• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
Zítra jdem na roční prohlídu a hexu,pěknej dárek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin,taky jdeme přesně v den narozenin na hexu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ev jj právě,jenže ona všecko kouše a vykusuje knofle a hrozně se zlobí když ju to nenechám dělat a noviny,chodí do šuflete a pořád je rozhazuje a okusuje :angry:
6. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no se fákt těším :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska dokonce měla lentilky,našla je kde je měla malej a pěkně se nadlábla :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jsem se chtěla zeptat budete někdo očkovat dětičky proti klíšťatům???já nevím zda to mám udělat nebo až bude větší,ale bojím se,že když je na zahradě tak se nějaké klíště může objevit :angry:
6. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ev my až v zimě na příští rok,letos ještě moc nikde nebudem,takže to bude stačit a do kočáru jí snad neskočí ve městě :sweat_smile: :fearful:
6. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale jsme domluvený s dr,že meningokoka dáme po roce,takže asi jak se vrátím,tak pak dáme oboum :confused:
6. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky, hlásím se po vyčerpávajícím víkendu :slight_smile:
misu moc gratuluju k těhu :wink: ať jde vše jako po másle :slight_smile:

Táni moc pěkné fotečky :dizzy_face:
Irčo fotka s mami je kouzelná :dizzy_face:

slavili jsme narozky, byl to mazeeeec :slight_smile: ale zvládli jsme to, žrádla bylo pro půl vesnice, ale aspoň mě nikdo nepomluví :grinning: dort nám udělala jedna paní krásný úplně mých představ, ale na fotky nemám časík :frowning2: hodím je sem později :slight_smile: Domiš dostal dárků jak na vánoce, bohužel ale ten den po obědě nespal, takže byl mrský u přání, začínali jsme v 15h :slight_smile: na fotkách to ale vypadá jako že se usmívá :grinning: :grinning:

jdou na mě depky, že už to je rok a tak vůbec :sweat_smile: ale to je asi normální :sunglasses:
dobrou, jsem kantáre, jdu to zalomit :wink:
6. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin napiš mi odkaz :slight_smile:
Beru hlavně, že jsi si to užila :slight_smile:
Evi klouzačka super, my teď obcházíme hřiště a klouzačka vede :slight_smile: , s očkováním nevím, zeptám se dr., ale po tom co příbuzným zemřela holčička na pneumokoka nebudu proti
6. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
v roce se chodí na hexu? :fearful:
Eveli pěkné fotečky :slight_smile:
Domča dostal houpajdu a nechce se houpat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry:
6. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi dík :wink: super,žes to zvládla :dizzy_face: na ani mě nemluv,přesně vím co jsem dělala před rokem a je i podobnej den,tedˇprší .... a zachvílu to začne,mám smíšený pocity :cry: i smutku,ale zárověň mám veelkou radost s Gágy :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi jj třetí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A na fotečky se těším :slight_smile: já pak dám i ty ostatní
6. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jita jj vydrž dám :wink:
6. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24062595&tab=9 :slight_smile: máme tu růžovou má blond vlásky,tady ta není moc pěkná :sweat_smile: ale má tam různý velikosti :wink:
6. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi malej nechce na houpačku dotedˇa ani nechce jezdit na kole :frowning2:
6. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tam mil mě vyhání,musím jít,brou jdu se ponořit do doby minulé,páááááááááááá a hezkej věčer :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my chodíme !!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mám takovou radost, vískám tady jak padlá na hlavu a malýmu se to líbí, tak pořád za mnou chodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,Kája je na pneumokoka očkovaná už půl roku,ale proti klíšťatům jsou vakcíny až od roka a četla jsem,že se to doporučuje až později tak nevím zeptám se doktora on je sice dement,ale na očkování je docela rozumnej :wink:
6. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,obrovská gratulace :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš gratulujuuuuuu, to je super :grinning:
Iris nestraš, že nepůjde na kolo, to by asi taťuldu kleplo, jezdí závody a plánuje, že příští rok jede i Dodo (na odrážedle) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zítra držím pěsti, ať Gábi dobře vyklouzne :wink:
6. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin, Kája se narodila až 10. a já už teď taky vzpomínám co bylo před rokem, no 10 se asi zcvoknu úplně :sweat_smile: Např. zítra se před rokem dovím, že další den mám nastoupit do nemocnice a domů se vrátím až s miminkem :slight_smile: Jo, a taky jdeme přesně na narozeniny na roční prohlídku, ale o hexe dr. nic neříkala :confused:

Táňo, hezké fotky :slight_smile: Jsem se tam našla :confused: :grinning:

Misu, moc gratuluju k těhu :dizzy_face: ať jde všechno jak má :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a my máme očkované 3 hexy, takže jdeme podle mě až v 1,5 roce :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,jj v roce se dostává 4 hexa :slight_smile:
Kat gratuluju :dizzy_face:
Domi,taky máme 3 hexy a doktor minule říkal,že až se uvidíme dostaneme pigáro :wink:
6. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli nestraš, to jako teď dostane píchanec? ach jo :frowning2: se mám na co těšit :unamused:
6. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,fakt to říkal tak co by dostala jinýho než hexu :confused:
6. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak my čekáme na první snažilky, a už tu mame prnví těhulky :grinning: :grinning: :grinning:

A já taky nevím, že bychom ted měli dostat píchanec :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj, asi to bude hexa, ale já myslela, že to bude později :wink:
6. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek