***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
4. črc 2009
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21255614&tab=6

ženich má stejný jen v jiné barvě 😃 😃

Kat 😃 zase jsi mě pobavila 😉
katerinka.kr
4. črc 2009
Ev a neni to moc široký? jako jestli to stehýnkama obejmou a dostanou až na zem????
evelina0007
4. črc 2009
Kat,Káje chybí jen kousíček 😉 ale já jsem moc spokojená 🙂 u ostatních co jsem zkoušela moc courala nohy po zemi a měla by ho jen tak na měsíc tohle vydrží déle 🙂

Musím jít Kája teď spala místo 40 minut jen 20 :-S
berus
4. črc 2009
katy, http://www.starehracky.cz/inzerce.php?srt=1

a já jsem taky spokojená, je takový bytelný 😉 ale Matýskovi jsme ho neukázali, dyť je to přece překvápko :-N 😃 😃 😃

evi, máte tu Zenith =-)
berus
4. črc 2009
tak to tomu spaní Kadel moc nedala :-|
berus
4. črc 2009
jo a Lukáškovi přejeme k prvním narozkám vše nejlepší!!! x-)

evi, my tě tady nemít :-N 😉 🙂
katerinka.kr
4. črc 2009
Beru, díky, ale já budu dělat, že to nevím :-N , protože to bych tady fakt musela nafukovat. Já chci malému koupit nejaké to odrážedlo 😉
berus
4. črc 2009
my máme 2kk, ale co bych pro malýho neudělala :-N
tatru má na písek, odrážedlo na doma 🙂
evelina0007
4. črc 2009
Beru,jj Zenith Music 🙂 a ten chlapeček s těma sluchadlama a notičkama je úžasnej 🙂 je červeno - tmavěšedá 😉
evelina0007
4. črc 2009
Beru,já si pamatuju datumy jen některejch dětí 😃
katerinka.kr
4. črc 2009
no vidís beru, tak my máme odrážedlo na doma a ted bude mít na ven, my to máme separátně. 😃 😃
berus
4. črc 2009
za prvé nevím co to je, za druhé mě to uráží :-N 😃 😃 😃

evi, já jen těch, co sem chodí a to jen proto, že kouknu do pasu :-N
evelina0007
4. črc 2009
Tam je takový vedro,že asi chcípnu :-S
Jo a Kájina včera dostala od babí svoje první plavky tak bude dneska v bazénku v plavkách 😃 😃 Dneska jsem hrabala ve sklepě a našla jsem mini židličku z ratanu ještě po mě a brchovi tak jsem jí umyla trochu se upraví a Kájina má super židličku do pokojíku 🙂
berus
4. črc 2009
tady už se zatahuje :-p
tak pak ukaž Matesovi Káju v plavkách, bude mít divoký sny 😃
a ratanovej nábytek se mi líbí x-)

právě to moje pometlo tak hopsalo v postýlce, že se zase bouchnul a tekla mu krev z pusy 😞
jenže on je salámista, jsem ho pochovala, pofoukala bebí a skáče tam dál :-N
jana.rce
4. črc 2009
ahoj holky,
nejdřív gratulace všem oslavencům k 1. roku 🙂 hlavně zdravíčko, štěstíčko a hodné rodiče 😃

jinak nedočítám, nestíhám. Máme tu už dědu a babi a pustiala jsem se do příprav na zítřejší oslavu 😉
jooo a udělala jsem taky ten slaný dort, tak jsem zvědavá, jaký bude mít úspěch. Pak dodám fotku🙂

právě se obě holky cachtají v bazénku.Malá je naprosto spokojená, tak jsem ráda, že se aspoň ona nesmaží jako my 😃

tak krásný den všem a zkusím ještě nakouknout ale nevím nevím 🙂
kdo má taky oslavu, tak přejem, ať se vydaří a náááááležitě si to všici užijí a ti drobci úplně nejvíc 🙂
berus
4. črc 2009
jani, určitě se pochlub a dej vědět, jestli chutnal 😉
vy tam máte krásně? =-) tady je buřina ]-(
evelina0007
4. črc 2009
Beru,tady paří strašně sluníčko :-S Fotku dodám večer 🙂 Kája se jde koupat až se vyspí 😉
Tchýně se chce v pondělí zase dorazit tak jsem vymyslela,že se sejdeme u Alešovejch prarodičů tam nebudeme dlouho a tak to nějak přežiju 😉
evelina0007
4. črc 2009
Jani,máte oslavu nějak brzo ne??? 😃

Beru,chudák Bucla tak hlavně,že už je to zase fajn 😉
jana.rce
4. črc 2009
nooo, tak už u nás leje jako z konve a dost dlouho 😞(((( musela jsem malou uspávat v dešti a od dvou střídavě prší :-S teď už nevíme co dělat ... chlapi mají rozdělanou maltu a čekaj až přestane, aby mohli zdít a ono prd ]-(

Evel, stejně brzo jako vy😃 😃 ale já mám opodstatnělou výmluvu. Terezka má narozeniny zítra, tak to slavíme na její narozky,dokud je doma. Pak frčí k tetě a na tábor a na Jaňuly narozky doma nebude 😉

Beru, tak jsme na tom byly ve Čt stejně... krev z dásně, jak se žahla...chvíli brečela,ale pak už byl klid. To větší bobky jsem měla v úterý, kdy spadla zase Terezce z gauče a vzala to spodní hranou o skříň a měla obr bouli. naštěstí druhý den to už spasklo ale stejně jsem jí v noci furt kontrolovala....
moranda
4. črc 2009
Ahojky,
všechny zdravíme a stále děkujeme i za dodatečná blahopřání 😉 .
Máme za sebou 1. oslavu ze tří plánovaných...doma jen dortík a pár foteček - dárek hopsadlo - založila jsem nové album, tak mrkněte.

Beru - z toho receptu jsem upekla vynikající cihlu - když vám někomu dojde beton tak mám bezva náhradu 😃 , naštěstí tatínek nezklamal a upekl dortík podle svého receptu a dopadl nad očekávání dobře :-N , šel jíst Jiříkovi i chutnal, jen Elis o něj nestála, obírala jen borůvky, ale aspoň to na fotkách vypadá, že jí jede. Měli jsme jí udělat slaný dort, ona je na maso, o sladké fakt vůbec nestojí, ten co jste tu prezentovali včera, jenže já se sem nedostala, tak pozdě dočítám... :-|
evelina0007
4. črc 2009
Jani,ale my máme oslavu až 18 a 25 😉 takže tak brzo zas neslavíme jako vy 😃 😃 😃

Mor 😃 😃 cihlu 😃 Fotky super 😉
evelina0007
4. črc 2009
Beru,užij si pařbu i za mě 😃 😃 😃 a zítra chci podrobné hlášení jaké to bylo 😉
katerinka.kr
4. črc 2009
Mori, krásné fotky 😉 a tatínek je šikovnej 😉 Já už se taky moc těším 😉
moranda
4. črc 2009
Díky za pochvalu 🙂 snažila jsem se 😉
berus
4. črc 2009
jani |-| , já už jsem to jednou psala, krev mi neva, ale mýho dítěte jo |-|

mor, moooc se omlouvám :-N , jsem chtěla pomoc :-N :-p
a krásný fotky i dortík 😉

evi, já už bych tak ráda vypadla, ale řveme, nemám to srdce ho tady tak nechat, vyrazíme asi o půlnoci :-N
lucinecka
4. črc 2009
Ahoj holky, a je to tu, mám doma velkýho kluka, žádný mimino 🙂 První narozeniny jsme oslavili nádherně, byla to krásná oslava a moc jsme si ji všichni užili x-) Celý den jsem vzpomínala na porod, jak to moje sluníčko přišlo na svět. Je to doják :-N Hodila jsem do alba nějaký fotky. Moc vám děkuju že jste si na nás vzpomněli a díky za gratulace 🙂 Mějte se krásně, pa pa
evelina0007
4. črc 2009
Luc,krásný fotky 😉

Tak nám roste druhá stolička tentokrát dole :-S tak to nechápu já myslela,že vždycky rostou oba stejné zuby na každé straně a Kája má z mého pohledu stoličku vlevo nahoře a než usnula jsem jí nahmatala špičku stoličky vlevo
dole 😉

Beru 🙂
moranda
4. črc 2009
Beru já vím, žes to myslela dobře, ale kdo nic nedělá nic nezkazí a jak jinak to vyzkoušet než pokus - omyl 😉 , nic se nestalo jsem ráda, že na nás někdo myslí jako ty x-) .

Luci, krásný fotky, koukám u kluků jsou jasná 1 k narozkám auta na všechny způsoby (odstrkovadla, tatry a když dojdou auta tak motorky :-N )
moranda
4. črc 2009
Tak já jdu spát, malá chrní a kluci koukají na TV, všichni spali, po oslavě od 16 hod a teď jsou jak rybičky - no já taky, ale nějaká leklá :-p :-p :-p papapa dobrou
janule27
4. črc 2009
Ahojky všem,

po dlouhé době sem nakukuji i já. Uvědomila jsem si, že všem dětem tady táhne už na rok🙂 Koukala jsem na fotečky mimísku a zírám ( po 3 měsících) jak se všichni změnili.
Všem přeju hodně štěstíčka a zdravíčka a užite si ten den "D".
Jana

Začni psát odpověď...

Odešli