***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
8. črc 2009
Beru, tady mám mejdlo každej den 😉 ale tam by bylo mejdlo s klukama 🙂
berus
8. črc 2009
ááááááá mladá paní by si chtěla vyhodit z kopýtka :-N 😃 😃 😃
jana.rce
8. črc 2009
Beru dííííky x-) x-)
to slyšíme ze všech stran že je pěkná holka 😉 a TOm už o brokovnici taky nějaký pátek mluví 😃 no, ještě je snad času dost 😉

a nebojím se, že by se nám ty dítka nerozmluvily, však nás z nich určo bude brzy brnět hlava 🙂
evelina0007
8. črc 2009
Ne to né jen tam bude i moje dávná láska jsem si chtěla pokecat vždycky,když dorazím do práce na návštěvu tak si nemůžeme pokecat sami :-N Tedy já o něm nesmím mluvit před Alešem 😃 😃
evelina0007
8. črc 2009
Karolina,říká mama,tata,ne ne,teta,dede na psa Te,Da a jinak na vše ukazuje 😃
berus
8. črc 2009
evi :-N 😃 😃 😃

každá z nás má nějakou dávnou lásku, myslíte na ně? =-)
já jo a docela často :-N , hlavně bych mu chtěla poděkovat, že díky němu jsem s Míšou 😉 🙂
misu
8. črc 2009
Ahoj holky, jdu jenom v rychlosti pozdravit.. se divim, že tu takhle pozdě někdo je 🙂 Díky za gratulace k druhýmu těhu.. no, bude to asi trochu boj, s takovým relativně malým odstupem, ale snad to zvládneme 🙂
jinak gratulace všem jednoročkám a jednoročákům.. nás to čeká příští týden a oslava příští víkend.
Koukám, že už se tu bavíte o mluvení.. to se nás ještě asi dlouho netýká 😃 .. my ještě ani nechodíme..
Chtěla jsem se zeptat, jesti máte někdo problémy s jídlem.. Edu jedla docela dobře, pak jsme jeli na dovču, tak trochu "zparchantěla" s jídlem a režimem vůbec a přivezla si tak trochu průjem.. a od tý doby do ní nemůžu dostat skoro žádnou zeleninu.. občas jogurt, nějaký to ovoce, mlíko a kaše.. ale zeleninka a masíčko - ble,ble.. jak ji to naučit zpátky? nidky nebyla extra jedlík, ale mám strach, aby nezačala padat na váze..
berus
8. črc 2009
misu, neboj, to bude jen obdobím, máme to tady každá :-p

jsem se chtěla zeptat, mimi bylo plánovaný =-)
jana.rce
8. črc 2009
přesně jak píše Beru....asi si tím tady už prošly všechny dítka s tím stávkováním v jídle... u nás to bylo a je zubama především...
jana.rce
8. črc 2009
a na dávné lásky vzpomínám🙂 se mi teď jedna nedávno ozvala i s pozváním na oběd,ale odolala jsem a nejela :-N
evelina0007
8. črc 2009
Beru,no ono je to u něj trošku jinak 😉 nic jsme spolu nikdy neměli jen jsme okolo sebe rok chodili on byl můj druhej šéf a já jeho pravá ruka pak jsme šli na mejdlo a super jsme si rozuměli,ale nějak jsme oba nevěděli co a jak se pak bude dít v práci tak jsme okolo sebe chodili dál a jen se znás stali kamarádi a já si pak našla Aleše a on Marušku a bylo to 🙂 ale je pravda,že kdyby jsme se tenkrát dali dohromady tak jsem Aleše neměla 🙂
berus
8. črc 2009
jani, já do Bucli nenarvu nic mléčnýho :-p
už jsem chtěla volat dr a zeptat se, jestli mu namám dávat alespoň vápník v tabletách, nakonec se trošku rozpil mlíka, má ho sice jen v noci a k ránu, ale má alespoň 300ml (teda někdy :-N )
jana.rce
8. črc 2009
holky, nemáte některá zkušenosti s kineziologem?
berus
8. črc 2009
evi aha 😉
jani, to já bych šla 🙂 pochlubit se :-N
evelina0007
8. črc 2009
Mišu,jak píšou holky každé dítko má tohle období 😉 Kája zrovna teď všechno jí dobře mimo oběda :-p
jana.rce
8. črc 2009
čím jako Beru🙂 že mám o 5 let víc a pár kilo navíc než když jsme se viděli naposledy? akorát Jaňulkou bych se mohla chlubit 😃
berus
8. črc 2009
no právě 😉 x-)
misu
8. črc 2009
Holky díky za podporu, snad to bude jenom tím obdobím.. možná taky zubiska, do pusy si nedá sáhnout, takže kdoví, co se jí tam děje 🙂.. a jak říkáš Ev, taky baštíme relativně všechno, kromě toho oběda.. tak snad to nebude ještě taková trága.. uvidíme za 14 dní na kontrole..
Berus.. jj, mimi bylo plánovaný.. v průběhu roku mi zrušili pozici v práci, takže se stejně nemám kam vrátit a není žádnej chvat.. ale vzhledem k tomu, že mám mateřskou na 2 roky, tak jsme chtěli plus/mínus navázat.. a taky už nejsem žádná mladice, takže nějaký velký pauzování mezi mimi už by taky nebylo vhodný.. ale jsem se sama divila, že se nám obě děti povedly vyrobit docela v pohodě a rychle 😉
evelina0007
8. črc 2009
Beru,jinak až na jednoho se ze všech mejch kluků vyklubali hajzlíci 😉 ale do jednoho jsem byla fakt zamilovaná bylo mi 16 a trvalo to dlouho,ale ted raději po tom všem děláme,že se neznáme a skoro každej den se potkáváme,ale já jsem ráda,že mě nekontaktuje 😃
misu
8. črc 2009
K těm dávným láskám.. nedávno se mi na mejl ozval bejvalý.. asi po třech letech.. docela mazec.. jsem koukala, že si vůbec vzpomněl 🙂 ..
no, nostalgie obrovská.. vzpomínala jsem, nedalo mi to.. takže chápu, že vám to vrtá v hlavinkách 😉
berus
8. črc 2009
evi, vyprávěla jsi 😉

já měla taky lumpy, jenže já na ně byla magnet :-N
ale ten jeden mi zůstal v hlavě a nevim nevim jak bych se zachovala, kdybych ho viděla :-N
což se asi nestane, snad se vrátil na Moravu

jo a doma se o něm ví 😉 s Míšou si říkáme skoro všechno
berus
8. črc 2009
jsem jenom chtěla vědět, jestli v tom vzpomínání nejsem sama :-N
si připádám trochu blbě, mám nádherný zdraví dítě, úžasnýho chlapa, aj kde bydlet (celých 45m2 😃 ), celkově jsem spokojená
ale nedá mi to a občas srovnávám :-N
evelina0007
8. črc 2009
Beru,taky jsem na ně magnet 😃 JJ o tom tvým na Moravě vím 😃 My si taky říkáme skoro všechno,ale ..... 😃
evelina0007
8. črc 2009
Beru,jj to asi dělá každej 😃 😃 😃 taky jsem spokojená a neměnila bych tedy pokud mě nenaštve 😃 😃
berus
8. črc 2009
misu, já vás těhulky obdivuju x-)
Mates mě občas tak vyšťaví, že ani nevím, jak se jmenuju a nedokážu si představit, že bych do toho blinkala, valila se s pupkem a měla tady ještě další mimi :-N
berus
8. črc 2009
tak tak, a že jsem na Míšu teď byla delší dobu naštvaná, tak jsem měla teď to vzpomínací období víc :-N

dneska jsi měla Aleše už v práci, viď? přežila jsi tu jeho dovču bez úhony =-) :-N
evelina0007
8. črc 2009
Beru,už včera byl 🙂 Jo přežila jen jednou jsme se pohádali 😃 😃 😃
misu
8. črc 2009
no, taky jsem na sebe zvědavá, jak to budu zvládat.. ale budu muset, děcko nikam neodložíš 🙂.. a zvládly to jiný..
těhu naštěstí zatím v pohodě, jako to první.. tak musím zaklepat.. občas trochu šoufl, ale nezvracím.. standardní únava, ale z tý jsem nevyšla co se Edu narodila 😎 .. tak ani nevím, jestli to přičítat těhu.. asi to bude mazec poslední měsíce s pupkem a hektickým uběhaným miminem u nohy... na to se moooc těším 😃
evelina0007
8. črc 2009
Ale ted ho asi ZABIJU ]-( ]-( ]-(
berus
8. črc 2009
co je???

Začni psát odpověď...

Odešli