***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
9. črc 2009
Domi,s takovou holčičkou 😉 koupila jsem je v Globusu 🙂 a balónky jsou různobarevné 😃
evelina0007
9. črc 2009
Ajsem tady sama :-S

Holky dobrou 🙂
rendex1
10. črc 2009
Ahojky dobré ráno, dneska plánuju veliký výlet po Praze .. hřiště a asi Chodov a k tátovi do práce 😃
rendex1
10. črc 2009
A večer pařbáááá hurááá

Dneska mě můj drahý nakrknul hnedka po ránu. Říkám můžeš taky k ní vstát první tyyy? Já vstávám pořád a on si chrní dál ještě tak půl hodiny průměrně. On joo a spí dál. Chlapi grr
arinautor
10. črc 2009
Dobré ránko 🙂
No u nás ten Sunar teda ]-( chtěla znova v 23h =-) ale to dostala Bebu a chrupala do rána :-N takže žádnej Sunar,vypila půl litru mlíka a nic =-)
Ren jj chlapi :-|
rendex1
10. črc 2009
My jsme na Sunaru od začátku, ale je pravda, že pořád v noci vstáváme
arinautor
10. črc 2009
ren no večer vypila 150 a 120 ml a v 23 chtěla zas :-p takže sunar jen ráno když jí tak chutná 😉 a na noc bebu |-|
jita5
10. črc 2009
Arin my máme sunar jen ráno, večer má kaši a ještě trochu kojím
Ren jaká příchuť sunaru u vás vede?
rendex1
10. črc 2009
Jito, my kromě ovocných čajů jíme všechno, úplně, takže máme obyč chuť. Ani jsme nezkoušeli žádné příchutě
arinautor
10. črc 2009
my máme taky ten original 10 měs. 😉
jita5
10. črc 2009
já jsem váhala, když jsem kupovala sunar premium - nevěděla jsem co jí bude chutnat, tak jsem vzala vanilkovou - snad jí bude chutnat 😃
udržíš Gabču v kočárku, Terka už nechce být moc v kočárku - vždy jí musím vypustit aby se prolítala 😃
rendex1
10. črc 2009
ani né teď už... ale třeba když s ní chodím po Praze, tak kouká kolem a je přilepená na madlu a čučí a čučí a křičí na lidi.. tak to jde, ale jak zastavíme třeba v metru nebo v tramvaji, tak po čase chce ven, tak jí vezmu na klín.. v parku konečná a chce lítat

Já řeším problém s tím, když kolem nás kdokoliv telefonuje třeba v tramvaji tak se silně hlasitě dožaduje toho telefou 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
evelina0007
10. črc 2009
Dobré ránko 😉

tak ruka je v pohodě 😉 ,ale večer se probudila a bylo vidět,že jí bolí tak jsem si jí vzala k sobě 😉 Kája je sice vyspaná do růžova,ale maminka je KO :-S
arinautor
10. črc 2009
ev to je dobře 😉
evelina0007
10. črc 2009
Jani,tak to máme stejné s telefonem 😃 😃 😃 a když stojím třeba v lékárně ve frontě tak doráží na lidi a upozorňuje na sebe 😃 😃
jita5
10. črc 2009
Evi 🙂
Terka hází oči, laškuje - hlavně v MHD, vždy si někoho najde 😃 😃
evelina0007
10. črc 2009
Jitu 😃
libuks
10. črc 2009
Ahojky holky,
je tu ještě někdo????
arinautor
10. črc 2009
Ahoj libu 🙂
Já jsem tu,ale jen načuhuju,vypravujem se k dr,jdem na kontrolu a měla by jí píchnout tu 4 hexu :-p
Tak se zkulturním,obelču drohoušky a razíme 😉
libuks
10. črc 2009
Ahojky. Tak držím palečky k mudře 😉
My jdeme až příští týden.

Hezký den!
berus
10. črc 2009
Ahoj holky 🙂

Teda my máme poslední dobou noci :-p Teda jako docela fajn, dneska zase vstával v 9 😉 ale v noci se nejmíň hodinu mele v postýlce :-p
Ho asi svážu :-N Nemůže si najít dobrou polohu, vždycky to dopadne tak, že leží na dece, polštář na zemi a jinou přikrývku nesnese :-|

Dneska vyrážíme do města, jdu vyplenit DM a sousedovic Kája má narozky, tak musím vymyslet nějaký dárek, asi dřevěný puclíky, u nás je to nej hračka (díky tchýňko x-) )
berus
10. črc 2009
jo a hlavně!!!

Karolínce přejeme vše nej, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky k prvním narozeninám x-)
katerinka.kr
10. črc 2009
Dobré ránko,

berus, u nás je to stejný, já si neumím představit, že bych ležela bez přikrývky a malej příkrývku pořád vyhazuje.

Jinak holky z Brna, uvazuju, že bych chodila v ríjnu na kurs homeopatie, tak se můžete přidat 😉 😉
numi
10. črc 2009
Ahoj holky,
Karolínce taky přejeme vše nej k prvním narozeninkám x-) x-)
My jdeme na kontrolu ve středu,tak jsem zvědavá 😉
Evi, super, že ručka je OK 😉
Domi, hezké fotečky z oslav, nás to čeká příští týden pátek, sobota 😉
a gratulka ke kontrolám 😉
jita5
10. črc 2009
Táni mi jdeme ve čtvrtek - tak jsem zvědavá kdo bude vážit víc 😃 😃 😃
evelina0007
10. črc 2009
Beru,tak hlavně,že se puclíky líbí 🙂 chci je Káje koupit taky,ale mají je vyprodané 😉
Já se chystám vykoupit zítra Globus mají v akci Hamánky - jahodové,malinové Kája miluje 😃

Karolínce,přejeme vše nej k 1 roku 🙂
evelina0007
10. črc 2009
Libu,všechno nejlepší k svátku 🙂 hlavně,že jsem na to ráno čučela a nic mě neťuklo 😃 😃
palla
10. črc 2009
Ahoj 🙂
Kájka moc děkuje za přání x-)
Jsme zpátky z prohlídky, míry má 8190g, 73cm 🙂 A byly tam dvě čertvé miminka, to jsem skoro zaslzela :-N
Jinak před rokem už mě pomalu začly bolesti a za dvě hodiny je Kájouš na světě🙂
Teď Kája na chvilku spí, aby mohla slavit až do noci 😃 Ale dnes bude jen taková menší oslava, většina rodiny je na dovolené, takže pořádně to rozjedem až příští týden.
Tak já jdu chystat 🙂
Libu, všechno nej k svátku 😉
evelina0007
10. črc 2009
Naše rodina se z těch oslav asi zblázní 😃 začínáme 14,15,18,23,a končíme mega párty 25 😃 a kdyby žila moje babí tak ještě 22 😞
evelina0007
10. črc 2009
Pal,gratulace ke kontrole 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli