• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Já jsem tady :wink: ale odbíhám Kája se budí asi jí bolí ten zub :confounded:
6. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se chození dočkáme zase později jako u všeho :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev zubík? My zlobíme, jsme asi hyperaktivní :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale už spíme uf
6. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,jj rostou jí stoličky :angry: Kája usíná do půl 8,ale dneska usnula hnedv 7h jak jsem jí položila a ted se asi 3x probudila,protože ten dementní pes sousedů zase štěká jak mago. :angry:
6. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev jej to je drsný, já pro změnu pracuju, máme výhodně placenou směnu o víkendu, ale asi sebou plácnu a usnu na klávesnici...
Tak ji za mě pohlad miláčka malýho :cry:
6. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ,díky:wink: jdu do koupelny :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak snad bude mít Kája aspoň brzy pokoj od těch zubanů :pensive:
Ren ahoj :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pal... no EV alespoň to budete mít za sebou
6. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ještě neodešla :grinning: no to je tepve 8 zub :wink: takže ještě hafo nás jich čeká :grinning: :grinning: ale už zase spí spíš jí vzbudil jen ten čokl :angry: on fakt děsně štěká
6. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme 8 zubů, ale stoličky ne. To je o nervy s tím psem, co :rolling_eyes:
Já to tady asi zabalím a půjdu pomalu spát. Dobrou :slight_smile:
6. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobréé ránko :slight_smile:
Domi třeba bude Domík na kolo :sweat_smile: :grinning: já snad toho našeho přemluvím :sweat_smile:
Kat super!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak já už tiše trpím,ale ještě se to dá vydržet :fearful: :slight_smile: voda teče a teče,mil je doma a já myslím na malýho,jak jsme ho v noci táhli ke švagrovce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do porodky byla cesta co jsme jeli s malým zavřená,tak jsme hledali objíždˇku,a našli :sunglasses:

Gratulka Vašíkovi od Prvos :dizzy_face: k prvímu ročku :slight_smile:
A gratulka Sárince od Haníka :dizzy_face: taky k prvnímu ročku :slight_smile:
7. črc 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
gratuluju všem, co sem nechodí, ale hlavně Gábi, co tady je každý den!!!! Gábulko všechno nejlepšíííí, rychlé nožky, ať utečeš mamce, kdy budeš chtít, samé dobré bašty, ale ty mamka umí :slight_smile:, ať brzo přepereš Adu a hlavně, ať jsi pořád zdravá :wink:
7. črc 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Domi :slight_smile: Gábi tisíckrát děkuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mamka se červená :grinning: no zachvílu mě uteče a malýmu už taky umí dát pár ..... :sweat_smile:
7. črc 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo co dneska budete podnikat, když máte tak VELKÝ den? :slight_smile:
7. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Gratulujeme,Gábi :dizzy_face: Vašíkovi :dizzy_face: Sárince :dizzy_face: k prvním narozeninám :dizzy_face:
7. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Domi nic zvláštního,jen půjdem k dr pak musím nakoupit opět na dort na zítra a jinak nic v plánu nemáme :sweat_smile: mil je v práci a vypadá to ,že bude pršet,takže výletit nebudem :fearful:

Ev Gábi též děkuje :dizzy_face:
7. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, gratuluji oslavencům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , my si ještě 10 dnů počkáme :grinning: :grinning:
Co dávám ráno sunar tak spíme celou noc až do 8 což je super :slight_smile:
Beru já taky kupovala boty na poslední chvíli :grinning: :grinning:
Evi nevadí, většina dětí začíná chodit mezi 13 až 14. měsícem (Terka je extrém :grinning: :grinning: )
7. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my jsem sice koupili boty,ale jak došly,tak jsme zjistili,že to jsou spíš capáčky,nemají pevnou patu a mají měkkou podrážku,takže jsou jen na okrasu do kočíku a musíme koupit nový :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu :wink:
My sice sandálky máme už dlouho,ale dávám je do kočíku a nebo na zahradu,když chvilku capká za ruce :slight_smile:
7. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jsem napsala román a neodeslala :angry: :angry: se asi picnu.....Máme problémy spřipojením byla jsem 2 dny bez netu a je to děs-jakýsi návyk či co to je?? :wink:

Malá je marod, od včera má horečky, po zábalech jí teplota slezla z 39 na 38, ale nechce chudinka mlíko ani pití. Dr je tam až od 9:30, tak pak zavolám co sní mám dělat. Paralen. čípky moc nezabírají, spíš to pořád udržují na 38st. Teď se ale vykadila a čípek je částečně venku ajá nevím jestli jí mám nebo nemám dát další nebo nurofen??? :confused:
7. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor :frowning2: a není to šestá nemoc???Kája taky měla přes 39 a pak jí to při panadolu nebo nurofenu klesalo na 38 :confused:
7. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mori :pensive: jestli to bylo hned nebo chvílu po tom cos jí ho dala,tak ho dej znova,mě to malej taky dělál,i dělá :fearful:
7. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máme jít na 10 k dr, a malá spí,ještě má jíst,oblíct,no ju budu muset vzbudit asi,nejpozděj o půl :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev já nevím, má to teprve od včera od večera, špatně jedla večeři, ale ona o kaše moc nejeví zájem ani zdravá, v postýlce jsem zjistila, že je horká, takže celou noc kontroly a tak to znáš... :pensive: Šestá nemoc je když ty teploty trvají 2-3dny a pak se osype?
7. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin, dostala ho v půl páté - takže po 6 hod v 10:30 další by měl být, ale se mi zdá, že jí moc nepomáhá tak jsem myslela jestli není lepší Nurofen.... :confused:
7. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - Terka taky měla 6 nemoc, večer začaly horečky a trvalo to 3 dny (nic víc jí nebylo), pak se osypala
7. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti, to by mohlo být, ale je brzo, a taky nevím kde by jsme to chytly?
7. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

Arin Gábince přejem všechno neeeeej!!!
Mori držím palečky at je malá co nejdříve v pořádku.. Je hrozné když ty naše broučky něco trápí!!!!!

Domi je super že jste oslavičku zvládli.. My měli též náročný víkend.. sice žádné oslavy, ale každý den jsme měli návštěvy.. ale bylo to faaaaaaaaaaaaaaaaaajn :slight_smile:)))))
7. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala dr. Prý mám přijet, prý je fůra angín, raději že to zkontroluje. A paralen se má dávat na střídačku s Nurofenem po 6 hodinách. Tak jsem chytřejší, ale klidnější teda neeeeee. :astonished: Tak snad se pak dostanu...zatím papapapa
7. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooooo a Gábince vše nejlepšíííííííí ať si užije svůj velký den!!!!!! :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek