• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Dobré ránko

také přejeme všem oslavencům všechno nejlepší, a hlavně to zdravíčko :wink:

A co tady depkujete? Dětičky mají krásný jeden rok, je to paráááááááda.

Když si já vzpomenu jakou jsem měla depku na začátku,že nebudu schopna se o malý postarat a že nic neumím, anic nezvládám, no tak není to skvělý, že 1 rok malej se mnou přežil bez úhony :grinning: :grinning: :grinning:

A jestě jednou děkuji za pochvaly dorty, už je sež.... teda snězenej :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :dizzy_face:
Všem oslavencům všecko nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kat šikulka :slight_smile:
12. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jste na hlavičky????? Co se tady trumfujete kdo je stará bába??? :grinning: Nejtarší jsem tady jááááááá :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,
Ev před 5 lety jsem neměla ani páru, že budu mít ještě 1 miminko, ale měla jsem právě fungl nový dům, jj už je to 5 let co tu bydlíme, a jediný úkol až do důchodu vydělávat na hypotéku a v 35 jsem si řekla, že do důchodu daleko a jsem ještě mladá, tak si dáme ještě jedno dítko, no tak vidíš,co ještě můžeš stihnout :sunglasses: :grinning:

Všem oslavencům krásné oslavy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor :grinning: já se ještě na jedno mimi chystám tak za dva roky :grinning:
12. črc 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak Johanka oslavila 1 rok,že začala sama běhat.Dostala velký plastový domeček přes půlku pokoje :grinning:
Dominičkovi také moc moc gratulujeme k 1.roku :dizzy_face:
12. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu jen na skok, abych dnešním oslavencům popřála všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face: Hezký večer :slight_smile:
12. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:moc moc děkujeme :dizzy_face:
12. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme všem za přání :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes jsme nebyly celý den doma,tak jsem se dřív neukázala :slight_smile:

přejeme všem třem dnešním oslavenečkům všeeeeeeeeeeeeeeee nejlepší, zdravíčko,štěstíčko, hodné rodiče :dizzy_face:

a od zítra bude léto :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem vás dočetla (trvalo mi to celý den :sweat_smile: ) uffff.
Všem oslavencům z dneška, ale i předešlých dnů přejeme mooooc zdravíčka, štěstíčka a poslušné rodiče :wink:

Včera jsme se vrátili domů. Celý týden nám propršel, takže z táborové louky vzniklo jedno veliké bahniště, ale bylo to moc fajn :dizzy_face: ... jen jsme si domů přivezli jakousi hnusnou virozu a včera jsem byla uplně mrtvá. Dnes je mi líp, ale zase to dostala Klárinka, takže je dnes chuďatko vyřízená... ale naštěstí to má rychlý průběh, tak ji snad bude zítra, nebo pozítří líp :pensive:

Už ani nevím na co jsem chtěla reagovat...
Kal, jaktože máte posunuté očkování?
Kat, ty věci z Mothercare jsou moc hezké, jak je budeš objednávat, přes MMB?
Jo a nevím už kdo dával ten odkaz na ty dřevěné hudební nástroje je skvělý, asi je objednám Kláruš ke svátku
12. črc 2009 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak Matýsek se nám dneska rozchodil :dizzy_face: Teda ještě ne úplně, ale už přejde celý obývák a zastaví se tak, že stojí a ne že si kecne na zem :sweat_smile:
Ještě musí vychytat vstávání ze země, zatím musí být opřený o gauč nebo stůl, aby získal rovnováhu, ale myslím, že do roka to dáme :dizzy_face:

bobulko, tak ať je brzy líp :wink:
kat, tak hlavně že chutnal :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros, krásný dort i fotky :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, to je Maty šikulka :dizzy_face: ....
Kláruš se do chození zatím nemá, ale nábytek obchází už bravurně :wink:
12. črc 2009 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul ahoj tak hlavně,že se Vám tam líbilo ikdyž pršelo :slight_smile:

Beru,gratulace ženichovi je šikula :sweat_smile:

Ros,super fotky :wink:
12. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji za pochvalu fotek,jdu vám taky prošmejdit albíka :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, krásný fotky...ta zapatlaná nemá chybu :wink:

Bobull, je škoda,že nevyšlo počasí, jste to měli posunout o týden :wink: tak ať jsi ty i Klárka byzy OK :slight_smile:

Beru, teda, to je Matýsek fakt šikula....pak že jsou kluci pomalejší vývojově co? tady u červencovek to tedy absolutně nesedí :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi:krásný dortík,jste to měli velkolepé podle nápisu fakt pěkný :wink:
12. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
však já jsem taky pyšná máma :sweat_smile: :dizzy_face:
a co se divíte, že cácorky se nechytaj, musí mít nejdříve svaly, v našem případě sádýlko, ale to je fuk :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
ros ta zapatlaná je fakt dokonalá :grinning:
12. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší bylo dostat tu červenou barvu ještě má červený ruce z toho potravinářského barviva :grinning: ještě,že máme červený koberec tam se to ztratí :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kadel,když je na sedačce tak si stoupá a schválně se pouští a padá na plínu a třeba 20x a hrozně se směje :grinning:
12. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska jsem zase zkoušela UM a smíchala jsem to s odstříkaným mlékem a stejně to nepila :confounded: tak vůbec nevím co budu dělat :frowning2: a opravdu musejí děti od roka pít furt to mlíko nemůžu to třeba nahradit mléčnými výrobky????
12. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi já bych řekla, že můžeš nahradit :wink: 150ml jogurtu=250ml mlíka :wink:
12. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,no já se zeptám doktora jdu 23 :slight_smile: ale taky bych řekla,že to asi půjde :wink:
12. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, po nás nastupovali už skauti, tak to posunout nešlo :wink:
12. črc 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je Bobull škoda ... ale hlavně že se dětem líbilo:slight_smile:já jsem zvědavá na tu naší treperendu,jak bude spát ve spacáku :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to Terinka hravě zvládne :wink: Je to jení první tábor bez maminky?
Já jsem měla pro Kláruš dětský beránkový fusak, ale hrozně se z něho vysoukávala a byla ji zima, tak jsem si ji brala do svojeho spacáku a tam se ji spalo dobře (mamince už na té úzké palandě hůř :sweat_smile: ), ale pak ji Mirek dal svůj spacák a spala krásně, celou noc od 7 do 7 :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Bobull, nejde mi o Teri...ta jezdí od roku :slight_smile: a beze mě jede podruhý... ale Janí bude poprvé ve spacáku :slight_smile:
no my máme doma asi 5 spacáků, takže každý budemít svůj,abysme se vyspali...jennevím,kam nás hodí. jestli do baráku nebo do podsady,nebo do iglů:slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám tady nikdo :confused: :sweat_smile: no tak dobrou :wink:
12. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, vy jedete taky na tábor? :slight_smile:
No my jsme spali ve stanu s podsadou a měla jsem tam palandu a dětskou postýlku. Tatínek spal ve vedlejším stanu :wink: My máme celkem 4 spacáky, ale brali jsme jen dva, protože jsem myslela, že lepší bude, když kláruš šoupneme do fusaku :unamused: ... ale v mumii se jí moc líbilo... čouhal ji ven jen čumáček :wink: ...
Tak dobrou :wink:
12. črc 2009 ve 23:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všem děkujeme za gratulace a taky samozřejmě přejeme VŠE NEJ oslavencum.Já jsem ted u rodiču, tak net nestíhám.
O víkendu jsme byli na svatbě a vrátili se až k ránu a malej si celý den na mě ani nevzpomněl, jedl dokonce bez divadla a usnul babičce u telky v náručí Asi mu lumpovi nechybím. .Příští měsíc jdeme na další svatbu, to bude hlídat jiná babička,tak snad to bude taky v pohodě
13. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek