ZOO tady jdou všichni,ale nikdo neví kdy :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,dobře je pravda,že u nás mají narozeniny všichni v červenci :grinning:
Dohodnu to s manžou :wink: Drbny jsou hrozný a lidi záviděj,když je někdo v pohodě :angry: :angry: :angry:
13. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, já jsem šla ještě s jednou kámoškou, která má dvouletou, tak akorátní holčičku a ta sousedka řekla - vy máte ty děti jedno tlustší než druhé, takže tvoji Heduš by jedním šmahem dala do jednoho pytle :grinning:
A tu ZOO domluvíme brzy :grinning: ještě pár stovek stránek na koníkovi a určitě se domluvíme :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky drbna ukecaná, ale nevymýšlím si kraviny a už vůbec ne vědomě ubližuju
ale páč jsme s Míšou pro každou prču, dohodli jsme se, že uděláme jedno svatební oznámení Míši a tý Pavlíny (znám ji, je to hodná holka :wink: ) a oni to pak pověsí na nástěnku, ať má fabrika o čem mluvit :sweat_smile:

evi já vím, už tě mám v kalendáři, abych nezapomněla popřát :wink:
a právě, Matesovy narozky se budou slavit asi na 5x, tak ať je no to klid
13. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pall :sweat_smile: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ren, ty už jsi nastoupila do práce na plný úvazek? :astonished: A kdo hlídá běžkyni? :grinning:
Beru, tak to je mazec... ještě že jsi se to dozvěděla od Míši... si vem, že by Ti to řekl někdo jiný.... :rolling_eyes: :angry: :frowning2:
Pall, nee, ona by Heduš posílala do Lázní pro tlusté děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No, tak hlavně aby jsme se domuvili :wink: :slight_smile: .... Megg, Ruži, Tani, Pall..... tak coooooo?????????? :wink:
13. kvě 2009 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej, Beruš, tak to bych ty ksichty chtěla vidět až si to oznámení budou číst... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek