***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
numi
8. črc 2009
Jani, krásné fotečky, holky jsou šikulky 😉
Baráček, máte moc pěkný, takový si Vlasťa taky představoval......
jana.rce
8. črc 2009
Táni díky 🙂 já si vždycky zase představovala pěkný 2poschoďový s balkonem ale teď jsem ráda, že tu žádný schody nemáme 😃 😃
katerinka.kr
8. črc 2009
Ahoj

Mor, sakra, tak to musí být nepříjemný, já vím, jak je to hnusný, když mě bolí krk a nedá se nic jíst, at se brzy uzdravíte 😉 😉

Numi, to jako jste byli v bazenu uplne sami? a koli vás tam bylo na začátku? takovej luxus mít bazen sami pro sebe 🙂

Beru, od soudu je vždy nějakej pruser ]-( Tak snad to bude nejakej menší pruser :-N
katerinka.kr
8. črc 2009
Jani, supr baraček, super oslava a perfektní dorty, teda baby, jak to děláte? Já si vážně začínám připadat méněcenná 😃 😃 😃
jana.rce
8. črc 2009
Kat díky 🙂 já dělala jen ten slaný a malý pro Janí... se srdíčkama jsem si nechala udělat 😉 ale u dětí stejně vedl ten piškotový se zakys.smetanou. chutnal i malý, což jsem moc ráda x-)
katerinka.kr
8. črc 2009
Jani, ten slanej byl perfektní, taky se na něj chystám,ale teda jestli se mi povede takto.... no fakt jsem zvědavá 😃 😃
numi
8. črc 2009
Jani, Vlasťa zase říká,že mít prachy,tak ten náš zbourá a postaví bungalov 😃
Kači,my máme ještě plavání ve Wirphol (nevím,jak se to píše) a tam býváme 3 😉 od roku je to v malém bazénku a asi od 3 ve velkém 😉
numi
8. črc 2009
Jejda, Maruško, koukla jsem do alba, tak ať je Kubík brzo fit,neštovice jedny ]-( !!!!
jita5
8. črc 2009
Jani hezký fotky, hlavně, že se oslava povedla, baráček super 🙂
Terka se teď začala mazlit, přiběhne, zvedne ručičky, že se chce chovat a když jí zvednu tak se přitulí 🙂 🙂 🙂
jana.rce
8. črc 2009
Kat, tak já ho zkoušela taky poprvý a měl tedy úspěch... nejvíc chválil tchán,že už prý jiný dort nikdy nechce 😃 😃

Táni, tak Tom sotva tenhle dodělává a už plánuje, co by se dalo změnit a říká, že až bude stavět jednou další,t ak udělá to a to jinak.. se picnu z něj 😃 už jsem se stěhovala víc než dost,tak bych ráda zakotvila 😉

Neštovice? koukám,že se pěkně rozjely... naší sousedky děti to taky prodělaly obě před 2 týdnama... tak také přejeme, ať je Kubík zase brzy zdravoučký ...
jana.rce
8. črc 2009
Jíťo taktéž díky 🙂
a tulící se Terezka musí být fajn... Janí občas taky dělá tuli tuli, ale moc se jí ještě nechce...včera byla celej den ukňouraná a zjistila jsem, že jí leze další zub 🙂 tak snad to je tím. teď spí 2 hodiny, tak asi sbírá sílu na další boj 😃
berus
8. črc 2009
Elišce a Kubíkovi přejeme brzké uzdravení 😉

jani, hezký fotky x-) a jsem ráda, že chutnal 🙂 a od tebe bych chtěla návod, jak udělat ten ze zakysanky, děkuju

jo a jasně, že průser, podrobněji se to dozvím zítra :-S :-p
lucinecka
8. črc 2009
Ahoj holky, mládě chrupe, já mám navařeno a umytý nádobí, tak si můžu na chvilku sednout ke koňovi a pozdravit vás 🙂

Jani, fotečky parádní, je vidět že se oslava povedla x-)

Beru, Bucla má krásný první botičky 🙂 Máme sandálky od stejné značky 😉

Neštovice jsou blbý, chudáci děti. Lukáš měl teď dva dny teplotu a byl protivnej jak prdelka, tak jsem myslela že zuby, páč má nateklý dásničky. Ale taky jsem se bála aby nechytil ode mě zánět nosohltanu, beru totiž atb :-p Ale dneska je bez teploty tak snad to fakt byly jen ty zuby 🙂
berus
8. črc 2009
Ahoj Luci 🙂
Tak to přeju taky brzké uzdravení 😉 Na nás přes noc s Míšou taky něco vlezlo, oči štípou, nudle u nosu :-N :-p

A jak dopadla kontrola na gyn? Můžete se snažit?
berus
8. črc 2009
Jo a děkujeme za pochvalu botiček, taky to byla fuška něco koupit, páč buď byly hnusný nebo malý :-N
A Bucla má vysoký nárt, takže jsme pak byli omezeni i výběrem
lucinecka
8. črc 2009
Mě jen děsně bolelo v krku, už je to lepší 🙂 U gyndr to dopadlo dobře a máme povolení 😃 S botičkama jsme problém neměli, chtěla jsem teda modrý ale nebyly, tak máme neutrální béžové 🙂
numi
8. črc 2009
Ahoj Lucinko,tak to je fajn, že kontrola dopadla dobře,takže alou 😃
Botičky, máme taky, zkusím hodit odkaz...
jita5
8. črc 2009
Ahoj Luci, hodně zdraví a ať to brzy vyjde 😃 😃
Beru boty dobrý 🙂
Jani napiš jak děláš ten dortík ze zakys. smeteny, já ji jen osladím a prolívám piškoty
lucinecka
8. črc 2009
Ahoj Táni 🙂 Koukala jsem na fotečky z plavča a je vidět že malá je pěknej vodníček 🙂
lucinecka
8. črc 2009
Jituš díky 😃
numi
8. črc 2009
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24273807&tab=3

máme ty s tou kytičkou a jsou super 😉
Luci, jj, je moc spokojená, jsem ráda 🙂
jita5
8. črc 2009
Jsem nakonec objednala tříkolku, tchýně se nevyjádřila a tak jí zaplatíme asi my 😞 , Terka už nechce být v kočárku tak potřebujeme jiný dopravní prostředek
lucinecka
8. črc 2009
Táni botičky jsou krásný 🙂 My máme víc otevřený sandálky ale s uzavřenou špičkou, nakonec jsem je koupila u Bati.
numi
8. črc 2009
Jituš, tady máš ten dort ze zákysky,jak ho dělám já jestli může být 😉

1 šlehačka na šlehání
2 zakysané smetany - větší (myslím, že to je 190g)
1 ztužovač do šlehačky
4 vanilkové cukry
500g ovoce

Šlehačku ušleháš s vanilkami a sužovačem, potom přišleháš obě zakysané smetany. Do ušlehané směsi přimícháč (zlehka) na drobno nakrájené ovoce. Formu vyskládáš piškoty na které dáš menší půlku směsi, pak znovu piškoty a zbytek směsi. Nahoru postrouháš čokoládu nebo pokladeš ovocem.
jita5
8. črc 2009
Táni boty hezký 🙂 , my máme uzavřený - jsou praktický hlavně na písek 😃 😃
numi
8. črc 2009
Luci, děkujeme,já za ně dala přes net i s pošotu 550,- a u nás stojí 690,- :-o ,takže asi budeme botky kupovat přes net,zkusíme v obchodě a objednáme přes net, je to možná oprsklé,ale ty rozdíly jsou fakt vidět....
numi
8. črc 2009
Jituš, vy už lítáte až moc, to my teprve začínáme 😃 a písek nás zatím nezajímá,ale má je větší, takže i na podzim v pohodě 😉
lucinecka
8. črc 2009
Táni taky bych to tak s botama udělala, páč ty ceny jsou hrozný :-p

Jituš, jakou tříkolku jste vybrali? Já ji taky zvažovala, ale nakonec jsme ji nekoupili. Lukáš má kočár rád a byl by to pro nás další krám do baráku :-N
jita5
8. črc 2009
díky za recept, rozdíl cen je znát ]-(
Terka líta jak pometlo 😃 😃 , písek jí hrozně baví a jsou tam ostatní děti
lucinecka
8. črc 2009
Jíťo a nejí ten písek? Já mám pořád "strach" tam s ním jít, že to bude jíst a taky že bude jako čuně a písek všude :-p

Začni psát odpověď...

Odešli