• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
bobulko, mně by to asi ani nijak nerozhodilo, možná jsem naivní, ale věřím mu, ví, že kdyby něco takovýho udělal, 1000x mu to vrátím, nakonec bych mu zbalila igelitku a mazal by k rodičům :sweat_smile:

asi jsem to přehlídla, ale kolik váží Klárka? :confused: páč Heduš mi přijde brutální :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
však ať se u toho zadusí svačinou :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, no do lázní by dle mého měla jet ona, i s manželem, to jsou případy pro Chocholouška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako mi stačí říct přijeď tehdy a tehdy a já jedu :grinning: Kromě čtvrtka kdykoli, ale u Táni se zatím marodí, Meggi nakoukne jen občas a Ruži tu nebyla ani nepamatuju, to je pak těžko s takovýmhle materiálem :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, to se ještě pobavíte, co :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
materiálem :grinning: :grinning: :grinning:
jsem se málem utopila v kakaíčku!!!
pal, si piš :wink:
I my, pokud budeš referovat :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a kdyby ještě ve fabrice věděli, že je tady skoro pořád Míšův kolega, který nám opravuje noťase a dítě mu taky říká táta, to by teprve bylo haló :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, že povyprávím :wink: já si toho pro sebe moc nenechávám :sweat_smile:
tohle mi chybělo :dizzy_face: dítě spí, uvaříno je, uklizíno taky a já ještě dokonce udržím víčka od sebe a to bez sirek :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: došlo ti to IP???se to nějak nechtělo odeslat :confounded:
13. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
došlo :wink:
13. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu mrznout na balkón, za 3 minutky jsem zpátky :wink:
13. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrznout????jsem teď byla na balkóně s manžou a nemrzla jsem tam :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, neblbni, budou mít chlebovými drobky zaprskanou nástěnku :sweat_smile: :grinning: .... už se těším na pokračování story... :wink:

No a Kláruš váží 9,2 kg a 77 cm, což není tak moc, ale dělaly jsme si srandu s Romi, bo její ženich Davídek je menší (o dost :sweat_smile: ), tak ž budou jako Heduš a Ludánek :grinning:

Pall, tak já zase nemůžu v úterý a pak tento pátek, bo mám zkoušku, ale jináč kdykoliv... tak počkáme na Táňu a napíšeme Megg a Ruži jestli se přidají, ju :wink:
13. kvě 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady se odchází n balkóny...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, jak říkáš :wink:
13. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul ne ne jsme tu :slight_smile:

Co vůbec Ruži máte o ní zprávy????nějak už sem taky nechodí :confused:
13. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pall, tak super, to klapne... uvidíš :wink: :dizzy_face:
Jdu hodit nějaká nová fota naší Hedušky :wink:
13. kvě 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme tady celých 9 stupňů :confounded:

jsem si právě málem vzbudila dítě, jestli ono to nebu tím, že ten balkón máme v ložnici :sweat_smile:
a to tam procházím tak, že mám půlky stažený a dávám bachy, aby mi ani kotníček nekřupnul :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,já mám Káju pořád v obýváku a to je děs,ale nechci jí stěhovat do staré ložnice a za měsíc zase do pokojíku :wink: na TV už je zvyklá,ale ten špičák jí fakt dává zabrat :unamused: no přinejhorším bude spinkat vedle maminky :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska jsme tady opět měli Motyku s Terkou a ten můj malej úchyláček se připlazil k Mótě, stoupnul s k ní a dal jí pusinku (jestli jsem to ještě nepsala, tá dává krásně pusinku otevřenou papulou a když má náladu, tak si i lízne :grinning: )
to bylo tak krásný :dizzy_face: ale začíná být na tmovovlásky, tak aby si místo Káji nevybral Evinku :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: to nevím zda tchán rozdejchá
13. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
chuděrka :pensive:
jsem si myslela, že u nás bude spání v pohodě, když ho budeme mít mezi sebou, ale houby, houpne na kolínka, vypíchává nám oči, tahá Míšu za uši, prohlíží nám zuby a řve dědáááá :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
má nejmíň 15 let čas, aby se rozhodl :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobulko tchýně hlídá na týden je u nás a dokonce mi vyžehlila to je servis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona se přitulí a spí :wink: (ona u mě spí jen velice málo,ale když je to špatný tak si jí vezmu)oči dloube až ráno,když je vyspalá-to si jí okolo 7 h beru na půl hodiny k sobě :wink:

My totiž čekáme na schody a pak se hurááááááááááá stěhujeme,ale truhlářství Turnov se fláká a nemá čas :confounded: :confounded: :confounded:
13. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev konečně že ! Gratuluju ! :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já asi s malým spát neumím :stuck_out_tongue_closed_eyes: páč potřebuju prostor, ani na Míšovi bych nalepená neusnula

a to už pak teda bude malá spinkat sama?
13. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,dík :slight_smile: tak co bude se ZOO????Martík už tady dlouho nebyla :frowning2:
13. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj bude :slight_smile: ale já budu hned vedle a dveře zatím nebudou :wink:
13. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek