• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
mřížkovej :confused:
3. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, já chci taky vidět,jak bude koukat na ty balonky, a dekoraci a tak, a pak jak hrabne do celýho dortu, aby ochutnal :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to se těším taky, jestli příbuzenstvo bude hladový, je mi fuk, ať se najedí doma :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
ne, budu dělat ty svoje slaný dorty, dva, budeme grilovat a sladkej dort udělá švagrová :wink:
3. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru u nás jede sladký,slaný moc ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pár chlebíčků,brambůrky musí stačit :wink:
3. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my jsme slanožrouti :grinning:
3. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin, Gabča vypadá v postýlce dobře, 4 dny před narozením :sweat_smile: :wink:
3. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé já su debil :sweat_smile: :confused:
3. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, co je to slanej dort? napis a popiš :wink:
3. črc 2009 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám ho v albu :wink:
3. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holčinky :wink:
Opožděně ještě gratulujeme Klárince a Elišce k prvním narozeninkám :dizzy_face: Hodně štěstí, lásky a hlavně zdravííííííí :dizzy_face:
včera jsme byli na plavču a máme DVD,tak pak se pokusím,hodit sem nějaké foto :wink:
Dnes jsem pro změnu malé poprvé napustila bazének a byla nadšená :wink:
Ještě děkujeme za pochvaly domečku......
Všem přeju ať se oslavy vydaří,nás to čeká 17a 18 :wink:
a už nevím, co jsem chtěla :grinning:
jo, Domi, manžílkovo foto jsem nestihla :angry: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
numi pěknej domeček :dizzy_face: a ostatní fotečky též!!! :dizzy_face:
Jám mám upečeno a nachystáno na zítra,uf :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru ten slanej vypadá taky dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
numi, krásný fotky :dizzy_face:
irčo, se můžeš vdávat :sweat_smile: :wink:
3. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem nestíhala :wink: Aleš hlídal já byla nakupovat :wink: pak jsme spolu jeli pro autosedačku a tak najednou byl večer :grinning:

Kája odpoledne málo spala tak jsem si myslela,že už bude tuhoš a ona se v postýlce směje a vejská :confounded: :grinning:

Kat,nevrátil nám nikdo nic je to u exekutora a taky se nic neděje :frowning2:
Arin :slight_smile:

Já se o dort na druhou oslavu nemám starat sousedka Káje objednala dort u cukráře co nám dělal svatební :sweat_smile:
3. črc 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak neštovice se nekonají, ufffff a já balím na dovču :wink:
Moc hezky oslavte narozeniny mimísků - batolátek a včem přejeme jen to nejjjjjjjjjj :dizzy_face:
3. črc 2009 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,užijte si dovču :slight_smile:
3. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru jak to myslíš??? :sweat_smile:
bobul užijte si a odpočni si :dizzy_face:
Jinak dort bude ještě od mamky.beruška :wink: ale až v týdnu :slight_smile:
3. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobulko, užijte si dovču :slight_smile:
arin u nás se říká, že když něco umíš, můžeš se vdávat :wink:

řveme už od 20 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už mě brní uši, mohl by vytuhnout
3. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :frowning2: u nás se po dlouhý době spí zatím super :slight_smile:

tak dobrou všem :wink:
3. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, tak dort vypadá moc dobře, koukala jsem s tatkem na fotku u tebe v albu, a já husa hloupá, jsem pokračovala v prohlížení, a hádej, na co jsem narazila......no samozřejmě na tu tatru, jééé, tak hned tatka, kde jste to vzali a že to chce malýmu koupit taky.....no ve zkratce, dostala jsem se k pc až ted, protože až doted tatka hledal tatru na netu :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsem dostala pochvalu, že na něco to moje lození na kona přece jen je, to když jsem ukazovala ten dort :grinning: :grinning:

A už mám definitivně rozhodnuto, co budu dělat k narozeninám.
Takže to bude Dortik pro miláčka Tomáška, pak Tiramisu a pak slanej dort a hotovo :wink: :wink:

A kde jste všechny??, spíte :sweat_smile: :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 23:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bréé ránko :slight_smile:
Beru ajo :sweat_smile: já něco umím jo??? :sweat_smile: :confused:
Tak jedu nakoupit pak uklidit ..... a můžem začít :slight_smile:

Pěknej den všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Arin, tak si to užijte, dorty máš krásný, jsem si na chvíli přišla méněcenná, páč já bych asi něco takového nevytvořila.
I na to tiramisu jsem zvědavá, včera jsem dělala jedno na zkoušku, a bylo to tak jednoduchý, že jsem zvědavá na výsledek, jak to bude chutnat :wink:
4. črc 2009 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Katy :sweat_smile: :grinning: Hele dort je fakt jednoduchej a efektní, málokdo ho zná :wink: A navíc je fakt výbornej :dizzy_face: Já musím dělat 2, jeden by nestačil (jinak já použila jen jednu pomazánku a jak pokládáš do formy ten chleba a místama ti bude chybět, neboj se ho natrhat tak jak potřebuješ, klidně na malý kousky, tím vlašákem a pomazánkou to drží :wink:
Jen já zase na všechny budu čučet se slintou u huby :sweat_smile: Jestli jsem se nepochlubila, tak 5 týdnů dieta, 5 kilo dole :slight_smile:
A co tatrovku, našli jste? Když jsme na ně koukali my, našli jsme novou za 2000kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu se šlechtit, manikúra, pedikúra, vosk, solárko :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Se na večer těším jak malý dítě na Vánoce :sweat_smile:

arin, užijte si to a pochlub se fotkama :wink:
4. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Lukáškovi vše nej k 1 narozeninám :slight_smile:

Beru,tiše závidím taky bych někam šla :wink: Jo a včera došlo odstrkovadlo je super a Káje se taky moc líbí,ale dostneho až později :wink:
4. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, já nevím,jestli neco našel, já byla naštvaná, že mě nechce pustit k pc, že jsem radši šla dělat to tiramisu, ale furt jsem slyšela něco jako "to je malý, to je poloviční než jsem měl já", tak nevím, ale představa, že mám zase velkou hračku doma mě moc nenadchla, ty mistnosti budu muset nafukovat ci co :grinning:

Jo a jeste když jsem doma řekla slanej dort,tak se tatka zatvářil kysele, ale pak když jsem ukázala fotky,a on uviděl ty buřty, tak obrátila žte to mám určitě udělat, tak toto budu zkoušet příští týden.

já to všechno dělám na zkušenou, třeba to tiramisu je jesne napsany namocit piškoty v silné káve, a ono je to moc, no tak pro každýho je silná káva asi neco jiného :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, nahod link, jaky to odstrkovadlo jste brali, jo a co sedačka? jakou jste nakonec koupili?
4. črc 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, máš pravdu, dnes je 4.7. tak to má velký den Lukášek od Lucinečky, gratulujeme a vše nejlepší, zdraví, a užijte si oslavu :wink: :wink: :wink:
4. črc 2009 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek