• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Beru, prosím Tě, co říkáš na totok

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23907549&tab=1
6. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Berus, krásný popis pařby, jako vždy :grinning:
Gratuluju k narozeninám všem dětem co už měly a raději už dopředu Gábince :slight_smile: Arin, příjemné opětovné prožití porodu přeju :grinning:
Táňo, to bych docela koupila Kájce, to by mohla doprovázet dědu u kytary, to by se mu určitě moc líbilo :slight_smile: A s těma zubama jak ses ptala, mi připadá, že Kája má takové jakoby výstupky, tam kde si myslím, že jí raší špičáky, ale už delší dobu a nic z toho :unamused: A ani se nejde podívat, jestli jí ten zub tam prosvítá, nechce otevřít papulku :grinning:
6. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Andi,tak to muselo být s klukama super :grinning: :grinning: hlavně ty pochvaly, to by se mi taky líbilo :grinning: :grinning:
A díky,já si říkala, že to asi bude zubák, protože nikdy to takové bílé-průhledné neměla :slight_smile: ale přijde mi, že nám nějak pomalu zoubky rostou, ten první nám vylezl před 2měsíci a ještě není vyzlezlý celý,tak půlka je teprvě venku :sweat_smile: jak to je u vás??
a jinak my spíme tak 12-14 a pak už většinou spát nejde a usíná kolem 20, když se vzbudí před 14,tak jde kolem 17,tak na 20min a pak kolem 21 :wink:
6. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééé,Pavli ahojky :wink:
jj, je tam takový výstupek, jako by ji rostl nějak nakřivo-dopředu nebo jak bych to popsala :sweat_smile: :grinning:
Pavli, a řeknu Ti video :angry: celkem 12min z toho jsme tak cca 7min my a pak větší cizí děti - dobrá reklama :angry: :angry:
6. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, pokud bys ty nástroje brala,tak já budu o toho pána taky něco brát,tak když tak mrkni :wink: má tam moc krásné věci :slight_smile:
6. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Táňo, a dalas to video někam, že bych se podívala? :confused:
6. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Táňo a co z tama bereš?
6. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě, nedala,ale napravím :wink: pak Ti dám vědět...
Budu brát něco z těch dřevěných hraček :wink:
6. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
To budu ráda, ať se podívám o co jsme s Kájou přišly :sweat_smile: A můžu ukázat Jirkovi co Kája umí, ale nechce předvést. I když, pokud říkáš že to nestojí za to... :rolling_eyes:
6. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
táni, děkuju za odkaz, ale ta paní, u který jsem projela aukci, je tam dala znovu a já ji vyhrála :wink:
6. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Táni,má to takové jak popisuješ :wink: ale já naposledy našla zub nahoře až,když byl trochu vylezlej,protože jsem netušila,že to bude stolička tak jsem tak dozadu nekoukala :grinning:

Beru,to muselo být super :dizzy_face: na večeři už jsme párkrát byli,když byla Kája úplně malá to jsem jí dala spát a na hodinu a půl jsme vypadli a mamka pohlídala to bylo asi 3x a teď jsme byli po dlouhé době :wink:
6. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli,tak zatím mi to nejde, nevím,jak to mám z CD uložit někde na PC :angry: :sweat_smile:
Beru, a jsou ty nástroje dobré??
Evi, díky :wink:
6. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
táni, ještě nepřišly :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Berus, tak ty vypadají super. Nakolik tě nakonec přišly? :confused:
Táňo, tak to ti neporadím :sweat_smile: Tak kdyžtak si to pak od tebe půjčím, jestli na to nepříjdeš, co? :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
pal, vyhraný aukce: 151 kč, já 136 kč a jedny byly za 106 kč :wink:
6. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Beruš, Ty jsou taky fajn :wink:
Pavli, jj, zkusím ještě na to přijít :wink:
6. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
To je dobrá cena :slight_smile:
Táňo, tak se snaž :wink:
Tak já jdu, nafoukla jsem Kájce poprvé bazén, jsem zvědavá, co na to bude říkat
6. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru to je sranda hi hi :grinning:
6. črc 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravíme po čase všechny maminky a oslavence. Už jsme tu strááášně dlouho nebyly a tak jak jsem okukovala pár albíček, musím konstatovat, že se nám dětičky povedly a rostou jako z vody. My chystáme oslavu za 14 dní. Už se těším a jsem zvědavá, co na to bude Editka říkat :slight_smile:.. no asi jenomi to její tatata,mamama :sunglasses:
Taky jsem se nechala na posledních stránkách inspirovat k dárku. Pořád nevíme, co vymýšlet a koupit.. s hračkama co má si už skoro nehraje.. nejvíc zabaví obyčejný kelímky, šňůrky, kamínky a podobně.. Ale ty hudební nástroje jsou super.. myslím, že sice ohluchneme, ale bude aspoň na chvíli klid :slight_smile:
koukám, že tu teď nikdo není, ale snad se mi podaří brzy nakouknout a třeba tu i někoho chytnu.
Mějte se letně !! (tady teď zrovna prší :confounded:)
6. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ren :grinning:
misu, koukám do pasu a moooc gratuluju :dizzy_face:
6. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, tak DVD Ti asi půjčím, jsem na to hrozný talent :grinning: :grinning:
Misu, gratulka k blížícímu se první roku Editky a samozřejmě k těhulkování :dizzy_face:
Hodila jsem nové fota....
6. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jéé misu gratulka :slight_smile:
Numi pěknýýý :slight_smile:
6. črc 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Se tak dívám,že se tu rozjíždí druhý kolo :slight_smile: no a já rozjedu tak akorát prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjoooooo :sweat_smile: vrátila bych cas aspoň o rok :fearful: :sweat_smile:
6. črc 2009 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Misu,velikánská gratulace k těhulkování :slight_smile:

Jsme byli na návštěvě,nakupovat a pak jsme Káje rozbalili první dárek od babičky :grinning: dám fotku do alba kukněte:wink:
6. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ev a co??Byla radost??Jak dlouho ju to bavilo??? :confused: :slight_smile: Gágá u ničeho dlouho nevydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen u telešopingu a reklam to čumí jak vyvoraná myš :sweat_smile: a dneska ráno koukala s Aděm na Telatabís :grinning: :slight_smile:
6. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Arin,Káju hračky dost baví a vydrží si hrát dlouho:wink: vydržela se klouzat asi půl hodiny a když jsem jí brala pryč tak se vztekala to dělá i po půl hodině strávené na houpajdě :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to je super :slight_smile: nás byví hračky co nejsou hračky a koupání,to vydrží,ale hračky moc ee,panenka se válí na klice a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pall děkujem za gratulku dopředu :slight_smile:
6. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Arin :grinning: :grinning: jako ovladače,telefony atd to nás taky moc baví :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek