• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Evi plánujute nějakou dovču?
15. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic tak zatím papa
15. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Takže, všechno nejlepší Editce k prvním narozeninám, hlavně zdraví, štěstí, lásku :slight_smile:
Evi, Tobě taky všechno nej k narozeninám, plno dalších hodných dětí a spořádaného manžela :grinning:
Arin, užij si dovolenou :slight_smile: Teda já bych to bez malé taky nedala, ale zas asi je to už trochu jiné, když jsou doma dvě děti a oba maminku potřebují a Adámek byl teď trochu v pozadí. Tak se tam mějte moc hezky :wink:
15. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Ev, gratuluji k narozeninám.

Arin, užij si dovolenou.

Libu-kdo hlídá prcka když pracujes?
15. črc 2009 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za gratulky.. snad to v sobotu pěkně oslavíme :slight_smile: .. jsem zvědavá na počasí.. dnes tu od rána bouří a leje jak z konve..

ev.. tak se přidáváme ke gratulaci k narozkám.. žádný depiny, to je ještě pěkný věk :wink:

mě je 36 :sweat_smile: .. to už je mazec, když je to ke čtyřicátinám za pár.. no a mám taky zajocha.. manžovi je 30 :sunglasses: :sunglasses: .. tak si vedle něj aspoň můžu připadat mladší :grinning:
15. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jsem tu na skok, válčím s meruňkama.. včera jsem dělala marmošku do půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jdu najít nějaký mňam koláč s tvarohem a ovocem :slight_smile:

Editce přejem vše nej k 1. ročku a Evče taky vše nej k těm 25cátinám :grinning: hlavně zdraví pro všechny :wink:

jinak já mám doma taky zajíčka :grinning: :grinning: :grinning: taky o 4 roky mladšího :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Arin, tak si tu dovču pěkně užij, načerpej sluníčko a síly a hlavně šťastnou a poklidnou cestu :wink:

Bobull, ať je Klárce líp... ty horečky jsou fakt šílený :pensive:
15. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dík :slight_smile: užiju pokud to půjde :wink:
téda vy jsme na zajochy :sweat_smile: :grinning: já mám teda dědulu :grinning: je o 7 let starší :sweat_smile: :wink:

Byla jsem dokoupit zbytek věcí no tampony a vložky na dovču,super :confounded: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám asi dobaleno,tady je vedro,dusno ..... na zdechnutí :unamused: mohla by sprchnout :wink:

Tak si dám kávičku a zkusím domluvit malýmu atˇusne :sweat_smile: přece jen do 21 h asi nevydrží :confused:
15. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jste :wink:
15. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Editce přejeme vše nej :dizzy_face:

arin, už dneska jo :confused:
15. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Míša je o rok starší :wink:
autor
beru jj dneska :wink:
autor
beru :slight_smile: :wink:
15. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to užij a hodně foť, ať my mámy od plotny :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: můžeme namastit oko :wink:
15. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to hubnutí ti závidím,já to nikdy nevydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale u našich jsem se vážila a mám všechno po Gábi pryč tj 12kg o proti min roku :wink: ale chtělo by to ještě 20 dolu :confounded:
15. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezáviď, občas to není prde... a mám hlad jak brejlatý dítě :grinning:
15. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru já su taky mamka od plotny :slight_smile: ale musím vyvenčit i druhý dítě,je fakt ten rok na 2 místě :pensive: tak snad bude i hodnější :slight_smile: :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já v těhu nabrala 20!!! a 10 měsíců po porodu měla dole jen 4!!! :angry:
takže jsem už vážně musela :wink:
15. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vždyť jo, alespoň tě bude mít Áďula pro sebe :wink:

jako já bych nejela sama, a jedno dítě nechala doma, ale když máš 2, tak to chápu :wink:
15. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru :slight_smile: seš šikulka :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
šikovná budu, až budu mít něco okolo 63 kg :wink:
15. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru jj a když mil chce,tak pojedu,fakt už su z toho někdy v pr... ja jsme pořád doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: mil na to není a sama s obouma někam jet se mě nechce :fearful:
15. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to nebudu mít asi už nikdy :grinning: :sweat_smile: :rolling_eyes: :fearful: :cry:
15. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
proto jsem nedávno musela vypadnout večer ven, taky jsem toho měla plný cvičky, teď mám zase na půl roku vystaráno :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru jj já tu trčím pořád :frowning2: sama s dětma
15. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chce se odreagovat :wink:

jdeme obědvat a pak vyrážím do Dětskýho ráje a Kaufu, v d.r. potřebuju krytky na rohy u stolu a v Kaufu ovoce a zaleninku, páč už tu nic nemám
15. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak malej se přemluvil sám a usnul :slight_smile: Gábi asi taky chrupe je tam ticho :slight_smile: tak já mám tu kávičku a jdu se taky natáhnout,budu řídit v noci,tak si musím odpočnout :wink: pak se příjdu rozloučit,jestli tu někdo bude :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin.. krááásnou dovolenou, s Áďou si to užijte a pořádně si odpočiň a naber síly na další měsíce "u plotny" :wink: :slight_smile:

tak mám vypucovaný pokojíček a připravený pro Edu na nastěhování :slight_smile: .. u toho jsem spláchla i koupelnu, páč ta už to potřebovala jak prasko drbání..

edu už se probrala, tak jsem se pokoušela do ní dostat nějaký oběd.. uf, uf.. pár lžiček a konec.. ale po mým rizotu se tu sápe jak divá.. :angry:

konečně přestalo pršet a vyčasuje se.. tak jdu naládovat pračku, ať to slunce využiju :slight_smile:
15. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dík za gratulky :wink:

Jsem se teď vrátila od kadeřnice a až přijde manža domů tak mě asi zabije jsem to zkrátila skoro o 15 centimetrů :grinning: :grinning: :grinning: A kamarádka mi přála k narozkám a prokecla se,že je těhule a v lednu bude mít mimi :slight_smile: my se sice už moc nevidíme,protože už tady nebydlí,ale Kája bude mít kámoše nebo kámošku :wink:
15. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

všem oslavencům vše nejnejnejnejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bohužel u nás opět zhoršení - atb mám od včera i já, manžela pálí v krku a malá, která dle úterního vyjádření dr, je OK, začala kašlat a má plné oči rýmy :pensive: my se z toho snad nevyhrabem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: .

Včera jsem totálně odpadla večer v 17:30 jsem se doplazila do postele a tatínek se mě snažil zastoupit :zipper_mouth: . K něčemu to bylo, už si nikdy netroufne mě říkat kolem večeře, že proč mu nejdu pomoct ven zalívat zahradu. Zkusil si co to je když má nakrmit " rozhoupanej meloun do malý dírky" protože tohle přirovnání je přesný, když má Elis večeřet kaši. Když už taťulda ztrácel nervy a začal zvyšovat na malou hlas, tak jsem přilezla a vrazila jí do ruky kostku, ona jí sice ihned vrazila do talíře s kaší, ale začala otvírat pusu a jíst... :wink: Nejdřív se taťka rozčiloval, ale zjistil, že to funguje a rozhodně se příště do krmení nepohrne :grinning: :grinning:

Bobulko, malé moc držím palečky ať je jí dobře :pensive:

A teď si jdu lehnout zas já, mil spal do teď... :rolling_eyes:
15. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mori :pensive: tak at´ je brzo líp :wink:
Bobul vám taky :wink:

Jdu se rozloučit,mil dojede kolem 16-17 h z práce,tak musím vykoupat děti,nachystat je na spaní.... pak sebe trochu a bude blázinec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak pááááááááááááááááááááá příští čtvrtek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a moc nepište,atˇtýden nedočítám :sweat_smile: :fearful:
Jo a všem kdo bude slavit když tu nebudu VŠECKO NEJ NEJ NEJ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek