• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Domi,s takovou holčičkou :wink: koupila jsem je v Globusu :slight_smile: a balónky jsou různobarevné :grinning:
9. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajsem tady sama :confounded:

Holky dobrou :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dobré ráno, dneska plánuju veliký výlet po Praze .. hřiště a asi Chodov a k tátovi do práce :grinning:
10. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A večer pařbáááá hurááá

Dneska mě můj drahý nakrknul hnedka po ránu. Říkám můžeš taky k ní vstát první tyyy? Já vstávám pořád a on si chrní dál ještě tak půl hodiny průměrně. On joo a spí dál. Chlapi grr
10. črc 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
No u nás ten Sunar teda :angry: chtěla znova v 23h :confused: ale to dostala Bebu a chrupala do rána :sweat_smile: takže žádnej Sunar,vypila půl litru mlíka a nic :confused:
Ren jj chlapi :unamused:
10. črc 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme na Sunaru od začátku, ale je pravda, že pořád v noci vstáváme
10. črc 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ren no večer vypila 150 a 120 ml a v 23 chtěla zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže sunar jen ráno když jí tak chutná :wink: a na noc bebu :pensive:
10. črc 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin my máme sunar jen ráno, večer má kaši a ještě trochu kojím
Ren jaká příchuť sunaru u vás vede?
10. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, my kromě ovocných čajů jíme všechno, úplně, takže máme obyč chuť. Ani jsme nezkoušeli žádné příchutě
10. črc 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my máme taky ten original 10 měs. :wink:
10. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem váhala, když jsem kupovala sunar premium - nevěděla jsem co jí bude chutnat, tak jsem vzala vanilkovou - snad jí bude chutnat :grinning:
udržíš Gabču v kočárku, Terka už nechce být moc v kočárku - vždy jí musím vypustit aby se prolítala :grinning:
10. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani né teď už... ale třeba když s ní chodím po Praze, tak kouká kolem a je přilepená na madlu a čučí a čučí a křičí na lidi.. tak to jde, ale jak zastavíme třeba v metru nebo v tramvaji, tak po čase chce ven, tak jí vezmu na klín.. v parku konečná a chce lítat

Já řeším problém s tím, když kolem nás kdokoliv telefonuje třeba v tramvaji tak se silně hlasitě dožaduje toho telefou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

tak ruka je v pohodě :wink: ,ale večer se probudila a bylo vidět,že jí bolí tak jsem si jí vzala k sobě :wink: Kája je sice vyspaná do růžova,ale maminka je KO :confounded:
10. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ev to je dobře :wink:
10. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,tak to máme stejné s telefonem :grinning: :grinning: :grinning: a když stojím třeba v lékárně ve frontě tak doráží na lidi a upozorňuje na sebe :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi :slight_smile:
Terka hází oči, laškuje - hlavně v MHD, vždy si někoho najde :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
je tu ještě někdo????
10. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj libu :slight_smile:
Já jsem tu,ale jen načuhuju,vypravujem se k dr,jdem na kontrolu a měla by jí píchnout tu 4 hexu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak se zkulturním,obelču drohoušky a razíme :wink:
10. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak držím palečky k mudře :wink:
My jdeme až příští týden.

Hezký den!
10. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Teda my máme poslední dobou noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda jako docela fajn, dneska zase vstával v 9 :wink: ale v noci se nejmíň hodinu mele v postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ho asi svážu :sweat_smile: Nemůže si najít dobrou polohu, vždycky to dopadne tak, že leží na dece, polštář na zemi a jinou přikrývku nesnese :unamused:

Dneska vyrážíme do města, jdu vyplenit DM a sousedovic Kája má narozky, tak musím vymyslet nějaký dárek, asi dřevěný puclíky, u nás je to nej hračka (díky tchýňko :dizzy_face: )
10. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a hlavně!!!

Karolínce přejeme vše nej, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky k prvním narozeninám :dizzy_face:
10. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

berus, u nás je to stejný, já si neumím představit, že bych ležela bez přikrývky a malej příkrývku pořád vyhazuje.

Jinak holky z Brna, uvazuju, že bych chodila v ríjnu na kurs homeopatie, tak se můžete přidat :wink: :wink:
10. črc 2009 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Karolínce taky přejeme vše nej k prvním narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face:
My jdeme na kontrolu ve středu,tak jsem zvědavá :wink:
Evi, super, že ručka je OK :wink:
Domi, hezké fotečky z oslav, nás to čeká příští týden pátek, sobota :wink:
a gratulka ke kontrolám :wink:
10. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni mi jdeme ve čtvrtek - tak jsem zvědavá kdo bude vážit víc :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,tak hlavně,že se puclíky líbí :slight_smile: chci je Káje koupit taky,ale mají je vyprodané :wink:
Já se chystám vykoupit zítra Globus mají v akci Hamánky - jahodové,malinové Kája miluje :grinning:

Karolínce,přejeme vše nej k 1 roku :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu,všechno nejlepší k svátku :slight_smile: hlavně,že jsem na to ráno čučela a nic mě neťuklo :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Kájka moc děkuje za přání :dizzy_face:
Jsme zpátky z prohlídky, míry má 8190g, 73cm :slight_smile: A byly tam dvě čertvé miminka, to jsem skoro zaslzela :sweat_smile:
Jinak před rokem už mě pomalu začly bolesti a za dvě hodiny je Kájouš na světě:slight_smile:
Teď Kája na chvilku spí, aby mohla slavit až do noci :grinning: Ale dnes bude jen taková menší oslava, většina rodiny je na dovolené, takže pořádně to rozjedem až příští týden.
Tak já jdu chystat :slight_smile:
Libu, všechno nej k svátku :wink:
10. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše rodina se z těch oslav asi zblázní :grinning: začínáme 14,15,18,23,a končíme mega párty 25 :grinning: a kdyby žila moje babí tak ještě 22 :frowning2:
10. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,gratulace ke kontrole :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek