• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahoj holky

všem včerejším oslavencům vše neeeeeeeeeeeeeeeeeej :slight_smile:
já už začínám být nostalgická, zítra mě čeká 16ti hodinový porod :confused: :grinning: tak to na mě přichází!!
Včera jsme si udělali rodinný výlet do Luhačovic na kolonádu a bylo to moooc krásné, a když jsem tam viděla každou 3.ženskou s velkým pupíkem tak to na mě přišlo... :grinning: že už se na to těším :grinning: ale ještě teda tak do ledna určitě vydržím než začnem zkoušet druhé :grinning:
13. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco jsem dočetla, no taky uvažuju nad tím jak je to s tím mlíkem a do kdy se má dávat, zítra jdem do poradny tak se poptám a poreferuji :slight_smile:

bobul co ta středa??
13. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
ještě gratulka Dominičkovi, Johance a Davídkovi k prvnímu ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Markétkám, vše nej k svátku :wink:
Já už kojím tak 2x za den (noc) ráno má Activii a večer kaši :wink:
Zlobí nás zoubky, rostou nám 3 nahoře a jedna trojka dole :unamused:
Dneska jdu na kosmetiku asi po půl roce, tak se těším :slight_smile:
Máme tu krásně, tak jsem se dala do převlíkání peřin a praní
Romi, já nestihla Tvůj jazyk :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nestihla jazyk :sweat_smile: :frowning2: :grinning:

tak malá už měla s námi stejný jídlo několikrát... bramb.knedle (samotný), květákový mozeček s brambory a několikrát polívku...samo jsem jí odendala a pak to dochutila pro nás :slight_smile:

tak Bobull, na fotky se těším, tak se neopij a nezapomeň je vložit :slight_smile:

u nás je taky krásně, takže odpo máme spicha s kámoškou a její malou,tak vyrazíme asi na zmrzku a pak na hřiště :slight_smile:

jo a volala manži babi, že si máme dojet natrhat meruňky, tak mě pak čeká kuchtění :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru to pochybuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Romi já jsem to taky nestihla,já chcůůů ěště :sweat_smile:
No malá dneska spala dopo skoro 2 h :confused: a už je zas v postýlce a ani neprotestuje :sweat_smile:
Já začínám balit oblečení atd. nevím kolik vzít teplýho oblečení??? :fearful: zabítá to soat místa a taky kolik bot :sweat_smile: stejně něco zapomenu :rolling_eyes:
13. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zabírá to dost :sweat_smile: malej mě do toho žvanil a píšu nesmysly :astonished:
13. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo byl tady ten PPL fuuuj ten smrděl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mil objednal malýmu áby vydržel tu cestu v autě ten přenosnej dvd :sweat_smile: myslela jsem ,že je to větší :stuck_out_tongue_closed_eyes: taková pidi krabička blééééééé :sweat_smile: :fearful:
13. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi jsem divná,protože já už kojit nechci a vůbec mi to není líto :confused: myslím si,že rok je dost :wink: kdybych přestala třeba ve 4 měsících tak by mě to asi mrzelo,ale teď vážně né :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megg, já ve středu můžu, ale myslela jsem, že to padá, když holky nemají auto... nebo je nějaká změna :confused: ... Jo a má být hic.... se uvaříme... nepůjdeme raději na koupák :sweat_smile: :wink:
13. črc 2009 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jen v rychlosti načuhuju... :sweat_smile:

Bobulko jak je malé?? :confused: Už jste lepší?
U nás je to naprd...Elis zas dostala včera teplotu ( i přes atb), nevím jestli na ní leze něco dalšího, nebo zuby (nic jsem nenašáhla :cry: v dásničce) Zítra jdu na kontrolu, tak uvidíme co mi řekne dr.

Arin na dovču?? Jela bych taky....koukala jsem v časopisu na Řecko - ostrovy...ach jooooooo snad někdy.... :confused:
13. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,
já snad půjdu taky převlíct postele, když to tady čtu co píšeš :sweat_smile:
13. črc 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a zkusila jsem dát malé bílý jogurt..... :pensive: alergická reakce jako prase...tatínek totiž přišel s názorem, že teplota upraví metabolismus a tělo už si s mléčnou bílkovinou poradí :confused: :angry: , no tak to viděl :angry: :angry: :angry: , máme čípky, takže jsem musela jeden dát a zas je to dobré....ale alergie opět potvrzená - zatím trvá :angry: :pensive:
13. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu, všichni se asi sluníte :sunglasses: :sunglasses:
13. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

my tento rok taky nikam nejedem, malej se mi zdá na cestování jeste moc malej, a přístí rok pojedem do jižních čech, moc se mi tam líbí, no a když malému bude tak 3 roky, tak snad pojedeme k moři, dřív bych si netroufla, já jsem posergaťa :sweat_smile: :sweat_smile:
13. črc 2009 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mori já bych jen tak nejela,ale nechcu malýmu zkazit prázdniny a všecko,na koupání tady není moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s Gábi ještě moc nechcu nikam a mil na dovoču nesce,by se unudil-nebaví ho to,byli jsme spolu jednou a stálo to za ..... :pensive: on nevydrží sedět a ležet u vody ho neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mě hrooozně :sweat_smile: tak pojedem na týden a pak budem trčet doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dřív jak ve 2-3 letech by se děti neměli tahát k mořu :fearful: myslím teda :pensive: už měsíc mu dávám betakaroten tak snad ted´bude ok :wink: no a v autě malá taky nevydrží :pensive: takže pochybuju 8-10 h v autě,že by vydržela :confused: ikdyž pojedem v noci,tak si myslím,že by nespala :confused:
13. črc 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor, děkuji za zeptání... u mě i u Klárky to byla nějaká dvoudenní viroza, takže jeden den hruůza.... zvracení, průjem, teplota, druhý den unava a třetí den dobré... ale jsme ještě raději doma a na koupák jsme nešly :wink:
Kat, já zase jsem názoru, že jet.... naše Kláruš si to užívá, a je nadšená z každé změny (děti, lidi, prostředí, má na co koukat)... tábor si mooooc užila :dizzy_face: ... pojedeme ještě na chalupu. Chtěli jsme i moře, ale nedáváme to finančně, bo nás v září čeká veliká investice, tak šetříme :wink: ... takže snad příští rok :wink:
Kat, prosím Tě, odkud objednáváš ten Mothercare? Kujííí
13. črc 2009 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem zítra ráno chtěla začít brát ty prášky na oddálení MS a jsou mě na hov.. :rolling_eyes: poprvé za životě jsem to dostala 25 den :astonished: jak na potvoru ,jinak 28-32 :sweat_smile: se na to vy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se ani s mil nepomuchláme než odjedu a to už máme delší půst,tak bude ještě delší :sweat_smile: aby nežačal harašit,kdyý tady nebudu :sweat_smile: :confused: :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak změna.... Kláruš je opět na hromadě :frowning2: .... teplota 38,2 a celá se osypala.... myslela jsem že je to alergie na rajičata... ale ta teplota mi k tomu jaksi nesedí... no zítra opět šupajdíme k Dr. :frowning2: ...
dle sousedky to vidí na zarděnky :frowning2: :frowning2: :frowning2: ... a nebo mě napadlo, jak vypadá šestá nemoc? :confused:
13. črc 2009 v 18:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobul to osypání by bylo až po horečkách 3-4 den :confused:
13. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zarděnky nevím jak vypadají :pensive:
13. črc 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajčata... ježiš já píšu hrozně... si to ani po sobě nemůžu číst, se vždycky stydím :unamused:

Arin, Klárka moc teploty nemá, ale včera je měla, ráno ne a před tím jsem ji neměřila... taky měla průjem... myslela jsem, že to byla ta dvoudenní viroza, ale asi nee... :frowning2:
13. črc 2009 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, www.mothercare.com, tam si objednavam, segra priveze :grinning: :grinning: :grinning:

Sesta nemoc je, ze jsou teploty, my jsme meli 3 dny a pak se dite osype. Me mudr rekla, ze hlavnim rysem je ta teplota a kdyz klesne, tak se osype, proste vyrazka ja az po teplote, nemuze byt vyrazka a teplota zaroven.. My jsme to meli hlavne na trupu a nozickach, na obliceji ne.
13. črc 2009 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,to máš fajn mě to nemá kdo přivézt :frowning2: :grinning:
13. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme měly vyrážku všude i na obličeji :pensive:
13. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ev to se dá objednat na mmb,hodně to tam dováží :wink:
13. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin,jj dá :wink: ale nemají všechno :wink:
13. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ev já vím :wink: musíš hledat :slight_smile: taky jsem tam tedˇslintala :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sweat_smile: :grinning:
13. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem vysluněná :slight_smile: , odpoledne jsme si dali procházku a zakončili na dece na kurtech :dizzy_face:
takový počasí by mohlo zůstat :wink:
13. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek