***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
10. črc 2009
Libu 😃 😃
libuks
10. črc 2009
Tchýňky popřeju Vám dobrou noc a jdu se věnovat manželským povinnostem :-N 😃 😎
Pokusím se dorazit i zítra 😉
Paaaaaaaaaaaaaaaaa
evelina0007
10. črc 2009
Libu pa a užij si to 😉
evelina0007
10. črc 2009
Si to ukazujete nějak dlouho???? 😃 se mi chce spát =-)
berus
10. črc 2009
ukázáno 😉
a drbna jsi stejná jako já, páč to co já nakecám do půlnoci, ty přes den 😃 😃 😃

libu, dobrou s kobrou 😃
berus
10. črc 2009
to víš, študoval to 😃
evelina0007
10. črc 2009
No a co???
berus
10. črc 2009
já bych jela až bych brečela, Míša taky nějak neprotestuje, ale třeba koupák je 10km od chaty a bez auta by to bylo blbý 😞
a na tak dlouhou cestu bych si ségřiným autem netroufla
evelina0007
10. črc 2009
Tak tam v okolí by Vás odvezl Aleš,ale tam byste museli dorazit vlakem 😉
berus
10. črc 2009
přes víkend to dohodnu a když Míša odsouhlasí, budu se modlit, aby měli volný pokoje :-N 😉
evelina0007
10. črc 2009
OK 😉

tak můžu jít spát 😉
berus
10. črc 2009
můžeš, máš povolení 😃

taky půjdem, sexuálně aktivní nebudem, Míša právě zbouchal 5 kynutých borůvkových knedlů, nemůže ani dejchat natož..... :-N 😃 😃 😃

dobrou noc 🙂
evelina0007
10. črc 2009
Dobrou a těším se na dobrou zprávičku o rod.dovolené 😃
berus
11. črc 2009
Dobré ránko 🙂
Tak jsme dnes vstávali v půl 9 x-)

Jdu si hodit očistu a vyrážím utrácet 😉 To zase bude peněz :-N :-p
evelina0007
11. črc 2009
Dobré ránko 😉

Kája dostala včera večer mlíko v půl 10 a pak spala do půl 8 bez jídla 🙂

Beru,hezky nakup 😉My jedeme odpoledne do Globusu 🙂
jana.rce
11. črc 2009
ahojky všem🙂

koukám, že celou stránku obsadily tchýňky 😃 😃 😃

teda Ev, ty jsi na těch nákupech pořád, viď 😉 🙂
my razíme zítra ke švagrový pro Teri, tak to v Boleslavi vezmem taky přes obch.centrum 🙂 horší je, že není za co utrácet. Manža mi vzal kartu a každou sobotu se vždy rozšoupne ve stavebninách a pak mi má něco zbýt :-N

dneska dělám smažák s bramborem, už mám chuť mňam a odpo jedem za kámoškou,tak snad nebude pršet :-p pěkný den a nákupy všem 😃 😃
evelina0007
11. črc 2009
Jani 😃 jj přes týden jen pro drobnosti a někdy oblečení a v sobotu jezdíme na velký nákup 😃 😃
rendex1
11. črc 2009
Ahojky něco nového? Smažím špízy... odjeli naši na dovolenou, tak rabujeme "povoleně" ledničku hihi
ywonn
11. črc 2009
Ahojda 🙂

tady už je to skorem jen soukromá debata vid evi a berus 😃 😃 😃 😃 😃

jani my dnes smažíme smažákaaaaa.. mnam.. Jé ted koukám, že Jana.rce taky.. hi.. tož to si všici nechte chutnat 🙂
rendex1
11. črc 2009
Ahojky Yw já byla včera s oddělením na večeři a vykašlala jsem se na všechny speciality a dala jsem si svíčkovou mňaaaaaaaam
arinautor
11. črc 2009
Ahojky 🙂
Sem vás dočetla 🙂 Budete mít super rod. dovolenku x-)
Já jsem byla na stříhání,mám ofču krátkou a min o 10 čísel kratší :-p no snad to bude ok 😕
Pak jsem vařila-dělala jsem sekačku s bramborama a hráškovou polívku =-)
Něco pouklízela a sepisuju pro mil manuál na příští týden,úklid ,Gábi-co kdy děláme :-N 😃 ...... a hlavně mám velkou cedulu-UDRŽUJ STÁLE ČISTOTU 😃 😃 ten až to uvidí,tak mě nikam nepustí 😃 :-N :-p
evelina0007
11. črc 2009
Tak já dneska smažila řízky 😃 😃 😃

Yw,jj sem už nikdo skoro nechodí tak alespoň rodina to udržuje 😃 😃
katerinka.kr
11. črc 2009
Dnes jsem dělala slanou dortu, výsledek není až tak super jak u vás, ale snažila jsem se 😃 😃
evelina0007
11. črc 2009
Kat,hezkýýýýýýýýýýý šikula 😉
meggi10
11. črc 2009
Hlky prosíííííííííííím

já vím že jste to tu psaly už 1005krát ale dáte mi někdo recept na dort ze zakys.smetany a šlehačky??

kujem 🙂
palla
11. črc 2009
Meg, tady někdo dával tento odkaz:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=4516&user...

anebo Táňa psala tento recept:
1 šlehačka na šlehání
2 zakysané smetany - větší (myslím, že to je 190g)
1 ztužovač do šlehačky
4 vanilkové cukry
500g ovoce
numi
11. črc 2009
Ahoj holky, jen k tomu dortíku, já tam ten ztužovač dávám ať mi ten dort drží,ale kdybych to dělala jen přímo pro malou,tak ho tam samo nedám, stejně ji tím ládovat nebudu 😃 😉

Jdu dočíst.....
palla
11. črc 2009
Tak máme po první oslavě, manželovi rodiče se zdrželi jen chvíli, ale pak jsme do noci seděli se ségrou a jejím přítelem a bylo to fajn. Kája si to snad taky trochu užila. Já jsem si zavzpomínala. Na chvilku se o mně pokoušela nějaká depka, jakože jak to rychle uběhlo a že už jsem vlastně dost stará (a to vážně brzy budu, pokud to poletí takovou rychlostí:-p :-N ) ale pak jsme to zakecali a já jsem ráda, že mám doma zdravou krásnou holčičku x-)
A děkujeme ještě jednou všem za přání 🙂
jana.rce
11. črc 2009
někdo dával odkaz :-p :-p teda Pall 😉 :-N

a dort drží i bez ztužovače, fakt 🙂

jo a Kat, ten dort vypadá nááááááramně, hnedle bych si kousla.. se tím můžeš živit 😃

Pall, je fajn, že jste si oslavu užili... tak nezapomeň na fotečky 😉 jj, není nad to mít zdravý dítě |-| x-)
evelina0007
11. črc 2009
Pal,stará jo co mám říkat já 😉 mě čeká depka za pár dní to mám narozky a asi je vůbec slavit nebudu :-S a je faj,že jste si oslavu užili 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli