• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
asi :slight_smile: jsem jí uklidila před Karolínou ona jí pořád krade a nevím kam a nemůžu zapnou lustr,protože byjí vzbudila :sunglasses:
13. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Beru, tak to už asi nikdo nezjistí.... prý se z krve zjistilly zvýšené leukocyty nebo co, což prokázalo zánět v těle, ale nedověděla jsem se čeho? ... No antibiotika dostala na zánět středního ucha... ale jestli to tak bylo, ouško ji sice bolelo, ale jen dva dny, to si myslím by při zánětu trvalo déle... ale hlavně, že už je v pohodě... ještě teda jdeme příští týden na ušní, protože při té nemoci hodně špatně slyšela, teď to je lepší, ale asi ne 100%
13. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zrovna chtěla podotknout,že za dnešní večer jsme toho nakecaly víc jak za poslední 3 dny :grinning: :grinning:

Dobrou už fakt končím :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli to je děs :angry:
a už asi po 3 se tě budu ptát, ke komu to chodíte? páč tohle mi sedí na Samka, je to blb, ale píšeš o doktorce
13. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru já ti neodpověděla? Chodíme na Broumovskou k Dvořákový... Doteď to bylo dobrý... právě než se Anička narodila, tak jsem se ptala na doktory, protože jsem v Lbc byla krátce a nikoho neznala a známá mi ji doporučila, že je fakt dobrá a i ochotná, že i k nim přijela domů píchnout antibiotika, aby s klukama nemusela do nemocnice... tak doufám, že to měla jen nějaký zkrat, protože zatím jsem si fakt nemohla stěžovat... stejně mě nejvíc vytočila ta slepice doktorka na pohotovosti ta to zvorala jako první, když jsem tam přijela s Aničkou se 40 horečkama...
13. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem četla, fakt jsou to blblouni, když jde o děti, tak by se měli přetrhnout, aby zjistili, co jim je!!!
dyť ty prďolové malý neumí pořádně popsat, co je trápí :pensive:
13. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hlavně mám pocit, že Anička by ze strachu zapřela i nos mezi očima... :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem četla, že si v noci pěkně užíváš... u nás se to naštěstí už zase začíná vracet do starých kolejí... celonoční spaní to teda ještě není, ale občas se také povede a jinak se budí už jen jednou kolem třetí hodiny... ale bylo to krutých pár měsíců, potom co jsem si zvykla, že spí od sedmi do sedmi... ty brďo to už snad ani není pravda...
13. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli chudák Ani :pensive:
Ren, ahááá :wink:
Ještě pokračuju s fotkama, ale až to dodělám, tak už tu asi nikdo nebude... :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 22:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul... fotky jsou super... Klárka je krásná...
13. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu budu, Míša mi dorazí o půlnoci, jen si ještě odběhnu párkrát započítat :sweat_smile:

pavli, jj, ty noci jsou děs, tak jsem byla namlsaná toho, že spal od 20 do 7 na jídlo a pak do 9 :sweat_smile: kde jsou ta časy :frowning2:
uvidíme, co s ním dneska udělá ta kaše, mně se totiž zdá, že mu moc nejede flaška, v noci mu nevadí, ale přes den chce lžičku
jo a kaši jsem koupila Sunarku, čokoládovou s pomerančem a málem jsem mu ji při ochutnávání sežrala, jaká je to dobrota :sweat_smile: :wink:
13. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta jediná mě moc neoslovila, koupila jsem ji Aničce, když byla malá, myslím, že z ní také nebyla dvakrát odvázaná... Jinak Vendulka baští kašičky hezky... dnes měla prvně ovesnou a zmizela v ní ani nevím jak, ani jí nevadilo, že je bez příchuti... Kupuji také Sunarky a mám i od Hami malinovou, tu bych zase ujídala já :grinning: a s jižním ovocem... Dnes jsem začala s lepkem, tak už bude výběr větší...
13. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda no jo gratuluju k 10 :wink:
13. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárka je náááádherná :grinning:
13. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nacpala nádobí do myčky a trošku pofackovala kuchyň... stojí to za prd s těma bolavejma zádama... bych si tu potřebovala udělat generální úklid, jenž to bych u toho musela vydržet......
Ještě mi doprala pračka, jsem ji nějak pozdě zapla... tak jdu pověsit hadříky...
13. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak mně zase nechutnají Hami, přijdou mi takový moc umělý :sweat_smile:

jinak jak dětěm vaříte? už dáváte třeba zapečený jídlo? já pořád jen vařím ve vodě :confused:
a dneska měl Matýsek poprvé pohanku se zeleninou, já se kvůli němu snad naučím připravovat zdravý jídla, například díky němu jsem poprvé ochutnala batát, by mě dřív nenapadlo to koupit
13. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulka je ještě pořád na skleničkách... ale teď už to bude snad se zeleninou lepší, takže taky brzy začnu vařit, také už sní víc, tak to bude zajímavější... i když takové bašty jako ve skleničce asi nezvládnu... jako třeba dýně, fenykl, pastynák... vůbec nevím, jak se to připravuje... asi pak příjdu na zaučenou :grinning:
13. kvě 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dýně je v pohodě, tu jen vařím ve vodě a vidíš, fenykl jsem ještě nezkusila, přikoupíme :wink:
a to poslední ani nevím, co je :sweat_smile: takový to bílý na krajích kudrnatý?
13. kvě 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ostuda, ale teprve teď jsem se podívala na Klárku na houpajdě, no to je mazec :slight_smile: jak si to fakt užívá
13. kvě 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo toho bylo... a nejhorší jsou ty ponožtičky mrňavvý titěrný.... ale pobavila jsem se u toho Anička mi ze spaní sdělila, že přece není žádný mimino... :grinning:

Podle obrázku je pastynák něco jako bílá mrkev... no tak nevim...
13. kvě 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dočetla, že správně je to pastinák a je to druh kořenové zeleniny příbuzný mrkvi...
13. kvě 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fota jsou vlažena :wink:
Jdu dočíst...
13. kvě 2009 ve 23:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli já měla dneska jen 2 pračky, tak to šlo :wink:
u těch ponožtiček se musím vždycky culit, tátovi óóóbr a Matýskovi takový malinkatý :sweat_smile:
(a teď už začínám být unavená a marně přemýšlím, jestli jsem teď napsala hrubky nebo ne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

pastyňák asi není patizón :confused: :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul fotky jsou fakt super... Klárka je asi číslo co.... koukaj jí lumpačiny z očí... :grinning:
13. kvě 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju zapochvalu :slight_smile:
Pavli, taky se opožděně přidávnáme ke gratulce k 10 měs. :slight_smile:
Beruš, mě právě chutnají Hami a Sunarky nee :grinning:
Pastinák je něco mězi petrželí a mrkví :wink:
Beruš Kláruš je hrozný drak :wink:
13. kvě 2009 ve 23:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobulko, fotky jsou krásný :dizzy_face: a samozřejmě nejen fotky, malá je kouzelná :wink:
13. kvě 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase mám v žrádle mezeru :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, jj, je to dráček, ale někdy je k sežrání.... dneska mě tak vytáčela.... jen řvala a řvala... ale večer se tak krásně tulila a pusinkovala mě, že jsem z ní byla celá naměko :dizzy_face:
Beruš, já hrubky neřeším... to bych nedělala totiž nic jiného, než že bych opravovala co napíšu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 23:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jednou díky :dizzy_face: .... se budeme aj stydět :sweat_smile:
Beruš a Míša chuďatko dělá do půlnoci :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 23:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek