• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
10. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tchýňky popřeju Vám dobrou noc a jdu se věnovat manželským povinnostem :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
Pokusím se dorazit i zítra :wink:
Paaaaaaaaaaaaaaaaa
10. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu pa a užij si to :wink:
10. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si to ukazujete nějak dlouho???? :grinning: se mi chce spát :confused:
10. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ukázáno :wink:
a drbna jsi stejná jako já, páč to co já nakecám do půlnoci, ty přes den :grinning: :grinning: :grinning:

libu, dobrou s kobrou :grinning:
to víš, študoval to :grinning:
No a co???
já bych jela až bych brečela, Míša taky nějak neprotestuje, ale třeba koupák je 10km od chaty a bez auta by to bylo blbý :frowning2:
a na tak dlouhou cestu bych si ségřiným autem netroufla
10. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tam v okolí by Vás odvezl Aleš,ale tam byste museli dorazit vlakem :wink:
10. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes víkend to dohodnu a když Míša odsouhlasí, budu se modlit, aby měli volný pokoje :sweat_smile: :wink:
10. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK :wink:

tak můžu jít spát :wink:
10. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeš, máš povolení :grinning:

taky půjdem, sexuálně aktivní nebudem, Míša právě zbouchal 5 kynutých borůvkových knedlů, nemůže ani dejchat natož..... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

dobrou noc :slight_smile:
10. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou a těším se na dobrou zprávičku o rod.dovolené :grinning:
10. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Tak jsme dnes vstávali v půl 9 :dizzy_face:

Jdu si hodit očistu a vyrážím utrácet :wink: To zase bude peněz :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Kája dostala včera večer mlíko v půl 10 a pak spala do půl 8 bez jídla :slight_smile:

Beru,hezky nakup :wink:My jedeme odpoledne do Globusu :slight_smile:
11. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem:slight_smile:

koukám, že celou stránku obsadily tchýňky :grinning: :grinning: :grinning:

teda Ev, ty jsi na těch nákupech pořád, viď :wink: :slight_smile:
my razíme zítra ke švagrový pro Teri, tak to v Boleslavi vezmem taky přes obch.centrum :slight_smile: horší je, že není za co utrácet. Manža mi vzal kartu a každou sobotu se vždy rozšoupne ve stavebninách a pak mi má něco zbýt :sweat_smile:

dneska dělám smažák s bramborem, už mám chuť mňam a odpo jedem za kámoškou,tak snad nebude pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes: pěkný den a nákupy všem :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: jj přes týden jen pro drobnosti a někdy oblečení a v sobotu jezdíme na velký nákup :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky něco nového? Smažím špízy... odjeli naši na dovolenou, tak rabujeme "povoleně" ledničku hihi
11. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:

tady už je to skorem jen soukromá debata vid evi a berus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jani my dnes smažíme smažákaaaaa.. mnam.. Jé ted koukám, že Jana.rce taky.. hi.. tož to si všici nechte chutnat :slight_smile:
11. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Yw já byla včera s oddělením na večeři a vykašlala jsem se na všechny speciality a dala jsem si svíčkovou mňaaaaaaaam
11. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:
Sem vás dočetla :slight_smile: Budete mít super rod. dovolenku :dizzy_face:
Já jsem byla na stříhání,mám ofču krátkou a min o 10 čísel kratší :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad to bude ok :fearful:
Pak jsem vařila-dělala jsem sekačku s bramborama a hráškovou polívku :confused:
Něco pouklízela a sepisuju pro mil manuál na příští týden,úklid ,Gábi-co kdy děláme :sweat_smile: :grinning: ...... a hlavně mám velkou cedulu-UDRŽUJ STÁLE ČISTOTU :grinning: :grinning: ten až to uvidí,tak mě nikam nepustí :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dneska smažila řízky :grinning: :grinning: :grinning:

Yw,jj sem už nikdo skoro nechodí tak alespoň rodina to udržuje :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem dělala slanou dortu, výsledek není až tak super jak u vás, ale snažila jsem se :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,hezkýýýýýýýýýýý šikula :wink:
11. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlky prosíííííííííííím

já vím že jste to tu psaly už 1005krát ale dáte mi někdo recept na dort ze zakys.smetany a šlehačky??

kujem :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meg, tady někdo dával tento odkaz:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=4516&user=43640

anebo Táňa psala tento recept:
1 šlehačka na šlehání
2 zakysané smetany - větší (myslím, že to je 190g)
1 ztužovač do šlehačky
4 vanilkové cukry
500g ovoce
11. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen k tomu dortíku, já tam ten ztužovač dávám ať mi ten dort drží,ale kdybych to dělala jen přímo pro malou,tak ho tam samo nedám, stejně ji tím ládovat nebudu :grinning: :wink:

Jdu dočíst.....
11. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme po první oslavě, manželovi rodiče se zdrželi jen chvíli, ale pak jsme do noci seděli se ségrou a jejím přítelem a bylo to fajn. Kája si to snad taky trochu užila. Já jsem si zavzpomínala. Na chvilku se o mně pokoušela nějaká depka, jakože jak to rychle uběhlo a že už jsem vlastně dost stará (a to vážně brzy budu, pokud to poletí takovou rychlostí:stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ) ale pak jsme to zakecali a já jsem ráda, že mám doma zdravou krásnou holčičku :dizzy_face:
A děkujeme ještě jednou všem za přání :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo dával odkaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda Pall :wink: :sweat_smile:

a dort drží i bez ztužovače, fakt :slight_smile:

jo a Kat, ten dort vypadá nááááááramně, hnedle bych si kousla.. se tím můžeš živit :grinning:

Pall, je fajn, že jste si oslavu užili... tak nezapomeň na fotečky :wink: jj, není nad to mít zdravý dítě :pensive: :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,stará jo co mám říkat já :wink: mě čeká depka za pár dní to mám narozky a asi je vůbec slavit nebudu :confounded: a je faj,že jste si oslavu užili :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek