• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Táni,hezkýýýýýýýýýýýýýýý :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi,ty roll-upky jsou takové modrounké,moc hezké, už jsme přerůžovělí :grinning:
9. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Táni,taky začínám kupovat jiné barvy než růžovou :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsme zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám všechno vyřízený,jez zbývá nakoupit jídlo a můžem frčet :sweat_smile:
No paní dr je mooc hodná,myslela to v dobrým :grinning: :grinning: :sweat_smile: a má pravdu,tak se na ni nemůžu zlobit :fearful:
Domi už má fotečky??? Jdu to očíhat,dokud můžu :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Domi pěknej dortík :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Přidala jsem taky nějaký fotečky :slight_smile: ten dolík na čele je od neštovic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :unamused:
9. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tohle jsem našla o té antikoncepci :slight_smile: kdyby to někoho zajímalo,je to nějaký novinka a prej j OK :wink:
http://www.fit-porod.cz/tehotenstvi/antikoncepce/antikoncepce-yaz
9. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Domi a Arin hezký fotky :slight_smile:
Teď spíme, nám snad rostou všechny zuby najednou :cry: , dolní čelist je taky podebraná a jsou tam vidět zuby
9. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
dom, arin, pěkné fotky.. kásné dortíky :slight_smile:.. obdivuju domácí výrobu.. na to asi nebudu mít kapacitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. budeme chystat ještě grilování a další věci, tak jsem říkala, že dortík nechám udělat.. navíc tu máme výbornou domácí cukrárnu, kde dělaj uplně nejlepší věci, co jsem kdy jedla.. tak to taky rozhodlo.. nechám udělat nějakej zdravej, ovocnej, aby ho Edu mohla ochutnat..
javascript:addEmoticon(':stuck_out_tongue_closed_eyes:','vBody')
9. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky dík :slight_smile:
Jity ty zuby jsou .... :frowning2: nám roste asi osmej :sweat_smile: dneska v noci po dlouhé době chtěla mlíko :confused: před 1 h a vypila to všecko a zas spala dál :fearful:
9. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, já su taaaaaaaaak nasr....
jsme jely teď s malou venku a nějaký pitomý cikán jel jak o život a přímo přes největší louži a nahodil nás :angry: :angry: :angry: blbec jeden :angry:

ráno malou vzbudila sousedka,tak jsme celý dopo protivkovaly, chodily s dudanem a nic nás nebavilo a ani opět nejedla oběd...

no prostě den jak vyšitej...

jinak Arin pěkné fotky.. .my jsme zatím 4zubky ale z toho jsou vidět jen 2 :wink:
a Domi také pěkné, jen jich máš nějak málo,ne? :wink: přihoď další....
9. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani :frowning2:

Jsem koukala do července 2009 ta m roděj jak o život :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky

ano Misu my jsme bohužel chodili jako první a tohle privilegium bych klidně předala... protože teď už běháme přímo lítáme z místa na místo... a výsledkem je asi tisíc boulí, odřenin... chjo úplně se bojím s ní na roční kontrolu, protože to mi ji nahlásí a sebere nám ji sociálka, že se o ní neumíme starat..

Jo a máme takovou tu obyč malou motorku a ona na ní pořád jezdí a bourá

chjooo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :cry: :cry: :cry: :cry:
9. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo a jinak hlásím, že v neděli jdu k fotografovi udělat si sama profi fotečky... vždycky jsem si to moc přála, ale nešlo to těhu tak že... teď by to sice chtělo ještě tak pět kilo dolů, ale se.. na to hi hi...
Tak pak hodím nějaké do albíčka

A zítra mě ještě čeká malá večeře a posezení s holkama z práce, tak se těším, tatík bude hlídat.juchůů
9. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
Jani to mi něco říká.. jedna boule a modřina na čele se zahojí a druhá je na světě.. taky si říkám, že kdyby nás ted viděla dr. tak nám malou vezme :unamused: :unamused: Ale asi to k tomu hold patří.. Sáruš už se taky nezastaví :slight_smile:)))

my jdem na profi focení v srpnu.. ale my to máme rodinné focení.. tak jem na to taky zvědavá.. Určo pak fotečky ukaaaa.. určo budou skvělé.. jsi krásná ženská!!!!!
9. črc 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem na popud Evči mrkla k červencovkám a ted se jim tam narodilo mimčo které má přes 5 kilo :astonished: :astonished: :astonished: Hi my ted máme jen o dvě a půl kila víc.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
9. črc 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ren by začaly hned po vás a taky lítáme a lítáme a padáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ywon taky moc nevážíme, jsem zvědavá, ale určitě váhu nestrhneme :grinning: :grinning:
Jani zkusila jsem dortík, jen s jogurtem a byl výborný :slight_smile:
9. črc 2009 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Kája spadla na ruku a moc brečela :pensive: ,ale prohmatala jsem jí a vypadá to,že zlomené to nemá občas do ručky něco vzala,ale asi to má naražené tak nevím :frowning2:
9. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Evi :frowning2: bobek malý
Tak Kája zatím sama nechodí, ale dnes se bez opory sama v prostoru postavila - pustila si písničku z pejska od FP a tančila :grinning: A konečně zase začala jíst a už není tak ubrečená, jako poslední 2 měsíce :slight_smile:
Zítra se sem asi ani nedostanu, dopoledne máme návštěvu sestřenka s malýma dvojčátkama, pak jdem na roční prohlídku a pak slavíme. Protože já zítra rodím :dizzy_face: :sweat_smile:
9. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
evi :pensive: (ale je vidět, že mám doma dementa, to říkám Míšovi, že si berunka ublížila a prý že poškozenou ji neberem :sweat_smile: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

pall, tak přeju rychlej a málo bolestnej porod :grinning:
a gratuluju k postavení :wink:
9. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pall tak gratulka do předu :slight_smile: :grinning: a brzo se vratˇ :wink:
Ev chudáček :frowning2:
Tý vogo takový mimino :sweat_smile:
Dneska jsem koupila mlíka a zkusila Sunar a ta potvora si řekla o nášup :grinning: 150ml a zachvilku 120ml :sweat_smile: asi bude po mamince :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ren to k tomu patří,malej měl modrou hlavu a hlavně čelo a kolen pořád,řekla bych,že do těch 2 let jsou to trdla,teda některý :sweat_smile: abych neurazila někoho,ale mě to tak připadlo :confused:
9. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
beru :astonished: :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkujeme, porod bude v pohodě :grinning: Ale já asi budu 15.45 bulet :confused: :sweat_smile:
Arin, hlad je sviňa :grinning:
9. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pall já jsem tu mou dobu probendila u dr :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem si nepobrečela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No myslím ,že jí ten Sunar chutná,protože je o dost sladčí než Beba a já jsem jí dneska koupila 2 krabice :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vypije to a pak bude Sunar :grinning: :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,zatím spí tak uvidím zítra,kdyžtak pojedu k doktorovi :pensive:

Beru,chlap no :grinning: ten můj mě dneska tak vytočil,protože měl blbé připomínky,že jsem poprvé neuvařila večeři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo a dneska mě volali z Dětskýho ráje a tu reklamaci na pláštěnku xlander mám uznanou :slight_smile: tak mě vrátí koruny
9. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ev ti chlapi jsou ..... :confounded: uvidíš zítra,jestli jí to oteče nebo zmodrá :pensive:
9. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek