• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Holky nevíte co je s Mončou a Tedíkem.. už dlouho tu nebyla a ani fotky nepřidala.. :frowning2: :unamused: :confused:
7. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

gratulujeme Gábince k prvnímu roku, všechno nejlepší a hodně zdravíčka :wink:
7. črc 2009 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywi ahoj :slight_smile: taky tě tu není moc vidět :wink:, ale o Monči nic nevím :frowning2:
7. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw,jsem Monče psala do IP (ale už je to tak měsíc)a ona neodpověděla tak nevím :confused:
7. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi že by na nás zapomněla? :confused: ona? :confused: no, snad jsou oba v pořádku :wink:
7. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,nevím třeba je v ČR a nemá čas myslím,že tu naposledy psala,že jedou na červenec k rodičům :wink: Tak snad se ozve až bude mít Tedík rok :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi já jak je ted venku hezky jsem věčně s malou tam.. miluje jízdu v kočárku, tak věčně někde trajdáme a nebo jsme na zahradě.. V mém volnu zase pracuju, tak není tolik času.. :frowning2:
7. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo snad na nás nezanevřela!!!!
7. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw chápu, v zimě to bude lepší :grinning: taky konečně pracuju :wink:
no tak nevím, jsem napustila bazén a venku se nějak zatahuje :sweat_smile: uvidíme, co z toho bude odpo :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Domi,jak jsi tady psala,že dáváš Dominičkovi Lipánka od Madety tak jsem to zkusila a Káje taky moc chutná :slight_smile: Si říkám,že ji už bude ro k tak jí trocha tvarohu neuškodí :wink:
7. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,co děláš??já pořád něco scháním a nemůžu na nic kloudnýho narazit :angry:
7. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem pořád sháněla a dělám admina z domu :slight_smile: jsem šťastná jak blecha, ikdyž je to za pár šupů :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tzo je super :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi tak to je super že pracuješ a je fajn, že z toho máš radost.. každá korunka dobrá!!!!!

unás je ted krásně.. ale hlásejí deště, já zase plánuju bazének vypustit a napustit čerstvou vodičku, ale asi až na víkend.. uvidíme podle počáska..

už dáváte lipánka?? tak že bych to taky zkusila.. :slight_smile:)
7. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw když Domik dostal prvního lipánka jedl ho jak šílený a když dojedl, začal bulet, že už není :grinning: ale 2 naráz bych mu nedala...jo a včera zkoušel nanuk míša a moc mu chutnal :slight_smile:
my musíme bazén vypouštět vždy ten den, co ho napustíme :frowning2:
holky už dáváte malým rybu? já dneska budu zkoušet tresku :slight_smile: je tam napsané od 8.měsíce, tak snad tím nic nezkazím :slight_smile:
Irčo kolik vážíte? :grinning:
7. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi tak ho taky koupíme a uvidíme.. ikdyž sáruš jí vše co jí dám, tak to určo taky bude mít úspěch..

Já sárince zatim dávám jen kornoutek od zmrzky.. hi.. aby aspon něco měla když my si dáváme do nosu :slight_smile:)

rybu jsem jí jednou dávala, ale to měla ten mišmaš ve skleničce, ale asi bych už to taky prubla.. :wink:
7. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme doma :slight_smile: jsem asi hodinu po porodu :grinning: bylo to super :sweat_smile:
U dr :stuck_out_tongue_closed_eyes: hexu nedostala má zánět nosohltanu :confused: :fearful: naše míry: 80cm :sweat_smile: 10.5 kg :sweat_smile: 45cm hlava :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky zpět od dr. Máme angínu jako pra.., proto nic nechtěla jíst ani pít, se jí špatně polyká :pensive: . Máme Ospen atb, dávat nurofen a paralen na střídačku a v pátek na ko. Výsledky roční ko: 78cm, 8,75kg, hlavu nevím :zipper_mouth: .
7. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rybu jíme taky ve skleničkách a mocc nám chutná :slight_smile:
jdu dodělat oběd a jjak bude malá spat tak dočtu :wink:
7. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jdem taky v pátek na kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mori se držte,je toho ted´dost :pensive:
7. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ryba neměla úspěch, ale já mu dám, až vyhladoví, tak ju sní :grinning: no přece to nevyhodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mori to je blbé, ach jo, chudák Elinka :frowning2: ať to má brzo za sebou :slight_smile:
Irčo a šili tě? :grinning: tak ať jste brzo doma :wink:
7. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi nešili :grinning: tekže mě pustili hned :grinning:
7. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo tos měla eště lepší porod než já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi jj byl super :slight_smile: po Adovi jsem měla 8 stehů a po Gábi ani jeden :wink: protože ven chtěla a malej ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A děkujem za gratulky :slight_smile:
Su trubka,byla jsem nakoupit na ten dotr a to hlavní jsem nekoupila,takže až se malá vyspí a nají,tak pomažem znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo nemá 10,5 kg má 10055g :wink: by jí přidala :grinning:
7. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iri a před rokem?
7. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy holky tady rodíte o 106 já si ještě pár dní počkám na tu hrůzu :grinning: :grinning: třeba budu mít jednou druhej porod lepší :wink:
7. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Veeeliká gratulace oslavencům, hlavně Gábi (je tady vidět nejčastěji :wink: :dizzy_face: )

Jsme zpátky z města, máme botky, číslo 21 :sweat_smile:

A zase razíme ven, je tu krásně, tak toho musíme využít :wink:
7. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek