• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jani :sweat_smile: já vím že jsi to dávala Ty ten odkaz :sweat_smile: Jsem to blbě napsala :pensive:
Evi, no jo, ale mě bude letos 30, ostatní se mi smějou :sweat_smile: taky slavit nebudu asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,30 je krása to jsem dělala mega mejdan :wink: a měsíc a půl nato jsem se vdávala :slight_smile: mě bude za za 4 dny 32 :confused: :angry: to je horší
11. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to teda na mejdan nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A ty dva roky to je prd. To jsme takřka stejně staré, teda mladé :grinning:
Dala jsem do alba dvě fotky s dortem
11. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele vy mladice... dejte pokoj :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,koukala jsem moc hezkýýýýýýý :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pall, krásný dorty oba dva :wink: a jak chutal Kájce???

jinak jsem byla na mmb a zase utrácela :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, ale malá potřebuje v něčem chodit a po pátečním zmoknutí, jsem se dokopala koupit pláštěnku na sporťák :slight_smile: abysme nemokly na dovče, třeba :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Kájka jedla jen ten svůj, byl z pribináků a piškotů, postupně snědla tak půlku a tvářila se vlažně, spíš ji bavilo ho patlat. Tak jsem ho pak dojedla :sweat_smile:
Pláštěnka je v tomto super létě ta nejdůležitější věc, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky jsme zmokli s Kájou na kost ve čtvrtek
11. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev díky :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,to je jasný,že musí něco nosit :grinning: :grinning: já vždycky doma říkám vždyť to stojí jen dvě stovky a manža už se směje :grinning: :grinning: jsem se ve čtvrtek koukala v Globusu na super kalhoty pro Káju a dneska jsem je chtěla koupit a už měli jen malinký ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, a jaké z toho plyne poučení ? :grinning:
Doufám, že bude zítra konečně hezky. Máme od tatínka slíbený narozeninový výlet :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,že mám všechno kupovat hned a né čekat :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak :grinning:
11. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,neboj taky,že už budu :grinning: :grinning:

Zítra snad má bejt už líp tak si výlet užijte :wink:
11. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, celý příští týden hlásí pěkně, tak snad nebude pláštěnka potřeba :slight_smile:

taky musím vymyslet nějaký výlet, abysme si užily Terezku,než frnkne na 3 týdny pryč :slight_smile: myslím,že to jistí zoo nebo koupálko :grinning:

no, tak to já ani na hadry někde v OC nekoukám, ptž. manža otáčí oči v sloup...takhle to objednám a jeho postavím před hotovou věc :grinning:
11. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,já nakupuju v Tescu,CA a přes net :wink: v Globusu hadry moc ne,ale těhle kalhot jsem si všimla :grinning:
11. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
Jj, snad to vyjde, už jsme dlouho nikde nebyli :slight_smile:

Jsem se před chvílí dověděla, že se soused, co bydlí skoro přímo naproti nám zastřelil :cry: Neměl snad ani 40 roků, dvě děti, manželka, já to nějak nejsem schopná pochopit toto :rolling_eyes:

Jdu to strávit do sprchy
11. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,tak to je děs :pensive:
11. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
panebože, to je děsný Pall :frowning2: chudák ženská s rodinou je tu na všechno sama....to taky nedovedu pochopit :pensive:

kde jsou všici dneska???
11. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrej večír :wink:

děkuji za pochvaly dortu,toto byl jenom zkouškovej, počkejte na ten pravej :grinning: :grinning: :grinning:

Palli, nejvíc se mi líbí ta fotka, jak malá je nachystaná se lžičkou vruce, to je fakt dobrý :grinning: :grinning:

Jinak já taky ted moc utrácím, ale je to proto , že všechny hadry na malého jsem měla do čísla 74 a jaksi z toho už vyrostl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a ještě máte krásné, zdravé děti, tak nedepkujte :wink: :wink: To chcete mít pořád dvacet? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee, to bych měla Kat oba porody před sebou a jsem ráda, že to už se opakovat nebude :grinning: :grinning: takže žádných 20:wink:

a dort bude určitě skvělej...

jo hele, jak jste na tom s krmením? myslím,aby se prcci učily jíst sami? malá prostě neví,co stou lžičkou. Dá jí do misky a čeká s otevřenou pusou,co jí dám :slight_smile:
11. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, malej taky se po všem sápe, ale do pusinky nic nedá, jenom to všude rozhazuje, četla jsem, že se mám malému dát nejdříve já, a pak ho nechat, aby si lžičkou nabíral sám, no tak nevím, to bych potom jeste hodinu uklízela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsme zkoušely a ani to nepomohlo.. i jsem jí držela ruku a to se tak trochu povedlo, jinak ani fň :slight_smile: sama se krmí akorát kousky chleba nebo sušenkou nebo rohlíkem :slight_smile: a když nechce,tak to po mě vesele hodí nebo na zem.. nemůže to nechat na stolku :wink: raubířka malá :slight_smile:
11. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, zkoukla jsem ten tvůj dort a vypadá moc dobře :slight_smile:
Kája vypadá, že docela dobře chápe, co s lžičkou. Ona dost opakuje, co dělám já, takže to pochopila rychle. Akorát než ji dá až do pusy, tak jí to samozřejmě skoro všecko spadne, ale vypadá jako profík. Až na ten binec, no :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dominičkovi, Davídkovi a Johance přejeme vše nejlepší k prvním narozeninám! :dizzy_face:
12. črc 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a celej den jsem se neukázala, páč se mi nechtělo mezi stařešiny :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

katy, dort krásnej, fakt bych si hned dala :wink:
12. črc 2009 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
beru moc děkujem za přání, jde to na mě, ale ještě nevím, že rodím :grinning:
Daví a Johí přeju vám všecičko jen to nejlepší, hlavně ať jste pořád zdraví a děláte maminkám jen samou radost :slight_smile:
12. črc 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak vidím ten sůjpas, chce se mi buleeet, asi sem dneska radši nebudu chodit :sunglasses: přeju všem pěknou neděli :slight_smile:
12. črc 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sůjpas :stuck_out_tongue_closed_eyes: svůj pas jsem chtěla napsat :grinning:
12. črc 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Dominičkovi,Johance a Davídkovi vše nej k 1 narozeninám :slight_smile:

Beru :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek