***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
numi
6. črc 2009
Beru, prosím Tě, co říkáš na totok

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23907549&tab=1
palla
6. črc 2009
Ahoj 🙂
Berus, krásný popis pařby, jako vždy 😃
Gratuluju k narozeninám všem dětem co už měly a raději už dopředu Gábince 🙂 Arin, příjemné opětovné prožití porodu přeju 😃
Táňo, to bych docela koupila Kájce, to by mohla doprovázet dědu u kytary, to by se mu určitě moc líbilo 🙂 A s těma zubama jak ses ptala, mi připadá, že Kája má takové jakoby výstupky, tam kde si myslím, že jí raší špičáky, ale už delší dobu a nic z toho :-| A ani se nejde podívat, jestli jí ten zub tam prosvítá, nechce otevřít papulku 😃
numi
6. črc 2009
Andi,tak to muselo být s klukama super 😃 😃 hlavně ty pochvaly, to by se mi taky líbilo 😃 😃
A díky,já si říkala, že to asi bude zubák, protože nikdy to takové bílé-průhledné neměla 🙂 ale přijde mi, že nám nějak pomalu zoubky rostou, ten první nám vylezl před 2měsíci a ještě není vyzlezlý celý,tak půlka je teprvě venku :-N jak to je u vás??
a jinak my spíme tak 12-14 a pak už většinou spát nejde a usíná kolem 20, když se vzbudí před 14,tak jde kolem 17,tak na 20min a pak kolem 21 😉
numi
6. črc 2009
jéééé,Pavli ahojky 😉
jj, je tam takový výstupek, jako by ji rostl nějak nakřivo-dopředu nebo jak bych to popsala :-N 😃
Pavli, a řeknu Ti video ]-( celkem 12min z toho jsme tak cca 7min my a pak větší cizí děti - dobrá reklama ]-( ]-(
numi
6. črc 2009
Pavli, pokud bys ty nástroje brala,tak já budu o toho pána taky něco brát,tak když tak mrkni 😉 má tam moc krásné věci 🙂
palla
6. črc 2009
Táňo, a dalas to video někam, že bych se podívala? =-)
palla
6. črc 2009
Táňo a co z tama bereš?
numi
6. črc 2009
Ještě, nedala,ale napravím 😉 pak Ti dám vědět...
Budu brát něco z těch dřevěných hraček 😉
palla
6. črc 2009
To budu ráda, ať se podívám o co jsme s Kájou přišly :-N A můžu ukázat Jirkovi co Kája umí, ale nechce předvést. I když, pokud říkáš že to nestojí za to... 8-(
berus
6. črc 2009
táni, děkuju za odkaz, ale ta paní, u který jsem projela aukci, je tam dala znovu a já ji vyhrála 😉
evelina0007
6. črc 2009
Táni,má to takové jak popisuješ 😉 ale já naposledy našla zub nahoře až,když byl trochu vylezlej,protože jsem netušila,že to bude stolička tak jsem tak dozadu nekoukala 😃

Beru,to muselo být super x-) na večeři už jsme párkrát byli,když byla Kája úplně malá to jsem jí dala spát a na hodinu a půl jsme vypadli a mamka pohlídala to bylo asi 3x a teď jsme byli po dlouhé době 😉
numi
6. črc 2009
Pavli,tak zatím mi to nejde, nevím,jak to mám z CD uložit někde na PC ]-( :-N
Beru, a jsou ty nástroje dobré??
Evi, díky 😉
berus
6. črc 2009
táni, ještě nepřišly :-N
palla
6. črc 2009
Jé Berus, tak ty vypadají super. Nakolik tě nakonec přišly? =-)
Táňo, tak to ti neporadím :-N Tak kdyžtak si to pak od tebe půjčím, jestli na to nepříjdeš, co? :-N
berus
6. črc 2009
pal, vyhraný aukce: 151 kč, já 136 kč a jedny byly za 106 kč 😉
numi
6. črc 2009
Beruš, Ty jsou taky fajn 😉
Pavli, jj, zkusím ještě na to přijít 😉
palla
6. črc 2009
To je dobrá cena 🙂
Táňo, tak se snaž 😉
Tak já jdu, nafoukla jsem Kájce poprvé bazén, jsem zvědavá, co na to bude říkat
rendex1
6. črc 2009
Beru to je sranda hi hi 😃
misu
6. črc 2009
Zdravíme po čase všechny maminky a oslavence. Už jsme tu strááášně dlouho nebyly a tak jak jsem okukovala pár albíček, musím konstatovat, že se nám dětičky povedly a rostou jako z vody. My chystáme oslavu za 14 dní. Už se těším a jsem zvědavá, co na to bude Editka říkat 🙂.. no asi jenomi to její tatata,mamama 😎
Taky jsem se nechala na posledních stránkách inspirovat k dárku. Pořád nevíme, co vymýšlet a koupit.. s hračkama co má si už skoro nehraje.. nejvíc zabaví obyčejný kelímky, šňůrky, kamínky a podobně.. Ale ty hudební nástroje jsou super.. myslím, že sice ohluchneme, ale bude aspoň na chvíli klid 🙂
koukám, že tu teď nikdo není, ale snad se mi podaří brzy nakouknout a třeba tu i někoho chytnu.
Mějte se letně !! (tady teď zrovna prší :-S)
berus
6. črc 2009
ren 😃
misu, koukám do pasu a moooc gratuluju x-)
numi
6. črc 2009
Pavli, tak DVD Ti asi půjčím, jsem na to hrozný talent 😃 😃
Misu, gratulka k blížícímu se první roku Editky a samozřejmě k těhulkování x-)
Hodila jsem nové fota....
arinautor
6. črc 2009
Jéé misu gratulka 🙂
Numi pěknýýý 🙂
arinautor
6. črc 2009
Se tak dívám,že se tu rozjíždí druhý kolo 🙂 no a já rozjedu tak akorát prd :-p chjoooooo :-N vrátila bych cas aspoň o rok 😕 :-N
evelina0007
6. črc 2009
Misu,velikánská gratulace k těhulkování 🙂

Jsme byli na návštěvě,nakupovat a pak jsme Káje rozbalili první dárek od babičky 😃 dám fotku do alba kukněte😉
arinautor
6. črc 2009
ev a co??Byla radost??Jak dlouho ju to bavilo??? =-) 🙂 Gágá u ničeho dlouho nevydrží :-p jen u telešopingu a reklam to čumí jak vyvoraná myš :-N a dneska ráno koukala s Aděm na Telatabís 😃 🙂
evelina0007
6. črc 2009
Arin,Káju hračky dost baví a vydrží si hrát dlouho;-) vydržela se klouzat asi půl hodiny a když jsem jí brala pryč tak se vztekala to dělá i po půl hodině strávené na houpajdě 😃 😃 😃
arinautor
6. črc 2009
Tak to je super 🙂 nás byví hračky co nejsou hračky a koupání,to vydrží,ale hračky moc ee,panenka se válí na klice a nic :-p
arinautor
6. črc 2009
Pall děkujem za gratulku dopředu 🙂
evelina0007
6. črc 2009
Arin 😃 😃 jako ovladače,telefony atd to nás taky moc baví 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli