Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
16. črc 2009
jani, taťka naivní optimista 😃
evelina0007
16. črc 2009
No v Podolí je 8 porodních boxů takže opravdu nevíš co se děje vedle 🙂 takže to bylo v pohodě 😉
katerinka.kr
16. črc 2009
Beru, ty kursy nebyly vubec v porodnici, takže pohoda jazz.

Jani,taky známe dloubání do očiček, tahání za nos apod 😉
jana.rce
16. črc 2009
Kat 😃 😃

no nic,jdu spat driv,nez pujde ten muj a bude zase siiiiiilene chrapat az do rana 😉

tak brou noc všem
evelina0007
16. črc 2009
U nás se nejvíc tahá maminka za vlasy :-p :-p až jsem se musela včera nechat ostříhat 😃
Kája normálně vezme ten vlas do ručiček a napne ho 😃
berus
16. črc 2009
jo vůbec,chci tě vidět ostříhanou a o rok zestárlou 😉

jani dobrou 🙂
katerinka.kr
16. črc 2009
Jani dobrou noc.
Asi se také odeberu za chvíli do betle, už nemám žádné veselé příhody z natáčení 😃
Jeste si jdu přečíst porod od Ren
evelina0007
16. črc 2009
No to nechtěj Aleš je naštvanej 😃 😃 😃 15 cm je dost-jsem věděla,že budu mít průšvih 😃
evelina0007
16. črc 2009
já už taky půjdu holky dobrou a teď už fakt jdu 😃 😉
berus
16. črc 2009
katy, tak dobrou 🙂
a dnešní historky, výborný! musím zítra doma povyprávět 😉

evi, já četla, že 15, sveď to na to, že to vlasy oživí :-N 😉
berus
16. črc 2009
no tak já teda jdu taky (nechat si zdát o hezkých x-) kolotočářích 🙂 )
jita5
16. črc 2009
Kat 😃 😃
mě nechali ani 2 hod na porodním sále, všichni chtěli rodit 😃 😃
mě nejvíc pak mrzelo, že jsem nerodila v nový porodnici, ale teď nelituji - sice prostředí nic moc, ale příjemný personál, moc dobře se o nás starali - zachráli nám kojení, a hlavně jsem měla Terku u sebe 🙂
jita5
16. črc 2009
dobrou noc - snad v n oci nikam nepojedeme 😃 😃 😃
jita5
17. črc 2009
Hezké ráno - já to mám za pár, Táni ty si ještě užiješ 🙂 , Kristýnce vše nej...... 🙂 🙂 🙂 🙂 , Terezka jí pozdravuje 🙂
jana.rce
17. črc 2009
vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Terince k prvnímu ročku 😃 hodně zdravíčka, štěstíčka, radosti, hodné rodiče a tak dále 😃

muísm jít, mám plný gauč věcí pro Teri na tábor a Janí se pustila do revize 😃 ke všemu máme dnes doma i taťku tak popvé vyrazíme na koupálko, hurááá🙂

tak krásný sluníčkový den všem 😉

jooo a Martinkám vše nej k svátu x-)
palla
17. črc 2009
Ahoj 🙂
Terezko a Kristýnko, všechno nejlepší k vašim narozeninám 🙂
Já od rána tvořím Káji dort na zítřejší oslavu a Kájuša mi pomáhá. Takže všude je neskutečný bordel, Kája má ve vlasech strouhanku, protože si dala vymazanou formu na hlavu, pusu má od krému, o oblečení ani nemluvím, je celá nějaká mastná :-N No ale je to hotové. Mi je už 3 dny nějak blbě, asi mám střevní chřipku, zítra budem slavit, doufám, že nenakazím celé příbuzenstvo =-) Třeba by bylo veselo, jak by se hádali, kdo jde první na záchod. I když ono bude asi i tak veselo, moji rozvedení rodiče se rozhodli, že budou slavit naráz v jeden den, že to jako ustojí. No jsem zvědavá, jestli to nebude křeč :-N
berus
17. črc 2009
Ahoj holky 🙂

Týnce a Terezce přejeme vše nejlepší k prvním narozeninám x-)

Jinak máme za sebou děsivou noc, Matýsek měl úpal |-|
evelina0007
17. črc 2009
Dobré dopoledne 🙂 byla jsem nakupovat na zítřejší první oslavu s tchýní a tchánem =-) :-N

Týnce a Terezce vše nej k 1 narozkám 🙂

Martínce vše nej k svátku 🙂

Beru,fakt jo chudák malej |-| jak se to projevovalo
berus
17. črc 2009
Tos koupila jen suchý rohlíky, ne? Víc si tchýně nezaslouží 😃

Jsem kráva pitomá, to, že má úpal mi došlo až okolo půlnoci |-|
Já nevěděla, že úpal není přímo ze sluníčka, ale z vedra. Už když jsme jeli na pouť, byl nějakej teplejší, ale myslela jsem si, že je to z autobusu. Vyrazili jsme až okolo 16 hodiny, tak jsem si, myslela, že pohoda, když všude říkají, že s prckem nesmíš ven kolem poledne.
Dávala jsem mu často pít, ale pořád toho nevypije moc, tak 150 za 24 hodin i v těch vedrech :-|
Snažili jsme se být ve stínu, ale pořád to nešlo.
Večer jsme ho normálně vykoupali a dali véču. Jenže ji vyblindil, pořád mi to nedocházelo, jsem myslela, že se přejedl :-N
Pak tady do 21 blbnul a pak usnul. Ale ve 23 začal ze spaní kňourat, strašně rychle dýchal a byl horkej.
To už mi došlo, že je to úpal.
Hned jsem vlítla na koně a chtěla radu, ale tady už nikdo nebyl. Dala jsem mu panadol, svlíkla do plíny a chladila nohy a hlavu.
Stejně mi to nedalo a volala jsem na pohotovost. Byla tam milá doktorka, uklidnila mě, řekla, že mám dítě citlivější na teplotu a poradila jak dál.
Takže jsem ho za hodinu po panadolu zkontrolovala, teplota moc neklesla, tak dostal 2 nurofenový čípky a ledovej čaj s troškou soli. Protože se probral, tak v postýlce lítal do půl 3, ale pak už klidně usnul a spal až do rána.

Ale samozřejmě za to můžu já! Malej nesnáší nic na hlavě a když mi po padesátý sundal kšiltovku, tak jsem se na to vykašlala a už mu jí nedala |-|
Teď má smůlu, bude nosit klobouček zavázanej pod krkem jak mimino, budu mu ho máčet a lejt do něj pití i pod nátlakem :-N

Je fakt, že jeho normální teplota je 37 - 37, 2, míň ji snad neměl nikdy, prostě už vím, na co si mám dávat bacha
Jsem si večer pěkně pobulela 😢
evelina0007
17. črc 2009
Chudáček malej 😞 ale Kájina si taky pořád sundavá klobouk a já jí ho pořád nandavám jak dement 😃 :-p
No to pití je fakt asi důležitý Kája dřív pila taky málo,ale poslední dobou už pije dost 😉 ale vím jak je těžký je donutit =-) :-p A nic si nevyčítej to se může stát každýmu 😉
berus
17. črc 2009
no jo, ale jsem rodič a mám předvídat :-| 😞

a jsem potrestaná, dneska je krásně a my musíme být doma, 48 hodin nesmí na sluníčko
to mám za to!!! :-N

všechno zlý je pro něco dobrý, alespoň vím pro příště a už se mi to snad nestane 😉
evelina0007
17. črc 2009
Beru 🙂

poslední dobou Kája strašně špatně usíná už nevím co mám dělat ]-(
berus
17. črc 2009
a chce se jí spát? =-)
jsem slyšela, že kolem roku se jim zase upravuje režim a pak už spí jen jednou za den

jdu dohnat noc 😉
numi
17. črc 2009
Ahoj holky 😉
Tak už to mám za sebou a Týnka je mezi náme x-) x-)
Moc všem děkujeme za gratulky x-) x-)
Terince taky přejeme vše nejlepší k prvním roku x-) x-) x-) a zdravíme 😉
první oslava je za námi a zítra další 😉
Beruš, tak ať je už malý ok, a nic si nevyčítej,taky občas boj s kloboučkem vzdám 8-(
Vendy, co Klárka???
Mori, už je Elišce líp??
katerinka.kr
17. črc 2009
Ahoj,

Terezce a Kristýnce všechno nejlepší k prvnímu roku 😉

Beru, já už to taky kolikrát vzdávám s tou čepkou, malej ji pořád zhazuje a háže z kočáru ven, po desáte už mu ji taky nedávám, a nutit pít, to se lehce řekne,ale huř udělá. 😞 At je líp 😉
domiska
17. črc 2009
ahoj holky, teda vy jste drbny....to by na úvod stačilo, ať nezapomenu, proč jsem přišla 😉
Kristýnečce a Terezičce přeju všechno nejlepší a hlavně zdraví 🙂
evelina0007
17. črc 2009
Beru,nakonec usnula místo ve 13h v 14.30 a místo doma v kočárku 😃 😃 😃 ona i hůř usíná večer,ale to bude spíš tím,že je pod střechou a ted je tam fakt vedro a když jí nechám otevřený okno tak jí budí sousedovic pes ]-(

A koukám,že s čepkou bojujeem všichni 😃 😃
rendex1
17. črc 2009
Ahoooooooojky,
Terezce a Kristýnce všechno nejlepší!!!!!!!
Bru to mě tak mrzí!
EV ano my taky blbě usínáme, dneska spala 09-10,30 a až teď 18,30 šla spát, ale se dívej jak bude vstávat ve 4 ráno 😢 😢
numi
17. črc 2009
Kači a Domi, děkujeme x-) x-) a ten kurz vychází na 9.800,- a teď v létě je 15% sleva,takže jsem za něj dala 7565,- + asi další 3000,- dám do vybavení ať můžu pracovat......
rendex1
17. črc 2009
Numi gratulka!

Začni psát odpověď...

Odešli