***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
2. črc 2009
Kat,psala 😃 ale to nevadíííííííííííí 🙂
pavluskak
2. črc 2009
Tak já zase skáču k prknu... ať toho z té hromady zmizí co nejvíc... zítra si jedeme do Prahy pro taťku, hurá, už mu to tam skončilo... a to se mi pak nebude chtít žehlit... a dovolená na spadnutí, abych měla co nabalit s sebou 😃
berus
2. črc 2009
evi x-)

katy, 3 hoďky to máš piánko, ale jestli chceš, ať se nehádáme, dáme to třeba do AŠe 😃 😃 😃
berus
2. črc 2009
pavli, kam se jedete dovolovat?
katerinka.kr
2. črc 2009
Beru, já se nikdy na těhu demenci nevymlouvala, já ti říkám, že se na mě lidi normálka dívají jestli nejsem lehce dementní 😃 😃 😃 😃
Ale aspon vidíte, že nekecám a poctivě hlásím 😃 😃 😃
evelina0007
2. črc 2009
Jdu spát dobrou noc 😉
pavluskak
2. črc 2009
Beru... to je ostuda... když u ty chodíš odpoledne a Anďa do tří až čtyř hodin spí... ale uklidním tě, mám tu na Broumovský kámošku, ta má o týden starší holčičku než je Vendulka, taky jsem se domlouvaly, jak budem vozit a co myslíš.. rok utekl a my se ještě nesešly...
katerinka.kr
2. črc 2009
nO, dobrý, tak sotva dočtu ty vaše dlouhý liebesbriefe, tak jdete spát 😃 😃
berus
2. črc 2009
pavli :-N
no jo, chodíme odpoledne, to mi neva, že Bucla v kočárku moc nespí, ale dopoledne v postýlce spí 2 hodiny a o ten klid nechci přijít :-N

katy, nemáš skypovat :-p (jo a tebe bych taky chtěla vidět live 😉 😃)

taky jdu, nějak mě bolí kebule :-p
tak dobrou noc 🙂
pavluskak
2. črc 2009
Jedeme na Moravu, ke kamarádovi na chalupu pod Lysou horou...
katerinka.kr
2. črc 2009
Dobrou noc všem. 😉
pavluskak
2. črc 2009
Beru , ev, dobrou... tak a nikdo tu není...
arinautor
3. črc 2009
Dobré ráno
🙂

🙂
arinautor
3. črc 2009
Jé se omlouvám,ale neví co to je :-o raději jdu něco dělat 😕
evelina0007
3. črc 2009
Dobré ránko 😉

noc dobrá 😉 se divím 😉
arinautor
3. črc 2009
Jak se malá vyspí jdu nakoupit a dělat 2 dorty =-) :-N nakonec oslava bude na 3krát :-o tedˇsobota ,neděla a pak ještě středa 😕
arinautor
3. črc 2009
Nějak mě to mil včera stáhl tu fotku 😃 není to drátem,ale ve fotˇáku tam kam se to strká je něco rozbitýho asi :-N 😕 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
domiska
3. črc 2009
dobré ráno, noc supr, ale vstávání už v 5 🙂
arin panenka božíííí 😃 taky slavíš tento víkend? Já už mám z toho žaludeční vředy :-p
arinautor
3. črc 2009
domi jj taky z toho mám nervy,zítra tu bude 12 lidí :-N
evelina0007
3. črc 2009
Arin,panenka je super 😉
Holky z čeho máte nervy???vždyť to bude přeci úžasná oslava 🙂
arinautor
3. črc 2009
Ev dík x-) no z těch lidí a aby se to povedlo .... :-N vždycky se těším až všichni odejdou ... 😕 :-N
evelina0007
3. črc 2009
Neboj to se povede 😉 Já se právě těším na ty lidi 🙂 ale nejdřív nás čeká oslava s tchýní to se budu těšit až bude po =-)
arinautor
3. črc 2009
jj tchýně je na řadě v nedělu,ale to bude snad ok :-N
Gábi je vzhůru,tak jsem svačinovat a nakoupit a jdu kouzlit ty dorty :-N =-) 😕 🙂
evelina0007
3. črc 2009
Jen jdi 😉 mě Kája ještě spí a dort na první oslavu peče tchýně a na druhou ho objednám 😉 jen upeču Káje piškot ve tvaru bábovičky nebo medvídka a dám jí tam svíčku a to bude moct jíst 🙂
katerinka.kr
3. črc 2009
Ahoj,

taky jsem se chtela zeptat, z čeho máte takovej vítr, já se už neskutečně těším 🙂
evelina0007
3. črc 2009
Kat 😃 😃 já taky
katerinka.kr
3. črc 2009
Ev, jsem se chtěla zeptat, zaplatila vam ta firma neco? a co jste platili za soud, pravnika a tak. By me zajímalo, jestli se vyplatí tady v tom státe někoho žalovat, nebo to nemá cenu, klidně mi napis do posty
domiska
3. črc 2009
nemám vítr, spíš chystat pro tolik lidí, jinak se těšíííím 😃
berus
3. črc 2009
Ahoj holky 🙂
Dopoledne jsem se sem nedostala, přepadla nás teta Baruchna 😉

Na oslavu se moc těším x-) , sice máme problém, kde ji udělat pro všechny najednou, ale to nějak vymyslíme 😉
A nedělám ji kvůli příbuzným, ale kvůli malýmu, tak doufám, že on si to užije 🙂
arinautor
3. črc 2009
Tak mám nakoupeno,jen mil pošlu zítra pro pití atd :-p Dorty mám hotový v ledničce :-N ještě ten mříškovej koláč upeču a končím :-N švagrovka mě udělá chlebíčky to už bych nestihla zítra 😕
No domi právě,bojím se aby nebylo něčeho málo ....snad to bude stačit 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli