• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Beru, tady mám mejdlo každej den :wink: ale tam by bylo mejdlo s klukama :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááááááá mladá paní by si chtěla vyhodit z kopýtka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru dííííky :dizzy_face: :dizzy_face:
to slyšíme ze všech stran že je pěkná holka :wink: a TOm už o brokovnici taky nějaký pátek mluví :grinning: no, ještě je snad času dost :wink:

a nebojím se, že by se nám ty dítka nerozmluvily, však nás z nich určo bude brzy brnět hlava :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne to né jen tam bude i moje dávná láska jsem si chtěla pokecat vždycky,když dorazím do práce na návštěvu tak si nemůžeme pokecat sami :sweat_smile: Tedy já o něm nesmím mluvit před Alešem :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolina,říká mama,tata,ne ne,teta,dede na psa Te,Da a jinak na vše ukazuje :grinning:
8. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

každá z nás má nějakou dávnou lásku, myslíte na ně? :confused:
já jo a docela často :sweat_smile: , hlavně bych mu chtěla poděkovat, že díky němu jsem s Míšou :wink: :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu jenom v rychlosti pozdravit.. se divim, že tu takhle pozdě někdo je :slight_smile: Díky za gratulace k druhýmu těhu.. no, bude to asi trochu boj, s takovým relativně malým odstupem, ale snad to zvládneme :slight_smile:
jinak gratulace všem jednoročkám a jednoročákům.. nás to čeká příští týden a oslava příští víkend.
Koukám, že už se tu bavíte o mluvení.. to se nás ještě asi dlouho netýká :grinning: .. my ještě ani nechodíme..
Chtěla jsem se zeptat, jesti máte někdo problémy s jídlem.. Edu jedla docela dobře, pak jsme jeli na dovču, tak trochu "zparchantěla" s jídlem a režimem vůbec a přivezla si tak trochu průjem.. a od tý doby do ní nemůžu dostat skoro žádnou zeleninu.. občas jogurt, nějaký to ovoce, mlíko a kaše.. ale zeleninka a masíčko - ble,ble.. jak ji to naučit zpátky? nidky nebyla extra jedlík, ale mám strach, aby nezačala padat na váze..
8. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
misu, neboj, to bude jen obdobím, máme to tady každá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsem se chtěla zeptat, mimi bylo plánovaný :confused:
8. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně jak píše Beru....asi si tím tady už prošly všechny dítka s tím stávkováním v jídle... u nás to bylo a je zubama především...
8. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na dávné lásky vzpomínám:slight_smile: se mi teď jedna nedávno ozvala i s pozváním na oběd,ale odolala jsem a nejela :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,no ono je to u něj trošku jinak :wink: nic jsme spolu nikdy neměli jen jsme okolo sebe rok chodili on byl můj druhej šéf a já jeho pravá ruka pak jsme šli na mejdlo a super jsme si rozuměli,ale nějak jsme oba nevěděli co a jak se pak bude dít v práci tak jsme okolo sebe chodili dál a jen se znás stali kamarádi a já si pak našla Aleše a on Marušku a bylo to :slight_smile: ale je pravda,že kdyby jsme se tenkrát dali dohromady tak jsem Aleše neměla :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, já do Bucli nenarvu nic mléčnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už jsem chtěla volat dr a zeptat se, jestli mu namám dávat alespoň vápník v tabletách, nakonec se trošku rozpil mlíka, má ho sice jen v noci a k ránu, ale má alespoň 300ml (teda někdy :sweat_smile: )
8. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemáte některá zkušenosti s kineziologem?
8. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi aha :wink:
jani, to já bych šla :slight_smile: pochlubit se :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišu,jak píšou holky každé dítko má tohle období :wink: Kája zrovna teď všechno jí dobře mimo oběda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čím jako Beru:slight_smile: že mám o 5 let víc a pár kilo navíc než když jsme se viděli naposledy? akorát Jaňulkou bych se mohla chlubit :grinning:
8. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě :wink: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu, snad to bude jenom tím obdobím.. možná taky zubiska, do pusy si nedá sáhnout, takže kdoví, co se jí tam děje :slight_smile:.. a jak říkáš Ev, taky baštíme relativně všechno, kromě toho oběda.. tak snad to nebude ještě taková trága.. uvidíme za 14 dní na kontrole..
Berus.. jj, mimi bylo plánovaný.. v průběhu roku mi zrušili pozici v práci, takže se stejně nemám kam vrátit a není žádnej chvat.. ale vzhledem k tomu, že mám mateřskou na 2 roky, tak jsme chtěli plus/mínus navázat.. a taky už nejsem žádná mladice, takže nějaký velký pauzování mezi mimi už by taky nebylo vhodný.. ale jsem se sama divila, že se nám obě děti povedly vyrobit docela v pohodě a rychle :wink:
8. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jinak až na jednoho se ze všech mejch kluků vyklubali hajzlíci :wink: ale do jednoho jsem byla fakt zamilovaná bylo mi 16 a trvalo to dlouho,ale ted raději po tom všem děláme,že se neznáme a skoro každej den se potkáváme,ale já jsem ráda,že mě nekontaktuje :grinning:
8. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
K těm dávným láskám.. nedávno se mi na mejl ozval bejvalý.. asi po třech letech.. docela mazec.. jsem koukala, že si vůbec vzpomněl :slight_smile: ..
no, nostalgie obrovská.. vzpomínala jsem, nedalo mi to.. takže chápu, že vám to vrtá v hlavinkách :wink:
8. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, vyprávěla jsi :wink:

já měla taky lumpy, jenže já na ně byla magnet :sweat_smile:
ale ten jeden mi zůstal v hlavě a nevim nevim jak bych se zachovala, kdybych ho viděla :sweat_smile:
což se asi nestane, snad se vrátil na Moravu

jo a doma se o něm ví :wink: s Míšou si říkáme skoro všechno
8. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem jenom chtěla vědět, jestli v tom vzpomínání nejsem sama :sweat_smile:
si připádám trochu blbě, mám nádherný zdraví dítě, úžasnýho chlapa, aj kde bydlet (celých 45m2 :grinning: ), celkově jsem spokojená
ale nedá mi to a občas srovnávám :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,taky jsem na ně magnet :grinning: JJ o tom tvým na Moravě vím :grinning: My si taky říkáme skoro všechno,ale ..... :grinning:
8. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj to asi dělá každej :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem spokojená a neměnila bych tedy pokud mě nenaštve :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
misu, já vás těhulky obdivuju :dizzy_face:
Mates mě občas tak vyšťaví, že ani nevím, jak se jmenuju a nedokážu si představit, že bych do toho blinkala, valila se s pupkem a měla tady ještě další mimi :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, a že jsem na Míšu teď byla delší dobu naštvaná, tak jsem měla teď to vzpomínací období víc :sweat_smile:

dneska jsi měla Aleše už v práci, viď? přežila jsi tu jeho dovču bez úhony :confused: :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,už včera byl :slight_smile: Jo přežila jen jednou jsme se pohádali :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, taky jsem na sebe zvědavá, jak to budu zvládat.. ale budu muset, děcko nikam neodložíš :slight_smile:.. a zvládly to jiný..
těhu naštěstí zatím v pohodě, jako to první.. tak musím zaklepat.. občas trochu šoufl, ale nezvracím.. standardní únava, ale z tý jsem nevyšla co se Edu narodila :sunglasses: .. tak ani nevím, jestli to přičítat těhu.. asi to bude mazec poslední měsíce s pupkem a hektickým uběhaným miminem u nohy... na to se moooc těším :grinning:
8. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ted ho asi ZABIJU :angry: :angry: :angry:
8. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je???
8. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek