• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jani, krásné fotečky, holky jsou šikulky :wink:
Baráček, máte moc pěkný, takový si Vlasťa taky představoval......
8. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni díky :slight_smile: já si vždycky zase představovala pěkný 2poschoďový s balkonem ale teď jsem ráda, že tu žádný schody nemáme :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Mor, sakra, tak to musí být nepříjemný, já vím, jak je to hnusný, když mě bolí krk a nedá se nic jíst, at se brzy uzdravíte :wink: :wink:

Numi, to jako jste byli v bazenu uplne sami? a koli vás tam bylo na začátku? takovej luxus mít bazen sami pro sebe :slight_smile:

Beru, od soudu je vždy nějakej pruser :angry: Tak snad to bude nejakej menší pruser :sweat_smile:
8. črc 2009 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, supr baraček, super oslava a perfektní dorty, teda baby, jak to děláte? Já si vážně začínám připadat méněcenná :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat díky :slight_smile: já dělala jen ten slaný a malý pro Janí... se srdíčkama jsem si nechala udělat :wink: ale u dětí stejně vedl ten piškotový se zakys.smetanou. chutnal i malý, což jsem moc ráda :dizzy_face:
8. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ten slanej byl perfektní, taky se na něj chystám,ale teda jestli se mi povede takto.... no fakt jsem zvědavá :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Vlasťa zase říká,že mít prachy,tak ten náš zbourá a postaví bungalov :grinning:
Kači,my máme ještě plavání ve Wirphol (nevím,jak se to píše) a tam býváme 3 :wink: od roku je to v malém bazénku a asi od 3 ve velkém :wink:
8. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, Maruško, koukla jsem do alba, tak ať je Kubík brzo fit,neštovice jedny :angry: !!!!
8. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani hezký fotky, hlavně, že se oslava povedla, baráček super :slight_smile:
Terka se teď začala mazlit, přiběhne, zvedne ručičky, že se chce chovat a když jí zvednu tak se přitulí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak já ho zkoušela taky poprvý a měl tedy úspěch... nejvíc chválil tchán,že už prý jiný dort nikdy nechce :grinning: :grinning:

Táni, tak Tom sotva tenhle dodělává a už plánuje, co by se dalo změnit a říká, že až bude stavět jednou další,t ak udělá to a to jinak.. se picnu z něj :grinning: už jsem se stěhovala víc než dost,tak bych ráda zakotvila :wink:

Neštovice? koukám,že se pěkně rozjely... naší sousedky děti to taky prodělaly obě před 2 týdnama... tak také přejeme, ať je Kubík zase brzy zdravoučký ...
8. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo taktéž díky :slight_smile:
a tulící se Terezka musí být fajn... Janí občas taky dělá tuli tuli, ale moc se jí ještě nechce...včera byla celej den ukňouraná a zjistila jsem, že jí leze další zub :slight_smile: tak snad to je tím. teď spí 2 hodiny, tak asi sbírá sílu na další boj :grinning:
8. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elišce a Kubíkovi přejeme brzké uzdravení :wink:

jani, hezký fotky :dizzy_face: a jsem ráda, že chutnal :slight_smile: a od tebe bych chtěla návod, jak udělat ten ze zakysanky, děkuju

jo a jasně, že průser, podrobněji se to dozvím zítra :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mládě chrupe, já mám navařeno a umytý nádobí, tak si můžu na chvilku sednout ke koňovi a pozdravit vás :slight_smile:

Jani, fotečky parádní, je vidět že se oslava povedla :dizzy_face:

Beru, Bucla má krásný první botičky :slight_smile: Máme sandálky od stejné značky :wink:

Neštovice jsou blbý, chudáci děti. Lukáš měl teď dva dny teplotu a byl protivnej jak prdelka, tak jsem myslela že zuby, páč má nateklý dásničky. Ale taky jsem se bála aby nechytil ode mě zánět nosohltanu, beru totiž atb :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dneska je bez teploty tak snad to fakt byly jen ty zuby :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci :slight_smile:
Tak to přeju taky brzké uzdravení :wink: Na nás přes noc s Míšou taky něco vlezlo, oči štípou, nudle u nosu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jak dopadla kontrola na gyn? Můžete se snažit?
8. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a děkujeme za pochvalu botiček, taky to byla fuška něco koupit, páč buď byly hnusný nebo malý :sweat_smile:
A Bucla má vysoký nárt, takže jsme pak byli omezeni i výběrem
8. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě jen děsně bolelo v krku, už je to lepší :slight_smile: U gyndr to dopadlo dobře a máme povolení :grinning: S botičkama jsme problém neměli, chtěla jsem teda modrý ale nebyly, tak máme neutrální béžové :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucinko,tak to je fajn, že kontrola dopadla dobře,takže alou :grinning:
Botičky, máme taky, zkusím hodit odkaz...
8. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, hodně zdraví a ať to brzy vyjde :grinning: :grinning:
Beru boty dobrý :slight_smile:
Jani napiš jak děláš ten dortík ze zakys. smeteny, já ji jen osladím a prolívám piškoty
8. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Táni :slight_smile: Koukala jsem na fotečky z plavča a je vidět že malá je pěknej vodníček :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš díky :grinning:
8. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24273807&tab=3

máme ty s tou kytičkou a jsou super :wink:
Luci, jj, je moc spokojená, jsem ráda :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem nakonec objednala tříkolku, tchýně se nevyjádřila a tak jí zaplatíme asi my :frowning2: , Terka už nechce být v kočárku tak potřebujeme jiný dopravní prostředek
8. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni botičky jsou krásný :slight_smile: My máme víc otevřený sandálky ale s uzavřenou špičkou, nakonec jsem je koupila u Bati.
8. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tady máš ten dort ze zákysky,jak ho dělám já jestli může být :wink:

1 šlehačka na šlehání
2 zakysané smetany - větší (myslím, že to je 190g)
1 ztužovač do šlehačky
4 vanilkové cukry
500g ovoce

Šlehačku ušleháš s vanilkami a sužovačem, potom přišleháš obě zakysané smetany. Do ušlehané směsi přimícháč (zlehka) na drobno nakrájené ovoce. Formu vyskládáš piškoty na které dáš menší půlku směsi, pak znovu piškoty a zbytek směsi. Nahoru postrouháš čokoládu nebo pokladeš ovocem.
8. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni boty hezký :slight_smile: , my máme uzavřený - jsou praktický hlavně na písek :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, děkujeme,já za ně dala přes net i s pošotu 550,- a u nás stojí 690,- :astonished: ,takže asi budeme botky kupovat přes net,zkusíme v obchodě a objednáme přes net, je to možná oprsklé,ale ty rozdíly jsou fakt vidět....
8. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, vy už lítáte až moc, to my teprve začínáme :grinning: a písek nás zatím nezajímá,ale má je větší, takže i na podzim v pohodě :wink:
8. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni taky bych to tak s botama udělala, páč ty ceny jsou hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jituš, jakou tříkolku jste vybrali? Já ji taky zvažovala, ale nakonec jsme ji nekoupili. Lukáš má kočár rád a byl by to pro nás další krám do baráku :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za recept, rozdíl cen je znát :angry:
Terka líta jak pometlo :grinning: :grinning: , písek jí hrozně baví a jsou tam ostatní děti
8. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo a nejí ten písek? Já mám pořád "strach" tam s ním jít, že to bude jíst a taky že bude jako čuně a písek všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek