***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
libuks
15. črc 2009
Evi plánujute nějakou dovču?
libuks
15. črc 2009
No nic tak zatím papa
palla
15. črc 2009
Ahoj 🙂
Takže, všechno nejlepší Editce k prvním narozeninám, hlavně zdraví, štěstí, lásku 🙂
Evi, Tobě taky všechno nej k narozeninám, plno dalších hodných dětí a spořádaného manžela 😃
Arin, užij si dovolenou 🙂 Teda já bych to bez malé taky nedala, ale zas asi je to už trochu jiné, když jsou doma dvě děti a oba maminku potřebují a Adámek byl teď trochu v pozadí. Tak se tam mějte moc hezky 😉
katerinka.kr
15. črc 2009
Dobré ránko,

Ev, gratuluji k narozeninám.

Arin, užij si dovolenou.

Libu-kdo hlídá prcka když pracujes?
misu
15. črc 2009
Holky díky za gratulky.. snad to v sobotu pěkně oslavíme 🙂 .. jsem zvědavá na počasí.. dnes tu od rána bouří a leje jak z konve..

ev.. tak se přidáváme ke gratulaci k narozkám.. žádný depiny, to je ještě pěkný věk 😉

mě je 36 :-N .. to už je mazec, když je to ke čtyřicátinám za pár.. no a mám taky zajocha.. manžovi je 30 😎 😎 .. tak si vedle něj aspoň můžu připadat mladší 😃
jana.rce
15. črc 2009
ahoj, jsem tu na skok, válčím s meruňkama.. včera jsem dělala marmošku do půlnoci :-p teď jdu najít nějaký mňam koláč s tvarohem a ovocem 🙂

Editce přejem vše nej k 1. ročku a Evče taky vše nej k těm 25cátinám 😃 hlavně zdraví pro všechny 😉

jinak já mám doma taky zajíčka 😃 😃 😃 taky o 4 roky mladšího :-p

Arin, tak si tu dovču pěkně užij, načerpej sluníčko a síly a hlavně šťastnou a poklidnou cestu 😉

Bobull, ať je Klárce líp... ty horečky jsou fakt šílený |-|
arinautor
15. črc 2009
Holky dík 🙂 užiju pokud to půjde 😉
téda vy jsme na zajochy :-N 😃 já mám teda dědulu 😃 je o 7 let starší :-N 😉

Byla jsem dokoupit zbytek věcí no tampony a vložky na dovču,super :-S ]-( :-p :-p :-p a mám asi dobaleno,tady je vedro,dusno ..... na zdechnutí :-| mohla by sprchnout 😉

Tak si dám kávičku a zkusím domluvit malýmu atˇusne :-N přece jen do 21 h asi nevydrží =-)
arinautor
15. črc 2009
jste 😉
berus
15. črc 2009
Ahoj holky 🙂

Editce přejeme vše nej x-)

arin, už dneska jo =-)
berus
15. črc 2009
jo a Míša je o rok starší 😉
arinautor
15. črc 2009
beru jj dneska 😉
arinautor
15. črc 2009
beru 🙂 😉
berus
15. črc 2009
tak si to užij a hodně foť, ať my mámy od plotny :-N 😃 😃 😃 můžeme namastit oko 😉
arinautor
15. črc 2009
to hubnutí ti závidím,já to nikdy nevydržím :-p ale u našich jsem se vážila a mám všechno po Gábi pryč tj 12kg o proti min roku 😉 ale chtělo by to ještě 20 dolu :-S
berus
15. črc 2009
nezáviď, občas to není prde... a mám hlad jak brejlatý dítě 😃
arinautor
15. črc 2009
beru já su taky mamka od plotny 🙂 ale musím vyvenčit i druhý dítě,je fakt ten rok na 2 místě |-| tak snad bude i hodnější 🙂 :-N
berus
15. črc 2009
jo a já v těhu nabrala 20!!! a 10 měsíců po porodu měla dole jen 4!!! ]-(
takže jsem už vážně musela 😉
berus
15. črc 2009
a vždyť jo, alespoň tě bude mít Áďula pro sebe 😉

jako já bych nejela sama, a jedno dítě nechala doma, ale když máš 2, tak to chápu 😉
arinautor
15. črc 2009
beru 🙂 seš šikulka 🙂
berus
15. črc 2009
šikovná budu, až budu mít něco okolo 63 kg 😉
arinautor
15. črc 2009
beru jj a když mil chce,tak pojedu,fakt už su z toho někdy v pr... ja jsme pořád doma :-p mil na to není a sama s obouma někam jet se mě nechce 😕
arinautor
15. črc 2009
tak to nebudu mít asi už nikdy 😃 :-N 8-( 😕 😢
berus
15. črc 2009
proto jsem nedávno musela vypadnout večer ven, taky jsem toho měla plný cvičky, teď mám zase na půl roku vystaráno 🙂
arinautor
15. črc 2009
beru jj já tu trčím pořád 😞 sama s dětma
berus
15. črc 2009
to chce se odreagovat 😉

jdeme obědvat a pak vyrážím do Dětskýho ráje a Kaufu, v d.r. potřebuju krytky na rohy u stolu a v Kaufu ovoce a zaleninku, páč už tu nic nemám
arinautor
15. črc 2009
Tak malej se přemluvil sám a usnul 🙂 Gábi asi taky chrupe je tam ticho 🙂 tak já mám tu kávičku a jdu se taky natáhnout,budu řídit v noci,tak si musím odpočnout 😉 pak se příjdu rozloučit,jestli tu někdo bude 🙂
misu
15. črc 2009
Arin.. krááásnou dovolenou, s Áďou si to užijte a pořádně si odpočiň a naber síly na další měsíce "u plotny" 😉 🙂

tak mám vypucovaný pokojíček a připravený pro Edu na nastěhování 🙂 .. u toho jsem spláchla i koupelnu, páč ta už to potřebovala jak prasko drbání..

edu už se probrala, tak jsem se pokoušela do ní dostat nějaký oběd.. uf, uf.. pár lžiček a konec.. ale po mým rizotu se tu sápe jak divá.. ]-(

konečně přestalo pršet a vyčasuje se.. tak jdu naládovat pračku, ať to slunce využiju 🙂
evelina0007
15. črc 2009
Holky,dík za gratulky 😉

Jsem se teď vrátila od kadeřnice a až přijde manža domů tak mě asi zabije jsem to zkrátila skoro o 15 centimetrů 😃 😃 😃 A kamarádka mi přála k narozkám a prokecla se,že je těhule a v lednu bude mít mimi 🙂 my se sice už moc nevidíme,protože už tady nebydlí,ale Kája bude mít kámoše nebo kámošku 😉
moranda
15. črc 2009
Ahojky,

všem oslavencům vše nejnejnejnejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bohužel u nás opět zhoršení - atb mám od včera i já, manžela pálí v krku a malá, která dle úterního vyjádření dr, je OK, začala kašlat a má plné oči rýmy |-| my se z toho snad nevyhrabem :-p |-| .

Včera jsem totálně odpadla večer v 17:30 jsem se doplazila do postele a tatínek se mě snažil zastoupit :-x . K něčemu to bylo, už si nikdy netroufne mě říkat kolem večeře, že proč mu nejdu pomoct ven zalívat zahradu. Zkusil si co to je když má nakrmit " rozhoupanej meloun do malý dírky" protože tohle přirovnání je přesný, když má Elis večeřet kaši. Když už taťulda ztrácel nervy a začal zvyšovat na malou hlas, tak jsem přilezla a vrazila jí do ruky kostku, ona jí sice ihned vrazila do talíře s kaší, ale začala otvírat pusu a jíst... 😉 Nejdřív se taťka rozčiloval, ale zjistil, že to funguje a rozhodně se příště do krmení nepohrne 😃 😃

Bobulko, malé moc držím palečky ať je jí dobře |-|

A teď si jdu lehnout zas já, mil spal do teď... 8-(
arinautor
15. črc 2009
Mori |-| tak at´ je brzo líp 😉
Bobul vám taky 😉

Jdu se rozloučit,mil dojede kolem 16-17 h z práce,tak musím vykoupat děti,nachystat je na spaní.... pak sebe trochu a bude blázinec :-p

Tak pááááááááááááááááááááá příští čtvrtek 🙂 🙂 🙂 a moc nepište,atˇtýden nedočítám :-N 😕
Jo a všem kdo bude slavit když tu nebudu VŠECKO NEJ NEJ NEJ x-) x-) x-) x-)