• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
tak jsme během dne měli zase 38,1 :frowning2: a ještě průjem
byl nahatej, snažila jsem se mu každou chvíli dávat napít, stejně vypil jen tu svoji 150 :unamused:
Míša koupil další novej čaj, už asi 5. tak uvidíme
17. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru to je děsný.. mě malá vypije s klidem přes půl litru denně čaje :frowning2: tak uvidíte snad bude chutnat lépe
17. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám udělaný slaný i sladký dort, uvidime jak bude zítra
beru - nic si nevyčítej, my musíme mít vše na šnůru a stejně to sundaváme, sladíš mu to pití, co třeba štáva z melouna? kamarádky malej jí má moc rád
17. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,chuděra malej :frowning2:

Jitu,my máme taky zítra první oslavu,ale naštěstí jen z tchánovcema takže,když bude hnusně tak budeme doma :wink: příští týden by to bylo horší bude tady asi 18 lidí tak to bych byla nerada mít je doma :grinning: :grinning: :grinning:

Ale neboj bude hezky :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Terezce i Kristýnce vše nej nej nej k narozeninááááám :slight_smile:)

beru at je malý brzy fit :wink:

Evi a Jitu pěkně to oslavte :slight_smile:)
17. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hlásím oslavu... 20tého a 23 a 25-26... takže třikrát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: URGENTNE potrebuju na všechny dny hezké počasí !! hihihi zařídíte to někdo?
17. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw,děkuju :wink:

Jani,my potřebujeme taky na 25 moc hezky tolik lidí si dovnitř tahat nechci :grinning: :grinning: hlavně znám svoje kamarády a jejich dětičky bych tady měla kulničku na dříví a né obývak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tady začíná obrovská buřina to asi Káju vzbudí :confounded: :confounded:
17. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee já ráno zapomněla na Týnku:slight_smile: tak Kristýnce také vše neeeeeeeeeeeeeeej k 1. ročku :slight_smile: :slight_smile:

tak se mi povedlo zapakovat všechny věci TEri na tábor, jen jsem nenašla skautskou košili :frowning2: :frowning2:

dnes jsme byly s holkama na koupálku :slight_smile: malá byla nadšená, ale voda dost studená a když jsme po chvíli vylezly ven, začaly se sbíhat mraky a pak od šesti až do půl 8 večer byl děsně prudkej slejvák i s bouřkou.. a máme zalito :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beru, doufám, že už je Matýskovi líp, držím palečky :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky všem za přání :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Terezce a Kristi přejeme kráááásné narozeniny :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, tak jak je u vás? už je Klárka dobrá? :wink:
17. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Tani, děkuju za zeptání...
U nás byly do včerejška horečky, pořád máme průjem a jí tak polovinu toho co dřív. Jen mlíko pije stejně... :frowning2:
Ale včera odpoledne a dnes už je byz teplot a má dobrou náladu, tak už jsme aspoň na zahradě a dnesjsme byli na krátké návštěvě, ale v autě teda i přes klimu bylo na zdechnutí :confounded:
Beruš, držím Matymu pěsti, ať je dobře... :pensive: ... Klárka hodně pije v noci, nebo ráno a vyžahne na posezení i 100ml, ale přes den je to teď s pitím taky tragédie :unamused: ... zkus mu dát vodu se solí nebo minerálku bez bublinek ve spánku, nevezme si???
17. črc 2009 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hlásíme asi taky přehřádí... teďka se probudila a měla zastřenej hlásek... tak jsem ji dala čípek a protikašli... tak snad je to jenom po tom pařáku... jinak jsme asi taky nemocný chjo
Tady je bouřka jako já nevím co... to je děs!
17. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,jj tady není vidět na krok :confounded:
17. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
se tu bojím, i pes je zalezlej a klepe se
17. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :frowning2: ty jsi sama doma?
17. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pracuju a manžel a Gábi spinkají.. takže prakticky jo... ale už na to prdím a jdu do peří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: papa
17. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :wink: :wink:
17. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Tak u nás to pokračuje, v noci 38,5 a pořád průjem :frowning2:
Ale vypil mi v noci 2x 150 mlíka (skoro studenýho)
Teď si tady hraje a kecá, ale stejně má 37,5 :frowning2:
On to zvládá statečně, zatímco já bych si nafackovala :angry:

bobulko, v noci pije asi jen 2x dohromady tak 50
včera už jsem fakt nevěděla co s ním, tak jsem mu dala mokrou čistou plínu a žužlal ji, alespoň něco
ať je u vás taky brzy líp :wink:
18. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám chvilku tak nakukuju :slight_smile: Koukám že vám vedra dávaj zabrat. My byli včera na koupáku a pěkně jsem se spálila, no jo namažu dítě a na sebe kašlu :sweat_smile: Taky mě od rána bolí v krku, to mám z těch pitomých veder :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak na to přehřátí když málo pijou zkuste koupit v lékárně Kulíška, jsou to ionty a namíchá se to do pití. Lukáš to bral jak při střevní viróze tak při 6.nemoci. Dodá to dětem energii :wink:

Bobulko, pokud malá průjmuje, tak bys jí neměla dávat mlíko, protože dráždí. Teda pokud už nekojíš, kojení je dovolený. Vím že je to těžký jí ho vzít když je to jediný co chce, ale musí mít dietu, suchej rohlík, piškoty, rýžovej odvar zkus místo mlíka (je to hnus, malej mi ho nechtěl, až když jsem ho osladila glukopurem tak trochu vypil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), můžeš mrkvový, jablečný a bramborový pyré jinak nic :pensive: Ať je brzy líp.

Tak jdu využít toho že malej chrní a něco poklidit. Hezký víkend :slight_smile:
18. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A málem bych zapomněla, všem oslavencům všechno nejlepší :dizzy_face:
18. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Beru a Bobul držím palce at je brzo líp :wink:

Tady je strašně hnusně :frowning2: takže oslava bude doma :confounded:

Jo a včera byly bouřky 4 a jedna nám zlomila stom na zahradě :confounded:
18. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
v rychlosti gratuluji všem oslavencům ...nějak to nestíhám se sem dostat :cry: .

Táni - díky za optání je to čím dál horší.....malá kašle je hrozně zahleněná, dr jí dala sinecod a já se v letáku dočetla, že je to na tišení suchého kašle - takže se jí to jen zhoršilo a nic nepomáhá. Dávám jí aspoň Stodal (homeopatikum), nějak to musíme do pondělka přestát.
Sama mám už 2.atb - první mi nezabraly, zánět se vrazil do dutin a teď i na průduškách, snad to brzy přejde :pensive:

I náš tatínek je na umření, tak doužívá ty prášky po mě, jemu to snad zabere. Malej naštěstí zřejmě včas odjel na prázdniny, tak ho to minulo.

Jdu do postele, když malá spinká....papapapa
18. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mor :pensive:

já jsem to musela jít dospat, jsem jak přejetá tankem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
malej má 37,5 jestli bude mít zase v noci teplotu, jedeme na pohotovost, páč si nejsem jistá, jak dlouho by měly trvat teploty z úpalu :confused:
a průjem sice má, ale ne tak hroznej, jen je to vodnatější a tak 4x denně

luci, dík za tip, Kulíška koupíme

evi, tak hlavně, aby jste měli hezky toho 25 :wink:
a tchánovi přejeme vše nej!!! :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tchán děkuje za přání :slight_smile:
18. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme bez teploty :dizzy_face:

za odměnu jsem mu pustila Krtečka (jinak mu telku pouštím až na večerníčka :wink: ), dala jsem mu na zem velkej polštář, tak se po něm válí a kouká, spokojenej :wink: ani si nevšímá, že mu občas podstrčím čaj :grinning:
18. črc 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,to je dobře :slight_smile:

kukněte na fotky z oslavy :wink:
18. črc 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tak za A: krásný fotky
za B: moc ti to sluší, Aleš nemusí prndat, vážně to ty vlasy oživilo
za C: zmátla jsi nás datumem :sweat_smile:
za D: máte se podívat do alba, foceno před 5ti minutama :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prej si děláte pr.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mi dnes prďola vytuhla u flašky :grinning: supeeeer... a to jsem se bála, že půjde spát až kolem desátý, ptž. odpo spala až skoro do čtyř :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beru, to je moc fajn, že je Matýsek už bez teplot :wink:

Ev, fotky jsou krásný a souhlasím s tím, že ti nový účes sluší :dizzy_face:

jooo a jinak jsem se musela na alba vás obou koukat 2x, než jsem pochopila "vo co tady go" :slight_smile: ale pochopila :wink:

jinak nám dnes za vydatného deště odjela Teri na tábor, tak jen doufám, že ten hnus už přejde, aby nebyly pořád zalezlý a s mokrýma věcma :frowning2:
18. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek