***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
19. črc 2009
kat 😞
katerinka.kr
19. črc 2009
Rychle nedýcháme, tak to teda asi nebude ono, ted čekám,kdy se vzbudí, protože když mu není dobře, tak chce vždy spát s náma, když se rychle vypařím, tak jsem šla za malým 😉
No holky, já nevím, jak to nesete vy, když malí jsou nemocní, mají teploty a tak, ale já jsem fakt sračka :-N
katerinka.kr
19. črc 2009
Beru, a vy jste už v pohodě, že?

Jinak Kal,díky za upravy fotek, taky zašlu fotku malýho, ale musíme si jestě týden počkat, koukala jsem červencovky 2008 atolik nás bylo a hodně holek uz sem vubec nechodi, ted jsem si říkala, že dlouho jsem neviděla Ruzi, jednoho času sem hodně často chodila.
berus
19. črc 2009
kat, já taky :-N
nejsem cíťa, v normálním životě docela tvrďanda, ale jakmile se jedná o malýho, jsem sračka taktéž |-|
berus
19. črc 2009
katy, jj, včera odpoledne naposledy horečka, k večeru teplota a v noci klid, dokonce to dospával tak,že jsme vstávali v půl 10 🙂

taky jsem nevěděla, že úpal může trvat až 3 dny

fotky přidány 😉
evelina0007
19. črc 2009
Beru,fotky super 😉 kdo je náhradní tatínek??? 🙂

Kat ,chudáček malej 😞 taky jsem vždycky hotová,když Káje něco je |-|
berus
19. črc 2009
náhradní taťka je hóóódně dobrej kamarád a když reálný taťka něco nemůže, náhraďák ho zastoupí :-N
evelina0007
19. črc 2009
Aha 😃 takhle to máte zařízený
berus
19. črc 2009
jsem si zařídila sama, jsem holka šikulovná :-N 😃 😃 😃

tam byla taková pohoda x-)
jen mě můj taťka trochu zaskočil, prý si malýho chce příští víkend vzít s sebou =-)
nedám!!! :-N
katerinka.kr
19. črc 2009
Ev, no já jsem vždycky uplne v prd....

Jak jsem četla o zkrachování cestovky, a jak tam drželi klienty v autobuse, ze tam děti blinkaly a omdlívaly, no tak to se znám, to bych dostala hysterickej záchvat, a kdyby mě zvracel malej, nebo nedej bože omdlíval, tak bych jim to tam rozmlátila,to by se teda divili :-N :-N

Jdu se podívat na fotky 😉
evelina0007
19. črc 2009
Beru 😃 😃

jo a taky bych Káju nikomu nepůjčila 😉 jen mamce a ta,když s Kájou jde na dvě hodiny ven tak už jí volám kde je 😃 😃

Kat,jj taky bych to udělala ]-(
berus
19. črc 2009
katy, tak to jsi správná mamka x-)
páč já bych hysterčila taky a pěkně by to tam lítalo, jak se jedná o malýho, jsem saň :-N
berus
19. črc 2009
já v těhu machrovala, že až bude malýmu rok, tak klidně půjčím :-N
ani omylem!
katerinka.kr
19. črc 2009
Beru, dobrej tatka i náhradní tatka, ty si to teda umíš zařídit 😃

JO a Bucla je hodně podobnej na tebe, a taky jsem ti chtěla říct, že ty zhubnutý kila jsou už pěkně vidět,taky jsem se rozhodla hubnout, ale ted mam nervy v kýblu, tak milka padla :-N
evelina0007
19. črc 2009
Beru,já machrovala,že ve 2,ale taky jí nepůjčím 😃 😃 Moje mamka sem chce půjčit Báru tý budou 4 roky a Jitka nechce a ona se diví 😃 😃 No my jako děti byli u babičky furt 🙂
berus
19. črc 2009
jé, děkuju :-N
už 7 a půl kilo 😉

a nedělej chutě :-p , já si teda dneska dala na oběd pstruha, ale jen na máslíčku a mandlích, samotnýho
ale to byla taková dobrota x-)
jana.rce
19. črc 2009
ahojky holky 🙂

zkoukla jsem nový fotečky a supeeeeeeeeer 🙂 Beruš, pochvala za ukázkový úsměv x-) a moc ti to v tý bílý tunice sluší 🙂

Jani, normálně bych ani neřekla, že máme na den stejně "starý" holky....jak má vaše Gábinka už zoubky a tolik vlásků, vypadá starší než to naše mímo :-N

Kat, tak ať je Tomášek brzy bez teplot... já to taky blbě nesu, když jsou děcka nemocný |-|
berus
19. črc 2009
jani :-N x-)

a to jsem taky chtěla napsat, že Gabča vypadá starší, to už fakt není mimi 🙂
evelina0007
19. črc 2009
No to opravdu není Kája je proti ní malinká jen v zubech asi vede 😃 😃 😃

Můj manžel od té doby co může jíst žere pořád to je děs 😃 :-p
berus
19. črc 2009
evi, my byly se ségrou taky pořád u babiček a je jasný, že jim Matýska někdy půjčim, ale až se na to budu cejtit
(takže asi v jeho 15ti 😃 ) a určitě ne 60km od Liberce, ale poprvé k nim domů,je to od nás půl hodiny pěšky,kdyby něco
berus
19. črc 2009
však ho nech, to potřebuje 😉
kolik máte zubů, 8 =-)
katerinka.kr
19. črc 2009
Holky,už holt nemáme mimi 😉 Já už bych se ted asi bála novorozence zase vzít do náručí, už jsem vyšla ze cviku :-N
katerinka.kr
19. črc 2009
Jani, dík, si hned líp připadnu, že nejsem samotná taková cíťa 😉
berus
19. črc 2009
katy, já tady ze čtvrtka na pátek v noci seděla na hazjlíku a bulela ja želva :-N |-|
katerinka.kr
19. črc 2009
Já jsem dnes večer měla jet malýmu koupit plavky,že tatínek pohlídá, no malej teplota,tak jsem nejela ani do toho šopu. Takže nevím, kdy já nechám malýho přes víkend u babi a dědy, ikdyž u nich bych se nebála tak moc.
katerinka.kr
19. črc 2009
Beru, mě tekly slzy a náš tatínek, že co řvu. No, co na to mám říct?
katerinka.kr
19. črc 2009
A tak mě dnes dobrovolně nechal na netu, žeprý at se tady vykecám a uklidním 😃
evelina0007
19. črc 2009
Beru,naposledy 9 zubů,ale podle mě se tam dere další,ale ona mě tam nechce pustit a já už se začínám ztrácet 😃 😃
No,ale je jak kyselina ráno měl dort,pak meruňkové knedle,klobásu u OBI,krůtí maso,melouna,zmrzlinu a ted žere rohlíky se sýrem 😃 😃 😃
jana.rce
19. črc 2009
tedy nechci vám brát iluze, ale já to s Janí prožívám teď víc než kdysi s Teri..tu jsem nechala na víkend u našich v 9měs a v pohodě a Janí bych teď nedala :-N a to si každej říká, že už jsem "ostřílená matka", že vím co bude,tak to zvládnu líp a ono houby... mám teď víc info než s Teri, vím, co může nastat, víc se bojím a přičítám to i tomu, že jsem starší tak mám o ní strach... |-|
jana.rce
19. črc 2009
panebože, jsem to Ev po tobě blbě přečetla a myslela jsem že jsi napsala dnešní jídelníček Káji 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli