• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
kat :frowning2:
19. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Rychle nedýcháme, tak to teda asi nebude ono, ted čekám,kdy se vzbudí, protože když mu není dobře, tak chce vždy spát s náma, když se rychle vypařím, tak jsem šla za malým :wink:
No holky, já nevím, jak to nesete vy, když malí jsou nemocní, mají teploty a tak, ale já jsem fakt sračka :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru, a vy jste už v pohodě, že?

Jinak Kal,díky za upravy fotek, taky zašlu fotku malýho, ale musíme si jestě týden počkat, koukala jsem červencovky 2008 atolik nás bylo a hodně holek uz sem vubec nechodi, ted jsem si říkala, že dlouho jsem neviděla Ruzi, jednoho času sem hodně často chodila.
19. črc 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
kat, já taky :sweat_smile:
nejsem cíťa, v normálním životě docela tvrďanda, ale jakmile se jedná o malýho, jsem sračka taktéž :pensive:
19. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
katy, jj, včera odpoledne naposledy horečka, k večeru teplota a v noci klid, dokonce to dospával tak,že jsme vstávali v půl 10 :slight_smile:

taky jsem nevěděla, že úpal může trvat až 3 dny

fotky přidány :wink:
19. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,fotky super :wink: kdo je náhradní tatínek??? :slight_smile:

Kat ,chudáček malej :frowning2: taky jsem vždycky hotová,když Káje něco je :pensive:
19. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
náhradní taťka je hóóódně dobrej kamarád a když reálný taťka něco nemůže, náhraďák ho zastoupí :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha :grinning: takhle to máte zařízený
19. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem si zařídila sama, jsem holka šikulovná :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

tam byla taková pohoda :dizzy_face:
jen mě můj taťka trochu zaskočil, prý si malýho chce příští víkend vzít s sebou :confused:
nedám!!! :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ev, no já jsem vždycky uplne v prd....

Jak jsem četla o zkrachování cestovky, a jak tam drželi klienty v autobuse, ze tam děti blinkaly a omdlívaly, no tak to se znám, to bych dostala hysterickej záchvat, a kdyby mě zvracel malej, nebo nedej bože omdlíval, tak bych jim to tam rozmlátila,to by se teda divili :sweat_smile: :sweat_smile:

Jdu se podívat na fotky :wink:
19. črc 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning:

jo a taky bych Káju nikomu nepůjčila :wink: jen mamce a ta,když s Kájou jde na dvě hodiny ven tak už jí volám kde je :grinning: :grinning:

Kat,jj taky bych to udělala :angry:
19. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
katy, tak to jsi správná mamka :dizzy_face:
páč já bych hysterčila taky a pěkně by to tam lítalo, jak se jedná o malýho, jsem saň :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
já v těhu machrovala, že až bude malýmu rok, tak klidně půjčím :sweat_smile:
ani omylem!
19. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru, dobrej tatka i náhradní tatka, ty si to teda umíš zařídit :grinning:

JO a Bucla je hodně podobnej na tebe, a taky jsem ti chtěla říct, že ty zhubnutý kila jsou už pěkně vidět,taky jsem se rozhodla hubnout, ale ted mam nervy v kýblu, tak milka padla :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,já machrovala,že ve 2,ale taky jí nepůjčím :grinning: :grinning: Moje mamka sem chce půjčit Báru tý budou 4 roky a Jitka nechce a ona se diví :grinning: :grinning: No my jako děti byli u babičky furt :slight_smile:
19. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, děkuju :sweat_smile:
už 7 a půl kilo :wink:

a nedělej chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já si teda dneska dala na oběd pstruha, ale jen na máslíčku a mandlích, samotnýho
ale to byla taková dobrota :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

zkoukla jsem nový fotečky a supeeeeeeeeer :slight_smile: Beruš, pochvala za ukázkový úsměv :dizzy_face: a moc ti to v tý bílý tunice sluší :slight_smile:

Jani, normálně bych ani neřekla, že máme na den stejně "starý" holky....jak má vaše Gábinka už zoubky a tolik vlásků, vypadá starší než to naše mímo :sweat_smile:

Kat, tak ať je Tomášek brzy bez teplot... já to taky blbě nesu, když jsou děcka nemocný :pensive:
19. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jani :sweat_smile: :dizzy_face:

a to jsem taky chtěla napsat, že Gabča vypadá starší, to už fakt není mimi :slight_smile:
19. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No to opravdu není Kája je proti ní malinká jen v zubech asi vede :grinning: :grinning: :grinning:

Můj manžel od té doby co může jíst žere pořád to je děs :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
evi, my byly se ségrou taky pořád u babiček a je jasný, že jim Matýska někdy půjčim, ale až se na to budu cejtit
(takže asi v jeho 15ti :grinning: ) a určitě ne 60km od Liberce, ale poprvé k nim domů,je to od nás půl hodiny pěšky,kdyby něco
19. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
však ho nech, to potřebuje :wink:
kolik máte zubů, 8 :confused:
19. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,už holt nemáme mimi :wink: Já už bych se ted asi bála novorozence zase vzít do náručí, už jsem vyšla ze cviku :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, dík, si hned líp připadnu, že nejsem samotná taková cíťa :wink:
19. črc 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
katy, já tady ze čtvrtka na pátek v noci seděla na hazjlíku a bulela ja želva :sweat_smile: :pensive:
19. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem dnes večer měla jet malýmu koupit plavky,že tatínek pohlídá, no malej teplota,tak jsem nejela ani do toho šopu. Takže nevím, kdy já nechám malýho přes víkend u babi a dědy, ikdyž u nich bych se nebála tak moc.
19. črc 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru, mě tekly slzy a náš tatínek, že co řvu. No, co na to mám říct?
19. črc 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
A tak mě dnes dobrovolně nechal na netu, žeprý at se tady vykecám a uklidním :grinning:
19. črc 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,naposledy 9 zubů,ale podle mě se tam dere další,ale ona mě tam nechce pustit a já už se začínám ztrácet :grinning: :grinning:
No,ale je jak kyselina ráno měl dort,pak meruňkové knedle,klobásu u OBI,krůtí maso,melouna,zmrzlinu a ted žere rohlíky se sýrem :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tedy nechci vám brát iluze, ale já to s Janí prožívám teď víc než kdysi s Teri..tu jsem nechala na víkend u našich v 9měs a v pohodě a Janí bych teď nedala :sweat_smile: a to si každej říká, že už jsem "ostřílená matka", že vím co bude,tak to zvládnu líp a ono houby... mám teď víc info než s Teri, vím, co může nastat, víc se bojím a přičítám to i tomu, že jsem starší tak mám o ní strach... :pensive:
19. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
panebože, jsem to Ev po tobě blbě přečetla a myslela jsem že jsi napsala dnešní jídelníček Káji :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek