• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Dobré ránko :wink:

Honzíčkovi přejeme vše nej k 1 narozeninám :wink: Libu - dlouho si tady nebyla??? :confused:

Jani ahojky :wink:
5. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko

Honzíčkovi taky gratulka :slight_smile:

Včera to bylo náročný,odpadla jsem jak .... :sweat_smile: ale dobrý,dneska tchánovci :confused:

Tak hezkej den všem!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Přidala jsem pár foteček,ale jen co jsem nafotila před oslavou,pak nebyl čas a úplně jsem zapomněla fotit :sweat_smile: :fearful:
5. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
9000 příspěvků :grinning:
5. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky,
teda arin, gratuluji. Já se těch krásných 9000 asi s tímto přístupem nikdy nedočkám. :grinning:
5. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holčinky :wink:
jdu dočíst,ale jen v rychlost...
Lucinečko, ještě vše nej Lukáškovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a Honzíkovi, samozřejmě taky všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Arin a Luci, super fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
Nám roste špičák nahore vlevo :unamused:
5. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani dík :slight_smile: no no já tady straším každej den :sweat_smile: skoro :fearful:
Numi ty zuby jsou fakt ludry :pensive: taky atˇvyleze brzo :confused:
5. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Arin, uvidíme, včera tam měla takovou červenou tečku, že už asi leze,ale ještě necítím,a je to asi zuban,že?? Nahorře to je vidět bílé dásinko, jako by zub průsvítal, jde to blbě vidět, dole člověk vidí bílou tečku,ale nahoře :sweat_smile:
5. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
numi tak uvidíš,třeba nebude :unamused: a když jo,tak atˇje rychle ven :slight_smile:
Já jdu dělat oběd a pak chystat,zatím pááááááááá :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky...zase jsem tu na skok, pokoukat jak rostete. Co ten srazík, budeme nějakej dělat?
5. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Maru ahojky,co je nového u vás? :wink: Srazík se pořád řeší a nic se ještě pořádně nevymyslelo :grinning:

Arin,hezký fotky :slight_smile:

Táni,já poslední dobou jsem z těch zubů paf :grinning: nám to roste cik cak a pořád :angry:
5. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :sweat_smile: :wink:

Přejeme Honzíčkovi vše nej k prvním narozeninám! :dizzy_face:
arin, luci, hezký fotky :dizzy_face:

Až uvidím na klávesnici, popíšu večer :sweat_smile: :wink:
5. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme už 14 dní v novým domově, máme podnájem 1+1 v Ústí...takže jsme se zabydlovali. Ted jsme u našich na víkend. Zuby máme dole obě jedničky a klubou se jedničky nahoře. Kyčličky jsou v pořádku,,,,a asi začínáme mít neštovičky,,,,takto budeme mít za s sebou aspon. Na srazík bych moc ráda. Co ten hotel Peklo? Nebo co vše už je navrženo? Jsem pro někde v přírodě...(mimo velká města)....určitě bychom přijeli :wink:

a gratulace všem malým oslavencům co už mají po i před....
5. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Maru,tak hlavně,že jste stěhování zvládli :wink: a přejeme hladkej průběh neštovic,alespoň to bude za vámi :slight_smile:

Beru,jak dobré ráno??? :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky dík :wink:
Beru 13.44 ráno :astonished: u nás odpoledne :slight_smile: :grinning: to byla pařba co???? asi :confused: :sweat_smile: nebo berušák pařil celou noc????
Tak u nás už odjeli ,děti vykoupaný a doufám,že brzo zalezou do betle :fearful: jetě středa a budek na chvílu klídek :sweat_smile: příští týden má tetka narozky ,potom Karolína svátek,mamka narozky,mil narozky ....... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to už budem chodit my po návštěvách a vyjídat :sweat_smile: :grinning:

Jdu se věnovat a pak snad spinkat,brou :slight_smile:
5. črc 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsme byli s manžou na večeři a Kája s babičkou v parku :wink: Ted je v postýlce,ale ještě nespí :angry: :grinning:
5. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky

MORANDI !!!!!!!! VSECHNO NEJ NEJ NEJ !!!! ELI VSE NEJ !!!!
Lukášku taky vše nej !

Chce se mi brečet, už je to rok !
5. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Já napíšu nějaké novinky taky že :grinning: :grinning: :grinning:

Plánujeme mega oslavu pro malou, tak se těšíme 20.07. a 23.07. a 25.07 na 3x hi hi :grinning: :grinning: :grinning:
Doma vše ok, jsem pořád krásně opálená, malá je jako z divokých vajec, chodíme na hriště pořád, hraje si s dětma.. ale máme pořád hrozně boulí a odřenin a všeho možnýho
5. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamky. Dneska nestíhám, máme návštěvu a já bolehlav :sweat_smile:
Tak když si pak budu ještě zítra vše pamatovat, tak vám povyprávím :wink:
5. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!!!! Pokulhával nám net i kobyla, ale už jsem tu!!!!!
Narozeninovou oslavu máme úspěšně zasebou :grinning:
Všem Vám já i Honzíček děkujeme za přáníčko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Celý den jsem naměkko a moc jsem i myslela na Vás, jak jste mě celých těch devět měsíců drželi a pak na ten rok plný zmatkaření a bezva rad a pomoci od Vás všech. Takže zato taky velikýýýýý dík :grinning:
To jsem se nějak dojmula - ufff :sweat_smile:
Pokusím se přidat fotečky z oslavy :wink:
Zatím krásný den a veliká gratulace všem co již oslavili, slaví nebo se teprve chystají a veliký pozdrav těm úžasným maminkám :grinning:
5. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
LIBI a Honzí krásné narozeininy !
5. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,tak já tady čekám na popis a nic :confounded: :sweat_smile:

Libu :slight_smile:

tady mrtvo :angry: dobrou noc všem :slight_smile:
5. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:
Beru nenapínej :sweat_smile: :fearful:
Libu jj uteklo to :frowning2: já jsem je před rokem opalovala u bráchy u bazénku a o půl noci mě praskne pl. voda :sweat_smile: tak pojedu nakoupit do Globu jako před rokem,ale opalovat se dneska nebudu :wink: ....

Tak pěknej den všem,dneska je svátek,tak mil je doma :slight_smile:
6. črc 2009 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo domi jak to včera dopadlo????Určitě dobře :dizzy_face:
6. črc 2009 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Arin :grinning:
6. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ráno, byly jsme s Terkou na chalupě u našich :slight_smile: , užívaly jsme si sluníčka, bazénku, pískoviště a malin :slight_smile:
všem gratulujeme k 1 :slight_smile: :slight_smile:
Cestou zpět jsme chytly přívalový déšť, tolik vody jsme nikdy neviděla, :slight_smile:
Arin hezká paneka, odkud jsi jí objednala?
6. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nejsem schopná vás dočíst,ale snad to zvládnu :grinning:
Evi, jen jsem se chtěla zeptat,když jsi z těch zubů paf, když rostou nahoře, je to takové to dásinko, bílé "průhledné" nebo jak bych to popsala :grinning:
6. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj hoky :slight_smile:

Tak já se to pokusím popsat :wink:
Vyrazily jsem se ségrou až v půl 10, do tý doby Matýsek nespal a bulel, jak kdyby tušil, že s ním maminka nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nejdřív jsme šly do hospody, kde hráli oldies. Jste mě měly vidět, když jsem procházela to nočně osvětlený město, čučela jsem s otevřenou pusou :sweat_smile: , páč jsem ho tak dlouho neviděla :grinning:
Tam jsme teda jen seděly a drbaly chlapy :sweat_smile:
Okolo půlnoci jsme konečně vyrazily do buznaklubu :sweat_smile:
Dveře bez kliky, hlídač jak hora a hned na ségru, ahoj Barunko, copak sis to přivedla za kočičku :sweat_smile: :grinning:
Šly jsme k baru, kde nás hned začli obtěžovat nějací heteráci :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý a vy k sobě patříte? Ségra mě čapla kolem pasu a prý jo a opavaž se mi na ní sáhnout :sweat_smile: :grinning: Chápate, že jsem se trochu cejtila jak idiot :sweat_smile:
Pak mě seznámila s těma jejíma kamarádama, mazec :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
to bylo samý - božínku, ten top a sandálky, co sis vzala, ti tááák sluší, to je outfit jako blázen (tílko za pade :sweat_smile:)
ty máš tak krásný vlásky, přesně tenhle sestřih ti jde k obličeji (pokud si pamatujete, naposledycmě stříhal Míša :sweat_smile:)
tak do tebe bych nikdy neřekl, že jsi maminka, vypadáš tak mladě a svěže (15 kilo nadváhy, kruhy pod očima :sweat_smile:)
počkej srdíčko, kouká ti ramínko, já ti ho upravim
a pořád jsem dostávala pusinky na čelíčko :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

ono se to ani pořádně popsat nedá, kluci byli fakt kouzelný :dizzy_face: navíc jsou oba strašně krásní :wink:
no a jak se to pak zvrhlo v pořádnou pitku, předvedli mi soukromý striptýz :sweat_smile: :dizzy_face: (jsem viděla poprvé :sweat_smile:)

doma už to probíhalo trochu hůř :unamused: Mates je zvyklej, že kolem druhý jí (přesně v tu dobu jsem koukla na hodiny a myslela na něj :slight_smile:), vždycky jen zavrní a já letím dělat jídlo, páč flašku si vezme jen v polospánku, když je úplně čilej, tak ji odmítá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jenže Míša zazmatkoval a snažil se ho dál uspat, no Mates prej začal mít hysterák, tak teda pak taťku napadlo udělat mu mlíko, což už bylo pozdě, páč Mates byl probranej, takže ho pak 45 minut chlácholil a pak usnuli spolu v mojí posteli :sweat_smile:
tak jsem je našla, když jsem se v půl 4 vrátila :sweat_smile:
Míša čilej, protože s Matýskem v posteli nemohl zabrat, tak jsme šli hodit intimní chvilku do půl 6 :sweat_smile: a já říkám Míšovi, že určitě za hoďku se malej vzbudí a bude chtít jíst, tak ať už to nezvoře :sweat_smile:
jo, houby, Mates se vzbudil až v půl 9 a jídlo pořád nechtěl, až pak sváču
to znamená, že celou noc nejedl a ještě hodinu bulel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
příště zase nechám taťku hlídat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no vlastně nechám :sweat_smile: s klukama bylo fajn :grinning: až na ten bolehlav, přece jen nejsem zvyklá pít a tam to lítalo, redbull a vodka a zlatej puškin :sweat_smile:

no a na dnešek zase Máťa bulel, usnul až v půl 10, ale jedl ve 3, v 7 a spal do 9:30 :dizzy_face:
asi už nebude moct spát odpoledne, jen nevím, jak to udělám, jak spí děti vám???

táni, když Matýskovi rostou zuby, má dásně "průhledný" :wink:
jíto, maliny :dizzy_face:
arin, tak hezkej porod :wink: :sweat_smile:
libu :dizzy_face:
evi, jaká byla véča? jste byli od porodu poprvé?
6. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jita přes mmb,chceš odkaz??? :slight_smile:
6. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
beru šikulka :grinning: :grinning: :grinning:
Jj na porod se těším,škoda ,že to nebude doopravdy :cry:
6. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek