***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
bobulle
13. črc 2009
Ahojky,
přejeme našemu ženichovi kráááááááááásnýýýý první roček, hodně zdravíčka, chutik jídlu a spoustu dobrých hraček k dispozici (mobily, odpadkové koše, papírové kapesníky v krabičce apod. 😉 😃 ) a Klárinka posílá sladkou pusinku x-) x-) x-)
bobulle
13. črc 2009
Jejda, teď se dívám, že jsme ho zazdili 😢 ... se omlouváme... 😞 😞
bobulle
13. črc 2009
Evel, včera jsem v jedné diskusi četla, že pomuže k odstavení natřít si bradavky octem a prý mimčo začne pít i UM.... ale přijde mi to dost drsné řešení....
A proč vlastně chceš přestat kojit? Já bych kojila až bych brečela 😞 😞 😞
romi.r
13. črc 2009
ahoj vendy děkujeme x-) jinak vyfotit davču u dortu bylo nemožné, neposeděl nepostál ani sekundu, jedině chvíli na tatrovce
evelina0007
13. črc 2009
Ahoj holky 😉

Všem Markétkám vše nej k svátku 😉

Bobul,už nechci kojit myslím,že do roka to bohatě stačilo 😉 a ten způsob co popisuješ je drastickej o jí neudělám 🙂
jana.rce
13. črc 2009
dobré ráno 🙂

Romi, tak to je dobrý zjištění že se Davča obejde chvíli i bez maminky,ne? 😉 aspoň můžeš na chvíli někam vyrazit a víš, že je v pořádku 🙂
a fotka dortu s tatrovkou je krásná 🙂

Bobull, my jedem na tábor jen na 1 noc, tu poslední x-) Tak třeba uvidím i Terinky slib 😉 Janí je šílený vrtichvost,tak jsem zvědavá, jestli se z toho spacáku nevyhrabe 🙂
jana.rce
13. črc 2009
Markét taky přejeme vše nej nej...

jinak já pro změnu zazdila, že má zítra svátek Karolí... včera jsme byly u švagrovky a ta má 7 měs. Karolínku a já to nevěděla😞 Zjistila jsem to až když jsem ráno otočila kalendář.. no tak budem muset něco koupit dodatečně 🙂
arinautor
13. črc 2009
Dobré ránko 🙂
Ross krásný fotky 🙂
Bobul atˇje líp 😉
Jani švagrovka má taky Károlínu,já už to vím dlouho,tak už mám koupeno 🙂
Já jsem byla včera dokoupit zbytek věcí a tatˇka měl trénovací den,takže krmil ,převlíkal a dokonce koupal :-N poprvé sám a dával i mlíko na noc 😉 takže myslím,že to zvládnou 🙂
Dneska byl budík v 5.30 tak už mám hodinu uvařeno,vysáto... a mám barvu na hlavě 🙂 ale musím si pohnout volal PPL že dojede s balíčkem,tak atˇse mě nelakne ,mám namatlaný i obočí na černo :-N
Tak přeju pěknej den všem x-)
A gratulka ke všem pokrokům a nevím,jestli dneska někdo slaví???????? =-)
arinautor
13. črc 2009
romi pěknej dortík a tatrovka x-)
romi.r
13. črc 2009
kurna arin jak to stíháš?? já když dám davču do postýlky tak řve a když ho nechám venku, tak by se mi do 5 min zabil 🙂
bobulle
13. črc 2009
Fotečka našeho ženicha u dortu je kráááásnáááá x-)
Romi, Kláruš teď na táboře se hrozně fixovala n tatínka... já jsem totiž vařila v kuchyni a Mirek se staral o Klárku... ale dneska už se za mnou zase chodila tulit 😉 ... jsou to nevěrníci 😉
Markétce taky přejeme krásný sváteček 🙂
Arin, kdy přesně vyrážíte? Moc si to užij 😉
Jani, Kláruš byla ráda že je v teple, tak se z mumie nehla ani o cenťák x-) ... jé Teri bude mít slib x-) ... tak to je událost 🙂 🙂 🙂
evelina0007
13. črc 2009
Tak konečně je teta Romi trochu vidět 😃 krásné fotky 🙂

Bobul, a ty už nekojíš?já myslela,že jo 😉
romi.r
13. črc 2009
děkujeme x-)
No ne že bych chtěla závisláčka, ale rochu radosti když přijdu by mi stačilo :-N
romi.r
13. črc 2009
ti mužu poslat eveli i detail celého ksichtu :-N
mě přijde, že davča už moc nepije, přes den vubec nechce a před chvílí mě gřafnul.Dostal po rukách, protože vysypal květináč,řval jak tur, tak jsem si řekla že ho pujdu uspat a dostane prso a žádné nadšení, místo toho pořádný kousanec 🙂
evelina0007
13. črc 2009
Romi 😃 Kája taky už mlíko nechce pila večer a ráno a ted už jen večer 😉 a UM nechce vůbec tak se poradím s DR 😉
romi.r
13. črc 2009
já dávám jogurt, který má 215 mg vápníku na 100g, toho sní 200, pak kaši ze 150 mlUM, plus kojení, tak snad to nějak dáme dohromady. =-) Taky mu občas strčím tu sýr.tyčinku pro děti od apetita, ta ma taky vyšší obsah vápníku
arinautor
13. črc 2009
romi já nevím,stíhám 🙂 Gábi si hraje,nebo je v chodítku a ted´spí,tak mám hotovou i tu budku :-N
bobulko dík 🙂 jedeme ve středu večer 😉
romi.r
13. črc 2009
tak to závidím 🙂 , davča nespí v postýlce ale na posteli, takže se hlídá i když spí 😃
romi.r
13. črc 2009
jo a včera jsme davču trochu ostříhali, páč mu to vubec nedrželo nahořea byl pořád ulízaný na blbečka :-N
arinautor
13. črc 2009
romi 😃 tak ho oblož poštářama 😉 já jsem dávala i peřinu na zem,když byl melej 😉 tedˇuž nespadne,no a za tu postýlku su vděčná Gábě,že tam spí,malej tam nikdy nespal :-p
arinautor
13. črc 2009
Jěště se musím odchlupit,ale to až ve středu,dneska udělám hnáty-pedikúru a nalakovat a masku na rypáček :-N
romi.r
13. črc 2009
arin 😃
arinautor
13. črc 2009
romi nesmějse jo 😃 vytáhnu paty z baráku po 8 letech,tak at´se mě neleknou :-p a že mám 2 děti ,tak nemusím vypadat,jako šlumpa 😃 :-p 😕
romi.r
13. črc 2009
já to dělala arin v pátek, taky jsem lítala večer s maskou po baráku
romi.r
13. črc 2009
takže jsem si jen představila sebe 🙂
arinautor
13. črc 2009
romi 🙂 😃
bobulle
13. črc 2009
Arin, to už je za chvíli.... moooc si to užij 😉 ... budeš smutnit po Gábi, co 😞
Ev, přestaly jsme s kojením pár dnů před jedním rokem...... Klára se sama odstavila... když jsem ji dala prso, tak jen řvala a mlíko pije jak o život... ach jo... chtěla jsem kojit tak do roku a půl...
Pár dnů jsem ještě odstříkalavala, ale produkce šla rapidně dolů, tak už jsem se na to vykašlala... |-|
Dnesk jsem jen cvičně zkusila prso vytáhnout a Klárce se rozzářili očička a začala mě do něj štípat... ]-( potvůrka 😃 ... už ani neví k čemu je |-| 😞
arinautor
13. črc 2009
bobul děkuju 🙂 se těším,ale fákt mě bude moooc smutno 😢 na to kojení,malej mě to udělal přesně tak,asi 10 dní před 1 rokem se taky dám odstavil,začal kousat ... |-| no Gábi to utla už ve 3 měs :-S
romi.r
13. črc 2009
vendy, tak to na něj rychle zapomněla mrška 🙂 no ale aspon že pije UM
bobulle
13. črc 2009
Romi, to naštěstí jo, dávám dvakrát denně ráno a večer a někdy po obědě, když moc nebaští a nebo je marod... aleUM je jen náhražka... MM je MM že 😞

Začni psát odpověď...

Odešli