• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahojky,
přejeme našemu ženichovi kráááááááááásnýýýý první roček, hodně zdravíčka, chutik jídlu a spoustu dobrých hraček k dispozici (mobily, odpadkové koše, papírové kapesníky v krabičce apod. :wink: :grinning: ) a Klárinka posílá sladkou pusinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, teď se dívám, že jsme ho zazdili :cry: ... se omlouváme... :frowning2: :frowning2:
13. črc 2009 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel, včera jsem v jedné diskusi četla, že pomuže k odstavení natřít si bradavky octem a prý mimčo začne pít i UM.... ale přijde mi to dost drsné řešení....
A proč vlastně chceš přestat kojit? Já bych kojila až bych brečela :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. črc 2009 v 08:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vendy děkujeme :dizzy_face: jinak vyfotit davču u dortu bylo nemožné, neposeděl nepostál ani sekundu, jedině chvíli na tatrovce
13. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Všem Markétkám vše nej k svátku :wink:

Bobul,už nechci kojit myslím,že do roka to bohatě stačilo :wink: a ten způsob co popisuješ je drastickej o jí neudělám :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

Romi, tak to je dobrý zjištění že se Davča obejde chvíli i bez maminky,ne? :wink: aspoň můžeš na chvíli někam vyrazit a víš, že je v pořádku :slight_smile:
a fotka dortu s tatrovkou je krásná :slight_smile:

Bobull, my jedem na tábor jen na 1 noc, tu poslední :dizzy_face: Tak třeba uvidím i Terinky slib :wink: Janí je šílený vrtichvost,tak jsem zvědavá, jestli se z toho spacáku nevyhrabe :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét taky přejeme vše nej nej...

jinak já pro změnu zazdila, že má zítra svátek Karolí... včera jsme byly u švagrovky a ta má 7 měs. Karolínku a já to nevěděla:frowning2: Zjistila jsem to až když jsem ráno otočila kalendář.. no tak budem muset něco koupit dodatečně :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Ross krásný fotky :slight_smile:
Bobul atˇje líp :wink:
Jani švagrovka má taky Károlínu,já už to vím dlouho,tak už mám koupeno :slight_smile:
Já jsem byla včera dokoupit zbytek věcí a tatˇka měl trénovací den,takže krmil ,převlíkal a dokonce koupal :sweat_smile: poprvé sám a dával i mlíko na noc :wink: takže myslím,že to zvládnou :slight_smile:
Dneska byl budík v 5.30 tak už mám hodinu uvařeno,vysáto... a mám barvu na hlavě :slight_smile: ale musím si pohnout volal PPL že dojede s balíčkem,tak atˇse mě nelakne ,mám namatlaný i obočí na černo :sweat_smile:
Tak přeju pěknej den všem :dizzy_face:
A gratulka ke všem pokrokům a nevím,jestli dneska někdo slaví???????? :confused:
13. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
romi pěknej dortík a tatrovka :dizzy_face:
13. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurna arin jak to stíháš?? já když dám davču do postýlky tak řve a když ho nechám venku, tak by se mi do 5 min zabil :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotečka našeho ženicha u dortu je kráááásnáááá :dizzy_face:
Romi, Kláruš teď na táboře se hrozně fixovala n tatínka... já jsem totiž vařila v kuchyni a Mirek se staral o Klárku... ale dneska už se za mnou zase chodila tulit :wink: ... jsou to nevěrníci :wink:
Markétce taky přejeme krásný sváteček :slight_smile:
Arin, kdy přesně vyrážíte? Moc si to užij :wink:
Jani, Kláruš byla ráda že je v teple, tak se z mumie nehla ani o cenťák :dizzy_face: ... jé Teri bude mít slib :dizzy_face: ... tak to je událost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně je teta Romi trochu vidět :grinning: krásné fotky :slight_smile:

Bobul, a ty už nekojíš?já myslela,že jo :wink:
13. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme :dizzy_face:
No ne že bych chtěla závisláčka, ale rochu radosti když přijdu by mi stačilo :sweat_smile:
13. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti mužu poslat eveli i detail celého ksichtu :sweat_smile:
mě přijde, že davča už moc nepije, přes den vubec nechce a před chvílí mě gřafnul.Dostal po rukách, protože vysypal květináč,řval jak tur, tak jsem si řekla že ho pujdu uspat a dostane prso a žádné nadšení, místo toho pořádný kousanec :slight_smile:
13. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi :grinning: Kája taky už mlíko nechce pila večer a ráno a ted už jen večer :wink: a UM nechce vůbec tak se poradím s DR :wink:
13. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám jogurt, který má 215 mg vápníku na 100g, toho sní 200, pak kaši ze 150 mlUM, plus kojení, tak snad to nějak dáme dohromady. :confused: Taky mu občas strčím tu sýr.tyčinku pro děti od apetita, ta ma taky vyšší obsah vápníku
13. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
romi já nevím,stíhám :slight_smile: Gábi si hraje,nebo je v chodítku a ted´spí,tak mám hotovou i tu budku :sweat_smile:
bobulko dík :slight_smile: jedeme ve středu večer :wink:
13. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to závidím :slight_smile: , davča nespí v postýlce ale na posteli, takže se hlídá i když spí :grinning:
13. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a včera jsme davču trochu ostříhali, páč mu to vubec nedrželo nahořea byl pořád ulízaný na blbečka :sweat_smile:
13. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
romi :grinning: tak ho oblož poštářama :wink: já jsem dávala i peřinu na zem,když byl melej :wink: tedˇuž nespadne,no a za tu postýlku su vděčná Gábě,že tam spí,malej tam nikdy nespal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jěště se musím odchlupit,ale to až ve středu,dneska udělám hnáty-pedikúru a nalakovat a masku na rypáček :sweat_smile:
13. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin :grinning:
13. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
romi nesmějse jo :grinning: vytáhnu paty z baráku po 8 letech,tak at´se mě neleknou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že mám 2 děti ,tak nemusím vypadat,jako šlumpa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful:
13. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to dělala arin v pátek, taky jsem lítala večer s maskou po baráku
13. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jsem si jen představila sebe :slight_smile:
13. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
romi :slight_smile: :grinning:
13. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin, to už je za chvíli.... moooc si to užij :wink: ... budeš smutnit po Gábi, co :frowning2:
Ev, přestaly jsme s kojením pár dnů před jedním rokem...... Klára se sama odstavila... když jsem ji dala prso, tak jen řvala a mlíko pije jak o život... ach jo... chtěla jsem kojit tak do roku a půl...
Pár dnů jsem ještě odstříkalavala, ale produkce šla rapidně dolů, tak už jsem se na to vykašlala... :pensive:
Dnesk jsem jen cvičně zkusila prso vytáhnout a Klárce se rozzářili očička a začala mě do něj štípat... :angry: potvůrka :grinning: ... už ani neví k čemu je :pensive: :frowning2:
13. črc 2009 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobul děkuju :slight_smile: se těším,ale fákt mě bude moooc smutno :cry: na to kojení,malej mě to udělal přesně tak,asi 10 dní před 1 rokem se taky dám odstavil,začal kousat ... :pensive: no Gábi to utla už ve 3 měs :confounded:
13. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, tak to na něj rychle zapomněla mrška :slight_smile: no ale aspon že pije UM
13. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, to naštěstí jo, dávám dvakrát denně ráno a večer a někdy po obědě, když moc nebaští a nebo je marod... aleUM je jen náhražka... MM je MM že :frowning2:
13. črc 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek