• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21255614&tab=6

ženich má stejný jen v jiné barvě :grinning: :grinning:

Kat :grinning: zase jsi mě pobavila :wink:
4. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev a neni to moc široký? jako jestli to stehýnkama obejmou a dostanou až na zem????
4. črc 2009 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,Káje chybí jen kousíček :wink: ale já jsem moc spokojená :slight_smile: u ostatních co jsem zkoušela moc courala nohy po zemi a měla by ho jen tak na měsíc tohle vydrží déle :slight_smile:

Musím jít Kája teď spala místo 40 minut jen 20 :confounded:
4. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, http://www.starehracky.cz/inzerce.php?srt=1

a já jsem taky spokojená, je takový bytelný :wink: ale Matýskovi jsme ho neukázali, dyť je to přece překvápko :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

evi, máte tu Zenith :confused:
4. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tomu spaní Kadel moc nedala :unamused:
4. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Lukáškovi přejeme k prvním narozkám vše nejlepší!!! :dizzy_face:

evi, my tě tady nemít :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
4. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, díky, ale já budu dělat, že to nevím :sweat_smile: , protože to bych tady fakt musela nafukovat. Já chci malému koupit nejaké to odrážedlo :wink:
4. črc 2009 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme 2kk, ale co bych pro malýho neudělala :sweat_smile:
tatru má na písek, odrážedlo na doma :slight_smile:
4. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj Zenith Music :slight_smile: a ten chlapeček s těma sluchadlama a notičkama je úžasnej :slight_smile: je červeno - tmavěšedá :wink:
4. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,já si pamatuju datumy jen některejch dětí :grinning:
4. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidís beru, tak my máme odrážedlo na doma a ted bude mít na ven, my to máme separátně. :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
za prvé nevím co to je, za druhé mě to uráží :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

evi, já jen těch, co sem chodí a to jen proto, že kouknu do pasu :sweat_smile:
4. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam je takový vedro,že asi chcípnu :confounded:
Jo a Kájina včera dostala od babí svoje první plavky tak bude dneska v bazénku v plavkách :grinning: :grinning: Dneska jsem hrabala ve sklepě a našla jsem mini židličku z ratanu ještě po mě a brchovi tak jsem jí umyla trochu se upraví a Kájina má super židličku do pokojíku :slight_smile:
4. črc 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady už se zatahuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak pak ukaž Matesovi Káju v plavkách, bude mít divoký sny :grinning:
a ratanovej nábytek se mi líbí :dizzy_face:

právě to moje pometlo tak hopsalo v postýlce, že se zase bouchnul a tekla mu krev z pusy :frowning2:
jenže on je salámista, jsem ho pochovala, pofoukala bebí a skáče tam dál :sweat_smile:
4. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nejdřív gratulace všem oslavencům k 1. roku :slight_smile: hlavně zdravíčko, štěstíčko a hodné rodiče :grinning:

jinak nedočítám, nestíhám. Máme tu už dědu a babi a pustiala jsem se do příprav na zítřejší oslavu :wink:
jooo a udělala jsem taky ten slaný dort, tak jsem zvědavá, jaký bude mít úspěch. Pak dodám fotku:slight_smile:

právě se obě holky cachtají v bazénku.Malá je naprosto spokojená, tak jsem ráda, že se aspoň ona nesmaží jako my :grinning:

tak krásný den všem a zkusím ještě nakouknout ale nevím nevím :slight_smile:
kdo má taky oslavu, tak přejem, ať se vydaří a náááááležitě si to všici užijí a ti drobci úplně nejvíc :slight_smile:
4. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, určitě se pochlub a dej vědět, jestli chutnal :wink:
vy tam máte krásně? :confused: tady je buřina :angry:
4. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,tady paří strašně sluníčko :confounded: Fotku dodám večer :slight_smile: Kája se jde koupat až se vyspí :wink:
Tchýně se chce v pondělí zase dorazit tak jsem vymyslela,že se sejdeme u Alešovejch prarodičů tam nebudeme dlouho a tak to nějak přežiju :wink:
4. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,máte oslavu nějak brzo ne??? :grinning:

Beru,chudák Bucla tak hlavně,že už je to zase fajn :wink:
4. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo, tak už u nás leje jako z konve a dost dlouho :frowning2:(((( musela jsem malou uspávat v dešti a od dvou střídavě prší :confounded: teď už nevíme co dělat ... chlapi mají rozdělanou maltu a čekaj až přestane, aby mohli zdít a ono prd :angry:

Evel, stejně brzo jako vy:grinning: :grinning: ale já mám opodstatnělou výmluvu. Terezka má narozeniny zítra, tak to slavíme na její narozky,dokud je doma. Pak frčí k tetě a na tábor a na Jaňuly narozky doma nebude :wink:

Beru, tak jsme na tom byly ve Čt stejně... krev z dásně, jak se žahla...chvíli brečela,ale pak už byl klid. To větší bobky jsem měla v úterý, kdy spadla zase Terezce z gauče a vzala to spodní hranou o skříň a měla obr bouli. naštěstí druhý den to už spasklo ale stejně jsem jí v noci furt kontrolovala....
4. črc 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
všechny zdravíme a stále děkujeme i za dodatečná blahopřání :wink: .
Máme za sebou 1. oslavu ze tří plánovaných...doma jen dortík a pár foteček - dárek hopsadlo - založila jsem nové album, tak mrkněte.

Beru - z toho receptu jsem upekla vynikající cihlu - když vám někomu dojde beton tak mám bezva náhradu :grinning: , naštěstí tatínek nezklamal a upekl dortík podle svého receptu a dopadl nad očekávání dobře :sweat_smile: , šel jíst Jiříkovi i chutnal, jen Elis o něj nestála, obírala jen borůvky, ale aspoň to na fotkách vypadá, že jí jede. Měli jsme jí udělat slaný dort, ona je na maso, o sladké fakt vůbec nestojí, ten co jste tu prezentovali včera, jenže já se sem nedostala, tak pozdě dočítám... :unamused:
4. črc 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,ale my máme oslavu až 18 a 25 :wink: takže tak brzo zas neslavíme jako vy :grinning: :grinning: :grinning:

Mor :grinning: :grinning: cihlu :grinning: Fotky super :wink:
4. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,užij si pařbu i za mě :grinning: :grinning: :grinning: a zítra chci podrobné hlášení jaké to bylo :wink:
4. črc 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, krásné fotky :wink: a tatínek je šikovnej :wink: Já už se taky moc těším :wink:
4. črc 2009 ve 20:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za pochvalu :slight_smile: snažila jsem se :wink:
4. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani :pensive: , já už jsem to jednou psala, krev mi neva, ale mýho dítěte jo :pensive:

mor, moooc se omlouvám :sweat_smile: , jsem chtěla pomoc :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a krásný fotky i dortík :wink:

evi, já už bych tak ráda vypadla, ale řveme, nemám to srdce ho tady tak nechat, vyrazíme asi o půlnoci :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, a je to tu, mám doma velkýho kluka, žádný mimino :slight_smile: První narozeniny jsme oslavili nádherně, byla to krásná oslava a moc jsme si ji všichni užili :dizzy_face: Celý den jsem vzpomínala na porod, jak to moje sluníčko přišlo na svět. Je to doják :sweat_smile: Hodila jsem do alba nějaký fotky. Moc vám děkuju že jste si na nás vzpomněli a díky za gratulace :slight_smile: Mějte se krásně, pa pa
4. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,krásný fotky :wink:

Tak nám roste druhá stolička tentokrát dole :confounded: tak to nechápu já myslela,že vždycky rostou oba stejné zuby na každé straně a Kája má z mého pohledu stoličku vlevo nahoře a než usnula jsem jí nahmatala špičku stoličky vlevo
dole :wink:

Beru :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru já vím, žes to myslela dobře, ale kdo nic nedělá nic nezkazí a jak jinak to vyzkoušet než pokus - omyl :wink: , nic se nestalo jsem ráda, že na nás někdo myslí jako ty :dizzy_face: .

Luci, krásný fotky, koukám u kluků jsou jasná 1 k narozkám auta na všechny způsoby (odstrkovadla, tatry a když dojdou auta tak motorky :sweat_smile: )
4. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu spát, malá chrní a kluci koukají na TV, všichni spali, po oslavě od 16 hod a teď jsou jak rybičky - no já taky, ale nějaká leklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: papapa dobrou
4. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,

po dlouhé době sem nakukuji i já. Uvědomila jsem si, že všem dětem tady táhne už na rok:slight_smile: Koukala jsem na fotečky mimísku a zírám ( po 3 měsících) jak se všichni změnili.
Všem přeju hodně štěstíčka a zdravíčka a užite si ten den "D".
Jana
4. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek