***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
domiska
9. črc 2009
Kubík je šikulka a míry má parádní, my jdem na kontrolu dneska, tak jsem zvědavá, ale určo jsme menší než vy 🙂... Marky dostali jste hexu? 🙂
fůůůů fůůůů Tery, ať zoubek nebolí 🙂
arinautor
9. črc 2009
Dobré ráno 🙂
Tak jsem zpěd od dr :-p antˇáky napsaný nějaký YAZ za 358 kč na měsíc :-p prej se po nich nepřibírá :-N a na oddálení abych neměla na dovči nějakej driák Norethisteron =-) prej to snad přežiju :-N jinak dr mě pochválila,že mě to sluší,ale že by to ještě nějaký kilečko chtělo dát dolů :-N :-p
Tak jdu něco porobit a potřebuju na poštu a na Kooperativu kvůli pojištění na dovču 😕

A chození je u nás taky ok,Gábi lítá jak drak ,ale ještě dost padá 😞
kalerat
9. črc 2009
misu kdepak Kuba nebyl první, kdo zde chodil, myslím, že první začala chodit Gábinka od Rendnex, jestli se teda nepletu.

domi díky, jsem zvědavá jak dopadnete vy 😉 Hexu jsme nedostali, na tu jdeme v září.
berus
9. črc 2009
Dobré ránko 🙂

Jsme dneska vstávali v 9 x-) Kluk můj šikovná 😃

kal,hezký míry, jsme měli asi na 8 měsících :-N
arin, tu antikoncepci ani neznám, jinak dr má smysl pro srandu 😃
jito, sýry taky nechce :-p
evi, u nás je meloun denně :-N
jita5
9. črc 2009
Beru dnes závidím, my normálně stáváme v 8 🙂
dr. mi říkala, že mléka a mléč. výrobků by měly mít 0,5 l
evelina0007
9. črc 2009
Tak jsme doma a jen jsme dorazily začalo lejt jak z konve 😃

Misu,díky za odkaz 😉 a Kája taky kolem nábytku chodí už dlouho,ale jinak ne 😉
evelina0007
9. črc 2009
Jo a hlava děravá gratulace Kubíkovi ke kontrole a k chozeníčku 😃
moranda
9. črc 2009
Ahojky,

Misu, gratulace k 9tt v pasu 😉 , holky odvážný, moje švagrová je na tom stejně, počítala jsem to a musí mít zaděláno od Kájových 1. narozenin (v březnu) a čekají mimi v prosinci 😉 - prý nehody se stávají 😃

Arin - milá paní dr ]-( ]-( to o těch kilech si snad mohla odpustit 8-(

Jinak nám je líp, ještě všera Elis nic nejedla a pití násilím, při polykání plakala |-| , dnes už vykřikovala mamam a jíst chtěla aspoň pár lžiček přesnídávky a 130ml mlíka ráno!!! Moc děkujeme za držení palečků, krom antibiotik nám to velmi pomáhá :-N

Peču kuřátko, moc pěkně tu voní, jdu oškrábat nové brambůrky.... x-)
moranda
9. črc 2009
Kal, Kubík je šikulka, Elis se ani moc nesnaží stavět na nožky má je lehce vrklavé :-N .
evelina0007
9. črc 2009
Mor,super zprávy 😉
Já tyhle maminy obdivuju bych si to tak rychle netroufla 🙂 jako,kdyby se mimi narodilo a Káje budou 3 tak jo,ale dřív ne 😃
domiska
9. črc 2009
tyjo Domi už spí od 9h :-N =-)
kalerat
9. črc 2009
Evi díky 😉
Ty jo déšť jo, no tak teda sem ho neposílej 😃 mám prádlo na balkoně

Mor neboj všechno přijde a Elis bude chodit 😉 A ať je brzo líp 😉

Já jsem dnes dělala těstovinový salát
domiska
9. črc 2009
a já mám bramborové knedlíky s malinama :-p

kolik UM vám vypijou? já dávám ráno 220 ml a večer 170 ml a vypije vše, pak už jen jednou přes den kojím 🙂 od jednoho roku chcu přestat úplně, ikdyž mi po tom bude smutno 😞
evelina0007
9. črc 2009
Kal,nech toho nebo ho půjdu udělat taky 😃 😃 😃

Kája se ted v prostoru postavila na nohy a ruce měla na zemi fakt bezva pohled 😃 😃
evelina0007
9. črc 2009
Domi,já chci přestat kojit klidně hned,ale Kája odmítá UM :-S
domiska
9. črc 2009
Eveli Domča taky nechtěl UM,ale já mu prostě prso nedala a ani si nevybíral jaké UM dostane, nejdřív Hami a teď kupuju Sunar a pije vše 🙂
evelina0007
9. črc 2009
Domi,já jí taky včera prso nedala a ona radši nic :-| nebylo prso nebude ani UM 😃 :-p
jita5
9. črc 2009
Evi ono to chce čas a vydržet, Terka první den nechtěla UM, ale třetí den už vypila 140 sunaru 🙂
domi já dávám ráno 190 Um, večer ještě kojím, ale za týden tu utnu
kalerat
9. črc 2009
evi tak ho val udělat 😃

Kuba vypije cca za den kolem toho půl litra mlíka
evelina0007
9. črc 2009
Kal 😃
evelina0007
9. črc 2009
Jitu,jj ještě to vyzkouším 🙂
kouzlo
9. črc 2009
Ahojky holky, tak vás jdu jen rychle pozdravit. Jsme v pořádku máme se fajně a lezeme, stoupáme si a chodíme za ručičky.
Všem prďolkám co už oslavili první rok moooooooooooooooocinky gratulujeme a přejeme s Tedíšem jen a jen to nejlepší a hlavně zdravíčko. x-) x-) x-)
Pa pa kočky až budem v N, tak se zase pořádně zapojím do debaty 😉
evelina0007
9. črc 2009
Ahoj Moni,no konečně 😉 už jsme se o tebe bály 😉 Tedík je šikulka 😉
domiska
9. črc 2009
ahoj Moni a Tedíku 🙂 to jsme rádi, že jste si na nás vzpomněli 😉 a hlavně, že jste zdraví 🙂
jita5
9. črc 2009
Moni gratulka, jak jsi na tom s časem?
Evi dr. ještě říkala, že některý děti prostě UM nechtějí :-o , tak to nahradit mléč. výrobky
evelina0007
9. črc 2009
Jitu,já si o tom s Dr promluvím až tam půjdeme 😉
evelina0007
9. črc 2009
Domi,krásný fotky a dort 🙂
numi
9. črc 2009
Ahoj holky 😉
Moni, hlavně, že jste v pořádku x-)
Teď nám přišel dopis (něco jako svatební oznámení), že se kamarádce z ČR žijící v Belgii narodil Sebastian 49cm a 3335g x-) x-) x-)
Jinak, malou začínají trápit ty horní 3, mlálo spí a pořád se ze spaní budí 😞
Mor, tak ať je Elišce ještě líp 🙂
Kal, gratulka k ťapkání a kontrole 😉
evelina0007
9. črc 2009
Táni co Tesco???? 😃
numi
9. črc 2009
Evi, malé roll-upky za 140,-, žluté tričko s krátkým rukávem za 57,-, já tričko s KR za 80,- a Vlasťovi tílko za 57,- 😃 😃 😃 😃