• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Vím o jakej jde kupovala jsem ho našemu Matesovi k Vánocům :grinning: :grinning:

Tak já už vážně jdu dobrou noc :slight_smile:
13. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: neodflákli
13. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

tak dobrou :slight_smile: jo a že teda taky posílám pusu na dobrou noc :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bréé ránko :slight_smile:
Se omlouvám,že vám sem lezu holky :grinning: do rodinné diskuse :sweat_smile: :grinning: ale chlěla jsem popřát Pall :slight_smile:
Pall všecko nejlepšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: i ke svátečku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A všem Karolínkám všecko nejjjjjjjjjjjjjjjjjjj :dizzy_face:
14. črc 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé sem to asi popletla :sweat_smile: :astonished: :astonished:
Takže znova :slight_smile:
všecko nej ke svátečku Karolínkám :slight_smile:
Megg tobě a Mišákovi všecko nej k 1 roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechno nejlepší oslavencům :slight_smile:
14. črc 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi sem to tak měla taky napsat a byl klid :grinning: :slight_smile: :wink:
14. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno - u nás už pěkně pršelo :unamused:
Mori ať je malý líp :slight_smile:
Karolínkám vše nej... a oslavencům taky :grinning:
Arin užij si dovču :slight_smile:
K moři nakonec asi pojedeme, řekla bych že hodně záleží na dítěti - pokud mu změny nedělají problémy tak není problém
tchýně už je z dovolené doma, zase řeší oslavuju - že ji děláme zvlášť :angry: , divila se, že jsem objednala tříkolku - kdybych čekala až se vrátí tak jí Terka dostane v srpnu :unamused:
14. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko,

děkuji všem za gratulace k svátku, je hezký že jste si na mě vzpomněly :dizzy_face:

Všem batolátkům, kterým jsem nepogratulovala, tak dodatečně gratuluji a přeji hodně zdraví , štěstí a hodné rodiče :grinning: jmenovitě Gábince, Karolínce, Petříkovi, Dominičkovi, Davídkovi, Johance, Vendulce.

A dnešnímu oslavenci Míšovi, vše nej k prvnímu ročku, hodně zdraví, štěstí a spoustu úsměvů

Karolínkám vše nejlepší, užijte si dnešní den
14. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem byla já :sweat_smile:

jo a holky, kdo chcete fotečku dětí z jednoho roku, tak mi jí pošlete na kalerat@seznam.cz :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Míšovi přejeme všechno nejlepší k prvním narozeninám :dizzy_face:

A Karolínkám taky přejeme vše nej, našemu Kadlovi posíláme velkou pusinku!!! :dizzy_face:
14. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já taky přeju všem ke všemu co mají vše nej :wink: .... :dizzy_face:
Kláruš měla včera večer vysoukou teplotu, takže dnes šupajdíme k Dr. :unamused:
Kat, to máš dobré s tou segrou v Anglii :wink:
Domi, byli jste na té Lešné?
A co my a ta Lešná????
Foto jsem včera nestihla, bo jsem lítala kolem Klárky, tak snad dnes .... Kal já chci taky dodat foto do spol. alba... ale nestíhám... :sweat_smile:
14. črc 2009 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Kájina všem moc děkuje za přání k svátku :slight_smile: a ženichovi taky posílá pusinku :slight_smile:

Míšovi,přejeme vše nej k 1 narozeninám :sweat_smile:
14. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Karolínkám vše nej nej k svátku :dizzy_face:
14. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Míšovi vše nej nej nej k 1. ročku a hlavně zdraví a šťasté a hodné rodiče a to samé přejem Karolínkám k svátku :slight_smile:

Bobull jsem se těšila na fotky a prd :slight_smile: tak šup šup:slight_smile:

včera večer přijela manžovo teta a babi a přály holkám, tak jsme obdržely pěknou sumičku a razíme po vyspání do Tesca. prý mají pěkný věci za slušný ceny a snad i ještě nějaký výběr je, tak to jedem okouknout :wink:

Bobull, kamarádky klučina měl taky 2 dny strašně vysoký horečky (až 39,7) a na pohotovosti jim nic neřekli :confounded: virový to není, na angínu to taky nevypadá, tak jim jen poradila Dr. střídat sirupy a pak případně dát zábal... a samozřejmě ukázkový přístup personálu :angry: :angry:
14. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je pařák,co :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
že tu nikdo není :sweat_smile: :slight_smile:
14. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

vidím, že včera večer tu byla zase rodinná diskuze, bych se přidala, ale nebylo mi nejlíp, tak jsem šla spát s malým.

Bobull- dobrý by to bylo, kdyby sestra nejezdila jenom s příručním zavazadlem, takhle se jí tam toho moc nevejde. Ale zkusím tam napsat, jestli by zasílali i do CR a na kolik by to přišlo.
A dej vedet, co je male.

A samozřejmě gratulka všem Karolínkám :slight_smile: krásné jméno, kdybychom měli holčičku, tak je to naše favoritní jméno :slight_smile:

Jani, jako drsný přístup personálu?
14. črc 2009 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky přejeme vše nej všem dnešním oslavencům :dizzy_face:

Bobulko, ať je Klárce brzy líp. Třeba to bude 6.nemoc, taky jsme se trápili x dnů s vysokýma horečkama :pensive:

Hezký den všem :slight_smile:
14. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, prosím vás, pomožte mi si vzpomenout odkud tehdy většina z nás objednávala tu autosedačku Romer. Já to mám v noťasu, ten je ale nefunkční, a nemůžu si vzpomenout. Kámoška by si ji ztama taky chtěla objednat. Děkuju :slight_smile:
14. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak dle Dr. to nejdřív byla 6. nemoc, pak že nee, že to bude asi nějaká virozka... no na alergii to nevidí, ale prý infekční nejsme... jsem tam ani nemusela chodit...
Ale aspoň ksem Kláruš koupila hezkou mikinu :wink:
Kat, tak musíš ségře pořídit nějaké ooooobr příruční zavazadlo, aby se tam vešlo hodně hadříků pro Tomáška :wink:
Pokud by z té fy. odepsali že do ČR by posílali, tak bych se přidala k objednávce :slight_smile: :wink:
Jani, fotky snad dnes, ale raději nic neslibuju :sweat_smile: .... jsem ostuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobul,tak aspoń tak :wink: a co zuby??? :confused:
14. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinečko, to je mi líto že se Luky trápil ze šestou nemocí... u nás to tak vážný průběh nemá :wink:
Já jsem Romerku nakonec kupovala u nás v obchodě, byla taky za docela fajn cenu :slight_smile:
Arin, zuby? Jej, já o nich nic nepsala, ale když se ptáš, tak se nám už asi tři týdny tlačí špičáky, ale dle dr. ještě málo, takže od nich to prý není :wink:
14. črc 2009 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Lucinečko, Lukášek je celý táta, co :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky se přidáváme ke grratulacím karolínkám a míšovi.
Bobull, Davča je taky nějaký osypaný, ale spíš to vypadá na potničky :unamused:
muj brácha taky letí do londýna, tak dostane seznam, spolhám na jeho přítelkyni, že to zvládne :wink:
jinak luci, my máme sedajdu odsud http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=59060
14. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,tak at je Klárce líp :slight_smile:

Kat,taky bych přidala segře pořádný loďák :grinning: :grinning: :grinning:

A ještě jednou všem děkujeme za gratulace :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyyyy mocmocmocmocmoc děkujeem :cry: :dizzy_face: :cry: :dizzy_face: :cry: :dizzy_face:
jsem dnes celý den nějak naměkko, ach jo, vy co jste už oslavili ten 1.rok tak víte, v hlavě se mi odehrává celý porod a že to byl POROD!!!!
Byli jsme v poradně a máme 83cm a 11580g

a všem Karolínkám vševševše nejlepšíííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
už asi 7 hodin skáču na balónu.....a začíná přituhovat......... :grinning:
14. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo meggi, to davča s 9 kg je dle vás podvýživa
14. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek