• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
jani, jsi holka šikovná :wink: :grinning:

a Matýsek spal od 2 do půl 5, taky jsem se bála, jaký to bude večer, ale zatím spíme, jen zase začíná být nějaký teplejší :frowning2: Uvidíme, jaká bude noc
a počasí hlásí lepší, tak snad bude mít Terka hezky :wink: , i když ve společenský místnosti nebo v jídelně bývalo taky fajn :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak Jani, jsem si u focení pamatovala, co jsi mi sem psala a zubím se, chci pochvalu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,hlavně,že jsi našla :grinning: :grinning: :grinning: a neboj ono už snad bude líp :wink:

Kája taky usnula hned,ale ona spala odpoledne jen hodinu :wink:
18. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak vám taky něco napíšu že ...zase pracuju, takže žádná novinka ... nejradši bych si šla lehnout.
V PO mě čeká veliké grilování pro 10 lidí a jsem na to sama to celé připravit. Tak jsem si dneska už naložila maso, snad se tomu nic nestane a vydží to do pondělka v chladničce.... budu bedlivě kontrolovat

Zítra musím vygruntovat celý byt, připravit šest postelí, uklidit terasu, napéct koláče... kurňa!!!! já jsem jak nějaká domácí buchta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

V úterý máme první plavčo tak se moooooc těším, ve ČT má beruška narozky... už budu rodíííííít hi hi
V pátek zase plavčo a odjíždíme do těch slavných Varů.

HOLKY já se pos... hrůzou. Nesmím sem napsat, co plánuju manželovi k narozeninám. Má je sobotu...už se těším to bude překvápko :grinning: :grinning: ale těhu nejsem to fakt ne :grinning:
18. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: neboj, hnedle jsem si všimla, jak se ukázkově zubíš :dizzy_face: :dizzy_face: však ti to moc sluší :wink:
Snad bude Matýsek v pořádku a bez teplot :wink:

no hlásili, že má být lepší počasí,tak to snad klapne i když tady může být úplně jinak než tam.. a naštěstí letos jsou na táboře, kde je právě i zděný barák se spol. místností, tak se nemusí tísnit v tmavým hangáru :wink:
18. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky těm našim treperendám se to blíží coooo :grinning:
18. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Jani, tak to všechno dobře zvládni :wink: a hlavní je dobrá nálada a ne jídlo a vygruntovanej barák.:wink: já taky měla v plánu udělat pořádný úklid před oslavou a nakonec jsem udělala jen zběžný a ten hlavní mě čekal, až všici odjeli, to bylo tedy nadělení :grinning: :grinning:

teď jsi nás tu všechny pěkně napnula s tím překvápkem pro manžu :wink: se snad pochlubíš dodatečně... :slight_smile:
a ve VArech je krásně, jsem tam chodila na školu :wink:
18. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě je nějak smutno, že jsme už ty Jaňuly narozky slavili a teď, když bude mít ten den D, tak to přejde jen tak bez povšimnutí :pensive: Teri na táboře, manža v práci a já budu sama celý den s malou :pensive: asi jí aspoň udělám zase nepečený dort a dáme si do nosu spolu :wink:
18. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ren, řekniiii, my mu to nevykecáme :wink:

a proto já plánuju oslavu venku, přece jen asi 22 dospělých a 8 dětí :confused: :sweat_smile: :wink:
18. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani a dyť jo, celej den jí budeš vyprávět, jak tě před rokem trápila a jaký je to teď sluníčko :dizzy_face: :wink:
18. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nás hlavní oslava čeká a bude nás asi 20 dospělejch a 6 dětí :grinning: :grinning: :grinning:

Jani tak nám to napiš do IP :grinning: :grinning:

Můj manžel má narozky dneska :grinning: ale překvápko se nekonalo :grinning:
18. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, že jsme na ní čekali 24 hod v porodce :slight_smile: že táta na rychlo odvážel ségru k tetě 100 km daleko a zapomněl pro ní plno věcí, že jsem se při kotrakcích dozvěděla, že se naši nejlepší kamarádi rozvádí atd :grinning:
ta z toho vyprávění bude "vodvázaná" :grinning:
18. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo pošlu vám to do IPny
18. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já Kájině začnu vyprávět 22 jak se o necelé dvě hodiny nestihla narodit tak jak jsem jí to naplánovala :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a děkuju za pochvalu účesu už to fakt potřebovalo osříhat :grinning: ale barvit ani šamponem se ještě nesmím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev proč nesmíš?
Beru já jí to říkám furt, že se držela pupeční šňůry mrška :slight_smile:
18. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani :grinning: :grinning: :grinning:

evi, mě bude zítra barvit Míša, heč :dizzy_face: :wink:
18. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani Terinka je překrásná holčina... fakt! :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,protože kojením jsem si vlasy děsně zničila a Kája mě dost tahá a hodně mi je polámla tak prej mi to nedoporučuje až tak za dva měsíce až se dají trochu víc dohromady :wink:
18. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to já neznám... já je měla zničené odbarvováním a teďka se mi léčí... ještě další super devastace bylo to, že mě napadlo požádat o prostříhání od kadeřnice, aby nebyly tak husté... teď díky tomu vypadají jako polámané a musím je žehlit :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla vlasy do půlky zad a docela jsem si je hýčkala, ale když jsme byli s Matesem ve špitále, začaly mi děsně padat, tak šly dolů :frowning2:
18. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě prostříháním a zkrácením docela prokoukly a ještě jim dám nějakou kúru a bude vše ok :grinning: taky jsem je dřív barvila každou chvilku a měla jsem snad všechy barvy co jsou na hlavě :grinning: :grinning: :grinning: hlavně jako blondýna jsem byla fakt krasavice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš fotku? ukaž,prosííím
18. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já měla kdysi vlasy až pod zadek :slight_smile: a pořádně hustý, tak jsem je věčně nosila ale v copanu. ostříhala jsemse den před maturou a nikdomě ze třídy skoro nepoznal :grinning:

jinak Jani, díky za pochvalu Terinky, je to líbivá holka :wink: jen se bojím, koho si jednou přivede dom :grinning:

a Ev, taky jsem chtěla porodit do 22.7. a nestihla jsem to o 48 min :wink: tak máme lvíčka,no:slight_smile:
18. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,nemám jsem je všechny vyhodila :grinning: :grinning: :grinning:

Jani,já o 1h51minut :grinning: :grinning: ani tak nešlo o znamení,ale o narozeniny mojí babičky :wink:
18. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si zajuchala, když mi 22.týho rupla hodinu po půlnoci voda, že to za ten den určitě stihneme, ale pak jsem optimismus ztrácela..pak mi Dr. řekl, že to za světla už nebude a pak už skoro se sestrama uzavírali sázky, kdy to bude :slight_smile: byl nejblíž, říkal že v 1 ráno a já furt, že to chci do půlnoci :grinning:
mezitím tam přivezli 3 maminy, co porodili před námi , to bylo fakt povzbuzující :unamused:
18. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně když doktor při potvrzení těhu říkal, že 28, tak jsem si řekla, že je tu hnusný datum a že skoro nikdo není na termín, že budeme mít určitě hezčí :sweat_smile:

a já chtěla 16, teta 17 (má narozky), kolegyně 18 (má svátek) a tak to pokračovalo
když už jsem rodila, tak jsem si říkala, že 27 je taky hezkej datum, ale Bucla má prostě svoji hlavu od mala :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: :grinning: :grinning:

já přijela do porodky v 19h a vše nasvědčovalo,že to do půlnoci bude,ale pak nastala komplikace a bylo to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, hlásím se po oslavě :slight_smile: , vše klaplo - jen ne počasí, ale vůbec to nevadilo, pořád jsem doufala, že přestane pršet a přestalo, ale až v podvečer - grilovalo se už venku
můžeme si otevřít hračkářství :grinning: :grinning: , zítra nás čeká další oslava - Aninka slaví 2
18. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

co má ren za překvapení, asi tu už není, taky mi to napište do IP, ale rychle, jsem vyhazovaná od komplu, žeprej tady nemám zase prndat :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 23:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek