• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Kat,u nás frčí horory filmy o UFO a tak dál :wink: a máš pravdu vždycky je tam mrtvol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak už odpadla i Kat :angry: :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neeee, jsem tu, jenom se dívám na nějakou cestovní postýlku :wink:
19. črc 2009 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesmí se na sluníčko a ven mezi lidi a děti...je to infekční, my byli u našich, abychom mohli aspon na zahrádku do stínu a do kočárku, já bych se tu s ním sama ve dvou zdech zbláznila. V neděli se objevili první 4 neštovice...pak se to rozjelo a další týden ve středu už zasychali, tak jsme mohli mezi lid. Dnes je to přesně 14 dní a ještě se musí postupně vyloupat ty stroupky...ale jinak už je to lepší. Větší děti se prý snad ještě týden nechávaj doma (nejdou do školky, školy...) :wink:
19. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se koukala na nějaké aukce a zase jsem to nevyhrála jako vždycky :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru,já myslela,že bydlíte v baráčku nebo jsem si to spletla :slight_smile:
19. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiki, jsem si práve říkala, že být pořád doma musí být na palici, tak aspon ze jsi mela takovou možnost :wink:

Ev, to já jsem zase delala aukci, pani vyhrála, ale jaksi se mi už neozvala, tak to tam dám asi jeste jednou :wink:
19. črc 2009 ve 23:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,se paní asi zapoměla :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, nevím, kde to vázne, ale mě to zas až tak moc nevadí, páč to vydražila pro ni az za moc dobrou cenu :grinning:
19. črc 2009 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
evelin: my bydleli...jenže tatínek se nám zbláznil, že už s náma nemůže žít..., a my se museli odstěhovat...takže máme podnájem 1+1 v paneláku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru,aha tak tak to je mi líto :frowning2: někteří chlapi prostě neunesou,že je mimi na prvním místě :angry:
19. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,tak snad příště to bude za lepší cenu :wink:
19. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiki, coooo? To nechápu, a kde byl problém? Jako neříkej, že kvuli malýmu? :confused:
19. črc 2009 ve 23:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak...uvidíme časem...třeba se mu to v hlavě srovná....možná už dokonce i začíná...
19. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, no to bude, protože přístě uz tam určitě nedám od koruny :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 23:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,to nedávej :grinning: :grinning: :grinning:

Maru,tak snad to dobře dopadne :wink:
19. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kat, chápu, já jsem taky v pr...li když malé něco je :pensive:
A že jsem si těch posledních pár dní užili... ale už snad bude dobře ...
Jani, já bych taky Kláruš nepůjčila... a teda na víkend už vůbec nee :wink:
Máte všechny moc krásné fotky :dizzy_face:
Beruš a Tobě to moc sluší :slight_smile: .... a máš úžasnou výdrž, moc Tě obdivuju :wink:
já jsem teď začala brát Redumax na podporu hubnutí (když už nekojím) a snažím se nežrat sladké a když mi už dva lidi řekli že jsem zhubla, tak jsem se převážila a měla jsem 1,5 kg dolů, tak že by to fakt působilo :sweat_smile: :confused:
19. črc 2009 ve 23:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiki, ty jsi fakt statečná a Kubík je šikula :wink: :wink: A taky jsem si všimla, že se vyžíváš v kočárcích, kolik jich máte?? :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 23:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul a co teda nakonec bylo malé? už je to za váma?
19. črc 2009 ve 23:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,tak hlavně,že je Klárka už v pohodě :slight_smile:
19. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už fakt jdu dobrou noc :wink:
19. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, dobrou noc, já počkámtak deset minut, jestli je tu jeste nekdo a kdyžtak taky pujdu chrnět :wink:
19. črc 2009 ve 23:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško, moc drřím pěsti, ať to pro Tebe s Kubíčkem dopadne nejlíp jak může... táta je důležitý, ale kdyby to nemělo klapat... :pensive: ... drž se :dizzy_face:

Kat, já nevím.... měla vysoké horečky cca 39, byla osypaná, nejdřív spavá, pak nespavá.... dle Dr. buď 6., nebo viroza, nebo zuby, nebo alergie... a nebo kombinace...
Nejedla, nepila, nejdřív trošičku zvracela a pak zase měla průjem (do včerejška...) jsem myslela že to nedám... :pensive:

Kal, fotečky pošlůůůůů, ale trvá mi to, trvá .... zítra se vrhám na úpravu... :wink:
19. črc 2009 ve 23:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev brou... :wink:
19. črc 2009 ve 23:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Bobul, jak jsem psala, taky jsem z toho vždy na kaši, si říkám, že jsem měla mit mimino tak ve dvaceti, ze bych si to tak nebrala.... pri mým věku, čekám, kdy mě klepne :grinning: Ale hlavně že je to za vámi, to mám radost, že je vám líp :wink:
19. črc 2009 ve 23:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si také lehnout, dobrou noc všem :wink:
19. črc 2009 ve 23:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, děkuju... a věřím že i u vás to jsou "jen" zoubky a bude dobře :wink:
No taky mám pocit, že čím jsem starší, tím víc si vše zabírám... nebylo jak v 17 :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 23:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak si davate to tucne pismo do alba? A sorry za pismo, mam angl. klavesnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. črc 2009 v 00:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem včera čumákovala na PC do půl třetí, do půl čtvrté jsem neusla bo Kláruš se mlela v postýlce a budíček o půl šesté.... dneska asi zdechnu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 06:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Bobul,to bych taky zdechla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek