• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
misu, ale bude to krásný :wink: :dizzy_face:

já dneska ukazovala Matýskovi jeho videa z porodnice a když byl poprvé doma, děsně se tlamil a ukazoval mimi :grinning:
on by se asi sourozenci nebránil :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, holky, jdu chrupat.. malá měla poslední dvě noci nějaký uhekaný, tak ať něco naspím, než zase spustí.. mějte se a ať vás dítka a drahé polovičky moc nezlobí :wink:
8. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme TV přes O2 a blbne to a on tady plácá,že jsem to špatně vypla blbeček máme asi 5 ovladaček a myslí si,že se vnich mám vyznat :grinning:
8. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev... O2 o to mi ani nemluv, spadl v práci server a tak nemůžu pracovat.. se na to grrr !!!
8. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

misu, dobrou :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,aha tak proto to nejde né že já to blbě vypla :grinning: :grinning: jdu mu dát pěstí
8. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, opatně :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se tady směje :angry: jsem měla jít na to mejdlo a nechat mu na krku Kadla :grinning:
8. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ho úplně vidím :grinning: :grinning: :grinning:
si nedokážu představit, jak by kojil :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, ty jsi šla za Kadlem?
tak já jdu umýt nádobí, ať se ta hlava rodiny nelekne :grinning:
8. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,šla :wink: chtěla jsem jí oblafnut Sunarem a ona se tak vztekala,že jsem jí dala prso,ale moc se nenapila a ted už zase spí
8. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a není to flaškou :confused:
zkusila si jí ho dát přes den?
8. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj dneska vypila přes den 40 a pije to z hrnku Lovi:slight_smile: flašku nechtěla nikdy :grinning: asi jí budu kojit do 18 já už fakt nechci kojit má skoro 9 zubů a už mě to prostě nebaví
8. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer maminy,

Elisce od Vendys prejeme vse nej k rocku! A Miso moc gratuluji k tehu! Drzime moc palecky a hlavne prejeme moc sil!!!
Kdopak je ta druha tehulka? Tak Sarus, vzdy kdyz jsme byli na dovolene, tak to byl vetsinou prujem a vice byla kojena nez vubec jedla, taky ty teploty k tomu moc nepridavaji, urcite to bude u Ed brzy v pohode.
8. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi bolí, co
tak zkoušej z toho hrnku, uřčitě se nechá přemluvit :grinning:

balím to, za chvíli se vrátí Míša a sebere mi noťase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou :slight_smile:
8. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,ani to nebolí jen někdy,ale už prostě nechci a ona klidně stávkuje :grinning: dobrou taky jdu :sweat_smile:

Hani,Makcu ona sem moc nechodila a nechodí :wink:
8. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ev, tak nase Sarus taky nikdy nechtela flasku, ani s mym mlikem, ani s jinym, ani dudlik, ani si necuca prst, nastesti mi pije vodu s male flasticky a nekdy vezme flasku s mlecnym napojem, ale ten ne kazdy den. Taky ma 9zubu, ale nastesti nekouse, hned pri prvnim zubu jsem ji prso hned vzala, kdyz kousla, byly to trochu hratky, ale zabraly... :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to ji si bohuzel ani nejak nepamatuji
8. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,ona pije vodu i čaj z hrnku,ale mlíko prostě ne :wink: ona poslední dobou moc nekouše,ale myslela jsem si,že už přestanu kojit :confused:
8. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev, znam to, kdyz jsme byli v unoru vsichni na antibiotikach, potrebovala jsem pak nabrat ty tydny na to silu a byla jsem z male hotova, protoze mi nic nevzala a ja po kazdem kojeni byla vyrizena, zkousela jsem ji nedat, ale ty histericke zachvaty jsem nevydrzela. tak dobrou
8. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas hrnek pomalu zaciname, protoze ji strasne moc bavi si to nabrat do pusy a prskat kolem sebe nebo to jen tak z pusiny vypoustet :grinning: takze jsem ji po hrneckove akci mohla 4x denn prevlekat :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,dobrou :slight_smile:
8. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemuzu ti nic jineho nez drzet palecky, at se sama brzy odkoji, protoze ja to taky nevyrzim ji nedat, ale me to jeste tak moc nevadi. Jak casto kojis?
8. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtela jsem napsat odstavi :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno :frowning2: , od 5 nespíme, roste nám druhý zub :unamused:
Beru zkoušela jsi dávat sýry?VXRFCvd - pozdrav od Terky
9. črc 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:

Hani,kojím večer okolo 22h a když se vzbudí okolo 4h a když né tak ráno :slight_smile: prostě max.2x

Jitu,chudák Terka :frowning2: Káje se klubou 3 stoličky,ale po Panadolu spala hezky :slight_smile: a dokonce dneska má rekord do půl 8 :slight_smile:

Jedu do Globusu pro meloun a do lekárny manžovi pro prášky :wink:
9. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno,

tak jsme včera byli na roční kontrole. Kuba došel do ordinace po svých :dizzy_face: Míry 9490 g a 79 cm :slight_smile:

Všechny zdravíme :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky.. :slight_smile:
Kal, gratulace :slight_smile: .. k tomu chození i pěkným mírám :slight_smile: .. i když mám pocit, že vy jste chodili snad jako jedni z prvních, ne?
to u nás nehrozí.. Edu je kůže líná.. plazí se jak čert, stoupá si už pěkně, ale chození ne-e.. když jí nabídnu ruce, že ji podržím aby šla ke mě, tak zvedne kopyta a sedne si :slight_smile:
ale včera začala dělat pár krůčků okolo gauče, tak se snad přestane bát..
9. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jsem koukala, že tu řešíte často botky.. tak koukněte na http://www.boty-eshop.cz/
jsou to všechno zdravotně nezávadný botky od českých výrobců a za rozumný ceny. Něco mají skladem, něco je na objednávku, ale i tak se to, myslím, vyplatí počkat si.. můžete si vybrat kombinaci barev a velikost na míru :slight_smile:
My máme tyto http://www.boty-eshop.cz/detska-obuv/letni/detska-kozena-obuv-capacky-kozene.html a jsou super, ve skutečnosti ještě hezčí než na obr. :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Misu nechcu ti brát iluze s chozením, ale Domi už chodí kolem gauče skoro 2 měsíce, sám se ale bojí :slight_smile: každý je ale jiný, takže třeba bude Editka chodit hned :wink: Editka, Editka, jak to píšu, začíná se mi to jméno líbit čím dál víc, dám ho pak do seznamu :grinning:
9. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek