• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Mor :frowning2:

Arin,hezkou dovolenou :wink: a pozdravuj od nás mořeeeeeeeeeeeeeee :grinning:

Tak já mastím zase ven :wink:
15. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženský :slight_smile:

Dneska tady bylo zase krásně, tak jsme courali :slight_smile:
Nalepili jsme ty kryty na roh stolu, bála jsem se, že je Matýsek bude sloupávat a houby, začal je ožírat :sweat_smile: :grinning:

arin, užijte si to :wink:
mor, bobulko, :pensive:
15. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: tady bylo hozný parno :unamused:
15. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tady dopoledne buřina a odpoledne taky parno a dusno, venku se mi hadry lepily na tělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a přes moje světlý 3/4 mi díky tomu prosvítaly motýlkový bombarďáky :sweat_smile:
ještě, že jsem nepotkala nějaký krasavce, bych musela hópnout do kanálu :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: to bych chtěla vidět jak hupsneš do kanálu :grinning:
15. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Arin krásnou dovču !

Holky díky, jsem ráda, že fotky líbily :grinning:

Morandiiiiii chjo je mi vás líto
Malá usla až téď :confounded: :confounded:
15. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsem byla s malou v aquaparku v Čestlicích. Bylo to stresující hlavně pro mě. Ze začátku se děsně bála. Koupila jsem ji takovou tu vestu pro miminka. Ale pak se osmělila a řádila v brouzdališti jako ďas a taky bouchala do akvárka se žralokama :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
si piš, že bych hópla :grinning: hlavně když potkám nějakýho zákazníka :sweat_smile:
si mě pamatujou, jako normální, namalovanou, v suknce s tangama a teď - velká paní s odrostlejma vlasama, která je ráda, že ji Mates ráno nechá napatlat krém na držtičku :sweat_smile: :grinning:

ren, taky jsme usnuli dneska dýl, ale proto, že maminka v ložnici dělala vylomeniny a malej se tlemil až se zalykal :grinning:
15. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
šikovná :grinning: :grinning: :grinning:

jdu brouzdat na mimáč, malej mi zase vyrostl, potřebujeme bodyna 92 :confused: :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Už 92 :confused: Kája má některé body s krátkým rukávem tedy hlavně ty CA i 68 :grinning: ale spíš 74/80 :sweat_smile:

Jani :grinning: Gábi je šikulka :slight_smile:
15. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no a nám je 86 céáčková malá :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Můžu já jít spát někdy normálně?! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Se vždycky u něčeho zaseknu :sweat_smile:

Tak alespoň: Tedýsku, vše nejlepší k Tvým prvním narozeninám, hodně zdraví, štěstí a hodné rodiče :wink: :dizzy_face:

a dobrou :slight_smile:
16. črc 2009 v 00:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tedíkovi vše nej k 1 narozkám :dizzy_face:

Kája dneska spala až skoro do 8 :wink: to už se dlouho nestalo :wink:

Berušánku,včera večer jsem si s makou a Alešem dala víno a po asi decce jsem jí měla jak z praku :grinning: :grinning: :grinning: no byl to Muškát ten je silnej,ale byla jsem vysmátá asi hodinu :wink:
16. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ráno
Tedíkovi jen samá nej....... :slight_smile:
Mám strach ze sobotního počasí, snad nebude pršet :angry: :angry:
Před rokem jsme si manželem udělali odpočinkový den, snědla jsem mísu jahod a prospala celé odpoledne - pak se to hodilo, když jsme hledali volnou porodnici :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky moc děkujem za vše, už jsem se sem nestihla dostat.hl.oslava nás čeká v neděli tak pak dodám fotečky:slight_smile:
Tadeáškovi vše nej !!!

arin dík žes na nás tak myslela :grinning:
16. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Dneska jsme vstávali v 9 :dizzy_face: , s jedním krmením v 6 :wink:

jitu, taky se modlím, ať nám toho 1.8. vyjde počasí, nevýhoda venkovní oslavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
evi :grinning: :grinning: :grinning:
se nediv, po 2 letech abstinence, ale koukej na srpen trénovat :grinning:

taťka se nám dneska vrací brzo, tak vyrážíme na pouť :dizzy_face: je tady zase nádherně :wink:
16. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
arin určitě nemyslela doslova, že nemáte tolik psát, ať nemusí hodně dočítat :sweat_smile: :angry: :grinning:

právě jsem se dozvěděla, že na tu pouť s náma půjde půlka famílie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
přijeli Poláci (ze strany tchýně), do toho se k nim narvala švagrová a 3 cácory
a to jsem se těšila na klidný rodinný odpoledne :sweat_smile: :unamused:
16. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,hm tak to jde celej Liberec :grinning: :grinning: :grinning: Já moc trénovat nemůžu,ale budu se snažit :grinning:

Byly jsme s Kájou na návštěvě a teď jdeme obědvat,pak spát a nakonec skončíme v bazénku :grinning:
16. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady je mrtvo :angry:
Beru to máš radost :grinning: :grinning:
Jinak jsme byly na roční prohlídce - měříce 73 cm a vážíme 8250g, jsme drobný,ale šikovný, po ordinaci lítala jako pometlo :grinning: , snášela hračky na jedno místo
16. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
jitu když tam měli bordel, tak to musela uklidit :grinning: měříme stejně, ale vážíme o kilo víc :wink: a to mi teda domiš vůbec nepřipadá tlustý :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Teďouškovi přejeme jen to nejlepší a hlavně zdraví, hodně hraček a dobrého papání :wink:
16. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčinky :wink:
to je radost vás dočítat :grinning:
Evičce ještě dodatečně přejeme vše NEJ k narozeninám a ať se Ti plní všechna přání :slight_smile:
Editce ještě také dodatečně vše nejlepší k prvním roku :wink: :dizzy_face:
Tadeáškovi k dnešním prvním narozeninám přejem hodně zdraví, štěští lásky a všeho ostatního, co si přeje :wink: :wink: (to samé přejeme samo i Editce,ale ať nepíšu dva stejné řádky :grinning: )
Arin, užij si dovču :wink:
Dneska jsem se byla přihlásit na kurz a od pondělí začínám, je to kurz na manikúru, pedikúru, nehtovou modeláž, depilaci voskem, masáž rukou a nohou a parafínové zábaly. Trvá měsíc a je to 4x týdně po 4hodinách,tak snad to zvládneme. Hlídat bude moje mamča, která má teď prázdniny. 21.8 máme zkoušky, písemné, ústní, praktické - taková malá maturita :sweat_smile: jo a ještě musíme napsat seminárku :grinning:
16. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, já hlava děravá, včera jsme byli na roční kontrole a dostali čtvrtou HEXU a míry: 8550g, 70cm a kolem hlavičky 44cm :wink:
16. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
všem oslavencům vše nej :slight_smile:))

Tani tak to je čupr.. budu držet palečky at tě ten kurz baví a hlavně ti to něco přinese a jestli se tomu pak budeš věnovat, tak at dobře prorazíš!!!!!!!

my na roční prohlídku razíme až 30.7. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak oznamuji, že už druhý den nekojím :pensive: kojila jsem už jen před spaním a malá to ted podvakrát odmítla, tak jsem stím sekla.. Včera měla poprvé UM ale moc jí nešmakovalo, tak uvidíme.. Na jednu stranu jsem ráda..chtěla jsem kojit jen do roka, ale na druhou stranu........ :pensive: :pensive: už jsme velké holky :pensive:

jito terezka je prdítko.. ale víš co se říká: Já jsem malý ale šikovný :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

všem oslavencum všechno nejlepší :wink:

Tani, tak to je škoda, že nebydlís blízko, hned bych si nechala udělat nejakej zábal :grinning:

Já to kojení zatím neřeším, sice jsem chtěla jen do jednoho roku, ale malej se zatím neodstavuje, UM stejně nepije, takže budu kojit dál :wink:
My máme roční prohlídku až v srpnu, mudr má dovolenou.
A 4. hexu dostaneme vážne az v roce a pul.
16. črc 2009 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
kat já bych asi taky kojila.. ale když už nechce, tak to ani jinak nejde.. trochu mě to mrzí... :frowning2:
16. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Yw dneska taky poprvé bez kojení, je mi to trochu líto, ale třeba si ještě párkrát řekne :slight_smile: stejně jsou ty děti vychytralé, oni ví, co potřebují :wink:
16. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Domi to máš pravdu.. hold se člověk musí smířit stím že už nemáme miminka.. Sárinka už přes den spí jen jednou.. a v noci bez přestávky.. prostě už je velká holka.. :slight_smile:
16. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tadeáškovi všechno nej k narozeninám :slight_smile:

Táňo, to by mě teda zajímalo, jak s takovým "pracovním" nasazením budeš mít ještě čas s Kristýnkou na setkání se mnou a s Kájou :angry: :grinning: Tak dobře, jako výkupné si u Tebe objednávám přednostně zábaly a všechno ostatní :grinning: Už se moc těším, na ničem takovém jsem zatím nebyla :sweat_smile:

Jito, naše holky mají stejné míry :slight_smile: Akorát Kája teda zatím po ordinaci nelítala, ale zase se celou ordinací nesl její řev :grinning:

A co se kojení týče, zatím si to bez toho neumím představit, Kája chce pořád, hlavně v noci.
16. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Táni,děkuju za přáníčko :wink: a držím palce :wink:

Já kojím jen 1x za den a to mezi 22h-1h jinak už ne a UM nechce tak nevím co bude,protože kojit už nechci moje prsa jsou v hrozném stavu :unamused:

Gratuluju všem ke kontrolám my jdeme přesně na narozky :slight_smile:
16. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek