• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
když já měla vždycky z češtiny za jedna, ale jak nepíšu ručně, tak se mi nějak ty i/y nevybavují a pak se tááák stydím, když si to po sobě čtu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a jj, Klárka vypadá jak živel, taky budeš mít záhul, až začnete chodit :sweat_smile:

jo a ještě jsem si vzpomněla, že mi dneska Mates úřadoval v kuchyni a vyházel půl skříňky s nádobím, jen nedokážu pochopit, jak to otevřel, je tam jen miniaturní škvírečka :confused: :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky loučím se, jdu zaujmout vodorovnou polohu.. jak já se těším....
Dobrou noc.... jo a díky za přáníčka, Vendulce to vyřídím... :grinning:
13. kvě 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je na brigádě a Tesco opět zadalo požadavek na noční doplňování Coly :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže do 22 ve fabrice, pak Cola
no jo, ale co má dělat, Bucla za chvíli bude mámu sním, tátu sním :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli tak dobrou :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli dobrou noc a ať se záda do rána dají dohromady :wink: :slight_smile:
Beruš, já jsem měla češtinu vždycky za tři - literatura za 1 a pravopis za 5 :sweat_smile: ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: (jsem dysortograf :unamused: )
No nic, jak tu nemám taťku, tak nějak ponocuju.... asi půjdu taky do pelíšku... tak Beruš dobrou a pozdravuj nevěrníka :grinning:
13. kvě 2009 ve 23:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se tady dneska fakt rozjela, se to na těch stránkách žlutí :sweat_smile:
no jo, musela jsem to dohnat a to se přiznám, že jsem měla noťase opravenýho už včera večer, ale musela jsem vařit, tak jsem vás ani pozdravit nešla :sweat_smile: pohlavek za to už jsem si dala :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, on chdáček ještě brigádničí :pensive: ... no jo, musí nějak vydělat na tu pořádnou opravu notebooku :wink: ....tak brou :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 23:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyso co? ale píšeš dobře :wink:

tak krásnou dobrou noc :slight_smile:

a nevěrník dostane čouda hned mezi dveřma, ho čapnu pod krkem a budu hledat rtěnku a očuchávat nebo jak se to dělá :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to čtu!!!!!!! Teda Beruno... toš totok.... pak tu ta docházka má vypadat, že :grinning: :grinning: .... ale už fakt du.... :wink:
13. kvě 2009 ve 23:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, zatím je oprava za oběd a pro moje krásný hnědý oči (páč a to si nefandím, opravář na mě trošku trpí :sweat_smile: ) ale bohužel není kouzelník, takže až chcípne teď, tak už to asi bude definitivní :confounded:

ááá slyším výtah, jdu připravit váleček :grinning:
13. kvě 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruš to je výmluva na to, že neumím pravidla českého pravopisu :grinning: .... http://www.detskestranky.cz/clanek/57-nedeste_se_dysortografie.htm
14. kvě 2009 v 00:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyk řikám, že jsem si za to sama flákla :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: .... no a je zítra.... já už FAKT jdu.....
14. kvě 2009 v 00:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale jsi zářnej příklad toho, že všechno jde, když se chce, vejšku máš v kapse :wink: :slight_smile:

tak taťka je doma, já se taky rozloučím :wink:

jdeme na balkón kout pikle :grinning:

a arin, ne že nebudeš dočítat, to máš za to, že jsi prndala, že sem nikdo nechodí :grinning:
14. kvě 2009 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ... Beruš školu zvládám jen díky tomu že se vše odevzdává v elektronické podobě a word má vychytávku v podobě automatických oprav... :grinning: :grinning: :grinning:
Taky bych kula pikle, ale není "materiál" :frowning2:, tak letím do pelíšku za tou mojí rošťandou :slight_smile:
14. kvě 2009 v 00:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobře, první byla bobul :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy kecáte tak pozdě, jo? :slight_smile: že si radši nelehnete :grinning:
nás dneska čeká 10měs. prohlídka, tak jsem zvědavá jaké má ten náš prďola míry :slight_smile: a taky se chcu zeptat, jestli může jet s náma třeba do termálů nebo to není dobré
taky vařím zatím jen na vodě a nemám moc nápadů na receptíky, bojím se, že to má takové jednostranné...nemáte tip na nějaké jídelníčky? :slight_smile:
14. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
domča vstával v 5 a už mě žene ven do kočárku, tak se loučím (ikdyž zatím není s kým :grinning:)
14. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Arin klepne než to přečte :grinning: :grinning: :grinning:

Noc nakonec docela dobrá jen občas zabrečela jak jí zoubek bolel :frowning2: a jednou jedla :wink: ty dvojky nám dávají holt zabrat :wink:
14. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, to se nepočítá... to jsem ještě přesluhovala v noci :wink:
Domi, v termálech tuším byla Romi a pokdu to není nějaká lečebná a nebo moc horká voda,tak si mysím že už se může, ale dej vědět co Ti řekne Dr.
Já jsem teď Kláruš uvařila novinku. Rajičata podusit se zelenáma fazolkala a rozmixovat a k tomu špagety. Dostala to včera, ale prskala.... doufám že to bylo tím, že měla tu rýmu a ne ži ji to nechutnalo :angry: :sweat_smile: :grinning:
14. kvě 2009 v 08:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, Arin napíše že nedočítá :grinning:

U nás byl řev v jednu, ale vytrvala jsem a nedala jsem kozu a usnula i bez pití a spinkala až do 5 :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul :slight_smile: já se na rajčata chystám a lopala jsi je????Jinak včera jsem se fotek nedočkala,protože noťas se vybil,ale jsou super :slight_smile: Kláruš je kočka :wink:
14. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, děkuju.
Já jsem koupila nějaké lepší rajičata v plechovce, loupaná, bez cukru a eček :wink: , ale teda fakt valný úspěch to nemělo :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,já to vyzkouším asi příští týden :wink:
14. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad to bude Kaje chutnat, když naše princezna ohrnuje nosík :wink:
14. kvě 2009 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme :wink:

Ted Kája usnula ona jak jí bolí ten zub spí pes den častěji než jindy :wink: a já potřebuju,aby se trochu vyspala,protože chceme s mamkou na nákupy tak,aby vydržela :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak jsem vkládala do kaše velké naděje a prdlajs :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vzbudil se ve 3 na jídlo a pak se tak dlouho mlel v postýlce až začal opět bulet. Takže se taťka zase stěhoval do obýváku :unamused: No a panáček pak usnul v půl 5 a od 8 tady zase huláká :confounded:

rajčata chci zkusit taky na 10 měsíci :wink:

jo a arin, jaká byla besídka?
14. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :cry: Arin,viděla co všechno musí dočíst tak to radši vzdala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak Kája už spává docela dobře, ale dnes to stálo docela za prd. Chvílema pobrekávala a pak ve dvě začala radostně skotačit po celé naší posteli, smála se na celé kolo, blázinek náš :sweat_smile:

Bobul, pěkné fotky. Takové háro má Klárka, to Kája bude mít asi tak za 3 roky :sweat_smile:

Arin, kde jsi? :grinning:
14. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáte tip na nějaké hezké kraťasy pro malého? :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek