• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Kat,psala :grinning: ale to nevadíííííííííííí :slight_smile:
2. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zase skáču k prknu... ať toho z té hromady zmizí co nejvíc... zítra si jedeme do Prahy pro taťku, hurá, už mu to tam skončilo... a to se mi pak nebude chtít žehlit... a dovolená na spadnutí, abych měla co nabalit s sebou :grinning:
2. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :dizzy_face:

katy, 3 hoďky to máš piánko, ale jestli chceš, ať se nehádáme, dáme to třeba do AŠe :grinning: :grinning: :grinning:
pavli, kam se jedete dovolovat?
Beru, já se nikdy na těhu demenci nevymlouvala, já ti říkám, že se na mě lidi normálka dívají jestli nejsem lehce dementní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale aspon vidíte, že nekecám a poctivě hlásím :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu spát dobrou noc :wink:
2. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru... to je ostuda... když u ty chodíš odpoledne a Anďa do tří až čtyř hodin spí... ale uklidním tě, mám tu na Broumovský kámošku, ta má o týden starší holčičku než je Vendulka, taky jsem se domlouvaly, jak budem vozit a co myslíš.. rok utekl a my se ještě nesešly...
2. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nO, dobrý, tak sotva dočtu ty vaše dlouhý liebesbriefe, tak jdete spát :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli :sweat_smile:
no jo, chodíme odpoledne, to mi neva, že Bucla v kočárku moc nespí, ale dopoledne v postýlce spí 2 hodiny a o ten klid nechci přijít :sweat_smile:

katy, nemáš skypovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: (jo a tebe bych taky chtěla vidět live :wink: :grinning:)

taky jdu, nějak mě bolí kebule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak dobrou noc :slight_smile:
2. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedeme na Moravu, ke kamarádovi na chalupu pod Lysou horou...
2. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc všem. :wink:
2. črc 2009 ve 22:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru , ev, dobrou... tak a nikdo tu není...
2. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno
:slight_smile:

:slight_smile:
3. črc 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé se omlouvám,ale neví co to je :astonished: raději jdu něco dělat :fearful:
3. črc 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

noc dobrá :wink: se divím :wink:
3. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak se malá vyspí jdu nakoupit a dělat 2 dorty :confused: :sweat_smile: nakonec oslava bude na 3krát :astonished: tedˇsobota ,neděla a pak ještě středa :fearful:
3. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nějak mě to mil včera stáhl tu fotku :grinning: není to drátem,ale ve fotˇáku tam kam se to strká je něco rozbitýho asi :sweat_smile: :fearful: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2975920&vReferer=
3. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, noc supr, ale vstávání už v 5 :slight_smile:
arin panenka božíííí :grinning: taky slavíš tento víkend? Já už mám z toho žaludeční vředy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi jj taky z toho mám nervy,zítra tu bude 12 lidí :sweat_smile:
3. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin,panenka je super :wink:
Holky z čeho máte nervy???vždyť to bude přeci úžasná oslava :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ev dík :dizzy_face: no z těch lidí a aby se to povedlo .... :sweat_smile: vždycky se těším až všichni odejdou ... :fearful: :sweat_smile:
3. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj to se povede :wink: Já se právě těším na ty lidi :slight_smile: ale nejdřív nás čeká oslava s tchýní to se budu těšit až bude po :confused:
3. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj tchýně je na řadě v nedělu,ale to bude snad ok :sweat_smile:
Gábi je vzhůru,tak jsem svačinovat a nakoupit a jdu kouzlit ty dorty :sweat_smile: :confused: :fearful: :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen jdi :wink: mě Kája ještě spí a dort na první oslavu peče tchýně a na druhou ho objednám :wink: jen upeču Káje piškot ve tvaru bábovičky nebo medvídka a dám jí tam svíčku a to bude moct jíst :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

taky jsem se chtela zeptat, z čeho máte takovej vítr, já se už neskutečně těším :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: já taky
3. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, jsem se chtěla zeptat, zaplatila vam ta firma neco? a co jste platili za soud, pravnika a tak. By me zajímalo, jestli se vyplatí tady v tom státe někoho žalovat, nebo to nemá cenu, klidně mi napis do posty
3. črc 2009 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám vítr, spíš chystat pro tolik lidí, jinak se těšíííím :grinning:
3. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Dopoledne jsem se sem nedostala, přepadla nás teta Baruchna :wink:

Na oslavu se moc těším :dizzy_face: , sice máme problém, kde ji udělat pro všechny najednou, ale to nějak vymyslíme :wink:
A nedělám ji kvůli příbuzným, ale kvůli malýmu, tak doufám, že on si to užije :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mám nakoupeno,jen mil pošlu zítra pro pití atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dorty mám hotový v ledničce :sweat_smile: ještě ten mříškovej koláč upeču a končím :sweat_smile: švagrovka mě udělá chlebíčky to už bych nestihla zítra :fearful:
No domi právě,bojím se aby nebylo něčeho málo ....snad to bude stačit :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek