• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
jani, taťka naivní optimista :grinning:
16. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v Podolí je 8 porodních boxů takže opravdu nevíš co se děje vedle :slight_smile: takže to bylo v pohodě :wink:
16. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, ty kursy nebyly vubec v porodnici, takže pohoda jazz.

Jani,taky známe dloubání do očiček, tahání za nos apod :wink:
16. črc 2009 ve 23:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning:

no nic,jdu spat driv,nez pujde ten muj a bude zase siiiiiilene chrapat az do rana :wink:

tak brou noc všem
16. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se nejvíc tahá maminka za vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: až jsem se musela včera nechat ostříhat :grinning:
Kája normálně vezme ten vlas do ručiček a napne ho :grinning:
16. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vůbec,chci tě vidět ostříhanou a o rok zestárlou :wink:

jani dobrou :slight_smile:
16. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dobrou noc.
Asi se také odeberu za chvíli do betle, už nemám žádné veselé příhody z natáčení :grinning:
Jeste si jdu přečíst porod od Ren
16. črc 2009 ve 23:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nechtěj Aleš je naštvanej :grinning: :grinning: :grinning: 15 cm je dost-jsem věděla,že budu mít průšvih :grinning:
16. črc 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky půjdu holky dobrou a teď už fakt jdu :grinning: :wink:
16. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, tak dobrou :slight_smile:
a dnešní historky, výborný! musím zítra doma povyprávět :wink:

evi, já četla, že 15, sveď to na to, že to vlasy oživí :sweat_smile: :wink:
16. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já teda jdu taky (nechat si zdát o hezkých :dizzy_face: kolotočářích :slight_smile: )
16. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning:
mě nechali ani 2 hod na porodním sále, všichni chtěli rodit :grinning: :grinning:
mě nejvíc pak mrzelo, že jsem nerodila v nový porodnici, ale teď nelituji - sice prostředí nic moc, ale příjemný personál, moc dobře se o nás starali - zachráli nám kojení, a hlavně jsem měla Terku u sebe :slight_smile:
16. črc 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc - snad v n oci nikam nepojedeme :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno - já to mám za pár, Táni ty si ještě užiješ :slight_smile: , Kristýnce vše nej...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , Terezka jí pozdravuje :slight_smile:
17. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Terince k prvnímu ročku :grinning: hodně zdravíčka, štěstíčka, radosti, hodné rodiče a tak dále :grinning:

muísm jít, mám plný gauč věcí pro Teri na tábor a Janí se pustila do revize :grinning: ke všemu máme dnes doma i taťku tak popvé vyrazíme na koupálko, hurááá:slight_smile:

tak krásný sluníčkový den všem :wink:

jooo a Martinkám vše nej k svátu :dizzy_face:
17. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Terezko a Kristýnko, všechno nejlepší k vašim narozeninám :slight_smile:
Já od rána tvořím Káji dort na zítřejší oslavu a Kájuša mi pomáhá. Takže všude je neskutečný bordel, Kája má ve vlasech strouhanku, protože si dala vymazanou formu na hlavu, pusu má od krému, o oblečení ani nemluvím, je celá nějaká mastná :sweat_smile: No ale je to hotové. Mi je už 3 dny nějak blbě, asi mám střevní chřipku, zítra budem slavit, doufám, že nenakazím celé příbuzenstvo :confused: Třeba by bylo veselo, jak by se hádali, kdo jde první na záchod. I když ono bude asi i tak veselo, moji rozvedení rodiče se rozhodli, že budou slavit naráz v jeden den, že to jako ustojí. No jsem zvědavá, jestli to nebude křeč :sweat_smile:
17. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Týnce a Terezce přejeme vše nejlepší k prvním narozeninám :dizzy_face:

Jinak máme za sebou děsivou noc, Matýsek měl úpal :pensive:
17. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne :slight_smile: byla jsem nakupovat na zítřejší první oslavu s tchýní a tchánem :confused: :sweat_smile:

Týnce a Terezce vše nej k 1 narozkám :slight_smile:

Martínce vše nej k svátku :slight_smile:

Beru,fakt jo chudák malej :pensive: jak se to projevovalo
17. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tos koupila jen suchý rohlíky, ne? Víc si tchýně nezaslouží :grinning:

Jsem kráva pitomá, to, že má úpal mi došlo až okolo půlnoci :pensive:
Já nevěděla, že úpal není přímo ze sluníčka, ale z vedra. Už když jsme jeli na pouť, byl nějakej teplejší, ale myslela jsem si, že je to z autobusu. Vyrazili jsme až okolo 16 hodiny, tak jsem si, myslela, že pohoda, když všude říkají, že s prckem nesmíš ven kolem poledne.
Dávala jsem mu často pít, ale pořád toho nevypije moc, tak 150 za 24 hodin i v těch vedrech :unamused:
Snažili jsme se být ve stínu, ale pořád to nešlo.
Večer jsme ho normálně vykoupali a dali véču. Jenže ji vyblindil, pořád mi to nedocházelo, jsem myslela, že se přejedl :sweat_smile:
Pak tady do 21 blbnul a pak usnul. Ale ve 23 začal ze spaní kňourat, strašně rychle dýchal a byl horkej.
To už mi došlo, že je to úpal.
Hned jsem vlítla na koně a chtěla radu, ale tady už nikdo nebyl. Dala jsem mu panadol, svlíkla do plíny a chladila nohy a hlavu.
Stejně mi to nedalo a volala jsem na pohotovost. Byla tam milá doktorka, uklidnila mě, řekla, že mám dítě citlivější na teplotu a poradila jak dál.
Takže jsem ho za hodinu po panadolu zkontrolovala, teplota moc neklesla, tak dostal 2 nurofenový čípky a ledovej čaj s troškou soli. Protože se probral, tak v postýlce lítal do půl 3, ale pak už klidně usnul a spal až do rána.

Ale samozřejmě za to můžu já! Malej nesnáší nic na hlavě a když mi po padesátý sundal kšiltovku, tak jsem se na to vykašlala a už mu jí nedala :pensive:
Teď má smůlu, bude nosit klobouček zavázanej pod krkem jak mimino, budu mu ho máčet a lejt do něj pití i pod nátlakem :sweat_smile:

Je fakt, že jeho normální teplota je 37 - 37, 2, míň ji snad neměl nikdy, prostě už vím, na co si mám dávat bacha
Jsem si večer pěkně pobulela :cry:
17. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudáček malej :frowning2: ale Kájina si taky pořád sundavá klobouk a já jí ho pořád nandavám jak dement :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No to pití je fakt asi důležitý Kája dřív pila taky málo,ale poslední dobou už pije dost :wink: ale vím jak je těžký je donutit :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nic si nevyčítej to se může stát každýmu :wink:
17. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale jsem rodič a mám předvídat :unamused: :frowning2:

a jsem potrestaná, dneska je krásně a my musíme být doma, 48 hodin nesmí na sluníčko
to mám za to!!! :sweat_smile:

všechno zlý je pro něco dobrý, alespoň vím pro příště a už se mi to snad nestane :wink:
17. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :slight_smile:

poslední dobou Kája strašně špatně usíná už nevím co mám dělat :angry:
17. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chce se jí spát? :confused:
jsem slyšela, že kolem roku se jim zase upravuje režim a pak už spí jen jednou za den

jdu dohnat noc :wink:
17. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Tak už to mám za sebou a Týnka je mezi náme :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc všem děkujeme za gratulky :dizzy_face: :dizzy_face:
Terince taky přejeme vše nejlepší k prvním roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zdravíme :wink:
první oslava je za námi a zítra další :wink:
Beruš, tak ať je už malý ok, a nic si nevyčítej,taky občas boj s kloboučkem vzdám :rolling_eyes:
Vendy, co Klárka???
Mori, už je Elišce líp??
17. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Terezce a Kristýnce všechno nejlepší k prvnímu roku :wink:

Beru, já už to taky kolikrát vzdávám s tou čepkou, malej ji pořád zhazuje a háže z kočáru ven, po desáte už mu ji taky nedávám, a nutit pít, to se lehce řekne,ale huř udělá. :frowning2: At je líp :wink:
17. črc 2009 v 16:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda vy jste drbny....to by na úvod stačilo, ať nezapomenu, proč jsem přišla :wink:
Kristýnečce a Terezičce přeju všechno nejlepší a hlavně zdraví :slight_smile:
17. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,nakonec usnula místo ve 13h v 14.30 a místo doma v kočárku :grinning: :grinning: :grinning: ona i hůř usíná večer,ale to bude spíš tím,že je pod střechou a ted je tam fakt vedro a když jí nechám otevřený okno tak jí budí sousedovic pes :angry:

A koukám,že s čepkou bojujeem všichni :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooojky,
Terezce a Kristýnce všechno nejlepší!!!!!!!
Bru to mě tak mrzí!
EV ano my taky blbě usínáme, dneska spala 09-10,30 a až teď 18,30 šla spát, ale se dívej jak bude vstávat ve 4 ráno :cry: :cry:
17. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači a Domi, děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: a ten kurz vychází na 9.800,- a teď v létě je 15% sleva,takže jsem za něj dala 7565,- + asi další 3000,- dám do vybavení ať můžu pracovat......
17. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Numi gratulka!
17. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek