• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
domi před rokem 3800g a 53 cm :grinning:
No letos by mě asi nezašili,porodit desetikilový mimi by asi neprošlo kačkou :sweat_smile: :grinning:
7. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
beru Gábi kuje :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak třetí dort je hotov :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám,že už poslední :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky vsem preji krasny den a dekujeme za pranicka, zaroven moooc mooooc mocinky prejeme Vasikovi a Gabince. A take dodatecne vsem, kterym jsem nestihla poprat do tedka, jelikoz jsme byli 3 tydny pryc bez pc. Pravidelne na vas prijdu kouknout, hlavne na fotecky, ale casik na psani neni a uz vubec ne pak na velke docitani, coz me trosku zlobi. Ale jinak my se mame fajn a Sarinka roste jako z vody. Ma skoro 80cm, 11kg, 9zubu, lozit zacala v kvetnu, chodit sama jeste nechodi - s oporou obou rucek, obcas se snazi s jednou. Kojit jeste porad kojim - hlavne na vecer a tak max. jednou pres den. Jinak bastime vse. Taky znakujeme, bohuzel tady neni nejaky kurz, ale objednala jsem si knizku a uz par znaku ovladame, ale take to trvalo nejake skoro 4tydny, no byla jsem uplne nadsena, kdyz vedome znakovala :slight_smile: Videla jsem, ze taky nekdo z vas chodi na kurzy, myslim ze Olina? Strasne rychle to vse utika a ani se mi nechce verit, ze uz maji nasi mimisci rok, porad si rikam "a ted si sednu a napisu" no a par mesicu je zase pryc :frowning2:
Budu se snazit alespon dodat fotecky.... :dizzy_face:
7. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Hani :slight_smile: no to je dost, že přijdeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: se máš, že znakujete, já to na něj zkouším už snad od 3 měsíců a furt nic :frowning2: Sárince ještě jednou vše nejlepší, ať je zdravá a všichni ji mají rádi :wink:
7. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Domi, dekuji, my zacli v kvetnu, kdyz se teda odhodlala na ahoj :grinning: no zatim umi mlicko, ptacek a nekdy jidlo, ale ja se nevzdavam :dizzy_face: a takove ty bezne jako ahoj, jak je velika... tim ze mame psa, tak kdyz ma zizen, tak vyplazuje jazyk jak Rocco misto znakovani :grinning: nekdy dela takove nejake krouceni, ze ani nevim, zda to mam jako za piti chapat, ale mam pocit, ze od prvnich trech zase uplyne mesic, nez neco noveho prijde :wink: Ptacka si oblibila tak moc, ze to dokonce rika, alespon to tak rozumime oba s manzelem. Hlavne mlicko je pomoc, kdyz ji davam obed ci veceri a ona zrovna nechce a ukaze mlicko...
Drzim palecky na spoustu uspechu! Urcite nam to chvili jeste potrva, nez neco uplne ukazi.
7. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Hani :slight_smile: děkujem za gratulku a my téééž ještě jednou :dizzy_face:
7. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Hani :wink: Sarah ještě jednou gratulka k 1 :sweat_smile:

Holky,já se picnu nahmatala jsem pod dásní další stoličku takže,běhěm týdne nám leze 9 zub :stuck_out_tongue_closed_eyes: tímhle tempem bude mít v roce všech 20 zubů :grinning:
7. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ev :sweat_smile: :fearful: :grinning:
7. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Arin :sweat_smile:
jsem to blbě napsala během týdne nám leze 3 zub a celkem 9 :wink:
7. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ev :slight_smile: :slight_smile: tak to jo :sweat_smile:
7. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No,ale stejně jich má dost už by to stačilo :angry: náš Mates má 4 v roce :slight_smile:
7. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ev vylíst musí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli tedˇnebo za měsíc :sweat_smile:
7. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Teda dneska byl lítací den, jsem vyfluslá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

evi, tak to gratuluju :dizzy_face: , nám se zatím pořád klubou ty 3
7. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani a znakuješ na Sárču jen ty nebo víc lidí? Domča odmítá dělat i veliký a pápá, takže to bude asi tím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
VAŠÍKU, SARAH A NAŠE MILOVANÁ GÁBINKO VŠE NEEEEEEEEEEEEJ !!!!!
7. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
7. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer,jsem rozlítaná po pracích tak nestíhám moc všem ročnákům GRATULUJEME !!
Včera jsme byli večer na noční exkurzi v zoo to byla nádhera a do toho ten úplněk,vlci vyli na měsíc zítra jdu na školení a pak rovnou na focení tak chudák Joha bude mít cestovní den.Od babí dostala krásný dárek plastový domeček na zahradu a má z něj takovou radost furt tam zalejzá.
7. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Domi znakuji ja a kdyz mame tatku doma tak i on,kdyz mu to pripomenu :grinning: jinak nikdo. Ale na to pápá potrebuje vzdy chvilicku. A taky paci paci ji trvalo pres dva mesice...
Ev dekuji :dizzy_face: Zoubky vam nezavidim, u Sarus zacala stolicka, pak zase prestane a tak dokola, v jednom mesici ji vysli 4zuby, kazdy tyden jeden a nekdy ji leze jeden zub mesic. Holky hodne sily!
7. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ráno
Evi nám asi rostou 3 zuby na jednou, k večeru byly Terka pěkně ukníkaná, ale byl s ní taťka :grinning: , já jsem byla cvičit
8. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

jedeme s mamkou busem na nákupy do obchodního centra :wink: se těším,ale určo si nic nekoupím :grinning:
8. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:
Ev ty seš taky pěknej nákupčí :grinning:
Já upeču buchtu,udělám pomazánku a něco musím uvařit,ale čumím do ledničky a do mražáku a nějak mě nic nenapadá???? :sweat_smile:
8. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak už vím,malej vymyslel bramboráky :sweat_smile:
8. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Zase tady vysvítává sluníčko, asi půjdeme courat :wink: teda až po tom, co odejde Míšova babička (mmch, moc hezký slovo pro takovou brécu :sweat_smile: ), sama se pozvala na návštěvu, navíc pánovi nese nějaký dopis ze soudu, čuju průser, ale přišlo mu to na starou odresu, od doby co je se mnou, má jinou.
Tak uvidíme :confused:

včera jsem málem pustila slzu při nakupování bot, nějak mi došlo, že mám po ptákách s miminkem :sweat_smile: :pensive:
ale mám z nich radost, jdu se pochlubit, hodím foto :wink:
8. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Kája si dnes střihla rekord - spala do půl osmé, to se jí naposledy povedlo tak před necelým rokem :sweat_smile:
A já se rozhoduju, jestli mám jít nakoupit dneska, nebo zítra. A protože jsem všeobecně dost nerozhodná, tak mi tohle váhání ještě zabere chvilku času :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Vařit asi dneska nebudu, ale bramboráky bych si dala. Ale nemám kdo by mi nastrouhal brambory :sweat_smile:
Berus, fešácké boty :slight_smile: Snad to nebude tak zlé s tím dopisem :confused:
8. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
noc byla děsná naposledy jsem jí zažila, když jsem kojila v 5měsících co hodinu, abych nepřišla o mlíčko (a stejně se nezdařilo) a malá byla pořád hladová. Při každém pití si párkrát lokne a řev, jak jí bolí od angíny v krku, jíst odmítá úplně, i když je to jemně namixované... :frowning2: ta mě zas zhubne...Teď spí, tak jdu s ní dohánět, co jsme zameškaly přes noc....brou.... :wink:
8. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
ještě dodatečně gratulka Gábince, Sárince a Vašíkovi k prvním ročku. Hodně zdravíčka, lásky a štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
Mor, ať je brzo líp :frowning2:
Pavli a Yw, hezké fotečky :wink:
Domi, super, že se oslava povedla :dizzy_face:
a už nevím,co jsem chtěla :grinning:
8. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Táňo, byly jste včera plavat? Bez Kájčiného řevu to muselo být až příliš klidné, ne? :grinning:
Mor, vy si teda užíváte :frowning2:
8. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Pavli,
jj, byli jsme včera a byli jsme tam sami, už jsme se potápěli vlnkou a malá v pohodě, dostali jsme i pochvalu :sweat_smile:
8. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, nějak mě zlobí kobyla, ale povedlo se mi vložit fotky :slight_smile:

jinak oslava u nás dopadla suprově. Vše se vyvedlo, jídla bylo dost, oslavenkyně obě spokojené a dárků jak na Vánoce. Však se nám debatní kroužek protáhl do půlnoci, kdy nás dom vyhnala spíš zima než spánek... a to vydržely jen baby, chlapi odpadli hoooodně brzy :grinning:

jinak všem dodatečně přejeme vše nej nej nej k prvnímu ročku, ať jsou dítka stále zdravé a šťastné a rodičům dělají jen radost.... fotky jsem zkoukla, moooc pěkný :wink:

a Mor, ať vás ta angína co nejdřív pustí a užíváte si poklidného léta..
8. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek