• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Luci vybraly jsme tuhle http://www.splavacek.cz/zbozi/543-trikolka-jaguar-a-hippo-s-ridici-tyci-stadardni-panel-bezepcnostni-obruc-zdarma, jsem zvědavá jestli se bude líbit, ale byla jsem se na ní podívat v krámu
8. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, asi tak botičky kupovat budeme :wink:
8. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, hezká :slight_smile: Mně u těch tříkolek vadí že jsou spíš na teď a nedají se moc využít až si bude na nich dítě šlapat samo páč mi přijde že ty šlapátka jsou hrozně daleko. Ale třeba se pletu.

Táni, taky klidně příště objednám přes net. Jen ty první jsem chtěla vyzkoušet na živo a hned jsem je vzala :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
písek nejíme až mě to překvailo :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, teda, tak uz je z tebe snažilka? Jsem myslela, že budeš první, a my už tu máme dvě těhulky, víš?

Nad tou tříkolkou jsme taky uvažovali, ale nakonec ji brat nebudem. Počkáme až bude malej větší, a koupíme klasickou tříkolku.

Botky kupuju jak který, máme ted vel. 20, jsem si myslela, jak nam to bude přes celý léto a už ted vím, že to pravda nebude. Jsou to sandálky, Peddy a koupila jsem je v krámu.

Pak mam další 21 a 22 a ty jsem koupila přes net, proste risk, páč ta cena je uplne jinačí. Jako dávat 700 a víc za jedny botky, který vydrží 2,3 měsíce,prostě nemůžu. A pak je ani neprodáte, protože kdo koupi ne nový botky pro díte, když se musí tvarovat nožička??? Asi nikdo.
8. črc 2009 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky se bojím, že budeme jíst písek, ale já nemám nad čím uvažovat, protože jsem tady žádný pískoviště v blízkosti neviděla. :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
na písek nosím vždy nějaký starý kalhoty nebo tepláky, tříkolku jsme kupovali jako dopravní prostředek na pískoviště máme tu 3 a ještě jedno na dvorku - to je sice malé, ale děti z baráku tam mají hračky (nechávají je tam) :grinning:
8. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy o těhulkách vím, někdy když je chvilka dočítám :slight_smile:

Jituš, to je Terezka slušně vychovaná, páč většinou to prý děti papají :sweat_smile:

Holky loučím se, malej je vzhůru, nechce zase jíst (asi ty zuby :rolling_eyes: ) jen tu drtí piškoty a vyrazíme na chvilku ven když nemá tu teplotu :wink: Tak hezký den :slight_smile:
8. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc tak pěkný den, a dej si do profilu snž, to víš, chci zavzpomínat na starý časy, když já jsem byla s tímto označením :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: jsem doma nic jsem samo nekoupila jen Káje jídlo v DM :grinning: v CA i Tescu oblečení přebraný :confounded: jen trička měli hezký jenže těch má Kája dost tak jsem žádné nekoupila :wink:

Tříkolku taky jako Kat budeme kupovat až později teď to pro Káju nemá smysl :wink:

Beru,super botky :slight_smile:

Luc ahojky :slight_smile:
8. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem malé nahlídla do pusiny a rostou nám obě 3 nahoře :wink:
My za chvíli vyrážíme do Tesca,tak doufám, že s něčím dojedeme, že Evi :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači a kdo je další těhulka kromě Makcupikcu?Nějak mi to uniklo :sweat_smile: .

Elis teda písek jí :angry: , posadila jsem jí venku na nočník a ona ze spáry mezi dlaždicemi prstíkem vyšťourala a tatínek neuhlídal, měla ho v pusině a všude :rolling_eyes: .

Botičky chodící nemáme, protože ještě ani nestoupáme, jen v postýlce se jí to asi 2x povedlo, pilujeme lezení :slight_smile: .

Jani teda ta Terka už je veliká, z té poslední fotky už kouká jak dospělá :wink: .

A botičky kupujete o 1cm větší? Já ještě nevím jakou budeme mít velikost. Noha nám stagnuje v růstu asi na 11,4cm, ale máme nízký nárt, takže bude asi lepší vyzkoušet a pak koupit přes net kvůli financím, to máte pravdu.
Děkuju všem co nám drží pči nemoci palce, určitě to budeme potřebovat, jdu si zase lehnout a dospávat s malou. :pensive:
8. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím 4. prořízlý zub :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

malá spala dopo 2 hod, takže už asi nepůjde....

jinak Janí je z tříkolky naprosto unešená a jinej dárek jí pak už nezajímal :wink:

a ten recept na zakys.dort jsem brala odtud:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=4516&user=43640
jen jsem to prokládala hned od začátku banánama o kterých vím, že mají u Janí úspěch :slight_smile: a vyklopit šel taky dobře čehož jsem se bála,aby se nerozpadl :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zkombinovala jsem 1 zakysanku a půl velkýho bílýho jogurtu a trochu cukru...jinak žádný ztužovač nic....
8. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor,drž se a ať je Elis už líp :sweat_smile:
8. črc 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor taky na vás myslím :slight_smile:
8. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,potřebuju na oslavu sehnat normální hezké ubrousky s dětským motivem nevíte kde bych je sehnala???upozorňuji,že na nich nesmí bejt ten tlustej línej medvěd a žádný jiný americký postavičky :grinning:
8. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli já dělala medvídkovou oslavu a ubrousky, kelímky a papírové talířky s motivem medvídků jsem koupila v tescu :wink:
8. črc 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,jako myslíš obyč medvídka jo???u nás v Tescu právě neměli nic jen Pú a Pokahontas nebo jak se to jmenuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli oni s těma medvídkama dělají i pohlednice, jmenuje se to Forever Friends, kukni na net :wink:
8. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,děkuju :slight_smile:
8. črc 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak je to za náma :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mě to ale neba,to chystání atd :pensive: tak do srpna mám pokoj :sweat_smile:
Počkám až bude chtím mlíko a zalezu,pěknej večer :slight_smile: páááááááááá
8. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo hlavně, že to dobře dopadlo :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori- Misu čeká v únoru miminko :wink:
8. črc 2009 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem měla jít dneska na mejdlo od práce :slight_smile: jenže Káje rostou zuby a nechce UM tak mám smůlu :unamused:
Ikdyž dneska jsem vyzkoušela odpoledne Sunar a vypila asi 40 což je dobrý,protože Hami,Nutrilon a Bebu nepila vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, tak budeš mít mejdlo s náma, jestli se tady někdo objeví :confused: :sweat_smile:

dneska jsme byli na návštěvě vedle u sousedky, má Káju narozenou 12.7.
teda ta žvaní :confused: :slight_smile: ona zopakuje fakt všechno a je jí rozumět :confused:
pití, maminka, auto, kolo, méďa, nechci, boty,......

je tady už někdo, kdo takhle kecá? :confused:

náš Bucla sotva řekne máma, táta, ňam :sweat_smile: a jinak si žvatlá pro sebe
8. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se objevila :slight_smile: našlas Beru odkaz na zakys.dortík? :wink:

no tak naše malá trochu žvatlá,ale rozumět jí už nic není kromě "táta, ňam, nene" ostatní nějak nechce a máma už neřekla hodně dlouho... takže to si asi taky ještě počkáme :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, našla, děkuju :dizzy_face:, hned je v oblíbených :wink:
a gratuluju k zoubku :dizzy_face:
a ještě jsem ti chtěla pochválit Terku, je to krásná holka, pořiď brokovnici :grinning:

takže nemám sama nemluvící dítko :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek