• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jitu,tak to se máš :slight_smile: mě ta naše cácora dost potrápila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stálo to za to všechno :grinning: ikdyž až půjdu rodit znova se budu bát,že budu mít stejné komplikace :confounded:
16. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já snad měla nejhorší na tom porodu to čekání (páč mě rupla voda a šla jsem si lehnout na pokoj intenzivní péče), blbka jsem si jeste lehla hned ke dveřím, tak jsem celou dobu poslouchala opravdu řvoucí maminky, a já jsem si tam ležele a říkala si, panebože do čeho jsem se to dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruuuuuu ty si mě rozesmála s tou přesedělou nožičkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, beru, to mě taky rozesmálo :wink:
16. črc 2009 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bláho Jani,kde si se tady zjevila :grinning: :grinning: mimochodem hezké fotky a opravdu máme 1 za pár :wink:
16. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přijela do porodnice, šla na hekárnu okolo sálů a tak už to nějaká mamina těžce rozdejchávala
jsem si říkala hysterka :sweat_smile:
a posledních 15 minut jsem na tom byla stejně :grinning:

ale jinak porod úžasnej a fakt bych rodila pořád :wink: jsem ho měla 19ti hodinovej, ale pohoda, na umření to vážně bylo jen tu čtvrthodinku :slight_smile:
16. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 6 tvrdili, že porodím nejdřív odpoledne, kontrakce 0 - v 7 změnili názor, rychle jsem volala manžela - ten naštěstí spal před nemocnicí :grinning:
16. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bláho tak to se všichni máte já na umření byla poslední 3 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ren a ne že na mě pošlete sociálku :sweat_smile:
já fakt měla radost, že tam dřepí :grinning: :grinning: :grinning: a vím, jak je to hnusný, mít to brnění v noze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ev mám dneska už odpracováno, tak ještě brouzdám po webu
16. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď mě klidně ukamenujte, ale já za tu porodní neděli stihla doma 3 kávičky a sežrala asi krabku cigaret :sweat_smile:
fakt pohoda :wink:
16. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmmm tak já o svém porodu asi ani mluvit nebudu... já mám horor :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a pořád jsem nezapomněla :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: kdyžtak je pořád v mým albíčku popsanej :frowning2:
16. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, já jsem si nechala dát epi a vím, ze jsem si říkala, že člověk, který to vymyslel, by měl dostat nobelovu cenu :grinning:
16. črc 2009 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ren, já ho četla :pensive:
třeba druhej bude lepší :wink:
16. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,jj to si pamatuju :frowning2: no moc nás tady nebylo co měly velký problémy :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hučela, že chci epi taky, ale nějak to nemělo smysl, přijela jsem otevřená na 6, po rupnutí vody do hodiny na 10 a tlačilo se :slight_smile:
16. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo to vyžrat musel :pensive:
16. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A potom si pamatuju našeho tatínka, kterej mi pořád zavíral oči, páč on flákal kursy, tak jediny, co si zapamatoval bylo, že se nesmím při tlačení koukat, že by mi popraskaly žilky v očích, tak mi pořád dlaní zavíral oči a já si myslela, panebože on mi zavírá oči, jak kdyby mě pokládal už do truhly :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,u mě furt říkali,že na epi je brzo a nakonec bylo pozdě tudíž jsem to měla naživo a ještě se Kája zasekla v porodních cestách a já tlačila skoro dvě hodiny a nakonec jsem měla přirostlou placentu tak jsem musela dostat narkózu a ve finále Kája dostala silnou žloutenku a infekci a v porodnici jsme byly 12 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to vybrala za všechny hi hi :grinning:
katy :grinning: :grinning: :grinning:, jdu ti hodit fotku do alba :wink:
16. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ren ty jsi si užila :unamused:
pro mě byla nejhorší ta hod. na sále, ale neměla jsem velký bolesti (což je divný), jen jsem nesměla tlačit což šlo hodně špatně, ale jak mi dovolili tlačit - tak malá hned vypadla - sama :grinning: :grinning:
Ev taky pěkný to ani nevím
já měla druhýn porod skoro na chlup stejný jako první...nic moc!!! taky sem tentokrát nezapomněla a jsem ráda, že už mám oba za sebou a další doufám nebude. :confounded:

jiank mám opačnou zkušenost s aukcema...právě jsem otevřela mail a psala mi paní,že jsem vyhrála aukci,na kteoru jsem uuuuplně zapomněla :grinning: tak máme zásobičku bodyček:slight_smile:
16. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vlastně potom ještě, jak pořád hledal něco na jídlo v mé kabeli a já mu říkám, co tam hledá, že sjem tam měla pro něho nachystané oplatky a čokolády už 14 dní, ale on pořáda chodil do kabele a jedl to, takze v porodnici to měl všechno sežraný, no přece mu to nebudu kupovat furt dokola, snědl si to, tak měl smůlu :sweat_smile: :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jita jeeee.... mě mrzí, že jsem s ní nemohla pak být, díky mýmu stavu jsem ji pořádně viděla asi 12 hodin poté :unamused: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,no to byly holky z 23 :wink:
já nevím, jestli je to dost vidět, ale všimni si očí, tak to dopadá,když u porodu koukáš :sweat_smile:
jj, se nam ty porody ve stejny den sešly :confounded:
16. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek